disfigurator

Jun. 22nd, 2026 | 12:12
Kas: : disfigurator

Kāds komercīblis pirms gadiem 70 izdomāja, ka cilvēki labāk tērē naudu mūzikas pavadījumā. Atvasinājums no tās idejas, kas ignorē gaumes.

Man drīzāk rada vēlmi ātrāk aizpist prom un atgriezties tikai akūtas nepieciešamības gadījumā.

Pilns rublis | Visi komentāri


Reply

From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.