kreiss
un pasaki, ka tev nav pohuj
Maijs 5., 2012 
11:43 pm
es cilvēkus neapsveicu svētkos, ja nezinu, ko viņam foršu, lai novēlu. zinu, kas tas ir nepieklājīgi un vienmēr, tak priecājies, kad tevi sveic citi, bet es tiešām, tad labāk paklusēju nekā novēlu pliku "Apsveicu!"
This page was loaded Jun 22. 2026, 6:06 pm GMT.