disfigurator

Jun. 23rd, 2026 | 01:02
Kas: : disfigurator

Saistīts ar iepriekšējo postu, par muzonu veikalos. Šopings tā jau ir murgs, kur nu vēl šajā periodā, kad ēters piesārņots pēkšņi ar 1) least-effort slop 2) šlāgera formātā. Ciest nevaru.

Šīs tēmas kontekstā - spiests skatīties uz zvērdārza uzvedību. Kad mani aicina svinēt kaut kur, kur skan šlāgeris - uzmetu, uzskatu to par degradējošu un kaitīgu.

Plus - šo jāskata ar sarkasma prizmu.

Pilns rublis | Visi komentāri


Reply

From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.