Dec. 7th, 2019

Concierge latviski

Vai ir kāds labs latvisks vārds tam izdarīgajam ziķerim augstas klases viesnīcā? Tam, kas filmās viesiem vienmēr nodod atstātās vēstules, izsauc takšus, risina problēmas ar mīļākajām, sievām par to neminot ne vārda...

ebreju vēsture

Sveiki, šķiet noderētu kāda zinošāka cilvēka palīdzība:

1) Kur varētu atrast dokumentus par ebreju vēsturi Latvijā, konrēti par 19. un 20.gs. kreisajām kustībām. (bundisti, cionisti, partizānu grupas). Protams, Valsts arhīvs, bet mazliet kondensētāka informācija varbūt ir muzejā "Ebreji Latvijā"/ citur?

2) Kurš no vēsturniekiem LV ir zinošs tieši šajos jautājumos?

3) Vai kāds ko zina par mūsdienu ebreju kopienām LV, piem., kopienas centrs Rīgā "Shalom", u.c.?

Varbūt ir cilvēki, kas vairāk varētu par to visu pastāstīt? (piem.muzeju darbinieki, bet arī ārpus, tādi, kas ieinteresēti šajā kultūrā?)

Dec. 4th, 2019

trumulim par vairlesu

vai bezvadu apraide (kompis - rūteris) mājas lietotāju līmenī pēdējos 7 gados ir progresējusi? piem, tagad ir labākas WiFi kartes? gribu atbrīvot stacionāro kompi no vada.

Dec. 1st, 2019

kaķu drauga starta komplekts

Piedāvāju iegūt savā īpašumā komplektu, kas sastāv no:
Kakumāja. Lietota +/- gadu. Stāvoklis redzams bildēs. Kas nav redzams - ja ļoti sparīgi virina durvis, tad tās mēdz izkrist. Bet ja kaķītis mierīgs, tad viss ir kārtībā.
Kakusmiltis. Cementējošās. Iesākts maiss. Laikam +/-8 litri, kā var redzēt uz iepakojuma.
Kaķu pārnēsājamā mājiņa. Lietota, bet funkciju pilda.
Nagu asināmais dēlis. Lietots, bet ja lops nav izlepis, moš būs ok.
Sausā paika kastrētām kaķenēm. Komplektā mērtrauciņš pēc vecuma. Nezinu neko par derīguma termiņu. Vāaarbūt varēs tikt arī pie slapjās paikas. Bet arī jāpaskatās termiņš. Kaut kāda paciņa un bundžiņa mētājas ledskapī gandrīz gadu jau. Varbūt arī barojamos traukus varēs iedot kaut kādus.

Šo komplektu mainu pret pudeli portvīna (nevis vīna, nevis agdama)

Lokācija - Rīgas centrs. Briāna ielas gals vairāk. Piegādes diemžēl nebūs.

bildes )

Ko redzēt, kur iedzert VIĻŅĀ?

Trīs dienas Viļņā, decembra sākums.

Ko apskatīt? Kur iedzert? Kur paēst?

Līdz šim Viļņā būts vien autobuss-koncertvieta-autobuss.

Patīk gan vazāties apkārt, gan kādu mākslu aplūkot, gan alu pagrīdes krogā iedzert.

Nov. 27th, 2019

PND

nav kadam kkur digitala formata PND vecais albums, tas kurs iznaca kkad ap 2000o sakumu?

Mercedes e-klases īre

Vai varat ieteikt, kur īrēt Mercedes e-klases auto no pēdējiem 5 gadiem? Diezgan reta parādība izrādās. Atradu vienu autonomu, bet tur dod tikai ar šoferi.

Nov. 25th, 2019

Situācija sekojoša - indietis, kurš ir viena Rīgas restorāna īpašnieks, neizmaksā algas saviem darbiniekiem. Darbinieki iesnieguši sūdzības darba inspekcijā vai kā tamlīdzīgi, taču indietis ignorē aicinājumus ierasties uz to vietu, lai tiktu skaidrībā. Varu derēt, ka tas tā turpināsies un ka viņš izvairīsies līdz pēdējam. Taču tas manam biedram nozīmē padirst pēdējā mēneša algu. Savā telefonā visus prasītājus viņš jau sen nobloķējis un viņa biedri arī uzlikuši visiem ignore.

Lieta tāda, ka cilvēks negrib čakarēties likumiski, jo, viens, tas ir ilgs laiks, otrs, nav garantija, ka nauda tiks atdota pat pēc tiesas sprieduma, trešais, tiesāšanās maksā daudz.

Vai ir kāda laba metode, kas šoreiz labi derētu, lai motivētu viņu atdot naudu? Paskaidrot, ka dabūs pizdi citādāk? Jo, nu, šai gadījumā draudi sadot pizdi ir pamatoti - runa tomēr par teju tūkstoti eur.

Discuss.

P.S.

Ja kādam ir ieteikums, bet nav vēlmes rakstīt šeit, uzraksti, lūdzu, man uz epastu u.ulvis at džīmeil kom.

Vai kāds var ieteikt jēdzīgu elektriķi? Ideāli ja Pierīgā, Ikšķilē /Ogrē.
Vai varbūt kurš sos serviss ir jēdzīgs? Japievelk vadi no skapja pagrabā un japiesledz virtuves tehnika aptuveni 5m attālumā. Vahadzētu jau rīt (jo izjaucot skapi atklājās ka esošais ir ļoti kreatīvs risinājums ar pagarinātāju)

dindinTIRGUS

Grāmata par Santjago ceļu, kvalitatīvi pārgājienu apavi, lietus pārvalks mugursomai, gurnu maciņš skriešanai, Annas Psiholoģija un I'mperfekt, jauns tonālais krēms, džinsu jaka, bezmaksas iPhone 6/7 vāciņi u.c. noderīgas lietas.  Visas bildes, cenas, apraksti - manā blogā :) Sūtu ar Omniva.

December 2012

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba