Skatos barikāžu atceres dienu fotogrāfijas. Pasākumā bildes no tām dienām tiek projicētas uz ekrāna ar datōra palīdzību. Nez, cik ātrā laikā līdz mums nonāktu datōrtehnika, ja būtu vēl PSRS?

Comments

datortehnika gan jau, ka būtu atnākusi, tikai informācijas pieeejamība noteikti būtu izcili ierobežota. Palūko uz Ķīnu, kur joprojām valda tas pats komunisms, bet viņi tik vairojas un ekonomiski attīstās ;)
Faktiski, nevairojas, bet vesturiski ir daudz - ar demografisko politiku dzimstiba ir maksligi padarits negativa. Labi, ka versi manu uzmanibu uz viniem..dzivs piemers un nezinu, vai maz vini ir tik ierobezoti interneta ka informacijas zina. Par ekonomisko attistibu varam runat tikai pilsetas un ne individiem, jo es uzreiz iedomajos Japanu un pec tam pilnu rupnicu kiniesu suvejinu, puteklus un divritenus, un zalos risa plekisus.
Pagaidām Ķīna nebūt nav nogriezta no Interneta - vairumā Āzijas valstu ir līdzīgi ierobežojumi, ieskaitot puslīdz demokrātiskās Taizemi un Dienvidkoreju. Problēmas radīsies, ja izdosies realizēt ideju par domēniem nacionālajās valodās. Un īpašas pronblēmas būs Krievijā.
Man pašam ir nācies dot turieniešiem padomus, kā no Ķīnas vai amerikāņu bāzēm Irakā apiet saitu pieejas ierobežojumus, tālab zinu, ka to var izdarīt - bet tas ir jāprot. Kaut kur vidēja latvju I-sērfotāja līmenī + pareiza priekšāpateikšana.
Par Ķīnas Internetu, krieviski - http://cathay-stray.livejournal.com/99554.html
ou. paldies, visai interesanti. Ķīna vispār tāda fenomenāla un ļoti viltīga.

April 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Powered by Sviesta Ciba