Ikdienas pieturzīmes

Jaunākais

4.8.19 10:29

Augusta naktis tik pasakaini smaržo pēc flokšiem. Un ir labi atkal priecāties par krāsām, smaržām un sīkumiem.

18.8.14 17:17

"Vai tad saimniece pati nezina, cik daudz vajag?" Sasmaidījāmies abi, pērkot šorīt tirgū pie tantēm kartupeļus. Vēl gan neesmu nekāda saimniece. Laiks rādīs, vai būšu.
Tags:

16.4.14 21:54

Aizbraucām nopirkt spaini, lai būtu, kur ielikt viņa dāvāto tulpju klēpi.
Tags:

3.4.14 19:34

"Tu esi pelnījusi, ka Tev visu laiku dāvina ziedus un nēsā uz rokām."
Tags:

29.9.11 10:15

Sapnis šonakt bija tik īsts, ka vēl pamostoties jutu tā cilvēka rokas pieskārienu manējai.

26.9.11 15:04

Jūsmoju par rudeni un no katras pastaigas pārnesu mājās pilnas saujas kastaņu. Prieks un laime slēpjas ikdienas sīkumos. Ir labi. Un būs vēl labāk.

Jā, un ceturtdien sāksies braukšana autoskolā! :)

23.9.11 12:09

Es visu laiku gribu kaut ko pierādīt citiem, bet kas ir tas, ko es gribu pierādīt pati sev? Vai vispār ir vajadzīgs kaut ko pierādīt? Kāpēc es nespēju neko darīt vienkārši tāpat? Pa kuru laiku es tik ļoti esmu apmaldījusies savās domās, vēlmēs, sapņos?

Un jā, vidējā atzīme 8,7 par iepriekšējo abu semestru kursiem laikam skaitās pārāk zema. Bet es esmu nogurusi no visas šīs sacensības. Es vairs negribu nevienam neko pierādīt, bet laikam neprotu savādāk.

19.9.11 13:30

Rudens uzsācis savus apgriezienus un arī darbu palicis manāmi vairāk. Abās skolās darāmā ļoti daudz un vismaz tad mani notur kaut kādā ritmā un režīmā. Bet tomēr joprojām saglabājas sajūta, ka neko vērtīgu nedaru un neesmu noderīga. Neprotu tā, kā man saka - izmanto un izbaudi šo laiku. Jūtos tā, it kā būtu kaut kur iestrēgusi.
Pagājušajā nedēļā gan biju Rīgā uz vienu tikšanos, bet atbilde būs tikai oktobrī. Vēl jānosūta divi pārbaudes darbi. Bet citādi tikai atteikuma vēstules vien. Arī skatoties darba sludinājumus, nerodas sajūta, ka šeit kādam būtu vajadzīgi jauni, strādāt griboši un varoši cilvēki ar labu izglītību. Diemžēl. Un, ja nekas nemainīsies, tad pēc brekešu noņemšanas arī būs jāvelk no pagultes ārā koferis. Lai vai kā negribētos.
Un vēl man ļoti gribas skaļi jo skaļi izkliegties. Jāatrod tikai tāda vieta, kur neviens nenodomās, ka kādu beidz nost.

31.8.11 20:30

Kā vienmēr - lai kā man patiktu rudens, tomēr vasara atkal izrādījās mazliet par īsu. Tik tikko tā ieskrējās un nu jau galā. Bet laikam jau labāk, lai mazliet pietrūkst, nekā ir par daudz. Un tā jau ar visu.
Bet laba vasara. Daudz piedzīvots, izbaudīts un sajusts. Daudz laika, ko veltīt tikai un vienīgi sev. Un rīt jau pēdējais pirmais septembris. Jāizcīnās vēl līdz galam un tad gan mācību ilgam laikam būs gana.

15.7.11 15:13

Šodien, ēdot brokastis, dzima mazliet traka, bet visai realizējama biznesa ideja. Tagad tikai atliktu to izauklēt un īstenot. Lai cik dīvaini tas arī nebūtu, lielākoties mana radošākā un iedvesmojošākā dienas daļa ir tieši laiks, kad brokastoju.
Un jā, es vairs nepretojos domai par Rīgu.

7.2.11 09:05 - Dienas smiekli

Rīta smiekli, saņemot šādu e-pastu:

Sveiki!
Vēlos Jums lūgt palīdzību. Man bija jāiziet prakse Sabiedriskās attiecībās, bet kā vēlāk izrādījās ši vieta nebija no atbilstošākajām, lai varētu veikt prakses uzdevumus. Tagad man skolā atļāva izvēlēties kādu iestādi un par to pildīt 10 uzdevumus. Man šie jautājumi ir jāizpilda līdz 11. februārim. Par cenu varam vienoties. Pielikumā nosūtu Jums tos uzdevumus, lai varat apskatīties. Ļoti gaidu Jūsu atbildi un ceru uz sadarbību.

Lūk, tas ir līmenis. :D

17.12.10 10:56

Ha, te nu bija sportiskais gars! Tā vietā, lai vakar pēc darba raitā solī dotos sporta zāles virzienā, nācās iet uz aptieku pēc karstajiem pulveru dzērieniem, kas mani daudz maz atgrieztu uz pekām. Pie tiem gan parasti ķeros nelabprāt un tikai tad, kad jūtu - būs cauri. Šobrīd slimot nav ļauts, priekšniece nākamnedēļ iet atvaļinājumā un darbinieku Ziemassvētku pasākumam vēl tik daudz darāmā. Šorīt jau mazliet labāk, bet jāturas, cik vien spēka. Žēl, ka tā sanāca, jo bija apņēmība sākt sportot vēl šajā gadā. Jāskatās, kā ar pašsajūtu nākamnedēļ. Bet tad arī tik daudz skriešanu un iešanu..

Vismaz prātu līksmāku dara vakar saņemtais sūtījums no Rīgas. Gaidu piemērotu brīdi, lai uzpucētos ar jaunajām rotām. :)

19.6.09 21:52

Izlaidums bija jauks, tikai beigās tāda burzma, ka sveicamie cilvēki īpaši jāmeklē. Un, kad mēs sākumā visi dziedājām PV "Mana dziesma", skudriņas bija, jā. Skaisti. Tas izlaidumu laiks jau ir kas īpašs. Visi sapucējušies, mazliet uztraukušies, ziedu un meiju smarža. Nu tikai visiem spēkiem jācenšas, lai nākamgad man pašai tas viss ir. :)
Galva gan sāp un visdrīzāk uz balli nedošos. Rīt uz mājām un pamazām gatavošanās svētkiem. Ja būs labs laiks, jābrauc salasīt zāļu tējas. Pirms Jāņiem jau esot tas labākais laiks. Gribētos vēl pašai sieru pagatavot, vēl tagad atceros omītes gatavotā garšu, smaržu, bet darbu dēļ visdrīzāk nesanāks. Toties mammas kolēģes pašas gatavotais gan jau rīt tiks atvests. Nu tas ir kaut kas īpaši labs, pēc kā veikalā nopērkamie šķiet kaut kas pilnīgi bezgaršīgs.
Bet vispār gribas zemenes un vīnu. Piestāvētu tādam skaistam vasaras vakaram.

30.1.09 12:45

Tagad uzvārīt dārzeņu zupu šķiet tāds nieks vien. Redz, laiki mainās. Mazums drīz vēl pīrāgus un plātsmaizes sākšu cept.

Un ir! Ir pavasaris. Pirmā tikko pļautas zāles smarža šogad. To pāris stundu laikā, kad lietus bija mitējies, kāds pamanījās parciņā noplaut zāli. Tā smarža.. pēc lietus, zāles, svaiguma. Tam visam bonusā vēl sauli vajadzētu.
Un arī eksāmens jau pieveikts. Likās vieglākais no visiem trim. Pēcpusdienā vēl atliek pielikt treknu punktu grupu darbam un tad viss! Viss! Universidade do Porto, Faculdade de Letras, Ciências da Comunicação - Adeus!
Bet Portugāles stāstam punktu nelikšu. Komatu un daudzpunkti. Jo turpinājums noteikti sekos.Mīlestība no pirmā acu skatiena. Uz mūžu.

20.1.09 21:36

Sākās. Sajūta, ka neesi laba diezgan. Ne skolai, ne ģimenei, ne pati sev.

13.1.09 14:40

Media economics eksāmens bija tiešām riebīgs. :(

5.1.09 22:21

Hehe, RedBull tiešām ceļ spārnos.
Un biju jau noilgojusies pēc portuguese nodarbībām pie Luiššš. Pēc svētkiem bijām vien trīs, bet tāpat paspējām viņu nokaitināt ar savu gramatikas nezināšanu. :D

5.12.08 00:17

Tik sīki ViA mājas lapa vēl nebija pētīta.

Nāk miegs.

3.12.08 20:50

Zāļu tēja no savas jaunās mega krūzes,arī piparkūku maisiņa saturs pakāpeniski sarūk (par kalorijām šobrīd nedomāsim) un tagad atkal ir labi. Pēcpusdienā vienu brīdi uznāca, kas nesaprotams - apnikums, pelēcība, nekā negribēšana.. bet mazliet svaiga gaisa, nesteidzīga pastaiga un valodu kursos jau smiekli bija atpakaļ. Brīžiem uznāk tā - nekā. Pat nezinot iemeslu. Bet galvenais jau neļaut tam ieilgt.

Tagad štukoju aktivitātes sestdienai un paralēli cenšos izdomāt, kas būtu ātri/vienkārši pagatavojams latviešu nacionālais ēdiens no šeit pieejamajām sastāvdaļām un ko nebūt ne ar kulināres dotībām apveltīta persona varētu uzmeistarot, respektīvi, nesabojājot poduktus, nenoindējot citus un nesabojājot iespaidu par latviešu virtuvi. Nekas nenāk prātā.

Un ļoti nepatīk nerēķināšanās ar citiem. Ja reiz norunājām, ka šodien beidzot filmēsim video prezentācijai, tad, ja netiec, laicīgi pabrīdini. Citādi, kad pa visu lietu, apkrāvies ar nepieciešamajām lietām ierodies skolā, tev ar smaidu sejā tiek paziņots - ups, man šodien citas lietas, varbūt rīt? Un stiep nu atkal visu turp - atpakaļ.

Tā apkures sistēma jeb tās neesamība mani nobeigs. Sēdi divos džemperos pie sildītāja un vienalga salsti nost. Pilnīgi dusmas, bet neko jau nevar mainīt.

Šobrīd prāts uz visām pusēm. Tik daudz ko gribas paspēt, bet tik daudz kas sakrīt vienā laikā. Nākamnedēļ jau bija paredzēts beidzot apciemot Doru Lisabonā, bet šodien international office atsūta ziņu par Ziemassvētku vakariņām, kā arī vakariņas kopā ar assessoria kursu.. kā lai nokļūst divās vietās vienlaicīgi?

2.12.08 23:44

Nu tad beidzot arī mana fakultāte paziņojusi eksāmenu datumus. Pēdējais eksāmens 30.01.
Powered by Sviesta Ciba