Jauns neatjēdzīgs skatījums uz lietām
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends View]
Saturday, November 9th, 2024
Time |
Event |
8:59a |
> Lauva iesnu dēļ neaizgāja uz skolu.
Es jau protams, nezinu visas detaļas, tāpēc arī nekritizēšu konkrēto gadījumu, bet vispārīgi neiet uz skolu iesnu dēļ ir aplami. Bērnam ieguvums no skolas daudz reižu atsver riskus no iesnām vai vieglas saaukstēšanās.
Pat nerunājot par konkrēto gadījumu, šis labi raksturo, ka kovids ir radījis to, ko daži sauc par mūsdienu reliģijām – kovidisms, klimatisms un dženderisms. Laiks visu noliek savās vietās, un paredzams, ka šīs lietas tiks ierobežotas, jo ir radījušas pārāk daudz traucējumu normālai sabiedrības funkcionēšanai. | 9:16a |
Man tagad patīk lasīt ekonomistus, jo viņi visobjektīvāk spēj izvērtēt ar Trampa ievēlēšanu saistītos ieguvumus un riskus. Tur nav nekādas muļķību par nelegāļu deportācijām (tas ir vienkārši par to, ka likumi ir jāievēro) vai to, ka gejus tagad saliks cietumos (pilnīgas muļķibas).
Viena lieta piesaistīja uzmanību. Demokrāti bija palielinājuši naftas ieguvi ASV, lai samazinātu degvielas cenas. Tas viņiem bija veiksmīgi izdevies, bet neviens par to negribēja atklāti runāt, jo baidījās, ka vēlētāji tad viņus vainos par zaļo ideālu nodošanu. Lūk, pie kā noved klimatisma reliģija – ka ir jāslēpj pat politikas, kas ir labas un visi normāli cilvēki atbalstītu, jo tās nepatiktu klimata ekstrēmistiem.
Saprotams, ka mērķis ir pāriet uz elektriskajiem auto, un tas ir tieši tas, ar ko nodarbojas Īlons un citi e-auto ražotāji. Bet šī pāreja nevar notikt vienā mirklī, tāpēc šobrīd ekonomikai ir vajadzīga arī nafta. Ja piebremzējam ekonomiku, tad arī e-auto ražošana bremzēsies. Tas ir jau ir nedaudz Eiropā noticis, kur e-auto tirdzniecība ir samazinājusies. Degrowth ceļš nav reāls, tā vismaz saka visi ekonomisti, kas kaut ko saprot šajā lietā. |
|