kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Replying To 
4.-Apr-2011 11:47 pm
bet tā smaka ir tik mīlīga un mājīga, ehhe.
laikam tikai mums saprast :)
Reply Form 
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 23. 2026, 12:13 pm GMT.