Jun. 23rd, 2026 | 01:02
Kas: : disfigurator
Saistīts ar iepriekšējo postu, par muzonu veikalos. Šopings tā jau ir murgs, kur nu vēl šajā periodā, kad ēters piesārņots pēkšņi ar 1) least-effort slop 2) šlāgera formātā. Ciest nevaru.
Šīs tēmas kontekstā - spiests skatīties uz zvērdārza uzvedību. Kad mani aicina svinēt kaut kur, kur skan šlāgeris - uzmetu, uzskatu to par degradējošu un kaitīgu.
Plus - šo jāskata ar sarkasma prizmu.
Šīs tēmas kontekstā - spiests skatīties uz zvērdārza uzvedību. Kad mani aicina svinēt kaut kur, kur skan šlāgeris - uzmetu, uzskatu to par degradējošu un kaitīgu.
Plus - šo jāskata ar sarkasma prizmu.