25 June 2026 @ 02:42 pm
 
esot par saimnieci jāņu svinēšanai, ir daudzas jaukas lietas. bet visjaukākā ir trauku mašīna. un to es bez jokiem.

protams, arī naktī staigāt pa mežiem, ruļļoties uz ruļļiem, dziedāt, spēlēt viktorīnu, un tad beigās - kad visi jaunieši guļ - diviem tādiem saimeniekiem piesēst uz soliņa pie mājas pus6 no rīta. forši forši.
 
 
24 June 2026 @ 07:00 pm
 
Kā lai tagad saņemas izpakot koferi.
 
 
22 June 2026 @ 12:02 pm
 
Man ir darba diena, bet nav darba spara. Darba spara gandrīz nekad nav, bet šodien vēl vairāk nav.
 
 
22 June 2026 @ 11:57 am
 
Ko es pirms 20 gadiem šajā dienā?

21:50
es vismaz patīku savam sunim un kaķim
Mūzika: System - Day of reckoning
 
 
22 June 2026 @ 11:29 am
 
No reklāmas plakāta: “Meklē jaunas idejas uzkodām?”
 
 
22 June 2026 @ 08:13 am
 
no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:

"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
 
 
19 June 2026 @ 01:37 pm
 
ļoti patika, kā krievu žurnāliste marija pevčiha nedaudz negaidītā kolaborācijā sev atklāj videospēļu sfēru (ar geoguessr)
acis aizdegās, rokas pieslēdzās
un, kad viņai piedāvāja pageimot pax historia
marija pajautāja, A KĀPĒC MUMS VAJAG NODARBOTIES AR ŠO HUJŅU, ja mēs varam ceļot pa visu pasauli, un pie tam mēģināt uzminēt pilsētas vai valstis

es arī šo jautājumu pastāvīgi sev uzdodu

 
 
18 June 2026 @ 10:55 pm
 
DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem
DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi
 
 
17 June 2026 @ 03:11 pm
 
mitro lolojumdzīvnieku barības ražotne
 
 
17 June 2026 @ 12:33 am
 
Neesmu teātra kritiķe un lietpratēja, bet Seņkova "Skroderdienas Silmačos" man trāpīja, vairākas reizes pat apraudājos - no aizkustinājuma un skaistuma.
 
 
15 June 2026 @ 04:55 pm
ko es šodien redzēju  
šodien autobusa pieturā redzēju jaunu meiteni
kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības
viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa

un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā
tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem
rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč

vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās
 
 
13 June 2026 @ 04:21 pm
Overthinking  
Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: All

Ko man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu?

View Answers

Kleitas
7 (43.8%)

Šortas vai bikses
7 (43.8%)

Cits variants
2 (12.5%)

 
 
13 June 2026 @ 11:46 am
 
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai...
Šorīt atcerējos.
Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien!
 
 
12 June 2026 @ 12:23 pm
 
bijām vakar uz ODU nacionālajā. visi slavē un un un varbūt tāpēc, bet manā skatījumā izrāde neiziet no rāmja "normāla izrāde". daudz "izkritienu" dramaturģiskajā materiālā.

vienīgais, kas likās izcils, ir abu vīriešlomas tēlotāji, es tur redzu SN nominācijas.