monologs.tas, kurš nekad nebeidzas.

Posted on 2005.10.05 at 23:19
MooD: thirsty
iedveSma: SOAD - This Cocaine Makes Me Feel Like I'm On This Song
"..ei, tu.jaa.paskaties. redz kā Es māku!..nemēģini atcerēties, kur to jau esi redzējis.naivi. Bezgala. redzi, redzi, es varu nepārtraukti. ieklausies..tik klusi, bet liegi un sāļi..paksh..paksh..hMm... eii,nenovērsies.es taču cenšos. tu tāds neuzmanīgs. nenovērtē. Idiots. neesi muļķis?!..lab, piedod. kuš kuš.vai zini kādēļ es tā? neattaisnojies. ja vainīgs, atzīsti kamēr par vēlu nav. mierini. kāpēc tu nemierini? nu skaties taču!kretīns. jā, jā anatomija..nenovirzies!!..miers?...labi. es neatceros, ko gribēju teikt. vien gribu, lai redzi. viss tevis dēļ.jēga censties? neesmu necilvēks.bet spītēt nemāku, kad vajag. izlutināji mani- tagad vari kaut nošauties.tik es un es..ja tik slikta- ko mocies?..paldies, paldies. negribu dzirdēt. aizver muti!dzirdi?nerunā!kaut šoreiz. tas izklausās pārāk smieklīgi.tu vienmēr vienu un to pašu mal.nepārtraukti.bezmērķīgi....nerunāt tā?!..vajag!ja nepatīk, ej- tik neatskaties.tevis dēļ vairs nav vērts. neesi tu vienīgais-samierinies! netēlo idilli.ir robeža. tu pārkāp. viss.liec mierā. jā, to es meklēju. mieru, harmoniju. tu ar savām stulbībām vari iet ieskrieties. pajāt. saproti?-man pajāt!!!nu nu....vēl..vēl...turpini..nebiedz..vienmēr esmu gribējusi to dzirdēt. beidzot tu sāc runāt no sirds.tikai tagad. klusais ūdens atradies. atkal tu smejies?!..kā allaž..!..netici? viss var būt arī pavisam īsti, tu apjēdz?- es māku nejokot!diemžēl.tu ej? jau tik ātri. jaa jaa...sliktā daba. tu padomā arī par pasauli. to, kas iekšā tevī..manī. uzkurinājusies?piekrītu. tu aizvaino. kā savādāk?!vel ko teiksi?!kapēc apstājies..?-pēkšņi sagribējās mani?! muļķis. egoists. man pietiek. apnicis. es aizeju. šoreiz pa īstam... neskaties uz mani tādām acīm!....jā, es aizeju. cauri. jā, viss cauri!! tu vienmēr...tikai tu ..es esmu niecība....- nepieskaries man!!!nemaz nemēģini. Nav jēgas vel ko teikt. tu neklausies...tik ieciklējies savā ego,nelietis!. nu un pesimiste?kas no tā...tev manis pietrūks?!?!?ko tu neteiksi...smieklīgi... Beigas! man apnika. ..Tik nesāc..-žēlīgās actiņas.................ko tu teici?....amm..,jā, man PATIKA tā sestdiena...jā, tas BIJA skaisti...heh, un kā TOREIZ, jā ....tu smaidi?:)...mjAAa..[varbut tomēr?]...hmm...ATCERIES 13o juuliju? jaa, tā saule.............Heh..nāc tuvāk.tu esi tik mīļš. ...samīļo mani.jā, jā..ESMU muļķe. piedod."

Comments:


debess_kalejs
[info]debess_kalejs at 2005-10-06 15:01 (Link)
bezjēdzīgi strīdi, kurus atrisina tā pati bezhjēdzība. paspēlēties ar smilšu kūkām gribas
[cHi]
[info]chi at 2005-10-06 15:30 (Link)
mana fantāzija lidinās.no realitātes līdz pat komiksiem.un bezjēdzība ir tas, kas mēdz ieperināties it visur.arī te.un attiecības mēdz tikt mocītas,vilktas..ar varu stieptas.. ja balstās vien uz atmiņām..pagātni..un pieradumu.lūk te nu ir TAA vistīrākā bezjēdzība.
mezopuika
[info]mezopuika at 2005-10-10 02:07 (Link)

doma

Monologs, kurā nemaz nevar iespraukt kādu vārdu.. riktīgi aizraujoš un patīkams txt.. ko var ar interesi palasīt.. mani šī tēma neskar jo galīgi nezinu kam un kas tur domāts .. nepazīstu ... bet man patīk...
Previous Entry  Next Entry