14 June 2024 @ 10:51 am
 
Neticami, bet fakts - projektiņam viss pa lielam no manas puses gatavs, šodien beidzamā darbadiena pirms 2 nedēļu atvaļinājuma.
Vēl jo neticamāks ir fakts, ka man nav vispār nekādu plānu.
Varētu kā pirmo ieplānot padzerties ūdeni, jo ar visiem darbiem esmu izkaltusi kā Tuksneša suns no "Lotes".
 
 
13 June 2024 @ 12:38 pm
 
LSM. Saeimā imitē gāzu uzbrukumu
 
 
10 June 2024 @ 12:49 pm
 
DELFI. "Vai esat pamanījuši, ka eko domāšana ir modē? Džutas striķītis, vienkāršs ietinamais papīrs – vienkāršība un atkārtota izmantošana ir tieši tas, kas mums vajadzīgs," norāda Latvijas Dabas fondā.
 
 
10 June 2024 @ 10:53 am
 
man liekas, ka sestdienas ballīte bija tāda dzīves esence, kad Tu gribi piedzīvot visas dzīves reizē,
šmorēt no rīta, uzklāt galdu laukā, sagaidīt lietu, ievākties siltumnīcā, sagaidīt gāzienu, ievākties salonā, saņemt puķes, kopā ir 12 bērni, kas ir skaļi, bet pieaugušie arī ir skaļi, jo daudz, un tad pārvākties uz āru, jo saule, tad skraidīt turpu un šurpu, sarunas, atklāsmes, jaunumi, līdz ar tumsiņu uzkabināt diskotēku, pusvienos sagaidīt policiju un nodancoties vēl līdz pus3.

tādas 12 stundas, kurās notiek viss.
 
 
09 June 2024 @ 09:40 pm
Road Runner  
Vai multenei / tēlam "Road Runner" ir kāds zināms latviskojums? Kā to trako putnu latviski nosaukt?
 
 
08 June 2024 @ 04:17 pm
 
Poll #21672 Kas tev patīk
Open to: All, results viewable to: All

Kāds tev patīk

View Answers

Tīrs, askētisks, monohroms
8 (32.0%)

Pārbāzts, daudzkrāsains, piesātināts
5 (20.0%)

Abu kombo
17 (68.0%)

Cita atbilde

 
 
08 June 2024 @ 04:09 pm
 
mani iedvesmo gan askētiskas monohoromas lietas un tīras līnijas, laikmetīgs dizains, gan arī pārsātinātas, pārkrāmētas, krāsains un humpalīgs. manā dzīvoklī mijas šāds ar tādu. nezin kāpēc likās, ka jāizvēlas viena no šīm pusēm?
 
 
07 June 2024 @ 05:21 pm
Latviešu(?) vēsturiskais romāns  
Mēģinu atcerēties autoru un nosaukumu.

Tam it kā bija jābūt latviešu vēsturiskam/piedzīvojumu romānam par ~viduslaikiem. Darbība notika Rīgā un ārpus tās, bija aprakstīti Rīgas iedzīvotāji, galvenie varoņi bija latviešu jaunieši (tsk. viens no viņiem ieroču nesējs krustnesim?), kaut kādi krustneši, viens no vārdiem bija, šķiet, Ģiedris vai Ģederts.

Man nez kāpēc šķita, ka tas ir Deglava "Rīga", bet, paskatoties, par ko ir "Rīga", sapratu, ka kaut ko galīgi putroju.

Arī šķiet, ka tas nav neviens no Laimoņa Pura Pilskalnu opusiem, jo vajadzētu būt, ka apraksta drusku vēlākus laikus, bet neesmu drošs, ka vispār esmu Puru lasījis.

Vajadzēja būt pabiezai padomju (196x/197x) vai pirmspadomju laiku grāmatai. Vēl prātā nāk Senkēviča "Krustneši". Var jau būt, ka Rīgu sajaucu ar citu pilsētu, galvenais ko atceros, bija jauniešu vārdi ar Ģ, krustneša tēls, un ka daļa darbības ir viduslaiku pilsētā.

Vai kādam ir priekšstats, kas tas varētu būt? Nav pie rokas neviens no minētajiem, lai saprastu.
 
 
07 June 2024 @ 12:54 pm
 
Nu, kā jūs domājat, ir vai nav svarīgi apzināties savas privilēģijas? (kaut kas, ko sāku praktizēt tikai nesen, mani laikam interesē argumenti "pret")

man šķiet, pa priviliģētība pat par sevi ir svētība, un pārlieks vainīgums par to arī ir pārspīlēts wok-isms, un enerģētiski neveselīgs. bet to neiekļaut savos argumentos, jo īpaši tādos, kur tiek uzsvērts, ka viss ir tikai tavā galvā, vai viss ir atkarīgs no paša attieksmes, disciplīnas, morāles principiem, saņemšanās, un viss ir radikāla paš-atbildība, tas gan ir "neoliberālisms" un "apjukums".
 
 
06 June 2024 @ 11:32 am
Sporta drēbītes no manas garderobes  
Pieejamas tūlīt. Sūtu ar jebkuru pakomātu 🇱🇻  
Vairāk bilžu, cenas un apraksti TE
 
 
06 June 2024 @ 10:42 am
 
Jāzeps&brāļi Valmierā. Nu tā sev. Rainis ir grafomāns.
Tags:
 
 
06 June 2024 @ 09:51 am
 
LSM. Strīdā par tiesībām uz kapavietu Augstākā tiesa norāda uz latvisko dzīvesziņu
 
 
05 June 2024 @ 03:11 pm
 
manā dzīvē es varu visu - nu tur glābt visus ģimenes menedžmenta čē pē, strīdēties ar valstiskām sistēmām par skolām (tas ir garš stāsts, izstāstīšu, kad viss būs beidzies), braukt ballēties uz Atēnām un ēst un dzert un priecāties un staigāt daudz daudz daudz, tad pabeigt (gandrīz) remontu, rušināt dārzu, gulēt, lasīt (vakar iesāku Valentīnas Freimanes "antigones likumu", un man tā patīk), veselīgi ēst, sportot, iet uz teātriem, koncertiem, tirgiem, iepirkt bērnu izlaiduma tērpus (un sev jaunas kleites) un tā, bet

es vairs neatceros, kā sauc manus draugus.

tāpēc -

sestdien mēs beidzot atkal veram vaļā vārtus un taisām dārza balli. ja jūs gribat nākt, lūdzu, dodiet ziņu!
es visus mīlu, bet tiešām tiešām nevaru vairs atcerēties neko.
manai galvai trūkst kapacitātes.

(tas ir ielūgums, ja kas)
 
 
05 June 2024 @ 11:10 am
 
Vai kāds/kāda no Jums ir mēģinajis samazināt (shrink) peldkostīmu? Kā Jūs to darījāt un kādi bija rezultāti?
 
 
05 June 2024 @ 08:25 am
 
Sezonas pēdējais Senioru kino kluba seanss “Vēl būs rītdiena”.
 
 
03 June 2024 @ 06:42 pm
 
Vai varat ieteikt kādu skaistu grāmatu no filozofijas/teoloģijas vai tml. plaukta, kurai būtu arī mājas bibliotekas vērtība, izdota Latvijā. Augustīna “Atzīšanās” kā piemērs, bet to vairs nevar iegādāties. Dāvanai ārstam, kas tikko pabeidzi doktorantūru un ir ar gana plašu starpdisciplināru prātu.
 
 
02 June 2024 @ 05:28 pm
 
Ja jūs zvanāt, bet es neceļu, tas var nebūt nekas personisks. Pilnīgi iespējams, ka es vienkārši dejoju pie sava jaunā korejiešu ringtona un esmu aizmirsusi, ka telefonam pastāv arī zvanu funkcijas. ... tālāk ... )
 
 
02 June 2024 @ 11:14 am
 
naktī pie piektdienas uz sestdienu bārā dzirdēju, ka Niks Keivs ir Atēnās, ātri paskatījos, jā, un tur tās bija, pēdējās biļetes laimīgā kārtā, koncerts tādā nelielā teātrī, vietas mums pašā centrā, īsts tuvums, viņš un Colin Greenwood pie basa, un nekā cita, un tad nu es tur vakar biju un tas bija kaut kas pārlaicīgi kapitāls.