ēvi
Marts 2007
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
eowyn
eowyn
ēvi
Pirmdiena, 20. Februāris 2006 20:12
Šāda ziema kā tagad ir skaista!
Šāda ir īsta ziema!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

eowyn
eowyn
ēvi
Otrdiena, 24. Janvāris 2006 20:56
Esmu nogurusi no visa kā! ES varētu nedēļu nogulēt no vietas, bet nevaru-skola,darbi,skola,darbi.Vēl pa vidam izklaides jāiesprauž-gadās.
*ņam,ņam uzkožu gaaaršīigu apelsīnu..*
Ko es vēlējos sev ierakstīt? Vairs jau nāāāv ne jausmas. Tik ātri pazūd tā 'izcili gudrā doma, ko ,tiešām, derētu iebīdīt cibā'.
Jā, zinu gan ko pateikšu - man nepatīk mans jaunākais brālis. viņš ir tik kaitinošs! Vakar pus12os, es vēlējos KĀRTĪGI izgulēties) viņš iejiet virtuvē un ieslēdz TV nu tā SKAĻI! Protams, varēja jau iet uz viesistabu lūrēt teļuku, bet negāja divu stulbu iemeslu dēļ - 1)viesistabā nav ledusskapis 2)viesistaba ir tālāk no viņa istabas, kur ir kompis ar atvērtu face.lv lapu. JĀ, es viņu, tiešām, mīlu!Sīkais traucēklis.(buč, brāļuk.)

:)

Mūzika: reklāma- "vai varu to pirkt...?lalalala"

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

eowyn
eowyn
ēvi
Svētdiena, 23. Oktobris 2005 11:48
Esmu nu tā nogurusi,ka knapi spēju pateikt skaļi vienu vārdu. Tikai pie sevis kaut ko padomāt varu.
Skolotāja sadeva vēl klāt jaunus darbus,kas ir jāuztaisa līdz 3dienai, neiznu,kā tikšu ar šo visu galā, jo man vēl bija jāpārtaisa daži vecie darbi, tad nu tagad tikai divi darbi ir pārtaisīti(lab,lab otrais ir beigšanas stadijā) un vēl laikam tik viens jāpārtaisa. nujā, burtu mācībā man ir jāpārtaisa visi,jo neviens nebija labs(izmēri par lielu) forši!!!

ceru,ka decembrī būs pašai prieks skatīties uz saviem darbiem, ceru,ka būs labi,skaisti darbi,ka nebūs kauns citiem tos rādīt, jo visu otro pusgadu tie karāsās pie sienas klasē.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

eowyn
eowyn
ēvi
Otrdiena, 6. Septembris 2005 18:27
Jaunajā skolā ir vairāk kā supeŗigi! Tā atmosfēra, tie cilvēki ir tiktiktiktik citādāki nekā parastās vidusskolās!Kā jau učenes smejas "mākslinieku bariņi savākušies!"
Man tur nu ļoooti aptīk. neiznu vai vēlētos tagad vairs atgriezties vecajā skolā(nemaz nav tādas iepsējas,jo neturpinās pēc pamatskolas). Un klase! Burvīga! Ar vecajiem jau pirmajā dienā bija strīdi, ar šiem vēl nē.nu pagaidām,bet cerams,ka nebūs. visas esam meitenes, tikai kopā vidusskolas stundas(latv.val, matem.,angl.val., sports, kultūras vēsture, mākslas vēsture), bet nodaļas stundas ,protams,ka nav!:)
Vienīgi šausmina tas zemais līmenis angļu val,latenē un matemātikā, bet nuuuu...gan jau,ka būs labi!

pagaidām man tur ļoooti aptīk, droši vien,kad sāksies visas kompozīcijas,rasēšanas u.t.t., tad gribēsies prom,bet nēēē...tikt tajā skolā-ir kaut kas ,ko endrīkst palaist garām:)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

eowyn
eowyn
ēvi
Trešdiena, 17. Augusts 2005 10:59
Šovasar gandrīz kā neesmu bijusi jūrā, neesmu to redzējusi. Biju pie jūras tikai trīs dienas unvairāk neesmu.Bet tā gribas peldēties, atkal to sajūtu,āda ir ,kad atrodies jūrā,upē,ezerā-visapkārt ūdens,sāļš,salds,mīksts kā piens,dzidrs, vēss,silts u.t.t.
Pietrūkst tās jūras! Bet ko tur padarīt, netieku,nevaru un viss. Varbūt nākamvasar paveiksies. Nu ja palikšu Latvijā, tad,jā, centīšos uz to jūru,bet ja nē, tad tikai okeānu redzēšu. arī labi,jo tad pirmo reizi būšu pie okeāna.

skola.drīz skola?mhm,nevar būt. it kā jaunā skolā iešu, it kā jābūt uztraukumam,bet pagaidām vēl nav. zinu,ka būs pirmajā septembrī tad,kad iešu uz turieni, man vēderā viss apgriezīsies otrādi,sirds mēģinās izlekt pa muti laukā:))) Būs briemsīgi,bet tajā skolā emsu visu m.gadu bijusi,katru nedēļu 1x nedeļā,tā kā ,var teikt,ka esmu tur jau iedzīvojusies,bet neesmu nekad redzējusi visus tos skolēnus vienkopus.

nu, saulīt, parādies mums par prieku!:)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

eowyn
eowyn
ēvi
Pirmdiena, 15. Augusts 2005 13:29
Par brīnumu, šodien sualīte spīd-neticami!
Tas drūmais un lietainais laiks man jau aknās sēdēja, nu kas tā apr vasaru? Jau laikam pēdējos divus trīs gadus šādas vasaras, atceros vēl ļoti labi tās vasaras,kad visus trīs mēnešus-jūniju, jūliju, augustu- bija karsts laiks. Un septembris bija silts, varēja vēl vasarīgi ģērbties, bet tagad jau siltās jakās jāstaigā,lai nenosaltu.
Man tā gribētos,lai atkal ir tās pašas vasaras ,kas bija pirms gadiem četriem pieciem...vienuvārdusakot-gribu sauli, kas mūs atkal visus sildītu, kas liktu justies kā vasarā, nevis drēgnā rudenī vai agrā pavasarī.

ar nepacietību gaidu 7dienu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

eowyn
eowyn
ēvi
Sestdiena, 13. Augusts 2005 19:28
Your Mood Ring is Purple

Sensual
Clear mind
Purpose is known


CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend