es' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 6 friends' journal entries.

  Monday, April 15th, 2024
  pajautaa
  [ aai ]
  10:23p
  Nodokļu figļi migļi?
  Šodien mums Vecrīgas lokālā katram (jo visi 4 maksājām atsevišķi) beigu rēķinā pārādījās mistiski pievienots drinks, kas bija ar "+" 6.00 un tad uzreiz kancelēts ar "-" 6.00. Pārāk aizdomīgi, lai būtu vnk kļūda vai sagadīšanās - UK kolēģis tad teica, ka viņam tā vakar Rīgā bijis arī citā ēstuvē. Tas ir kkāds kārtējais inovatīvais "mēs mīlam šo valsti" grāmatvedības uzskaites figļi migļi a la Gan Bei stilā?
  pajautaa
  [ lavendera ]
  3:16p
  Vai ir kāds normāls abu dzimumu pensionāru čats latviešu valodā, kur aprunā nevis vecuma kaites, bet runā, piemēram, par mīlu vai citiem omītēm interesantiem tematiem?
  Feisbukā pensionāru klubs nododas tikai banālu bildīšu publicēšanai.
  Dzīvajā pilsētas klubā ir tikai dāmas vien, tas arī neesot interesanti.
  pajautaa
  [ lavendera ]
  12:31p
  Vai kāds zina, kādi ir noteikumi Tactic spēlei "Iemācīsimies alfabētu"? Tur, kur tipa domino plāksnītes, kreisajā pusē burts, labajā bildīte, kas burtam neatbilst.
  Sunday, April 14th, 2024
  pajautaa
  [ lavendera ]
  7:40p
  Vai ir kāds efektīvs veids, kā izlikt pārdošanā visu bibliotēku vai vismaz visu grāmatplauktu uzreiz? Kas attiecas uz ibook, tur jau nojūgties var, katru grāmatu atsevišķi fočējot. Turklāt mana pēdējā pieredze ir, ka uz grāmatu pieteicās div nedēļas pēc tam, kad mani bija piebesījis tas, ka sludinājums bija stāvējis gadus divus, un es to grāmatu biju atdevusi vienkārši par velti kādam, kam kaut teorētiski varētu noderēt.
  Drēbes un kurpes arī kaut kad būs aktuāli. Māja jāpatukšo...
  Saturday, April 13th, 2024
  pajautaa
  [ iokaste ]
  4:23p
  sieviete ar rūķa balsi
  vai variet ieteikt kādu sievieti ar "rūķa balsi" un labu dikciju? vēlams aktrise.

  tāda bija vera singajevska, tāda nedaudz ir evija vēbere. vajag ierunāt dažus dzejoļus, kuru autorei bija pasaku intonācija. par atlīdzību.
  Wednesday, April 10th, 2024
  pajautaa
  [ ulvs ]
  6:58p
  Vai kursa docētājs ir tas pats, kas kursa izstrādātājs? Ja nē, kur varu noskaidrot kursa docētāja vārdu? Konkrēti interesē LU JF Juristu ētikas kursa docētāja ID. Pie kursa apraksta minēts "kursa izstrādātājs", tāpēc esmu spiests vaicāt šeit (rītdien diemžēl metodiķes nestrādā, un man vajag zināt ASAP).
About Sviesta Ciba