27 April 2018 @ 12:01 am
 
Aborigēni un citas senās ciltis jau izsenis piekopuši GDPR, neatejot no kases un bez īdēšanas.
Lai ļaunie gari nenoklausītos, cilvēka īstais vārds netiek lietots, un miruša cilvēka vārds ne tik.
Paskat, manā iecienītajā aborigēnu grāmatā "Esmu aborigēns" liriskais varonis Vaipuldaņja savu nelaiķa vectēvu drīkstēja saukt tikai par "nelaiķi no Duvaumandži zemes".
Un arī pašu Vaipuldaņju drošāk bija saukt balto cilvēku vārdā, un visādu rituālo izdarību izdarīšanai viņam bija vēl pāris slepeno vārdu, kurus še neminēsim. Māsīcu un sievasmātes vārdus mūsu varonis vispār nedrīkstēja zināt. Bet kāda jēga no māsīcu un sievasmāšu vārdiem, ja ar viņām nemaz nedrīkst sarunāties.
 
 
26 April 2018 @ 10:48 pm
 
Cauri Ģertrūdes ielas tunelim, tam, kurš pa dzelzceļa apakšu savieno Avotus ar Maskačku, šodien vai vakar gājis kāds ļoti vīlies kristietis un uzrakstījis:
" Dievs tevi mīl.
(Ceri vien, viņam pajāt.)"
 
 
26 April 2018 @ 01:38 pm
 
 
 
26 April 2024 @ 01:34 pm
 
Izskatās, ka vai nu Mārtiņš Hiršs ir izdzēsies no facebook vai arī viņš ir mani nobloķējis (tāpat kā Kārlis Streips). :D
 
 
26 April 2018 @ 12:39 pm
"Celia Celia", from Adrian Mitchell's Greatest Hits (1991)  
When I am sad and weary
When I think all hope has gone
When I walk along High Holborn
I think of you with nothing on
 
 
26 April 2024 @ 12:39 pm
 
What happens to the special counsel?
Rudy met w/ Mueller today.
Coincidence?
Connect.
Public announcement.
End of POTUS investigation?
Continue w/ other investigations?
Stage set?
Support growing?
Strategic?
Planned?
We have it all.
Welcome to the WH.
Q
 
 
26 April 2024 @ 12:30 pm
 
Īstais deep state krišanas laiks esot rudens. Tomēr. Bet viss tāpat notiek.
 
 
 
26 April 2024 @ 11:52 am
 
No it is not allowed by the Mob to be free thinking, we must all obey Groupthink.
 
 
26 April 2024 @ 11:43 am
 
Dvīņu liesma saka, ka man esot slikta karma ar bibliotekārēm. Es domāju, man ir slikta karma ar cilvēkiem, kuru dievs ir sistemātiskums. Ir tādi cilvēki, viņiem sistemātiskums ir tikpat svēts kā kādam Jēzus vai kā man organiskais Visums. Ja tiek kaut nedaudz pārkāpti noteikumi, viņi aizvilstas mežonīgās dusmās un uzskata, ka tu esi sērijveida slepkava.
 
 
26 April 2018 @ 11:05 am
jaunā stila krāpniecības vēstules  
Mans vārds ir: Kate David
Attn: Dearest One,
Abidžana Kotdivuāra
Dārgākais,

Sazinieties ar mani ar šo e-pastu ... katedavid80@yahoo.com

Esmu iepriekš minētā persona no Kuveitas. Esmu precējies ar Robertu Deividu. kurš deviņus gadus strādāja ar Kuveitas vēstniecību Kotdivuārā, pirms viņš nomira 2010. gadā. Mēs bijām precējušies vienpadsmit gadus bez bērna. Viņš nomira pēc īsas slimības, kas ilga tikai četras dienas.

Pirms viņa nāves mēs abi atgriezāmies no kristieša. Kopš viņa nāves es nolēmu ne no jauna sanākt vai iegūt bērnu ārpus manas laulības mājas, ko Bībele ir pretojusi. Kad mans bezdarbnieka vīrs bija dzīvs, viņš šeit ieskaitījis fiksētu pāraudzināšanas kontā summu 6 miljonu ASV dolāru (sešu) miljonu ASV dolāru apmērā), un viņš paziņo, ka fonds ir paredzēts mūsu ģimenei, kas veic uzņēmējdarbību,

Pašlaik fonds joprojām ir ar banku, mans ārsts man teica, ka man ir nopietna slimība, kas ir vēža problēma. Tas, kas visvairāk traucē mani, ir mana insulta slimība. Zinot savu stāvokli, es nolēmu ziedot šo fondu baznīcai vai personai, kas izmantos šo naudu tā, kā es šeit mācīšu. Es gribu baznīcu vai personu, kas šo fondu izmantos bērnu namiem, atraitnēm, pavairošu Dieva vārdu un centīsimies vienmēr uzturēt Dieva namu.

Bībele lika mums saprast, ka Svētā ir tā roka, kas dod. Es pieņēmu šo lēmumu, jo man nav neviena bērna, kas šo naudu iemantos, un mans vīrs nav radinieki kristiešiem, un es negribu, lai mana vīra centieni tiktu izmantoti neticīgajiem. Es nevēlos situāciju, kad šī nauda tiks izmantota bezdievīgā veidā. Tāpēc es pieņemu šo lēmumu. Es nebaidos no nāves, tāpēc es zinu, kur es eju. Es zinu, ka es būšu Dieva Kunga priekšā. Exodus 14 VS 14 saka, ka kungs cīnīsies ar manu cīņu, un es turēšu mieru.

Šajā sakarībā man nevajag telefona sakarus, tāpēc manas veselības dēļ mana vīra radinieku klātbūtni apkārt man vienmēr nevēlos, lai viņi uzzinātu par šo attīstību. Ar Dievu viss ir iespējams. Tiklīdz es saņemšu jūsu atbildi, es jums nosūtīšu bankas kontaktu šeit Abidžanā, kur mans vīrs deponēja naudu. Es gribu, lai jūs un baznīca vienmēr lūdzas par mani, jo valdnieks ir mana sieviete, mana laime ir tāda, ka es dzīvoju cienīgu kristiešu dzīvi.

Kurš, kas vēlas Viņam kalpot, ir jākalpo Viņam garā un Patiesībā. Lūdzu, vienmēr esi lūgšana visu savu dzīvi. Jebkāda jūsu atbildes aizkavēšanās dos man iespēju iegādāties citu baznīcu vai indivīdu šim nolūkam.

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūs rīkojieties atbilstoši tam, kā es teicu šeit.

Esi svētīts Kungā.

Jūsu Kristū,
 
 
26 April 2024 @ 10:53 am
 
Man kaut kur reizi mēnesī ir nepieciešama bibliotēka (kur es pašreiz atrodos). Pagājušoreiz es biju aizmirsis lādētāju (bet man tas bija ļoti vajadzīgs), un pēc darba laika izlīdu pa restu apakšu un pretlikumīgi iekļūstot bibliotēkā, paņēmu lādētāju. Kad es izlīdu laukā, mani ieraudzīja kaut kāda sieviete un prasīja: kas notiek, es pateicu, kā ir. Tagad šī te bibliotekāre, ieraugot, ka es skatos youtubā par kaujām ar ISIS (Rakas atbrīvošanu), man teica, ka tūlīt te būšot bērnu pasākums un šādas filmas viņiem tiešām nevajadzētu redzēt. Un kā es pagājušoreiz esot dabūjis savu lādētāju? (skaidrs, mani nodeva tā sieviete, kas mani toreiz redzēja). Es pateica, ka izlīdu pa apakšu. Viņa teica, ka ir ŠAUSMĪGI dusmīga, ka vajadzētu saukt policiju un, ka viņa mani vispār vairs šeit negribētu redzēt. Viņai laikam patiesi un no sirds domā, ka es esmu bandīts. Es iekodu mēlē, lai nepateiktu kaut ko rupju, jo man šī bibliotēka vēl nākotnē būs reizi mēnesī vajadzīga. :)
Ā nu jā, viņa arī pagājušoreiz bija šausmīgi dusmīga uz mani par to, ka es bibliotēkā ēdu un dzēru. tagad es speciāli nepaņēmu neko tādu līdz un domāju, ka tagad esmu labs puisītis, bet tik un tā nesanāca.
Man bieži vien šāddas attiecības ar bibliotekārēm.
 
 
26 April 2018 @ 09:43 am
 
šobrīd es patiešām ļoti gaidu brīvdienas
 
 
26 April 2024 @ 09:24 am
 
IT`S TRUE! (no 31. min) https://www.youtube.com/watch?v=bSuNY4gUiko
 
 
26 April 2018 @ 09:10 am
 
kur Rīgā ir lielākā kvalitatīvu, bet ne premium cenu, saulesbriļļu izvēle?
Tags:
 
 
25 April 2018 @ 11:33 pm
 
Vakar toties biju brīvdienā un skatījos, kā uz Mangaļsalas mola vīriešu un sievietes ķer reņģes. (Vīrieši un sievietes ne tāpēc, lai būtu politkorekti, lai gan doma ironizēt bija, bet gan tāpēc, ka tur patiešām daudz vīriešu un dažas sievietes ķēra reņģes).
Reņģes ķeroties uz plikiem āķiem, vajagot tikai atvēzieties un mest.
Man patīk Mangaļsala. Īpaši darbdienās.
 
 
25 April 2024 @ 11:19 pm
 
Es neesmu redzējis labāku "Alternate" esenciālu attēlojumu kā "Dimmu Borgir" videoklipos.
 
 
25 April 2024 @ 10:58 pm
 
So true https://m.youtube.com/watch?v=6muBnfgT9-w
 
 
25 April 2018 @ 10:14 pm
 
Es neticu, ka tas viss ir īsts.
 
 
25 April 2018 @ 06:25 pm
 
nu jau pagājis laiks, kopš atgriezos no brīvdienām Latvijā. Bija kaut kā smagi šoreiz. Man likās, ka nekad nesaņemšos, bet pēdējās dienas vakarā, pirms prombraukšanas, nopirku vietējā veikaliņa 2 kapu sveces un devos uz kapsētu, tik ļoti lija lietus un vēl jo vairāk manas asaras.. stāvēju pie vecmammas kapa un kaucu kā tāds mazs bērns. Noliku 2 sveces- vienu no sevis un otru no meitas un gluži vai automātiski nočukstēju, ka mums,vecmamm, viss būs labi. Cīnījos ar milzu noliegumu sevī.Nu ir pagājuši 3 mēneši un man joprojām šī doma ik pa laikam iedur , ka vienīgais cilvēks , kuram patiesi rūpēja mana eksistence, vienīgais cilvēks- mana mīļāvecmamma vairs nav. Un liekas, ka visa mana bērnībā, visas atmiņas par mazpilsētu un jaunību ir pēkšņi kā atdalījšās no manis, liekas, ka viss ir tukšs, kā nodalīts no manas tagadējās dzīves. Liekas, ka man vairs negribas braukt uz savu,kādreiz tik mīļo, mazpilsētu. Es vairs Latvijā nejūtos kā mājās un es patiešām nekad neticēju, ka es to teikšu un jutīšu.
Un man žēl, ka man ar mammu nesanāk un ar tēti nesanāk nekādas attiecības. Tas sāp un tajā pat laikā,nesāp, jo es jūtos vīlusies.
***
citkārt, kamēr baudīju savu šķietamo brīvību un ēdu karbonādes un dzēru latviešu alu, viņš, mans lieliskais vīrietis, sauļojās Itālijā, teiksim tā, strādāja. Un jā, šī bija pirmā reize kad bijām šķirti tik ilgu laiku un man bija nedaudz bail pie kā tas novedīs vai nenovedīs. Un man jorpojām nav ne jausmas kā lai es cīnos ar savu mazvērtības kompleksu. Pat ja tam nav iemesla.
Kad ieraudzīju viņu, atkal izkusu, izplūdu viņa smaidā, sejā, rokās, sirdī, atturīgi dzelžainajā raksturā. Es joprojām mācos mīlēt, kaut kā bail vilties vēlreiz , es tik ļoti ātri pieķeros, ja ir pie kā.
***

Es gribu bērnu un ģimeni lai arī pieļauju, ka reālajā dzīvē pie tā pierast būtu grūti, jo , viena audzinot meitu, kļuvu no sākuma vāja un pēc tam tik pašpietiekama un stipra un praktiski nesagraujama. Un tas noteikti varētu traucēt , mācos būt vāja, bet emocijas likt nost.
Un galu galā, visas tās depresijas, kas vilkās gadu garumā, bija pilnīgi liekas.
Tā nebija mīlestība, tas bija mirkļa vājums un akla uzticība un piedod, bet Tu nebiji un nekad nebūsi nevienas pašas manas asaras vērts, ko Tu ar savu attieksmi šobrīd parādi visai pasaulei/ja kādu tas maz interesē.

***

Meklēju sevī motivāciju, daudz lasu un esmu atsākusi smēķēt, gatavot labus ēdienus un klausīties mūziku.