kristīne
24 February 2012 @ 11:02 pm
#36  
nepavelkos uz saldumiem
vairāk esmu `sāļā` ēdāja
Tags:
 
 
kristīne
22 February 2012 @ 04:51 pm
 
laikam atkal vajag kaut kur izlikt visus savus sūdus. it kā tāda fun diena, bet kaut kāda huiņa visu laiku laužas uz āru. zinu, kāpēc un kas tas ir klsadrgliuaerugjrdz
vēl tik pretīgs laiks ārā
 
 
kristīne
21 February 2012 @ 12:13 am
#35  
es raudāju, kad pirmoreiz klausījos red - `pieces`
Tags:
 
 
kristīne
20 February 2012 @ 06:35 pm
 
iemācījos pīt rokassprādzes. me laimīgs. sen jau gribējās iemācīties. un, jā, vakar līdz pusvieniem sēdēju augšā, kaut acis lipa ciet. vismaz kaut kāds prieciņš

3. martā žetonvakars. kleitas man vēl nav. teātris mums tāds pusgatavs un svinīgajā daļā noteikti apraudāšos, kad būs jāsaka paldies vecākiem. bet neko. tāda esmu
kopumā viss notiek tā, kā tam jānotiek. vsjo normaļņo
 
 
kristīne
18 February 2012 @ 04:35 pm
 
tagad meklēju bērnības bildi žetonvakaram. kārtējo reizi sev atgādināju, ka mani neviens nav bildējis, kad biju zīdaiņa vecumā. tad nu jāizvēlas starp bērnudārza vecuma bildēm. visur sev liekos tik sveša. tieši pēc izskata. neatceros daudzus no notikumiem, kas ir bildēs, bet lielākajā daļā kaut kādi dziedāšanas konkursi un me tur laimīgs. bet tā seja un mati un viss, viss tik nepazīstams liekas. ir tāds - es tiešām tāda biju ?
nāk atkal virsū gruzons, ka brāļi (it īpaši viens) ir sabildēti no visam pusēm, visos iespējamos leņķos un vecumposmos, lai gan es taču parādījos tajā laikā, kad viss, arī fotoaparāts, bija pieejams
 
 
kristīne
17 February 2012 @ 05:12 pm
 
gribās alu un uzpīpēt

galīgi ne es
 
 
kristīne
14 February 2012 @ 07:19 pm
#34  
man nenormāli garšo halva
Tags: