data's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 23 friends' journal entries.

  Tuesday, November 24th, 2020
  pajautaa
  [ hedera ]
  8:23a
  GPS vajag?
  Tiek apsvērta doma darba vajadzībām nopirkt GPS (metu acis uz vienu no Garmin), bet radās jautājums, vai tas vispār ir nepieciešams mūsdienu viedtelefonu multifunkcionalitātes laikmetā. Tādēļ interesē citu cibiņu pieredze, vai kāda no GPS aplikācijām telefoniem spēj līdzināties/aizstāt GPS navigācijas ierīces?

  Tā kā vajadzīgs darba ekspedīcijām, tad te ir runa par nopietnākām prasībām nekā tūrismam parastajam. T.i., paredzams vazāties pa pilnīgām nekurienēm, brikšņiem un mežiem, tālu no tādām civilizācijas pazīmēm kā ceļi, atzīmēt lielu daudzumu ģeotagu, utt.

  Galvenās lietas, par ko labprāt dzirdētu salīdzinājumu navigācijas ierīces vs. viedtelefonu aplikācijas:

  -) Precizitāte. GPS būs vajadzīgs nevis tikai, lai neapmaldītos, bet arī lai atzīmētos ģeotagus pēc tam gana precīzi var atkal atrast dabā.
  -) Cik liela ķēpāšanās ar punktu atzīmēšanu, funkciju komandu izpildes ātrums (viedtelefoni mēdz uzkārties, ja), utml.
  -) Datu apstrādes ērtums, datu ielāde, lejupielāde, orientēšanās ģeotagos un saglabātajos maršrutos.

  Disklaimeris: esmu savulaik palietojusi vienu no Garmin vecākiem modeļiem, bet specializētas GPS aplikācijas telefonam pagaidām neesmu izmēģinājusi (Google maps neskaitās, ja), tādēļ atvainojos, ja kādi jautājumi šķiet dumji.
  Sunday, November 22nd, 2020
  pajautaa
  [ trackmehard ]
  10:35p
  covidpass kodu paarbaude
  Sveicinati!

  Jautajums tiem, kuri ir nesen iecelojusi Latvija: cik ruupiigi lidostas darbinieki paarbauda covidpass.lv QR kodus?

  Kad es peedeejo reizi ielidoju Latvijaa(novembra saakums) , un negribeeju desmit dienas seedeet maajaas, es lidostas darbiniekiem gar degunu novicinaaju no viena leisha nofotograafeetu QR kodu. Neviens man neko nepaarbaudiija, un nepieseejaas.

  Sobriid man viens draugs driizumaa ielido Latvijaa, un arii vins neveelas seedeet maajaas.
  Jautaajums ir: vai sajaa zinaa nekas nav mainiijies? Proti, vai so covidpass sisteemu joprojaam ir iespeejams apiet tikpat vienkaarsaa veidaa, kaa to izdariiju es?


  Paldies, un jauku dienu.
  pajautaa
  [ juriic ]
  10:43p
  .
  kāds nedzīvo avotu/tālās matīsa ielas apkaimē ar alkoholu? nopirkšu no tevis tagad.
  pajautaa
  [ himself ]
  6:26p
  Par bikšu izmēriem
  Parasti pērku 28-30 izmēra bikses. Tagad esmu uzvilcis 30. Atsprādzējot jostu, bet neatpogājot, varu tās novilkt bez lielām pūlēm.
  Vēlos internetā nopirkt glītas pārgājiena bikses. Viņu izmēru lapā tiek apgalvots, ka personām ar 81cm vidukļa apkārtmēru ir jāņem 32. izmērs. Tam piekrīt arī citas bikšu izmēru internetlapas.
  Es baidos, ka 32. man būs maiss, esmu taču Latvijas veikalos laikojis 32. izmēru.
  30. izmērs, kas man tagad kājās, ir 76 cm. Tāda izmēra metramērs man neapiet apkārt.
  Vai kāds man var paskaidrot kā darbojas izmēri un centimetri ?
  Saturday, November 21st, 2020
  pajautaa
  [ brr ]
  4:05p
  Zurich CE fonts
  Iespēja jau maza, bet tomēr....

  Varbūt kādam ir Zurich CE fonti priekš Windows?
  Friday, November 20th, 2020
  pajautaa
  [ requiem ]
  11:25p
  kur Latvijā iespējams aizbraukt un pašam atrast mālu? Vienkārši savām vajadzībām, lai kaut ko uztaisītu.
  pa_leeto
  [ aiz ]
  11:31a
  mini-IZPĀRDOŠANA!
  Grāmata par Santjago ceļu, ādas zābaki, MARMOT pārgājienu jaka, I'mperfekt žurnālu komplekts, masāžas spilvens, kedas, dubļonka, SAMSUNG ārējais cietnis: šeku reku :)

  Sūtu ar Omniva.
  Thursday, November 19th, 2020
  pajautaa
  [ udensroze ]
  8:01p
  dāvanai vajag "melnus auskarus". bižutērija neder. kuru no LV pērļotājām ieteiksiet?
  Wednesday, November 18th, 2020
  pajautaa
  [ p_petersons ]
  9:59p
  Krona slimība
  Kāda jums pieredze, komentāri un ieteikumi saistībā ar Krona slimības ārstēšanu Latvijā?
  Labi ārsti, kas par šo daudz zina?
  pajautaa
  [ tvarj ]
  8:55p
  Mērkaķings
  Varbūt jums kādam ir saglabājušies elektroniski kādi labi materiāli par Mārketinga pamatiem, Tirgvedību utt, ar kuriem nebūtu grūti padalīties? Samizdatu netaisīšu, apsolu, gribas kaut ko svaigāku pievienot prezentācijai, visa skoliņas ieteiktā literatūra ir no 2000-šo sākuma.

  Paldies
  pajautaa
  [ klusums ]
  5:54p
  Jautājums vecs kā pasaule - Kā padarīt visus savus ierakstus Friends Only? - bet atbildes atrodu tikai 8 gadus vecas, kuras šķiet vairs nav aktuālas, jo visi linki uz programmām ir izbeigušies. Halp?
  pajautaa
  [ adirred ]
  12:58p
  ziemassvētku kūka
  Ir tāda kūka, kuru parasti gatavo uz Ziemassvētkiem - izcep mēnesi agrāk un tad regulāri apslaka ar rumu vai konjaku. Meklēju kādu labu šīs kūkas recepti. Kam ir - padalieties, ja nav žēl!
  Saturday, November 14th, 2020
  pajautaa
  [ ppscl ]
  10:43p
  Covid un garīgā veselība
  Hei cibiņi!
  Mācību pētījuma ietvaros nepieciešams veikt īsu interviju ar kādu, kam ar Covid pandēmijas saistītu iemeslu dēļ saasinājušās garīgās veselības problēmas. Pētījuma mērķis būtu atrast rīkus situācijas uzlabošanai.
  Saruna notiktu rīt, Tev ērtā platformā/veidā un diezgan brīvā formā. Ja kāds vēlas palīdzēt, rakstiet lūdzu uz intervija.petijumam@gmail.com vai atstājiet savu kontaktu dzēstā komentārā. Viss anonīmi, vārds vai kas tamlīdzīgs nekur netiks piefiksēts.
  pajautaa
  [ iive ]
  2:21p
  Labdien!
  Vai zināt kādu frizieti, kas šodien vai rīt varētu mani pieņemt? Jākrāso nekas nav, bet neesmu griezusi matus pusotru gadu, kaut kas jāpadomā tur būtu.

  UPD. Atrisināts, paldies.
  Friday, November 13th, 2020
  pajautaa
  [ adirred ]
  11:24a
  Filma
  Kur lai noskatās "Dvēseļu puteni", ja es dzīvoju Zviedrijā? Šmaukšanās variantus lūdzu nepiedāvāt, es labprāt samaksāšu par īri vai nopirkšu. Vimeo šajā reģionā neļauj. Varbūt piereģistrēties Shortcut vai kā nu tas saucās ir variants?
  pajautaa
  [ dailiga ]
  12:04p
  sāpīte kuņģa apvidū
  No īslaicīga stresa un trīs dienu neregulāras ēšanas ir radusies blakne: sāpīte kuņģa apvidū. Kādu pēc iespējas nevainīgāku bezrecepšu medikamentu varētu ieraut, lai rimstas, līdz viss atiet atpakaļ vecajās sliedēs?
  pajautaa
  [ dailiga ]
  10:17a
  ūdens kvalitāte - vai var būt baisa vecākam ūdenim
  Sabiedriskā iestādē padzēru Venden ūdeni, par kura stāvēšanas laiku virs kolbas ar krānu man nav informācijas. Un aiznākamajā dienā, raugi, parādījusies neliela sāpīte kaut kur kuņģa apvidū, kādas agrāk nekad nav bijis. Pieņemsim, ka tur vispār bija ieliets krāna ūdens no grīdas spaiņa vai arī Venden ūdens bija stāvējis gadu varbūt gļotainā vecā kolbā. Ar ko reāli tas varētu draudēt?
  Thursday, November 12th, 2020
  pajautaa
  [ requiem ]
  10:20p
  vai ir labas atsauksmes par "ziedu sētu"? kur pērkat skaistus ziedus jaukiem notikumiem? varbūt "laksti" ir variants? (bet šķiet, ka dārgs)
  pajautaa
  [ vakardiena ]
  8:47p
  Psihoterapeits- rezidents
  Dārgā Ciba!
  Vai ir ieteikumi kādam sakarīgam psihoterapeitam- rezidentam? Man nav nepieciešams nekas specifisks, tikai savākt savas trauksmes un impending doom, un izrunāt sakrājušos sūdu :)
  Rezidentu tāpēc, ka tie parasti ir lētāki, šobrīd nejūtos finansiāli spējīga nolikt EUR 200 mēnesī.
  Paldies!
  pajautaa
  [ hmmm ]
  1:25p
  satelīta resīvera remonts
  Kur Rīgā var nodot salabot satelīta resīvera kastīti, kurai kaut kur shēmās kontakts visdrīzāk pazudis? Vairs neslēdzas iekšā, tik reizēm pie vada spraušanas rozetē lampiņas uz īsu brīdi nomirgo un uzreiz apdziest.
  pajautaa
  [ arkls ]
  9:15a
  Krāns izmet dūmus
  Čau uzticīgie!

  Ir problēma ar "Jøtul F 3 CB" krāsiņas kurināšanu, jo izmet dūmus. Tad kad logs un mazliet krāsns durtiņas ir atstātas vaļā, tad vilkme ir un viss notiek, taču no loga nāk vēsums + krāsni jāuzrauga. Ja aiztaisa logu, krāsns sāk izdalīt dūmus, līdz dūmu detektors sāk gaudot. Pie stipra vēla un lietus arī dūmo. Krāsns un skurstens nesen tika iztīrīts.

  Kā lai uzlaboju situāciju??

  Esmu nonācis neskaidrām versijām, bet neesmu pārliecināts:
  1. jāuztaisa kāda ventilācijas lūka no kāpņu telpas, lai būtu vilkme un nebūtu jātur vaļā logs.
  2. izbūvēt no krāsns dūmvadu uz augšu un tad skurstenī. tagad ir taisns izvads sienā ap 30 cm.
  Wednesday, November 11th, 2020
  pajautaa
  [ gnidrologs ]
  5:49p
  savi arhīvi
  Vai Cibā ir iespējams pārskatāmi hronoloģiski apskatīt savus ierakstus kopš paša pirmā? No tām opcijām, ko redzu, izskatās, ka vienīgais variants ir spiest no mēneša uz mēnesi un spaidīt katru datumu atsevišķi, kas aizņemtu mūžību, lai kaut ko atrastu. Mana vaina, ka nekad neesmu lietojis tagus pie ierakstiem, kas laikam šo visu viegli atrisinātu. Nekāda datubāziskāka varianta nav?
  Papildus, vai varētu 'iekačāt' nevis visu cibas saitu ar tā saturu, bet tikai šo sava profila saturu caur kādu web-kačalku priekš offlain ķidāšanas?
  pajautaa
  [ ulvs ]
  11:13a
  Kāds zina, kāpēc nomira lj user sickboy? Vienmēr interesanti lasīt par cibiņu nāvi. Protams, skumji, jo es cerēju, ka viņš beidzot atradis laimi modernajā pasaulē, tāpēc ciba vairs nav nepieciešama.
About Sviesta Ciba