- Logi
- 7/16/09 07:28 am
- Apmēram pēs stundas sāksies logu izlaušana uzreiz visās iztabās. Un ir cerība, ka līdz vakaram tikšu pie jauniem, normāli atveramiem logiem, ko pa nakti varēs turēt vaļā, savādāk ir ļoti karsti. Žēl tikai, ka līst un nevarēs pa to laiku tusēt pa dārzu, bet nu būs jāsadzīvo kaut kā. 2 portatīvie ar bezvadu internetu ir, kaut kur gan jau varēs piemesties. :)
- 4 commentsLeave a comment
- 7/16/09 09:54 am
-
vai maini uz pakešlogiem, vai arī tikai "izdīdi" no vietas?
:/ Jā - karstums telpās, kur jāmitinās, ir nepatīkams :/ - Reply
- 7/16/09 10:04 am
-
Mainu uz pakešlogiem, jo vecie ir ljoti nolietojushies, iet garaam aukstums ziemaa un raamji kusttaas taa, ka kuru katru briidi var izjukt.
- Reply
- 7/16/09 11:30 am
-
A cik tāds prieks izmaksā?
- Reply
- 7/16/09 12:06 pm
-
it kaa liidz 200Ls par logu, bet tur atkariigs, kaads tas logs ir, kuru dalju var atveert utt. Un tad veel par darbu. Tagad vinjiem bija atlaides. Bet siikaak jaaprasa Rovielai, jo vinja runaaja un rreekjinaaja.
- Reply