disfigurator

Jun. 29th, 2026 | 03:56
Kas: : disfigurator

Kāds sakars ar krieviem un ebrejiem? : D
Hiuļi huiņas hinkaļus gatavo?

Mēdzu pirkt arī no viensētas. Reti, bet mēdzu. Pārsvarā gan no vietējā ražotāja, kas ir nākamais pieejamais. Ilgtspējīgas saimniekošanas produkts abos gadījumos, tikai pirmajā es apeju starpniekus un iegūstu augstāku kvalitāti.

Karojšs vegāns/pārliecības sludinātājs/uzbāzeklis ir dabā novērojama parādība, nevis izdomājumi. Tikpat esošs kā nez, rīta migla. Nekļūdos.

Diētas pamatā reti, kad atradīsi ekoloģiskus apsvērumus. Garšo - ēd. Ēd un samaksā par to, kas garšo. Vienkārši.

Ziemeļi tāpēc, ka tur dzīvojam un audzēt var ierobežotu laiku. Līdzīgi arī tuksneša klimatos būs. Globālisms ir jāskatās kritiski. Kad ziemeļos saplīst piegādes ķēdes, sākas kašķis ar piegādātājiem, zāle nekur nepazūd. Vietējā atbildīgā ražošana turpinās. Vegāni tikmēr maksā vēl dārgāk.

Pilns rublis | Visi komentāri


Reply

From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.