durka's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, October 1st, 2014
  pajautaa
  [ amberss ]
  1:14p
  Sveiki, vai darbadevējs(grāmatvedis) var uzzināt,ka es papildus strādāju vēl vienā darbā? Paldies
  pajautaa
  [ zvaigzniit ]
  10:24a
  klavieres
  Labdien!

  Māsa sāka iet mūzikas skolā klavieru klasē un esam nonākuši pie vajadzības pirkt klavieres. Pēc visādām apspriedēm ir izlemts, ka tās būs digitālās klavieres. Nekādu milzu naudu negribas (un nav) ieguldīt, jo tik pat labi dažs labs var kaut kādā brīdī pārdomāt un neko vairs nespēlēt. Ģimenē un paziņu lokā neviens neko no klavierēm īsti nesaprot, tāpēc varbūt kāds šeit var palīdzēt. Nekādas krutās funkcijas nevajag, tikai lai ir taustiņi un tie pedālīši apakšā un var iemācīties spēlēt. 
  Vai šāds variants ir normāls/labs - klavieres ? Ir kaut kas labāks par līdzīgām summām? Uz ko lai skatās cilvēks, kurš vispār neko nesaprot no klavierēm, bet negrib nopirkt arī galīgi muļķīgas klavieres?
  Jebkādi padomi par klavieru izvēli ļoti vēlami.
  UPD Kādam ir pieredze ar sūtīšanu no ārzemēm? Izskatās krietni labāks piedāvājums un cenu atbilstība.
  pajautaa
  [ zazazumm ]
  10:08a
  nu tad tā - par ko šogad jābalso? man interesē, lai kara gadījumā ietu bojā vismazāk cilvēku
  Tuesday, September 30th, 2014
  pajautaa
  [ livia ]
  4:09p
  roku krēms
  Sveiki!

  meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

  Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
  Paldies!
  pajautaa
  [ intenormal ]
  4:00p
  atvaļinājuma nauda
  šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

  jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

  algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

  nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

  bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

  vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?
  Monday, September 29th, 2014
  pajautaa
  [ sauleszakjis ]
  11:33p
  paviljons?
  nē nē, ne zivju vai gaļas.
  interesē, vai kāds šeit nav darbinieks iekš Paviljona?
  pajautaa
  [ zazazumm ]
  6:47p
  iesakiet cibiņus, kas raksta par bērniem, bērnu audzināšanu, ģimeni un tml :)
  pajautaa
  [ az ]
  5:47p
  subtitri
  subtitru izveide 3 min garam video cilvēkam ar vidēji smagu tehnoloģisko atpalicību - ir vai nav mission impossible? Der jebkurš palīdzīgs padoms par lietu, paldies.
  pajautaa
  [ masha_nje_vasha ]
  5:06p
  bērni; darba intervija; cik daudz atklāt
  Sveiki! Tā kā esmu tālu prom no šiem jautājumiem, lūdzu, apgaismojiet mani par situāciju mūsdienās ar CV, darba intervijām un bērniem.
  1. Darba devējam liekas drošāk zināt, ka sievietei ir bērns (tātad lielāka cerība, ka stāvoklī uzreiz nepaliks) vai domāt, ka bērna nav (tātad nav riska, ka bērns slimos utt.)?
  2. Ja CV redzams, ka 2 gadi nav strādāts algots darbs, labāk rakstīt tajā laikā, ka bērna kopšanas atvaļinājums bija vai arī uzsvērt daudzas citas lietas, kas paralēli paveiktas (studijas, darbs pašnodarb.statusā utt.) - labāk rakstīt visu kopā vai bērnkopību nepieminēt?
  3. Vai šis viss augstāk minētais ir problēma tikai privātajā sfērā, vai arī valsts iestādēs izvēlas neņemt sievietes ar maziem bērniem?
  Paldies!
  gribam_zinaat
  [ andzika ]
  2:56p
  a kāpēc operā tādus pieprasītus grāvējus kā "gulbju ezers" tik reti rāda?
  nekad baletu neesmu dejojusi, kā arī neesmu piedalījusies izrāžu veidošanā, tāpēc nesaprotu, vai pēc tādām pauzēm tiešām ir nepieciešamība? vai arī tas ir mārketinga triks?
  pajautaa
  [ zimbardo ]
  1:18p
  Zeme
  Sveiki!
  Meklēju iegādei nelielu (~200 m2)zemes pleķīti Rīgā (vēlams Āgenskalnā, bet ne dārziņu teritorijā). SS.lv nav tādas nestandarta lietas. Varbūt varat ieteikt kādu mākleri vai pašiem ir zināms kāds šāds piedāvājums.

  Current Mood: bouncy
  pa_leeto
  [ marule ]
  11:15a
  Divas vīriešu rudens cepures
  Tā īsti nekad nevalkātas, līdz ar to gluži pa velti komūnā nepostēju, tāpēc lai iet par kādām maznaudiņām, teiksim 10 €. 
  Abas derēs visnotaļ lielam galvas apkārtmēram. 

  Pirmā 

  Kopskats (brūnā skujiņveida) 

  Otrā 

  Gandrīz aimzirsu - Rīgā, centrā, gandrīz jebkurā laikā.
  pajautaa
  [ andris_k ]
  9:52a
  Atsauce dziesmā Tāls Parīzes radio
  Meklēju Branžā dziesmu par rudmataino Žannu, kas zaudējusi vīru. Varbūt kāds zina, kas ir Branžā vai kā to uzrakstīt franciski?
  Sunday, September 28th, 2014
  pajautaa
  [ sinamorata ]
  7:58p
  grīdas dēļi
  iesakiet kādu kantori, kur griezties pēc grīdas dēļiem.
  ss.lv ir tik daudz, ka tur apjukt var. ideāli, ja kantoris var viņus uzreiz piegriezt vajadzīgajā garumā un vēl nobeicēt (ja to vispār ar grīdas dēļiem dara? nav ne jausmas, bet gribās lai smuki, tumši brūni). vēl ideālāk, ja tas viss par saprātīgu cenu.
  pajautaa
  [ flog ]
  2:41p
  drama
  iesakiet kadu labu filmu/dramu par dzivi
  paldies
  vajag
  [ winstons ]
  2:37p
  Hey, meklēju kkādu telpu darbnīcai.Nelielu. Rīgā. Vēlams ne ļoti tālu no centra. Kkur āģītī vai centra rajonā būtu ideāli. Galvenais lai ir elektrība un ziemā nebūtu super auksti. par naudiņām vienosimies

  mans epasts- oskars.tu@gmail.com
  pa_leeto
  [ puika ]
  1:17p
  Uz tirgu 3 grāmatas:

  1. Основы рекламы (aut. Васильев Г.А., Поляков В.А.) - http://www.knigafund.ru/books/149200 - gluži kā jauna, cietie vāki, nav kur piesieties. 6 EUR
  2. How to Advertise (aut. K. Roman, J. Maas) - http://www.amazon.com/How-Advertise-Kenneth-Roman/dp/0312340214 - arī tikpat kā jauna, mīkstie vāki - 5 EUR

  abas grāmatas pirktas kursa darba rakstīšanai, tā kā - visu laiku stāvējušas grāmatplauktā, tikpat kā.

  3. Introduction to E-commerce (aut. E. Turban, D. King) - http://www.amazon.com/Introduction-E-Commerce-Efraim-Turban/dp/0130094056/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1411899030&sr=1-3&keywords=introduction+to+e-commerce - mīkstie vāki, izskatās palietota - 6 EUR.

  Bildes ir te )

  Ir interese? Dod ziņu uz armandss pie gmail com, vai arī komentāros, vai arī divi deviņi divi pieci seši četri četri 0. Atrodos Spices pusē darba dienās no 8-18. Citā laika posmā varam sarunāt, pievedīšu tuvāk centram.
  vajag
  [ murxxe ]
  12:55p
  Ceļvedis
  Vajag uz pāris nedēļām šādu te lasāmvielu: Rudzītis K., Landmane D., Krūmiņa I., Strika E. (2012). Bērns kriminālprocesā. Kriminālprocesam noderīgas informācijas iegūšana. Iespējas un izaicinājumi. Rīga. 

  Vai nu man rokas līkas, vai arī gūgle viļ, bet neizdodas pat atrast informāciju, kur tādu varētu iegūt.

  Pretī došu ko garšīgu.
  Friday, September 26th, 2014
  muzons
  [ kruts ]
  10:12p
  Te pat no ne pārāk tālu: FLWS - at last
  pajautaa
  [ edzjins ]
  6:43p
  forša vieta
  hei. šovakar ienāca prātā sataisīt desmaizes, sapildīt tēju termosā un paēst kaut kur brīvā dabā, ap 22iem vakarā. iesakiet kādas foršas jums zināmas vietas tādai nodarbei. vēlams - Rīgā, vienalga centrs vai pilsētas nomale. brauksim ar auto. galvenais, lai ir šmuki un kaut kāda vismaz nedaudz gaisma.
  vajag
  [ khosmos ]
  3:10p
  Dzīvestelpa
  Meklēju dzīvesvietu, vēlams būtu kāds no šiem variantiem:
  *vienistabas vai divistabu dzīvoklis ne tālāk par 10 km no centra.
  saprātīgas cenas, der arī malkas apkure, eiroremontiņus nevajag, bet arī pilnīgs šrots neder. tualete var būt arī kāpņu telpā, jābūt dušai vai vannai.

  *istaba komunālajā dzīvoklī ar cilvēkiem, kas nav aizspriedumaini un lieki nemeklē kašķi.

  kā jau teicu, saprātīgās cenās, mūsdienīgus interjera risinājumus un kamīnus nemeklēju, vajag tikai apmierināt vajadzību pēc pajumtes un higiēnas. starpniekus, lūdzu, netraucēt, komisijas maksas - nē.

  nesmēķēju iekštelpās, ja tas nav pieņemami apkārtējiem, mājdzīvnieku man nav, bērnu arī nav, strīdēties nepatīk, šahu spēlēju, bet vienmēr zaudēju.

  piedāvājumiem un jautājumiem: e-lapsa(at)inbox.lv
  pajautaa
  [ iive ]
  3:25p
  spaiņi ar filmu bundžām
  sveiki! mani interesē viens vārds, ko izmanto, lai apzīmētu spaiņus, kādos kādreiz tika pārvietotas filmu bundžas. "jalfs" vai "jaufs" vai kaut kas līdzīgs? nezinu īsti tā izcelsmi, dzirdēts tikai mutiskās sarunās.
  gribam_zinaat
  [ andzika ]
  2:48p
  vai kāda no šīgada vēlēšanās kandidējošām partijām savās aģitāciju programmās izmanto dzīvnieku tiesības kā viņiem prioritāru problēmu?
  vajag
  [ malvine_truse ]
  12:43p
  Meklēju matemātikas skolotāju, kas varētu man palīdzēt atjaunot matemātikas zināšanas un sagatavoties centralizētajām eksāmenam matemātikā. Vai varat kādu ieteikt?

  UPD esmu Rīgā.
  pajautaa
  [ andzika ]
  10:58a
  tiem, kas tic
  jūsuprāt, kuri no šobrīd lv aptiekās dabūjamajiem multivitamīniem pieaugušajiem ir labākie?

  ----------
  upd. ā, atcerējos par vēl vienu jautājumu:

  vai un kur dabūjams uzgalis cepumu veidošanai, ko uzliek klasiskajai padomju laiku gaļas mašīnai?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba