durka's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, August 18th, 2017
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  6:06p
  Roberts Gobziņš
  Kur var iegādāties vai nokačāt Roberta Gobziņa un ar viņu saistīto projektu ierakstus? Man nesanāk sagūglēt neko prātīgu.
  Thursday, August 17th, 2017
  pajautaa
  [ santech ]
  7:48p
  Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?

  Current Music: Gogol Bordello Vs Tamir Muskat - When I Was A Little Spy
  pajautaa
  [ jelyfish_patrol ]
  4:28p
  Saules paneļi
  Sveiki!
  Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
  Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.
  par_velti
  [ presiite ]
  2:48p
  Lietots lamināta apakšklājs
  Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.
  pajautaa
  [ hurray ]
  11:14a
  Auto salona tīrīšana Rīgā
  Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
  Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?
  Wednesday, August 16th, 2017
  pajautaa
  [ jimmy ]
  12:59p
  Datormeistars
  Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi
  pajautaa
  [ zetinja ]
  12:20p
  Saulkrasti - Rīga
  Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

  Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

  Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

  Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

  Help?
  pajautaa
  [ aai ]
  8:36a
  Izdrukāšana iespējas..
  Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
  Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
  USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..
  pajautaa
  [ blond ]
  12:00a
  Kauliņu spēle "tūkstotis"
  Kā pa miglu atceros, ka bija tāda kauliņu spēle "tūkstotis" - ļoti vienkārša un azartiska. Vai kāds varbūt zina un atcerās noteikumus?
  Tuesday, August 15th, 2017
  pajautaa
  [ lavendera ]
  11:31a
  Atvaļinājums... lai strādātu
  Nez, kur cilvēkiem, kam prioritāte ir krāt naudu (kredītu atmaksai vai tml.), sameklēt iespēju izmantot ikgadējo pamatdarba atvaļinājumu, lai aši saraustu peļņu sezonas darbos dažu mēnešalgu apmērā? Kur tādu zelta bedri var operatīvi atrast, kurā valstī un kā?

  Ņemot vērā, ka no darba devēja atvaļinājumu ilgāk par pusotru mēnesi jau nu izspiest nevar.
  Monday, August 14th, 2017
  pajautaa
  [ aai ]
  9:43p
  Krāsainas C65 aploksnes
  Sakiet, kur Rīgas centrā ir iespējams iegādāties krāsainas aploksnes? Tas laikam skaitās C65 formāts (resp., 1/3 A4)
  Šādas: http://www.ekspobirojs.lv/Attachment/NomPicture/33573_1000x1000.jpg

  Grāmatnīcās var meklēt? Paldies jau iepriekš.
  Skatījos, ka www ir vairākas vietnes un arī ar saviem veikaliem Rīgā, bet tie bija pārāk ārpus centra diemžēl, lai speciāli brauktu

  UPD: Paldies. Baltijas Papīrā bija tieši tas, kas vajadzīgs. Pamanīju, ka ar JRoze uz KrBarona arī tirgoja tādu pašu krāsu/formāta.
  vajag
  [ tipa75 ]
  5:39p
  Varbūt ka jums kādam Rīgas vai pierīgas dārzā ogas birst nenoēdamas vai arī garšīgi āboļi pūst... es labprāt samazinātu to daudzumu, kam lemts aiziet postā.
  pajautaa
  [ 217 ]
  1:06p
  bērnu velo sēdeklīši
  vecākiem ar pieredzi - kuri bērnu velo sēdeklīši šķiet drošāki - tie kas priekšā, vai aizmugurē, un kuri ir ērtāki (bērnam aptuveni no 0-3 gadiem)?
  vai varbūt kravas riteni uzreiz, lai arī tie ir daudzreiz dārgaki (vismaz šeit UK)...?
  pajautaa
  [ 10idejas ]
  11:13a
  airbaltic un autokreesls (9-18kg) 2.9 g beernam
  kaada ir pieredze ar Airbaltic (vai citu kompaaniju) vest beerna (2g+) autobenkji - nemaksaajot par taa parveshanu? Saprotu, ka oficiaali sanaak nodot bagaazhaa un attieciigi maksaat. Pazinjas saka, ka ir redzeejushi, ka lielo autobenjkji veesaa mieraa ienes lidmashiinaa un beernu ieseedina tajaa lidojot.
  Sunday, August 13th, 2017
  pa_leeto
  [ mur ]
  5:39p
  AirBaltic Ceļojuma e-kupons
  No AirBaltic kupona palikuši pāri 238.04 EUR. Jāizmanto līdz 8. septebrim - pēdējais pirkuma & lidojuma datums. Pārdodu par 190 EUR, tātad sanāk iespēja ietaupīt 48.04 EUR, ja biļetes jāpērk & jālido drīzumā.

  Updeitiņš: A davai par 150 EUR. Var nedaudz piemaksājot divatā aizbraukt uz Oslo, Stavenegru, Helsinkiem, Berlīni, Stockholmu, droši vien vēl kādām tuvajām pilsētām.
  gribam_zinaat
  [ santech ]
  2:38p
  Esmu tā kā nobriedis uz Huawei P9 Lite. Kāds, kurš lieto - tieši cik ļoti slikti lietošanā ir tie 2GB RAM ?

  Current Music: Eric Burdon & The Animals - Bury My Body
  Friday, August 11th, 2017
  pajautaa
  [ yeux_glauques ]
  2:14p
  kur rīgā, jūsuprāt, pasniedz vis-vis-vis garšīgāko auksto zupu? to kas kefīrs+bietes.

  UPD liels paldies visiem gurmē ēdājiem! :)
  Thursday, August 10th, 2017
  pajautaa
  [ peepingtom ]
  1:18p
  fotogrāfijas kvadrātā
  Kur var izprintēt fotogrāfijas ar malu attiecību 1:1, t.i. kvadrātu? Varbūt kāds ir printējis uz parastā 10x15 un tad izgriezis, kā sanāk tādā variantā? Zinu, ka var fotki.lv, to darīt, bet tas būtu pēdējais variants.
  Wednesday, August 9th, 2017
  vajag
  [ kokezis ]
  8:20p
  dizaina kantoris prashnjaa peec kjiimikja kas vareetu sataisiit matreaalu kuraa serkocinjiem galvinjas meercee , vinjiem tur projekts ka giga seeri utt, kjipa gatavi maksaat. Kokezis@inbox.lv
  pajautaa
  [ deloveja_kundze ]
  4:19p
  man ir tāds drusku savāds un sarežģīts jautājums par vēsturi (it kā tādi jautājumi varētu būt viegli).

  tātad, situācija ir šāda. lasu materiālus par personu X, kura bija Latvijas kultūras svarīga persona un nomira kaut kad 1937./1938. gadā Staļina represiju dēļ. tik tālu viss ir skaidrs, bet ļoti atšķiras versijas par to, kā tieši viņa nomira. latviešu presē un materiālos figurē stāsts par pašnāvību 1937. gada decembrī cietuma kamerā, krievu medijos un presē mūsdienās - nošaušana 1938. gada februārī, no tā laika ziņu nav.

  kā tas nākas, ka vienam notikumam ir tik krasi atšķirīgas versijas, un vai tur ir kaut kādi īpašie padomju vēstures lasīšanas kodi, kurus es kā cilvēks no cita laika totāli nesaprotu? ļoti samulsu pie šī, ja godīgi.
  pajautaa
  [ kalevala ]
  3:28p
  Kā ir pieņemts tulkot "soft values"? Pagaidām izdevies atrast tikai vienu "netaustāmo vērtību" lietojumu. Bet varbūt ir kas izplatītāks? Paldies!
  Tuesday, August 8th, 2017
  vajag
  [ elpa ]
  1:25p
  Vai ir kāds, kurš varētu savā darbnīcā uzmeistarot trīs plauktiņus? Biezums nav īpaši svarīgs, 5mm-20mm derēs, garums un platums: 76,3 x 48,8cm.
  Atlīdzība - kaut kas barterī, līdz 10e vērtībā, pēc izvēles.
  gribam_zinaat
  [ gary_crant ]
  12:32p
  varbūt mistiskā kārtā šeit ir kāds, kurš izmanto KOLONNA pakalpojumus un būtu ar mieru manu 25 EUR dāvanu karti konvertēt, teiksim, 20 EUR?
  aizgādāšu, kur vajag -_-
  Monday, August 7th, 2017
  vajag
  [ emi ]
  11:42p
  Vai kādam ir dziesma "Meitenes no Talsiem", ko izpilda grupa Neviens Nezin? Atsūtiet please uz laivina.e iekš gmail punkts com.

  Jau iepriekš paldies!
  Sunday, August 6th, 2017
  pajautaa
  [ mare_team ]
  12:18p
  radošās darbnīcas bērniem
  sveiciens daudz dzīvē pieredzējusī ciba, varbūt kāds var palīdzēt man atrisināt šo.

  esmu vairākus gadus dažādās iestādēs vadījusi bērniem radošās darbnīcas un nupat ir nobriedusi vēlme un drosme to
  darīt neatkarīgi. rodas jautājums par pareizu papīru sakārtošanu un grādiem. man nav mākslas akadēmijas un pedagoģijas pilnu grādu un uzrādāmu papīru, lai arī reāli esmu apguvusi pamatus gan vienā, gan otrā,man ir arī sava pārdomāta programma, un novērotāji/vecāki ir daudz teikuši, ka man Sanāk tā lieta.
  nodarbību saturs ir radoša mākslas materiālu izmantošana nevis vizuālās mākslas mācīšana.klīst runas, ka esot jābūt kaut kādam papīram par pedagoģisko izglītību, lai vispār ko tādu drīkstētu darīt, tā arī nesapratu, kurš to pārbauda. varbūt to var nosaukt kaut kā savādāk-interešu izglītība, izklaidēšana pasākumu ietvaros u.c. un tad man nekādus papīrus nevajag?

  otra lieta, kā to noformulēt labāk, ja vēlos draudzīgi sadzīvot ar VID? kā pašnodarbinātais? ļai būtu pēc iespējas mazāka noņemšanās ar papīriem, jo cipariņi galīgi nav mana tēma, kā arī mazāks risks, ka no nopelnītā man nekas pāri nepaliks?

  jautājums vecākiem-vai 10 eiro, kuros ietilpst materiāli, tiešām forši materiāli, ar kuriem parasti neskopojos, jums izklausās ok? (apm stundu garai nodarbībai).

  un varbūt te ir kāds/kāda, kuros rosās līdzīgas domas, ir arī variants, ka varētu kādas telpas īrēt kopā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba