eternaldreamer
11 Maijs 2014 @ 14:33
 
Uz citas nots - ''Skaistule un briesmonis'' ir šausmīgi forša filma. Akurāti pēc pasakas un var just, ka Eiropas (nevis ASV ražojums). Kā arī vizuāli skaista. Un Kasels arī burvīgs.
 
 
eternaldreamer
11 Maijs 2014 @ 14:30
 
Eirovīzija ir vienkārši zaudēts gadījums. Ja būtu uzvarējusi Nīderlande (vai jebkurš cits), tad vēl būtu cerība. Tagad oficiāli ir pierādīts, ka Eirovīzija ir cirks - uzvar dāma ar bārdu!
 
 
eternaldreamer
02 Februāris 2014 @ 12:19
 
Vakar nejauši uzslēdzu Eirovīzijas pusfinālu. Šausmas! Vienīgie, kas kaut cik patika bija Ārzemnieki (uzreiz var just, ka nav latvieši). It kā skaitāmies dziedātāju tauta, bet tiklīdz pienāk Eirovīzija, tā visi apjūk un nav spējīgi ne uz ko. Puse dziesmu - kā no 90tajiem. Un Aminatas dziesma man nez kāpēc atsita Kailijas Minogas 'can't get you out of my head''.
 
 
eternaldreamer
01 Februāris 2014 @ 19:47
 
Man patīk visu dienu pavadīt lasot grāmatas, skatoties filmas un ēdot kūkas (vai jebkādu citu junk food). Tā arī pavadu šo auksto sestdienu.
 
 
eternaldreamer
25 Janvāris 2014 @ 16:25
 
Sakārtoju dzīvokli. Jei! Un nopirku šokolādes sejas masku. Nevaru sagaidīt vakaru, lai izmēģinātu. Life's good.
 
 
eternaldreamer
12 Janvāris 2014 @ 21:15
 
Vakar paskatījos to ''Girls Next Door'' (vai kaut kā tamlīdzīgi), nu, to par Hefnera meitenēm. Šajā sērijā meklēja jaunas meitenes, kurām būtu iespēja bildēties Playboy. Visas no viņām stāstīja, cik tā ir lieliska iespēja un, ka viņas par to ir sapņojušas jau no bērnības. :D Pirmkārt, diez vai bildēšanās plikai uz žurnāla vāka būtu kaut kas, ar ko vajadzētu lepoties. Otrkārt - kā var par šādu ''iespēju'' sapņot jau no bērnības? Izcilāju atmiņā visu savu bērnību, bet nevaru atcerēties brīdi, kurā būtu vēlējusies taisīt kailfoto. :D Kaut gan varbūt es te esmu tā dīvainā un visas citas septiņgadnieces par to vien sapņo. :D
 
 
eternaldreamer
03 Janvāris 2014 @ 20:50
 
Tajā brīdī, kad man vairāk neinteresēs visādi seriāli (un kad vairs 'nešipošu' pārus no šiem seriāliem), sapratīšu, ka beidzot esmu pieaugusi. Tas brīdis vēl nav pienācis...
 
 
eternaldreamer
01 Janvāris 2014 @ 18:09
 
Skumji par latiņu (no ekonomikas neko daudz nejēdzu, bet tā tīri no emocionālā viedokļa). Bet gribas jau dikti tās jaunās naudiņas izpētīt. Izšķiroju makā atlikumus no Itālijas brauciena (bija salasījušās monētiņas no pašas Itālijas, Spānija, Vācijas utt., cik nu var spriest pēc aizmugurēm). Tagad būs interesanti pētīt, kādas naudiņas katru reizi dabūs. Runā jau, ka mūsu pašu Milda būšot retums - kolekcionāri izķeršot.
 
 
eternaldreamer
01 Janvāris 2014 @ 17:53
 
Ir praktiski neiespējami savākties mācībām/darbam. Šīs brīvdienas bija ļoti nepieciešamas, bet tagad nespēju atgriezties normālā režīmā.
 
 
eternaldreamer
28 Decembris 2013 @ 17:53
 
Pusotra glāze ar 4procentīgu kokteili un esmu jau gar zemi. :D
 
 
eternaldreamer
27 Decembris 2013 @ 17:43
 
Jau uztaisīju vēlmju kolāžu nākamajam gadam. No šī gada kolāžas ļoti daudz ir piepildījies. Dažas lietas ir piepildījušās pa savam (ne gluži tā, kā es to biju iedomājusies), bet piepildījušās tik un tā. Tā kā - be careful what you wish for.
 
 
eternaldreamer
07 Decembris 2013 @ 21:27
 
Neesmu redzējusi īstās ''Mūzikas skaņas'', tāpēc man nav ar ko salīdzināt. Tomēr man jaunā versija patika. OK, varbūt Kerija Andervuda nav pati labākā aktrise, bet nu tik traki, kā rakstīts dažos komentāros jau arī nebija. Un Stīvens Mojers. Uh! Viņš ir gaužām draņķīgs un kaitinošs vampīrs, bet šeit viņš bija tiiiik foršs! Meh, gandrīz vai jāatsāk skatīties ''True Blood''. :D
 
 
eternaldreamer
24 Novembris 2013 @ 19:56
 
Maximā vairs neiešu principa pēc! Tie viņu pārstāvji Nekā Personīga! Kā varēja laist cilvēkus veikalā, kamēr uz jumta bija būvdarbi - jumts viņiem nepieder! Vai tā sieviete saprata, ko tikko pateica?!
 
 
eternaldreamer
25 Augusts 2013 @ 17:18
Clinique  
Nopirku Clinique 3 soļu sejas kopšanas komplektu. Ceru, ka būs labs. Dārgs gan tas maita, pie kases roka pat mazliet notrīcēja. :D
 
 
eternaldreamer
17 Augusts 2013 @ 22:46
Seriāli  
Skatos The Vampire Diaries un man radās tādi dīvaini jautājumi. Tas ir tieši par Elēnu un viņas brāli.

Kā viņi sevi uztur? Vecāki ir miruši, tante arī. Ok, Džeremijs strādā bārā, bet nu diez vai ar to pietiek, lai varētu atļauties mājas (viņiem taču vēl ir kaut kāda vasarnīca pie ezera), mašīnas un visādas citādas fīčas.

Otrs jautājums - kā viņi vispār var dzīvot vieni un kāpēc viņus vēl nav savākuši sociālie dienesti? Abi taču ir nepilngadīgi (mācās vēl vidusskolā).

Eh, es zinu, ka varētu sestdienas vakarā darīt, ko labāku... :D
 
 
eternaldreamer
13 Augusts 2013 @ 21:36
 
Draugos viena meitene jau kādu piekto reizi nomaina savu statusu uz ''saderinājusies''(ar to pašu puisi, protams). Acīmredzot, pietiekami daudz cilvēku neiesaka šo ''gadsimta'' notikumu. Grr, nevaru izturēt šitās ārišķības! Tu precies savai laimei jeb priekš citiem?
 
 
eternaldreamer
13 Augusts 2013 @ 21:25
 
Ārā ir rudens. Vējš atkal sapūtis manu muguru - staigāju kā tāda vecenīte.
 
 
eternaldreamer
07 Augusts 2013 @ 18:45
 
Šodien viss rādās melnās krāsās. Darbā pieļauju stulbas kļūdas un vispār jūtos stulba. Vainoju karsto laiku!
 
 
eternaldreamer
06 Augusts 2013 @ 21:46
 
I’ve got dreams in hidden places and extra smiles for when I’m blue.
 
 
eternaldreamer
04 Augusts 2013 @ 19:14
 

I've developed a new philosophy - I only dread one day at a time.

/Charlie Brown/