durka's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, May 25th, 2017
  pajautaa
  [ samantta ]
  1:05a
  Automatizēti epasti
  Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

  Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

  Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
  Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

  Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

  Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!
  pajautaa
  [ masha_nje_vasha ]
  12:57a
  Pieneņu pļava
  Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.
  Wednesday, May 24th, 2017
  pajautaa
  [ gribu_gribu ]
  9:34p
  RAMSTEIN 11.06.17
  Sveiki Cibiņi,

  Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

  Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

  Current Mood: hopeful
  pajautaa
  [ panacea ]
  8:02p
  Čīk-čīk-čīkstoša grīda
  Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?
  pajautaa
  [ miiljo_stundinj ]
  3:21p
  Nodot pudeles Rīgā
  Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?
  pajautaa
  [ malafemmina ]
  1:44p
  Старая Площадь Maskavā
  Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?
  Tuesday, May 23rd, 2017
  pajautaa
  [ livia ]
  11:40a
  Labas dienas!

  Varbūt kāds var ieteikt kādu šūšanas darbnīcu/ šuvēju, kur varētu pa lēto pāris biksēm pāršūt izrautus rāvējslēdzējus? Tiešām tas maksā 7 eur rāvējslēdzējs + 10 eur darbs ?- daļa bikšu nemaksā tik daudz :D
  (protams, protams, gan jau,ka standartā pakalpojums tā arī maksā, bet moš kaut kur ir pa lēto)

  PALDIES!
  gribam_zinaat
  [ santech ]
  11:16a
  No kā baidās cibas lietotājs gnidrologs, ja pēc sava viedokļa paušanas tulīt arī izdzēš komentāru ar savu viedokli? Komunikācija ar dzēstu komentāru palīdzību ir diezgan tizla metode.
  Monday, May 22nd, 2017
  pajautaa
  [ redrum ]
  10:24p
  Auto īre
  Nepieciešams uz nedēļu noīrēt auto braucienam ārpus Latvijas. Vai kādam ir kādi ieteikumi, kas balstīti uz pozitīvu pieredzi vai arī ieteikumi no kuriem uzņēmumiem izvairīties?
  pajautaa
  [ brr ]
  2:25p
  Autoserviss Miera ielā (pretī Lielajiem kapiem)
  Vai kāds ir izmantojis Miera ielas autoservisa (pretī Lielajiem kapiem) pakalpojumus (vēlams izvairīties no turienes vai kā reiz ir vērts)?

  Paldies!
  vajag
  [ koks ]
  1:17p
  Sveiki, vai kāds cibiņš jau ir atradis, kur var noskatīties Twin Peaks 3 sezonas 1 sēriju?
  pajautaa
  [ hekate ]
  10:21a
  Vienkārša mūsdienu latviešu virtuve Rīgā?
  Vai kaut kur Rīgā (vislabāk centrā) ir vieta, kur var paēst ēdienus, kas +/- līdzīgi Lido piedāvājumam, bet kur būtu apkalpošana pie galdiņa, vai vismaz, ja bistro, tad bez tās milzīgās drūzmēšanās un bez apdullinošiem šlāgeriem? Var būt arī dārgāk nekā Lido, bet neinteresē "seno latviešu virtuve" ne arī pārizsmalcināti, oriģināli šefpavāru eksperimenti uz latviešu ēdienu bāzes. Vienkārši labs, garšīgs, tipisks mūsdienu Lv ēdiens.
  pajautaa
  [ santech ]
  10:04a
  Ticketshop biļetes var kaut kur nopirkt arī bez pakalpojuma maksas? Labi, tie ir knapi 2 eur pa virsu biļetes cenai, bet nu huļi tad nevar norādīt uzrteizi pilnu cenu? Vai arī ir varianti nopirkt par tieši 25 eur? Citiem vismaz ir iespēja nopirkt par pareizi norādītu cenu kaut kur offline.
  Vobšem biju jau aizmirsis par šito sviestu.
  pajautaa
  [ khosmos ]
  12:04a
  Sveicināti, Rīgas iedzīvotāji!
  Vai varat ieteikt kādu lētu kantori Vecmīlgrāvja rajonā, kur ieskenēt dažas papīra lapas?
  Sunday, May 21st, 2017
  gribam_zinaat
  [ romija ]
  4:00p
  Zooloģiskajā dārzā Dānijā tika nogalināta lauva un viņas iekšas izrādītas skatītājiem. Liela daļa skatītāju bija bērni.
  Tu vestu savu bērnu uz tādu pasākumu?

  "Gadu vecās lauvu mātītes iznīcināšana, pēc zoodārza vadītāja vārdiem, bija nepieciešama tāpēc, ka šajā zooloģiskajā dārzā lauvu ir pietiekami daudz."
  Saturday, May 20th, 2017
  pajautaa
  [ tapetes_puksts ]
  12:41p
  Kur var salabot analogos foto aparātus?

  (Yashicai ir iesprūdis taimeris, apstājas pusceļā un tāpēc nenostrādā slēdzis. Kamera visu laiku ir uzvilktā stāvoklī.
  Kiev kamerai slēdža pirmais aizvars (štorka) ir nostrādājis (nobraucis uz leju), bet otrais aizvars ir ieķēries un palicis augšā un slēdzis ir vaļā visu laiku.)
  pajautaa
  [ scaramouche ]
  12:35a
  Cik liela teikšana bija "House of Lords" brīdī, kad viņiem uzdeva Brexit jautājumu? (jautājums ir gan par teoriju, gan par praksi)
  Friday, May 19th, 2017
  pajautaa
  [ de_profundis ]
  11:39p
  Vai putns, kas teorētiski ligzdo (citu kaltos) dobumos, nevar tomēr kaut kādos bezizejas apstākļos taisīt parastu ligzdu zarā?
  pajautaa
  [ melnbaltalapsa ]
  9:17p
  Ai kā sāp?
  Kur labāk, iekš Rīgas robežas, atdoties uz gudrības zoba izraušanu?

  Stomatoloģijas institūtu nepiedāvāt.
  pajautaa
  [ panacea ]
  11:24a
  Linux
  Man ir windows 7, kas ir lēns un gļukains, domāju, ka varbūt būtu laiks pāriet uz Linux. Tādēļ gribēju pavaicāt, vai ir kādi ieteikumi, kuru Linux ņemt un vai sākumā labāk instalēt paralēli W7 vai maukt uzreiz tikai Linux? Manas vajadzības ir pieticīgas -- tīkla brauzēšana, pa retam kāds dokuments jāuzraksta, varbūt video dažreiz paskatos.
  pajautaa
  [ iokaste ]
  7:44a
  troksnis publiskā telpā
  vai ir kāda specifiska anštalte vai normatīvi, kas nosaka trokšņa līmeni publiskā telpā?

  konkrēti man neapmierina troksnis/mūzika (r.paula intonācijā - muzik un narkotik) baseinos, mikroautobusos, veikalos. jau rakstīju uz rīgas satiksmi un RDSD, tāpat uz patērētāju tiesībām. visur atšuva. par mikroautobusiem vēl vērsīšos auto transporta direkcijā.

  bet varbūt esmu ko palaidis garām, varbūt ir kāds audiopiesārņojuma uzraugs? vai ir kādam kādas idejas?
  vajag
  [ sirualsirual ]
  1:01a
  vai kāds ķeneris zina, kur varētu atrast chris kraus grāmatu i love dick ebook formā un vispār ebookus? libgen.net zinu.
  Thursday, May 18th, 2017
  pajautaa
  [ zimbardo ]
  6:16p
  Kas ir skumjākie vārdi /izteicieni latviešu valodā?
  Wednesday, May 17th, 2017
  pajautaa
  [ gamall ]
  2:45p
  Steiks
  Kur Rīgā var nopirkt labu steika gaļu? Ne jau, kur paēst, bet izejvielu. Ja pasūta no tā Steiku Kluba, vai viņi tiešām ir labi?
  Tuesday, May 16th, 2017
  pajautaa
  [ flykting ]
  11:54p
  In vino
  Cik ilgi pēc atvēršanas bag in box vīns būs lietojams? Ir kāds vidējais ekspektējamais termiņš?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba