durka's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, April 22nd, 2017
  pajautaa
  [ polija ]
  9:24p
  Zīdainis var/nevar satraumēties izkrītot no stāvoša auto?
  Tātad es uzskatu, ka zīdaini, kurš vēl nestaigā, nekur nekāpj, tikai rāpo viskautkur NEVAR sēdināt auto priekšējā beņķī, kamēr no bagažnieka izvelk un saliek ratus, jo viņš var izvelties pa durvīm uz ielas vai novelties no beņķa autiņā ar galvu pa priekšu. Diemžēl otra pusīte domā citādi.
  Tad nu jautājums citiem vecākiem - sieviešiem un arī vīriešiem (jo redz sievietes visu pārspīlējot drošības jomā :) ) Jūs uzskatāt, ka šādi atstāt 10mēn vecu bērnu, kurš pats vēl nekad nav ar kājām pa priekšu pat mēģinājis nokāpt no kādas augstākas virsmas (cenšos mācīt, bet pagaidām nestrādā), kamēr pats skraida ap bagažnieku/ratiem un nevar visu laiku paturēt bērnu acīs/aizsniedzamības attālumā ir/nav droši??

  upd. Ja nu netapa skaidrs no paša ieraksta - bērns diespas nekur netiek vests autiņā tāpat, autobeņķis autiņā parasti nestāv (mikrorajons un tā) jautājums ir par noiešanu lejā no 4ā stāva un ratu, kuri glabājas auto grabažniekā, salikšanu un pretējām darbībām, atnākot no pastaigas. Man pieņemams šķita variants sēdināt zālē vai provēt žonglēt rokās ar bērnu un ratiem, bet katrā ziņa bija pamatīgi iebildumi pret bērna iesēdināšanu auto parastajā sēdeklī, atstājot durvis vaļā...
  pa_leeto
  [ dominika ]
  2:50p
  Pārdodu 3 biļetes uz Valmieras teātra izrādi "Džeina Eira" rīt plkst. 13:00. Biļetes 2. rindā, pirku par 13 Eur gabalā, pārdodu par 10 Eur gabalā, t.i. kopā 30 Eur. Var kaulēties saprāta robežās.
  sanitag@gmail.com
  vajag
  [ digna ]
  7:32a
  Vajag aukli!
  Šodien no 10.00 līdz 21.30 Imantā!
  Thursday, April 20th, 2017
  pajautaa
  [ dienasgramata ]
  11:40p
  kādus jaunus un jaunizdomātus apsaukāšanās vārdus jūs esat dzirdējuši vai lasījuši? nu, tur tipa "liberasti", "sorosīti", "Trampistāna"... interesējos zinātniskos nolūkos
  pajautaa
  [ ttp ]
  8:26p
  kur rīt rīgā (āgenskalns/centrs) var tikt pie garšīgām brokastīm?
  Wednesday, April 19th, 2017
  pajautaa
  [ iive ]
  4:44p
  Saraksta sakārtošana
  Sveiki!
  Man Word dokumentā ir garš saraksts ar filmām alfabētiskā secībā. Katras filmas beigās ir izveidošanas gads, minēts iekavās.
  Vajadzētu šīs filmas sakārtot pēc gada. Kā to visnesāpīgāk izdarīt? Vienīgais variants, ko es varu iedomāties, ir Ctrl+F "gads" un tad ķeksēt ārā jaunā dokumentā. Bet tas izklausās pēc laikietilpīga un laikā atpalicīga veida, kā apstrādāt datus.
  Vai jums ir kāds ieteikums?
  Paldies!
  pajautaa
  [ zazazumm ]
  3:47p
  Domaju taisit kapostu titenus, bet risu vieta velos kvonoju. No kvinojas NEKO nesaprotu. Risus apvara pirms maisisanas ar svaigu malto galu, ko darit ar kvinoju? Kadu kvinoju vispar pirkt (dazadas krasas)? HELP!
  par_velti
  [ emi ]
  1:59p
  Čau! Varbūt kādam ir vajadzīgas šīs antīkās mēbeles? Atdodam visu par velti, mēbeles atrodas pie Dailes teātra.

  Ja interesē, lūdzu rakstiet Aleksandram uz lal2002@inbox.lv vai 29207125. Update: Krēsli un šujmašīna vairs nav pieejami.  Tuesday, April 18th, 2017
  pajautaa
  [ panacea ]
  9:24p
  Kādi tur ir cilvēki?
  Sveiki!

  Es te esmu apceļojusi pasauli un dzīvojusi dažādās valstīs un lai gan piekrītu, ka katrs cilvēks ir individuāls, tomēr valstu pārstāvjiem mēdz būt visispārinošas iezīmes. Tad nu gribēju lūgt cibiņus dalīties iespaidos par to valstu iedzīvotājiem, kurās attiecīgajam cibiņam gadījies dzīvot (vēlams norādot, cik ilgi tur tajā valstī apmēram dzīvots).

  Piemēram no manas pieredzes, ko nācies novērot:

  Beļģi (novērošanas periods 1 gads), samērā lieli pofigisti, kas izpaužas tā, ka piemēram ir netīras pilsētas, bet tas visiem pofig. Kaut kas valstī nestrādā -- piemēram ilgi nav valdība -- atkal visiem pofig. Diezgan arī tādi dzīves baudītāji, tendēti uz izēšanos - nacionālie ēdieni ir frī kartupeļi, šokolāde un alus. Paši par sevi saka, ka ir introverti, kam daļēji piekrītu, ka cilvēki pārāk nelielās ne ar ko un vēl viņiem ir liels komplekss par savu necilo vēsturi, it īpaši abiem pasaules kariem.

  Amerikāņi (novērošanas periods 2,5 gadi, divās dažādās lokācijās). Vispār man amerikāņi ārkārtīgi patīk. Viņiem ir tāds diezgan liels iekšējs moto, ka kamēr tu ej uz darbu un kontributē ekonomikai, tad ir diezgan pofig par to ko tu dari mājās, kāda ir tava tautība, kādi ir tavi dīvainie paradumi. Pat ja dīvainie paradumi amerikānim riebjas, tad viņš ne vienmēr to atklāti teiks, jo it īpaši paviršā komunikācijā valda liels pozitīvisms un entuziasms. Kopumā tas sociālo saskarsmi padara diezgan vieglu un patīkamu. Amerikāņi savu smaidu un prieku piedevām neuzskata par samākslotu un parasti jūtas sāpināti, kad eiropieši viņiem to pārmet. Bet tai pat laikā, jā, ir arī tāds undercurrent, ka spiediens uz pozitīvismu un spēju sasniegt ir tik liels, ka nesmaidīšana jau vairs netiek sociāli akceptēta un tad ja ir depresija vai skumjas, tad cilvēkiem var būt grūti to pavilkt. Nu un vēl amerikāņi tiešām ir nācija, kas ļoti daudz strādā. Viņiem ir arī normāli celties 4-5os no rīta.

  Īstenībā, visās nācijās, kur man ir nācies dzīvot, ir uzskats, ka tieši viņi strādā visvairāk. Es teiktu, ka visvairāk strādā USA, tad UK, tad LV, BE un NL apmēram vienādi, bet, manuprāt, gandrīz vispār nestrādā PT (hehe).

  Gaidu jūsu novērojumus un paldies!
  vajag
  [ elvira ]
  2:52p
  vajag drēbju stangu
  Vai kāds varētu atdot vai aizdot drēbju stangu? Vajag uz 28. aprīli.
  Apmēram tādu:

  par_velti
  [ elvira ]
  2:43p
  plakans CRT monitors
  Atdodu CRT monitoru, vecs, bet strādā. Imanta. Bildei ilustratīva nozīme, bet apmēram tā arī izskatās.

  pajautaa
  [ snauts ]
  2:57p
  Kas ir tas no kā tu visvairāk baidies?
  sc_news
  [ flykting ]
  9:52a
  izdzēst bildi
  pēc terorakta zviedrijā cibas jūzeris [info]gnidrologs savā žurnālā iepostoja par to un komentāros ielika bildi, kurā redzami bojāgājušo līķi.


  neviens normāls, ētikas normas ievērojošs medijs šīs bildes nav publicējis. feisbuks ir solījis izdzēst. jo publicēt šādas mirušo bildes ir klaja necieņa gan pret viņiem, gan pret viņu tuviniekiem.

  lūdzu [info]gnidrologs šo bildi izdzēst, taču viņš to nedara.

  tāpēc tagad lūdzu [info]deniss parūpēties, lai šī bilde tiktu izdzēsta. 

  paldies!
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  11:42a
  Atslēgas remonts
  Sveiciens! Vai šādi salūzušu atslēgu kāds remontē?
  https://fv16.failiem.lv/thumb_show.php?i=6ppmd2mm&view
  Jā, zinu, ka turpmāk jāizvēlas viengabala metāla.

  Current Music: Lullatone
  pajautaa
  [ silpurene ]
  3:20a
  Notārs ASAP
  Maza cerība,bet varbūt šeit ir kāds notārs,kurš var sniegt padomu? Esmu punkts silpurene @ džīmeils
  Monday, April 17th, 2017
  pajautaa
  [ santech ]
  2:12a
  Nabaklabā senos laikos bija slimnīcas kušete ar redelēm galos, no kuras bija uztaisīts stilīgs dīvāniņš. Kur tādu dabūt.
  Kāpēc man liekas, ka esmu šo jau jautājis?
  Saturday, April 15th, 2017
  pajautaa
  [ blond ]
  2:16p
  mazsālīti gurķīši
  Lūdzu, kam te ir vislabākā mazsālītu gruŗkīšu recepte? Man tūliņ pat jāmazsāla! :)

  Atj.
  Viss, jau iesālīju.
  pajautaa
  [ ziemelji ]
  12:21a
  s e p t u m / septum (deguna starpsieniņa) / pīrsings
  Sveiki,

  jā, šeit ir bijuši triljōns jautājumi un atbildes par tetovējumiem, bet šoreiz ir jautājums par pīrsingiem - kur pēc pieredzes ir labākie pīrsinga (šeit, piemēram, konkrētajā gadījumā 'septum') meistari Rīgā?

  Paldies!

  Priecīgas brīvdienas!

  Current Music: Queen - Killer Queen
  Friday, April 14th, 2017
  pajautaa
  [ zvaigzniit ]
  9:41a
  sarkans kāposts
  Kur Rīgas centra robežās tikt pie sarkanā (tā, kurš lillā) kāposta? Rimi (visos gan nebiju, bet vairākos) nav, centrāltirgū nav (skatījos cītīgi, neredzēju), Vidzemes tirgū nav, Stockmann'ā nav. Varbūt ir zināmi kādi mazie dārzeņu veikali, kuros ir? Varbūt kaut kur nesen redzēts?
  Thursday, April 13th, 2017
  pajautaa
  [ zivs ]
  4:40p
  kas maksā par avārijas seku likvidēšanu?
  Ja ugunsgrēkā izpostīta daļa kāpņu telpas, kuram finansiāli jāuzņemās tās atjaunošana?
  Māja ir 9-stāvene, un pārvaldnieks ir RNP.
  Dzirdēju runas par naudas vākšanu no dzīvokļiem, kas liekās absurds. Jābūt taču kaut kādam avārijas fondam, it sevišķi, ja rēķinos regulāri tiek pieskaitīta paredzamo remontu nauda.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  4:07p
  Baltu mūzikas izlase(s)
  Vai kāds var ieteikt mūzikas izlases, kur apvienota visu trīs Baltijas valstu folkmūzika?
  Ja tādas nav, tad kādas labas izlases no katras tautas?

  Current Music: The Unwinding Hours
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  9:42a
  Telefonu grāmata
  Stacionārie telefoni pamazām izmirst, bet vai vēl ir kāda internetā pieejama telefonu grāmata?

  Current Music: The Maine
  Wednesday, April 12th, 2017
  pajautaa
  [ adelise ]
  11:43p
  Andergraunda festivāli
  Sveiki,
  kādus pagrīdes/andergraunda/diy brīvdabas festivālus Latvijā jūs varētu nosaukt (ideāli, ja arī norises vietu, visdeālāk - cik gadus norisinājās) laika posmā no deviņdesmito vidus līdz divtūkstošo vidum?
  Paldies!


  P.S. Atvainojos, ja šis ieraksts parādās vairākas reizes, Ciba kaut kā jocīgi šovakar uzvedas
  pajautaa
  [ dienasgramata ]
  7:58p
  Ja jums būtu jāsastāda mīļāko albumu saraksts, teiksim, desmit vai divdesmit, kurš būtu vissvaigākais? Nu, vai pēdējā laikā nāk klāt kāds jauns mīļākais? (runa nav tikai par novecošanu un to, ka mēs pārstājam ieklausīties jaunākajā mūzikā, vai par to, ka mūzikai vajag laiku, lai to iemīlētu, bet vai vispār "albuma" koncepts nav gājis zudumā?)
  pajautaa
  [ gary_crant ]
  6:48p
  kur es šovakar centrā varētu nopirkt parastus, baltus plānos aizkarus? -_-
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba