16 August 2018 @ 01:39 am
 
man patīk gulēt uz grīdas bez matrača, es tā labi izguļos. agrāk nevarēju iekārtoties un likās stīvi, bet nu ir labi, pat vēl vairāk - mugura jūtas kā masēta.
Tags:
 
 
16 August 2018 @ 01:22 am
augusts  
šon tāda diezgan eksaiting diena. bija ex-kolēģe ciemos - vedu rādīt Smilčas jaukumus. sākām ar Veco parku. uznāca lietus un mēs pa lietu izmasējāmies Tepera/Abula ūdenskritumā kopā ar zalkša kungu un turpat blakus atradām 2 gab lielas un svaigas sērpiepes. pēc peldes Teperī uznāca vēl lielāks lietus, tāpēc zvanījām K., lai brauc pakaļ un ved mūs mājās gatavot piepi. pagatavoju piepi 3 eksperimentālos veidos. teikšu jums tā - ļoti kruta tā piepe. ļoti rekomendēju.
pēc pierīšanās a) likās, ka vajag viesei vēl kaut ko izrādīt; b) likās, ka ar tik pilnu vēderu grūti pārvietoties kājām; c) likās, ka varētu atkal sākt gāzt - tāpēc izvēlējāmies transportēties ar privāto autmašīnu un pēc ilgāka pārtraukuma pievērsties mikroekskursijām pa apkārtnes pagastiem. šoreiz apmeklējām Palsmani un es dabūju daudz materiāla, ar ko papildināt savu FB albumu "100 grausti Latvijas simtgadei" + pa ceļam piestājām pāris jaukās apkārtnes vietās - Vecsautiņu avotos, Līgo kalnā, Stounhendžā u.c.
Viešņa aizbrauca ar pēdējo autobusu uz Rīgu, bet man palika vēl vesels lērums nepagatavotas sērpiepes.

ilustrācijas )
 
 
Current Mood: jāiet uz gulēšanu
Current Music: Hildur Gudnadottir - Iridesdence
 
 
15 August 2018 @ 11:44 pm
 
Man patīk, ka persiešu valodā "dzīvot" = "zandagī kardan" burtiski nozīmē "darīt dzīvi".
 
 
15 August 2018 @ 11:15 pm
Inachis io  


Taurenis vai tauriņš?
Tags:
 
 
15 August 2018 @ 07:43 pm
 
aizbraucu komandējumā uz Liepāju un satraumēju kājas pirkstu. lauzts gan laikam, par laimi, nav, bet drusku izskatās pēc plūmes.
 
 
15 August 2018 @ 07:33 pm
 
Rīt no rīta tas spranču mēles tests, un šobrīd man ir paniska vēlme visu nakti pavadīt, lasot grāmatiņu par lācēnu Rikikī (patīkami daudz var saprast) un dzerot vīnu (var saprast arī to, ko skaidrā nesanāk).
 
 
 
15 August 2024 @ 06:19 pm
 
Šodien biju uz biodeju un sajutu, ka biodeja priekš manis (visumā droši vien priekš daudziem) ir efektīgāka par tantru. Man vajag iziet biodejas kursus. Man vajag uzcelt biodejas templi. Biodeja - tā ir 5d ceļa esense.
 
 
15 August 2018 @ 10:10 am
vinils un fons  
spēlējot plates, ir kaut kāds dīvains fons, jau ieslēdzot plašu atskaņotāju. neesmu pārliecināts, ka tā tam jābūt - lai gan, jau skanot mūzikai, šķiet, ka ir ok.

pats stereo aparāts ir ok, tumbas arī, jo skanot radio vai spotify, tāda fona nav.

varbūt pie vainas varētu būt phono vadi, kas savieno plašu atskaņotāju ar stereosistēmu? tie gan ir pirkti jauni, bet varbūt esmu nopircis kādu lētu un draņķīgu variantu...
 
 
15 August 2018 @ 04:47 pm
Pa tam lāgam Smolandē...  
Govīm atļauts apmeklēt nūdistu pludmales!
https://www.bbc.co.uk/news/blogs-news-from-elsewhere-45144424
 
 
15 August 2018 @ 04:19 pm
 
Simona jaunā lomu spēle: viņš ir Reinītis
 
 
15 August 2018 @ 03:47 pm
 
šodien man laukumiņā piesējās interneta ubadze. pienāca klāt un mīlīgu seju taisīdama, paprasīja, vai esmu instagramā, un lika nobalsot par viņas dēlu kaut kādās tur bungu sacensībās. es nekad nebalsoju, kad man liek, bet ļāvu viņai parādīt, kurā vietā atrodams dēla video, noskatījos un viņai par prieku uzliku sirsniņu, bet šī ko? ar savu pirkstu žvikt manā ekrānā spiest "share", es parāvu tel. malā un teicu, ka nešēroju jebko. viņa uzreiz klāt Ingmāram un liek darīt to pašu. uzmanieties no šitām.
 
 
15 August 2018 @ 11:42 am
 
Pārdodu nevalkātas sporta kurpes/kedas. Ražotājs Element, modelis Topaz, izmērs 43. Pirktas pirms vairākiem gadiem, bet tā arī nekad nav vilktas, un vairāk īsti nevajag.

Atrodas Rīgā, centra areālā. Gribētu kādus 20 €.

Links

Papildus foto I

Papildus foto II

Papildus foto II I
 
 
15 August 2018 @ 08:31 am
Divi jautājumi  
1) lūdzu, iesakiet kādu kompānijas "aisbreikerīti", kas nebūtu stulbs un tizls. Kompānijā būs 8-12 cilvēku, visi dažādu vecumu (30-80) un interešu pārstāvji.

2) tāpat kā kurpnieks bez kurpēm, tā es bez savāktiem matiem... Lūdzu, iesakiet frizieri (ne mani pašu, jo man uz sevi šobrīd "nestāv", gribu citu aci un roku), kurš specializējas, hmmm, alternatīvos matu griezumos, krāsojumos un sakārtojumos,un kurš var palīdzēt iegūt jaunu matu griezumu. Tjipa ļoti, ļoti modernu un ekstravagantu, prasti izsakoties...
 
 
14 August 2018 @ 10:53 pm
 
Dārgie radioklausītāji! Ko labu var apskatīt tuvējā Ziemeļigaunijā tā uz vienu dienu? Pērnavu zinām. Ja neko citu neizdomās, brauks uz Pērnavu. Jaunkundze sarunājusi ar tēti izklaidēties. Lotes zemei viņai mazliet par lielu.
 
 
14 August 2018 @ 10:32 pm
 
Es nicinu savu labo audzināšanu un latviešu zemtekstu kultūru.
 
 
14 August 2024 @ 09:07 pm
 
Es mīlu savu dvīņu liesmu. :)
 
 
14 August 2018 @ 07:25 pm
Pēdējā brīža ceļojumi  
Sveiciens!

Vai ir kāda labākā lapa, kur meklēt pēdējā brīža ceļojumus? Ar ko rēķināties/ko viņi neraksta savos piedāvājumos? Ko vērts jautāt pirms pirkšanas? Cik ātri pirms plānotā laika sākt meklēt piedāvājumus?
Ja acīs iekrīt kāda eksotiskāka/tālāka vieta un nepieciešama vīza, no kurām valstīm izvairīties, jo pēc kāzām pieņemu vīra uzvārdu un varētu būt čakarīgi?

Nav padomā konkrēta valsts, tāpēc izlēmām par šādu variantu, un budžets normāls (nekādi hosteļi mosteļi). Tiks ķemmēts arī google flights + booking.com, bet gribētos samaksāt un doties, rūpes atstājot aģentūras rokās :)
 
 
14 August 2018 @ 06:49 pm
kā ir?  
jūs kādas printmaking festivāla izstādes apmeklējāt? kas labākais? pērn ļoti patika, bet šogad kaut kā galīgā līkumā
 
 
14 August 2024 @ 06:18 pm
 
Cik saprotu, Hiršs joprojām domā, ka Trampam nav izpratnes par ārpolitiku un diplomātiju, jo viņš panāca tarifu noņemšanu tirdzniecībā ar Eiropu, NATO budžeta palielināšanu un runā draudzīgi ar Kimu no Ziemeļkorejas un Putinu. Tādi cilvēki kā Hiršs domā, ka tādām kodollielvalstīm kā Krievija un ASV vajadzētu būt naidīgām (KĀPĒC? Tās taču ir kodolvalstis un var uzspridzināt zemeslodi desmitiem reižu!) un ar Kimu nedrīkst runāt draudzīgi, jo "mēs tā nedarām". Viņi nesaprot, ka kad Tramps runā draudzīgi ar Kimu, viņš to dara ne jau tāpēc, ka viņam patīk Kims, bet, lai panāktu mieru un novērstu kodolkaru (un tāda paša iemesla dēļ viņš ar Kimu iepriekš runāja naidīgi un sauca par mazo raķešvīru). Bet šiem dauņiem tas nedalec. Kad Hiršam jautāja, ko vajadzētu darīt ar Ziemeļkoreju, viņa atbilde bija - neko. Nezinītis!