kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Replying To 
7.-Maijs-2009 07:03 pm - no kikii
Anonymous
Janiņnnn! Es tikko palasīju tavu šito cibiņu, ko sen nebiju lasījusi, forši! Man patīk tava cibiņa!
Reply Form 
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 24. 2026, 5:39 am GMT.