kristīne
14 February 2012 @ 06:34 pm
 
nezinu, dīvaini vai nē, bet šodien man nav nekāds kāpēcmannavdraudziņa moods. parasta otrdiena. parasta skolas diena. tie paši notikumi, tie paši cilvēki, viss norm
vairāk tieši priecājos par citiem - smaids pa visu seju, redzot, kā puisis savai mīļajai dāvina rozes : )
 
 
kristīne
12 February 2012 @ 01:30 pm
 
ļoti, ļoti, ļoti, ļooooti gribās pavasari. gribās to foršo pavasara vējiņu un smaržu gaisā, un sauli, un zaļo zālīti, un putnus, un gribās redzēt asfaltu. gribās staigāt ar kedām, yes
 
 
kristīne
08 February 2012 @ 06:57 pm
 
nav laika
 
 
kristīne
03 February 2012 @ 12:46 pm
 
tā ir, ka dzīvo kkādos fakinos valsts ziemeļaustrumos. man salst!!!!!! man nav nekas pret -25 vai -27, tā jau ir kā normāla parādīta, dzīvojot te, bet -30 un -31 jau ir par aukstu. šodien atkal apsaldēju roku. tās bija nieka 5 sekundes, kad novilku cimdu un uzrakstīju īsziņu. šodien vispār kaut kāds esvisusienīstu noskaņojums
 
 
kristīne
02 February 2012 @ 09:12 pm
#33  
es smejos superbieži, superskaļi un superdīvaini
Tags:
 
 
kristīne
26 January 2012 @ 10:00 pm
 
labās lietas un notikumus paturu pie sevis, tādā veidā tos ilgāk saglabājot labus : )
 
 
kristīne
22 January 2012 @ 07:25 pm
 
vakar (laikam sanāk, ka šodien) gāja labi
aizbraucām
satiku savu mīļo brāli pāli
izdejojos
satiku visādus foršus, sen neredzētus cilvēkus
un vispār labi atpūtos
jā, grafomānam arī nebija ne vainas. baigāāāā enrģija : )