12 November 2018 @ 07:57 pm
 
Nu re, arī otrs šodienas eksāmens ček.

Pati gan jūtos kā Bābeles torņa drupas.
 
 
12 November 2018 @ 05:05 pm
uzvārds  
vai pēc laulības reģistrācijas ārzemēs sievietei ir iespējams pasē jauno uzvārdu ierakstīt vīriešu dzimtē - jo tāds ir piereģistrēts ārzemēs?

un bonus jautājums - vai argumentācijai par labu šādam solim var izmantot zuargusa keisu?
 
 
12 November 2024 @ 03:56 pm
 
Bet man tagad ir citas draudzenes, augstākā līmenī. Viena ir Venēras iemiesojums. Viņa ir superskaista un bieži grib uzdzīvot, bet viņa ir arī ar garīgi dziednieciski mağisku novirzienu.
A viena cita ir arī skaista un ar mağijas novirzienu, bet vairāk vērsta uz iekšieni un vienatni. Un viņai ir dziļa saikne ar Avotu.
 
 
12 November 2018 @ 02:39 pm
 
Visi promocijas eksāmeni nolikti. Atlicis vien nieks - uzrakstīt un aizstāvēt disertāciju.
 
 
12 November 2018 @ 02:24 pm
 
No anotācijas Paulu Koelju grāmatai "Hipijs": "Paulu un holandiešu meitene Karla izdzīvo īsu, intensīvu mīlas stāstu."
 
 
12 November 2018 @ 01:14 pm
 
DELFI. Latvijas Pensionāru federācija (LPF) Saeimai dāvinās ar adītu cimdiņu motīviem noklātu Latvijas karti, liecina Saeimas mājaslapā publicētā informācija. Tā ir 2,3 metrus plata un 1,2 metru gara, līdz ar to, kā norāda Siliņš, būtu vēlams dāvanu ienest pa Saeimas galveno ieeju. Federācija vēlas dāvanu Saeimai nogādāt ceturtdien. LPF iesniegumu Saeimas prezidijs izskatīs pirmdien.
 
 
12 November 2018 @ 01:04 pm
Ratiņkrēsls  
izrādes vajadzībām meklējam ratiņkrēslu. varbūt kādam kļuvis lieks un nevajadzīgs.
 
 
12 November 2018 @ 12:29 pm
novembris  
man vai nu drausmīgi nāk miegs vai tikpat drausmīgi nenāk un tas viss drausmīgi neatbilstošos laikos
Tags:
 
 
12 November 2018 @ 11:41 am
 
brokastīs apēdu 6 končiņas
 
 
12 November 2018 @ 10:16 am
 
Kādēļ ekofašisti ir pret rapšu eļļu?

PRECIZĒJUMS:
Kādēļ ekofašisti ir pret rapšu eļļas lietošanu pārtikā?
 
 
12 November 2018 @ 09:19 am
 
Labrīt,
vajag vieglatlētikas naglenes 37 un 38 izmēru (vidēja garuma distancēm). Varbūt kādam mētājas nevajdzīgas, labrāt atpirktu, ja pieklājīgā stāvoklī.
arī priecāšos par info, kur Rīgā viņas ir pieejamas plašākā izvēlē nekā 3.
 
 
11 November 2018 @ 11:14 pm
 
john leguizamo latin history for morons ir smieklīgs
Tags:
 
 
11 November 2018 @ 08:50 pm
 
aizvadījām Eiženu ballīti ar klasesbiedriem. viņš visiem bija pateicies "lego", un visi atnesa "lego"
Tags: ,
 
 
11 November 2018 @ 07:09 pm
 
LNO brīniškīgi sintētisks izvirtības hroniku (rake's progress) iestudējums, ein echt gesamtkunstwerk. labā margo zālīte ir radījusi daudz-laikmetīgu izrādi, kurā patiesi mūsdienīga un ļoti dzīvīga pieeja maigi izceļ stravinska gluži vai holivudisko mūziku (ap 1950), savukārt scenogrāfiskais krāšņums prezentē absolūtisma operas (vai pat operas absolūtisma) atmiņas - 18. gadsimtu, no kura nāk stāsts; to uzsver arī konturētais spēles stils un tēlu galerija, liliputu ieskaitot. trešā cēliena darbību ielicis kapiņus, libreta autors audens jauki atsaucas uz pazušanas ainām daudziestudētajās ōperās faustā un donā džiovanni, kas atkal ir viens klasicizējošs gājiens līdztekus velna iesaistei. un tērpi labi, un video lieliski! 
oriģinālais stāsts no ca 1735. gada. angļu valoda varbūt vienīgi nav pati piemērotākā ārijām.
 
 
11 November 2018 @ 04:30 pm
 
darbaa melnaa striipa. kopsh desmitiem no riita liidz nupat puspieciem peecpusdienaa to tik vien daru, kaa kraameejos ar klientu suudziibaam. suudziiboffiss.
labi, pa vidam visai shitai putrai es paspeeju arii fiksi savu vegjetaaro* salaatveida pusdienu ietureet.

*jo nebija vakar laiks neko jeedziigu pagatavot, jo bija jaadzer viins ar H braalja sievu, jo vinjai vakar bija stulba diena, jo kautkaada melnaa striipa.

p.s. es vakar izveicu tauksaldeeshanas proceduuru uz "love handles". redzeesim, kas tur peec meenesha buus. vai ta viduklja liinija man beidzot kaut cik paraadiisies, vai taa arii dziivoshu kaa chelovek-zhopa** liidz muuzhinja galam...

**taa manu kaiminjieni vinjas teev meedza saukt. tie esot cilveeki bez izteiktas viduklja liinijas, luuk.
 
 
11 November 2018 @ 12:28 pm
 
pēc diezgan nogurdinošas sērfošanas, vēršos pie cibukiem - 


varbūt kāds var ieteikt šobrīd tirgū aktuālus jēdzīgus, jaudīgus portatīvos datorus?
kādreiz bija vairāk saprašana, tagad visa tik daudz.
ar domu - vieglai video montāžai, sakarīgam mūzikas miksam un foto apstrādei (ja kāds strādā ar "studio one" daw, premiere utml)
cenas līmenis ap 2000-3000eur.  

tā jau būtu sen kritiens kārdinājumā kādam no jaunajiem macbook, bet varbūt ir kaut kas krietni jaudīgāks par to pašu cenu. 
 
11 November 2018 @ 11:24 am
autobrauceja probleemas.kaarteejaas...  
nezinu, kas manam auto manii nepatiik, bet visu laiku ar vinju kaut kas notiek.
paardienapakalj kondishka nedarbojaas. tas ir taa, ka peec visas dienas auto saulee nostaaveeshanas, ieseedos, iedarbinaaju, a kondishka ne suuda nepuush. zvanu viiram, shis man - atver logus un brauc, laiks jau labs vakaros! labs, ta labs. bet brauc, kaa saunaa tik un taa, jo tie pashi plus 30 veel aiz loga, un kaadi plus 60 auto salonaa. taa arii braucu. kondishka naakamaa dienaa darbojaas, kaa ierasts, nekaadu probleemu.
vakarvakaraa, peec darba, seezhos auto, iedarbinu, motors raustaas [nezinu, kaa to aprakstiit]. zvanu viiram, kursh darba miitingaa otraa pilseetas galaa, shis man - [atver logus un brauc hahahaha] meegjini tikt liidz maajaam, ja nopliisiisi pavisam, aizbraukshu pakalj. ok, braucu, auto krataas, sevishkji pie apljiem un signaaliem, kad jaastaajas. tomeer liidz maajaam tiku. viirs - riit uz servisu aizvediishu (bet nepiedarbinaaja paarbaudiit cho za). shoriit, loogjiski, ka atkal viss darbojas, kaa vajag, nekur nekas nekrataas un neraustaas.

un pirms mazliet vairaak kaa meenesha bija situaacija, kad plaiku pusceljaa uz maajaam, jo motors vienkaarshi izbeidzaas.
laikam jaapeerk jauns auto [varbuutiiba dikti nieciiga shobriid], jo toreiz jau remontaa normaali ieguldiijaam, un ja nu atkal tas pats nikjis...
 
 
11 November 2018 @ 06:50 am
 
simo jau kuro nakti pēc kārtas pamostas 4os un neguļ vairākas stundas. vnk neguļ tumsā un neļauj arī man. tikko aizmiga. esmu gulējusi no pus3 līdz pus4, un nu sākusies diena, kurā man bija daudz ieplānots.
Tags:
 
 
11 November 2024 @ 03:46 am
 
Biodeju pasiedza kaut kādi ārzemnieki - simpātisks pāris. Sieviete bija ļoti sensuāla un kaislīga un runāja laikam ar spāņu vai itāļu akcentu. Viņa pateica lietas, kam ticēt ir netipiski, īpaši priekš sievietes. Ka mums ir daudz pārprtumu par mīlestību, piemēram, tādi, ka mīlestība un bauda ir divas dažādas lietas. Ka mīlestība nav bauda, bet atbildība. Vai arī - ka mīlestība ir jādod tikai savējiem, bet ne tiem, kas nav savējie.
Ja tā padomā, tad uzskats, ka "mīlestība ir atbildība, nevis bauda" ir radījis visas neskaitāmās novirzes no orgaiskā ceļa, visas atkāpes no sākotnējās mācības, visu pieķeršanos ārējai formai, aizmirstot par apziņu. Aizmirstot par to, ka, ja apziņā ir bauda (mīlestība), tad viss jau IR sasniegts. Nav jāskrien pakaļ likumiem un ierobežojumiem, kas buktē mīlestības ceļu, lai arī bija domāti, lai to sargātu. Tas ir tas pats, kas saikni ar Avotu un beznosacījumu mīlestību saukt par "tumšo pusi", ja tur ir kaut kāds elements, kas neatbilst kāda prāta aizspriedumiem. Piemēram, kaut kas, ko "nedrīkst". Jēzus par tādiem cilvēkiem teica: "Jūs paši neejiet Debesu Valstībā un vēl citiem neļaujat".
 
 
11 November 2024 @ 03:38 am
 
Šodien meitene, kas tic plakanajai Zemei un ir izgājusi auras transformāciju (pa 700 eiro) stāstīja par savu jauno draugu. Viņš esot īsts vecis un viņu attiecības iet pēc visiem Dzīves Mākslas Akadēmijas kanoniem. Pēc Dzīves Mākslas Akadēmijas kanoniem vīrietis sievietes sapņus padara par saviem mērķiem. Es to klausījos, kamēr satuvinājos ar J, bet tad sapratu, ka laikam viņai tomer ir draugs. Tas džeks, kas viņai bija otrā pusē.