slimības gaita
11 most recent entries

Date:2005-03-25 11:48
Subject:
Security:Public
Music:ommmmm

aizdziit domu, aizdziit visu...! visu, kas man atgadina par nebuutisko. prom arii beerniskjiigo domu, kas maana, ka savas miesas izniicinaashana atbriivos...........

2 comments | post a commentDate:2005-03-23 00:46
Subject:
Security:Public
Music:nez kaapeec Delzs vilks, "palodze"

?dog-villa?..
noskatiijos.
ir ko teikt, bet shoreiz pakluseeshu. tieshaam, pat sev, ja sanaaks.

post a commentDate:2005-03-20 21:19
Subject:juura lidz celjiem?
Security:Public
Music:Dead can dance

Mans kuģis turpina grimt. Kauns atzīties par savām kārtējām sakāvēm. Es nesaprotu.. nudien. Ko darīt? .. vien redzēt stūrīti no Tavas gaismiņas. Esmu apjukusi.. nudien. Tā vien šķiet, ka man nav lemts šeit jel ko saprast (nerunāju par vienkāršo prāta sistēmu ). Patiesās, dziļās vērtīgās sajūtas, tai skaitā, samierināšanās, mīlestība, vienotība, miers, gaisma, ir vienozīmīgi norādījušas uz savu kvalitāti un nozīmību, tachu nedodas man rokās. Kā tārps es akli lokos zemes dzīlēs, pazaudējusi jebkādu orientāciju. Ir smagi, jo zinu, ko vēlos, bet nezinu kā nomazgāt esošos sārņus, kā pārvarēt visus sķēršlus un sastapties ar Gaismu. Es ilgojos būt prom no šī smacīgā un butaforiskā pārpratuma. Dažkārt šķiet, ka manas ilgas pēc vienotības un miera, ir gandrīz šizofrēniskas, kaa apmātība, kas nevis dod telpu progresam, bet dara mani kā paralizētu, spējīgu tikai sērot par to, ka esmu tik tālu no mājām, ka esmu tik viena. Nekādas attīstības. Jūtu, ka esmu itkā iemesta šajā garīgo pārbaudījumu jūrā, un man paniski jācīnās pēc elpas, kamēr Dieva plāns ir lai es sajustu, ka patiesībā jūra ir līdz celjiem un vajag saprast tikai dažas vienkāršas lietas, lai nokļūtu Viņa patvērumā, lai taptu pieņemta. Bet kas notiek, ja izrādās, ka esmu par vāju gara spēkā, ka esmu pārlieku pieķērusies tam, ko var saredzēt ar aci, sarijos sāļo ūdeni un nerodu mirkli miera apcerei, lai dzimtu paļāvība uz Dievu un ticība Garīgam Spēkam (Vienotībai)? Kas notiek ar mani, ja neizkliedēju šīs zemiskās šaubas? Nav viegli runāt par to, kas netiek darīts smagāks ar vārdu enkuriem.

4 comments | post a commentDate:2005-03-14 23:18
Subject:
Security:Public

puut, puu! ziepju burbulji ir skaisti, kaut tukshi..
pauksh!

es peedeejaa laikaa maz runaaju.., man jaaatrod sevi. tik daudz sveshas sejas - mana?, tik daudz lieku kraamu - mani?
varbuut manas cieshanas nav nebeidzamas.
jaakljuust eeteriskai.

1 comment | post a commentDate:2005-02-16 23:22
Subject:
Security:Public
Music:Madredeus

sapnis teica, lai sapņoju to nomodā, jo miegā, viņš varot arī neatnaakt..
pateicos sapnim par padomu.., un pamodos mūžigā tumsā..

1 comment | post a commentDate:2005-01-15 13:56
Subject:
Security:Public
Mood: hopeful
Music:gaišs klusums

ir labi. saulaini un jauki.
es varbuut esmu attapusies. vismaz man apnicis sevii grauzties, spiidzinaat un eksperimenteet.
es gribu redzeet dziivi, apnicis mirt.

post a commentDate:2005-01-11 23:09
Subject:nikotīns spēlejās..
Security:Public
Music:pulss deniņos

Atmest smēķēšanu? a- ha.
Atmešanas process vis nav nekāds saldeediens.
...
jau vesela nedēļa aiz muguras, un veel taa pati cigarešu paciņa ar pēdējo "glābšanās riņķi". turos kaa viirs. tikai pārāk nervoza šobrīd, lai padomātu, lai rakstīti. Aaa-...

post a commentDate:2005-01-09 17:43
Subject:
Security:Public
Music:vēja gārdzieni aiz loga tumšos kokos

sakumā bija vārds. tad pat arī veidols: ādas mētelītis un viss pārējais. šis jau bija kaut kas, un tas auga un attīstījās sistemātiskā un cilvēkiem tik ierastā veidā; maņas, refleksi, valoda..
taču šis nebija laimīgs, jo nezināja, ko ar to visu - ar savu fizisko būtni šajā matērijā - iesākt. gaismu! neviens nedeva gaismu. un roku arī nedeva. pat iespējamā ceļa iespējamo virzienu neatklāja.
viens pavisam klusā tumsā šis sēdēja un gaidīja. sākumā gaidīja visai pacietīgi, jo bija tāda jušana, ka droši vien laika plūdums kaut kad visai drīz uzskries kādam atbildes škjērslim un sašķīdīs krāsu kristālos, tumsa izklīdīs, gaisma ienāks dvēselē un taps par tās būtni. gaidīja, gaidīja.. nekā. šim pat šķita, ka tumsa kļuvusi vēl negantāka un sākusi grauzties pašā. baisi, baisi!! tā laikam grib aizgrauzties līdz tai vietai dziļi krūtīs – pat vēl dziļāk , kur šis tikai vāji nojauš, saudzējam pats savu vāro gaismas pulsu, lai tak jel gaisma, kad viņa nāks varētu atrast ceļu pie sava raudošā bastarda

post a commentDate:2005-01-02 18:09
Subject:
Security:Public
Music:child in Time

tas ir kaut kaads aarpraats.

post a commentDate:2004-11-28 21:38
Subject:
Security:Public
Music:portishead- glory box

konjaks šobrīd ir mans antidepresanats number one.

post a commentDate:2004-11-28 20:44
Subject:
Security:Public

gan jau pasaule man piedos, ka šodien to ignorēju.. labrīt! vai arlabunakti! vienalga. kā sapīpejusies. vai aizdzērusies. bet nē! šodien pat esmu vedusi samērā veselīgu dzīves veidu, jāatzīst gan pasīvu, bet neviens man nepiespiedīs riņķot kā pūkainai pelītei pa riteni. gribu lai viss apstājas, lai ikdienas pulkstnis netikšķ, lai es aizmirstu rītu un vakaru, kaut vai- nolaist sevi podā! šodien esmu vāja ēna.
bet aiz loga mani aicina pilnmēness. lai gan zaudējis nelielu daļiņu sava pilnuma, viņš tik un tā ir mans pirmsdivāmdienāmpilnmēness.

post a comment


browse
my journal