29 August 2016 @ 06:55 pm
 
ēm šitais tēn, pilnīga bezpriģelā iečekoju komentārus pie šī un kaut kā, nu kaut kā galīgi nesaprotu, kāpēc kaut kā par maz tur realitātes. nu tās, kurās arī mūsu sabiedrībā ir pietiekami daudz indivīdu, kuri uzskata par normu iekaustīt savas sieviņas bērniņu klātbūtnītē* vai pabāzt no skolas nākošiem sīčiem sejā savu erekciju, vai izmest dzīvniekus miskastēs, netīšām nomest zīdaini pa logu u.tml. vai arī ir vien izolēta saujiņa daudz-maz labklājībā dzīvojušu indivīdu, kas ikdienā patur prātā apziņu par to, ka līdz peachy-creamy sabiedrībai mums vēl ir ārkārtīgi tālu. es kaut kā esmu pateicīga šiem platuma grādiem kuros mani visvarenais kompjūteis ir ieskaitījis, man tiešām te patīk, un jo vairāk dzīvoju, jo vairāk patīk, bet nu c'mon, būsim godīgi ja, lūdzu, kas tā par romantiku, beidziet tak vienreiz. un vispār kāpēc cilvēki vēl aizvien tic, ka ir noslēgts, kaut kāds maģisks universāls līgums, kas saka, tā, lūk, izvēlējies piedzimt [koordinātas tādas un šitādas], tad aiziet, dod nuka mums mūžam uzticību šim te konkrētajam zemes pleķim un visam, kas tajā izdomāts, un vispār, cilvēks ja esi un vīrietis jo sevišķi, tad ij nedomā mīzt prom pie nekādām situācijām. ir gan tomēr universāli principi, kas paredz, to kāpēc nevar darīt sūdīgi citiem cilvēkiem, bet kāpēc šos divus tik ļoti jābāž kopā nu. un - kas vispār notiek?*priekuļu, kas vispār izskatās pēc mierīga, zaļa ciematiņa, iekšējās drāmas jau vien ir labs uzskates materiāls tam, kā padomju paaudze vēl aizvien risina savstarpējās peripētijas un kā tās var atspoguļoties uz viņu bērniem, tā ka es pat negribu domāt, kas notiek daudz aizmirstākās vietās
 
 
Current Mood: confused
 
 
29 August 2016 @ 02:28 pm
Turku valodas pratējiem  
Vajag puslīdz normāli atveidot latviešu valodā šo vārdu: Seref Iyiuyarlar. Cilvēks esot no Turcijas. Diemžēl turku valoda nav mana stiprā puse. HAlp?
 
 
29 August 2016 @ 10:14 am
matematika  
Kadas shausmas piemeklejushas...ja nopirkam 75.000 bumbas pa 500 euro. skolai A katrus 2 meneshus vajadzes 2000 bumbas, skolai B katrus divus meneshus vajadzes 1000 bumbas, un skolai C vajadzes tikai 400 bumbas katrus divus meneshus.

Man vajag % cik katrai skolai jamaksa bet izrekjinat shito pirmdienas rita nesanak. Ashi raudat un atpakalj uz pamatskolu!


Gribu saprast tapec ludzu ar visu rekjinashanas gaitu

Milziigs paldies
 
 
29 August 2016 @ 11:11 am
ļoti skaistas dzejas rindas veltītas Jānim Reinim  
Tūkstoš dzīves izdzīvotas vienā,

Uz skatuves pavadīts mūžs,

Tautas dāvāta mīla un cieņa,

Dzīves piespēlēts brīdis rūgts.

Kam jātiecas augstu, pie zvaigznēm,

Var nākties sāpīgi krist,

Bet-kamēr vien sirdī deg kaisme,

Nekas velti nav noticis.

Laiki mainās un teātris arī-

Ne vienmēr viegli to pieņemt ir mums,

Bet darbs, kas no sirds tapis darīts,

Paliks tautas atmiņā noglabāts dārgums.

Tu liki mums raudāt un smieties,

Ledainai straumei pār kauliem plūst,

Par šiem mirkļiem tev pasacīt paldies

Katram skatītājam kluss pienākums.
/Nauris Gekišs 2016-08-28/
 
 
28 August 2016 @ 11:38 pm
Izrāde  
gaismās paslēpts nogurums, izrāde ir galā
grūti aptvert to, kas piedzīvots
nu priekškars veras ciet
lomai ziedots tika viss, vairāk nekā gribēts
vairāk nekā citi saprast spēj
kaut līdzās sen iet

varbūt varbūt vien tad, kad daudz ir zaudēts
pārdzīvots un aprasts
patiesībā rodas patiess miers kas paliek
varbūt nemaz nav zaudēts viss
vien tas, kas kļuva lieks

spēka nav bet jaiespēj uzsmaidīt vēl zālei
smaids ir dziedējošs un tomēr šķiet kā zemeslode smags
maskas visas noņemot skumjas paliek vienas
nu tās citi redz un redz viņš pats
un ļauj tām prom iet

varbūt varbūt vien tad, kad daudz ir zaudēts
pārdzīvots un aprasts
patiesībā rodas patiess miers kas paliek
varbūt nemaz nav zaudēts viss
vien tas, kas kļuva lieks


Šī dziesma kaut kā ļoti, ļoti. Paldies par sirds un dvēseles mūziku. @TheSoundPoets
 
 
 
28 August 2016 @ 09:39 pm
 
Riktīgs negaiss ārā.
 
 
28 August 2016 @ 08:02 pm
R.I.P  
un vispār man ir žēl par Jāni Reini. Man viņš patika.
 
 
28 August 2016 @ 07:04 pm
S! un The Sound Poets  
Un protams kā nepieminēt vakardienas dvēseles svētkus Siguldas pilsdrupās. Visu vasaru domāju, ek kā, Ezera Skaņas aizrunātas, tad pat arī The Sound Poets vienīgais koncerts šogad..un šeku reku malacīši izmet papildkoncertu. Urā, mana dvēsele gavilē.
Jā biju uz ''Pulsē'' koncertu last year Palladium, bet šis pat nav salīdzināms. Te bija aura. Asarainām acīm,jo music simply touches your soul so deep.
 
 
28 August 2016 @ 06:39 pm
Ezera Skaņas  
Lielais cepiens par šā gada Ezera Skaņām, kas man personīgi bija pirmais šāda tipa pasākums. Pirmā reize ir pirmā reize, nākošajai reizei varētu būt gudrāks plāns, bet viss pieder pie lietas. Galvenais, ka laika apstākļi nolutināja pa visiem 100. Augusta zvaigžņotās naktis, zvaigžņu lietus pusmēness telpā ezera vidū trijos naktī. Vadoties pēc pilnīga klusuma, mēness gaismas un kosmosa čukstiem.
Īsāk sakot pasākums bija maģisks, pārējie lai runā ko grib.
Elpu aizrāvuši sagaidām saullēktu. Varbūt nedaudz pārsaluši, kā jau teicu, pirmā reize ir pirmā reize, pieredzes trūkums agrā rītā ezera vidū, kur tomēr var gadīties lielāks vējš kā pie krasta.
Bet tie visi ir sīkumi par iespaidiem, kas dzīvei saražoti.
 
 
28 August 2016 @ 06:34 pm
 
Gribēju rakstīt- iešu tālāk mazgāt burkānus!
Bet, tad padomāju, ka klientam nav jāzin ar ko es brīvdienās nodarbojos :D klientam vispār nav jāzin ar ko es nodarbojos.
 
 
28 August 2016 @ 12:36 pm
UTMB Chamonix  
Vakar, kad pēc kāpalēšanas pa kalniem Šamonī apsēdāmies iedzert kko aukstu, pilnīgi neplānoti trāpījām uz UTMB finišu. Redzējām, gan pirmo skrējēju, gan, kā lietuvietis Gediminas Grinius ar Lietuvas karogu apsedzies finišēja otrais.

Bet tie trakie cilvēki. Pirmais finišēja kkur 15:50 un otrais kkādas 20min vēlāk. Bet viņi bija izskrējuši iepriekšējā vakarā turpat no Šamonī, un mazāk nekā 24h noskrējuši apkārt Monblānam lejā augšā pa kalniem visus 170 cik tur kilometrus. Tādā +30 karstumā! Trakie! :)
Pirms tam augšā pastaigājām pa kalniem, paskatījāmies Monblānu.

Redzējām arī, nezinu, kā viņus latviski, parapentes fr, paragliders eng. Iepriekš bija bail, jo bijušais kolēģis sastāstīja, kā viņš ieskrējies un lecis nost no klints, bet tagad tieši redzējām, kā šie palēkā uz vietas un paceļas gaisā, izskatījās tik nesāpīgi, ka man tagad arī gribas pamēģināt kādu dienu :) moš nākamvasar :)
 
 
28 August 2016 @ 12:11 am
 
Tīra, nomazgāta un sakārtota galda sajūta. (Pie maniem ģēnija cienīgajiem bardaka veidošanas paradumiem Ziemassvētki ir kudiš biežāk.)
No vienas puses, jauki, no otras puses kaut kā, nez, agorafobiski - nu tb precīzi tā skērīgā sajūta, kas pārņem dažos lielveikalos, kuros ir pārāk augsti un tukši griesti.
Atradu visādas šķiltavas, auskarus un miljons zīmuļu/flomasteru (ibo pēdējā laikā bija izstrādājies paradums, ja nevar atrast vecos, nopirkt jaunus, un likt iekšā tajā pašā bardakā).


Redzēsim, cik dienas šitais statuss kaut cik saglabāsies.
 
 
27 August 2016 @ 08:24 pm
 
Ja manā ikdienas ezotērikas lasāmlapā pēkšņi iemaldītos kritiskās spriestspējas analīze, es arī nebūtu pārāk priecīgs.
 
 
27 August 2016 @ 05:02 pm
 
Kur Rīgas apkārtnē var salasīt pīlādžus un aronijas? Pamestas mājas, vai arī varbūt kāds pats neēd savā dārzā augošos?
 
 
27 August 2016 @ 10:12 am
autoskola  
Šogad šis jautājums vismaz pēc tagiem vēl nav uzdots (un komūnas meklētājs, kā izrādās, nestrādā), tāpēc:

Iesakiet, lūdzu, autoskolu Rīgā. Nevis tīri rozā taisnstūrīša iegūšanai, bet lai iemāca justies droši un pārliecinoši uz ceļa. Vai Drošas Braukšanas Skola ir visai augstās cenas vērta? No kā noteikti būtu jāizvairās?

Paldies :)
Tags:
 
 
26 August 2016 @ 11:49 pm
 
Kā lai padara istabu, kurā iepriekšējais iemītnieks mēdza pīpēt, atkal normāli smaržojošu?
 
 
27 August 2016 @ 01:30 am
 
pēdējā laika labākais man veltītais pikaplains: "man arī patīk kā tu dzer" (nebiju ieinteresēta nekāda veida tālākā izvērsumā, tādēļ neņēmos noskaidrot, kā tieši es dzeru)
 
 
26 August 2016 @ 09:12 pm
 
Šonakt 4vietīgas laivas pumpēšana piķa melnumā meža vidū. Dosimies uz muzikāli, vizuāli, metafizisko pasākumu ''Ezera Skaņas'' . Laiks šķiet perfekts. Lieliski.
teleskops iepakots, aidā :)
 
 
26 August 2016 @ 05:18 pm
 
Kā zināt, ka tu esi pārāk daudz krāmējies ar savu fucking ģimeni:

ja ir rakstīts "veļas reklāma", bet tu izlasi "veļaspulvera reklāma"