21 Janvāris 2020 @ 02:06
 
Baigi labi, ja tu klavieres spēlē ar roku pirkstiem... tajā tonalitātē, kā Mocarts bija sacerējis... Tas dumiķis, kas nezināja, kas ir klavieres.
Ir baigi čoini, ja tu esi rīmi sarakstījis, bet nemāki īsti zīmuli rokās turēt.
Bet civilizācijai šķiet, ka ir baigais supermirklis - ūbermirklis, lai nonestu zemes virsas jebko, kas ir jebkad bijis, jo tagad ir ieradušies baigie intelekti, lai iemācītu visus dzīvot pareizi.
Es mācījos spēlēt klavieres vismas 18 gadus. Un ilgus gadus esmu rakājusies un turpinu pa valodas zināšanām. Un ir tie, kas pasaka - viss ir nieks, viss ir baigi vienkārši, ņem un rakā grašus no stulbiem klientiem, galvenais, lai zini komatu pirms lai un ka :D Lohu laikmets, lai jau būtu tā :D
 
 
20 Janvāris 2020 @ 22:39
 
Piedzīvoju šovakar, ko nozīmē biznesa pārņemšana neprašu rokās. Acīmredzami indieši no UK Brexit ietekmē ir pārpirkuši sen un veiksmīgi rukājošu indiešu restorāniņu. Grūti paredzēt, cik ilgi viņi vēl varēs pastāvēt, jo vairs nav kafijas, par mērcēm prasa papildu naudu, bet pati galvenā recepte, kas ir pati-pati jebkur pasaulē - MASALA mērce, ir uztaisīta ar kečupu un turpat veikalā nopērkamiem saldētiem dārzeņiem. Jopcik, šitik zemu pat ķīnieši nekad nekrīt. DRAUSMAS.
Ļoti žēl, ka jaunā paaudze ienāk ar tādu nesapratni, paviršību, bet es to pat dēvētu rupjāk. Protams :D Tādus ēdienus es varu pati mājās uztaisīt, nevis maksāt par servisu nekādu un ēdienu nekādu. Tagad arī vairs nav brīnums, ka lokālie mūždien vakaros ir pārpildīti. Nu, ok, būsim zināt :)
 
 
15 Janvāris 2020 @ 17:02
 
Drausmīgs dzīves nogurums. Nevis apnikums, bet pārgurums. Overdozed and overloaded.
 
 
15 Janvāris 2020 @ 01:04
 
Charity nopirku abiem kaķiem gultiņas. Iespējams, sastrādāju ļaunu darbu, bet... Un tad pieslēdzos Kosmosam un norakstīju visu uz to ļaunekli :)
Bet pa ceļam papļāpāju gan ar remax lietuviešu mākleri, gan ar charity galveno britu, un sajūta, it kā būtu tik ļoti mājās ar savējiem..
Sūdīga tā letiņu īpašība katram savā kaktā norakties, TF tas daudziem ir ieriebis un ieriebs, bet - a ko darīt? Jo lietuviešiem jau tikko mūsmiestā ir savs saiets. Ja kāds ir gana uzņēmīgs, tad var labi visu to noorganizēt. Es varētu. Bet zinu, kādi tie letiņi te. Un vispār. Kur jūs esat redzējuši atsaucīgus letiņus? Ar saulainu prieku noraks jebkuru citu, it kā tautietis būtu konkurents, bet laikam nenovīdība ir tā 100% īpašība. Pats labāk paliks ar pliku pakaļu :D
(LV tas pats, neko neteicu :D )
 
 
11 Janvāris 2020 @ 18:22
 
Esmu bijusi uz septiņām jogas nodarbībām šogad.
Ļoti priecē!
Viss ķermenis tāds dzīvs un izstaipīts :D
Katram skolotājam savs piesitiens.
Pirmais headstand arī sanāca.
Presīte ar uzkačāta un vispār,
It kā tur tik tā staipīšanās un viss tik lēns,
bet visas maliņas sāp kā pēc normaļna trenniņa.