30 July 2015 @ 07:48 pm
smieklīga dziesma  
Kādreiz jaunībā 1994. vai 95. gadā, varbūt par 96. bija tāds TV IGE vai KS vai kas tamlīdzīgs. Tur katru dienu kruķīja vienus un tos pašus dziesmu klipus. Daži bija tīri feini. Bet kaut kā nevaru atcerēties vienu dziesmu.
Bija tāda vienanejēdzīga un ritmiska dziesmiņa, kur japāņu/ķīniešu meitenes sēdēja rindiņā un vienā ritmā grozīja galvas un šūpāja kājas.
Tad vēl šitādas meitenes nebija ļoti modē, un tāds meiteņu klips bija tikai viens.
Kas tas vispār bija? Kāds lūdz neatceras nosaukumu vai izpildītāju?
 
 
30 July 2015 @ 07:35 pm
SWF hostings  
Labs SWF failu hostings?
Vēlams lai lietotāja profilā ir apskatāmas mazbildes visiem ievietotajiem failiem (režģis).
Tie saiti, kurus atrodu, piedāvā tikai tiešos linkus katram failam atsevišķi, kas ir sasodīti neērti.
 
 
30 July 2015 @ 07:06 pm
ādas jaka  
hei!

Šodien par 6 eiro nopirku satriecošu ādas jaku, bet . . diezgan par lielu, bet tā kā jaka ir pelēkā krāsā, es nevarēju atstāt to.
Vai Tu zini, kur es varētu labot jakas izmērus?
^^
 
 
30 July 2015 @ 05:25 pm
LabaDaba  
Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.
 
 
30 July 2015 @ 03:43 pm
 
... tālāk ... )
 
 
30 July 2015 @ 02:30 pm
 
Kura skaisti brūnā matu krāsa nomazgājoties neatstāj rižu "pēckrāsu"?
(Esmu nolēmusi beidzot ķerties pie krāsošanas pašrocīgi, citādi frizētavu cenas mani bankrotā iedzīs.)
 
 
30 July 2015 @ 12:36 pm
 
Runājot par lietām, kas teorētiski/uz citiem nenormāli patīk, bet kuras sev negribētu/nevarētu izturēt — stiletto nails. Lieliski apzinos, ka ar tādiem nevarētu normāli sadzīvot (pirmkārt, visa tā drausmīgā ņemšanās laika-pūļu-naudas ziņā ar akrilu, otrkārt, ņemot vērā, ka mans personīgais ideālā komforta nagu garums ir līdz-ar-ādu), but ohhh, do I want.

(You know the saying “A woman is only helpless when their nail polish is drying?” Congrats, that is now you all the time.)
 
 
30 July 2015 @ 02:04 am
 
vai ir iespējams saglabāt savu klabi uz datora kā teksta failu, pdf vai kā savādāk?

tools->export your journal nepalīdz diži, pa vienam mēnesim tā? vai neprotu lietot.
 
 
29 July 2015 @ 11:58 pm
 
Stella atkal uztaisīja sev frizūru a-ļa [info]intenormal. Ar oriģinālu papildinājumu "jaunskungs, kam atkāpjas mati" stilistikā, bet nu tāpat kā jaunskungam, kam atkāpjas mati, arī viņai var izlīdzēties ar pakauša matiem uz priekšu.

Rezultāts klaji bipolārs, 50% gadījumu nejaušs skatiens uz bērnu izraisa salekšanos un "wtf kas tas tāds par monstru atlīda", otros 50% gadījumu "awww, tāds mīlīgs bērniņš".

Lai gan, stingri ņemot, šādas reakcijas uz viņu bija arī pirms matu apgriešanas.
Tags:
 
 
29 July 2015 @ 09:39 pm
Ko es šodien darīju pirmoreiz mūžā.  
Kā tas izskatījās teorijā: mēreni satraukusies, dzīvesbiedram injicēju medikamentus gluteus maximus muskulī.
Kā tas izskatījās praksē: nebalsī bļaudama, iešpricēju vīram pakaļā, izmantojot šautriņu mešanas tehnikai tuvu pieeju.
Labās ziņas — visi dzīvi; sliktās — šitādas izklaides draud katru otro vakaru tuvāko gandrīz trīs nedēļu garumā. Akšausmas, akšausmas, īsāk sakot.
 
 
29 July 2015 @ 08:01 pm
 

un 350 ml krūze nekas nav.
 
 
29 July 2015 @ 05:58 pm
 
Man vajag erm... cilvēkus. Jā, jā, es zinu. Bet erm... es nevaru aiziet uz kaut kādiem pasākumiem, kur būs cilvēki, viena pati. Apkopojot "datus" par pasākumiem, uz kuriem esmu gribējusi doties, bet neesmu aizdevusies, ir jāizdara šādi secinājumi. Ik pa laikam saņemties varu, bet tādas spējas saņemties neizskatās, ka šobrīd ir vairumā. (Man nevajadzētu priecāties, ka tagad līst un tas ir labs attaisnojums nekur neiet, mhm.) Tikai tad, ja ir iesaistīts vēl kāds cilvēks, kura priekšā es jūtos kaut nedaudz atbildīga (ir vnk sarunāts), tik tad es spēju reāli darīt kaut ko (savā labā) un doties uz pasākumiem. Līdz šim arī nebija daudz pasākumu, uz kuriem gribēju doties, un tad tas arī nebija tik uzkrītoši.
 
 
29 July 2015 @ 03:51 pm
 
Tas, protams, gan jau viss tikai uz manu ciklu noveļams, ka tik jūtelīgi visu uztveru, bet
vakar bišķi sabesījos uz draudzeni par, yes, really, meikapu.

Pirmkārt, diskleimeris: ikdienā kādos 70% gadījumu mēdzu acis krāsot stipri vien tumšas visādās t.s. smokey eyes variācijās, sākot no zeltaini brūnām, līdz pat kobaltzilām. Es tā jūtos komfortabli, uzskatu, ka man tā piestāv (un arī no apkārtējiem regulāri dzirdu, ka man tā piestāv), un man tā vienkārši patīk.

Vot, un tad nu vakar ciemos bija draudzene, un, vēl pat iekšā neienākusi, lūdz, lai viņai acis uzkrāsoju, jo "tev vienmēr tik smuki sanāk, es tā nekad nemāku", un vakarā viņai randiņš. Fine, whatever; viņa pati ikdienā krāso tikai uzacis, skropstas un uzvelk acu zīmuli gar augšējā plakstiņa skropstām.
Savācu savu acu ēnu un otu arsenālu, uzkrāsoju viņai acis. Neko tumšu, mind you, no eyeliner, no dark shading, only the upper lid; uztaisīju smukus violeti-pelēcīgi-brūnus ārējos plakstiņu stūrus un līdz pusei plakstiņa ieloci (kā vispār latviski lai smuki pasaka "crease"; "rieva" izklausās anatomiski stipri vien zemāk piederīga (or maybe that's just me)) un rōzā zeltu (bet nu nekādu tur blingu, ja) no iekšējā stūra līdz pusplakstiņam (again, latviski tas viss izklausās pilnīgi ačgārni). Bija smuki.

Komentārs, kad viņa sevi apskatīja spogulī? "Oi, nē, to augšu (to violeti-pelēcīgi-brūno) vajag noņemt nost, citādi šis ir kā prostitūtai uzkrāsots."

Mmmkei. Tad kā vispār nosaukt to, kā acis sev krāsoju es?

Varbūt tāpēc arī vakar rimčikā tā Selīnas Dionas dubultniece uz mani tik nosodoši noblenza. Jo man acis kā prostitūtai uzkrāsotas.
 
 
29 July 2015 @ 03:10 pm
 
(Šis nav jautājums par to, kā ir pareizi, bet par to, kā tu lieto valodu)

Poll #20450 Kā tu saki?
Open to: All, results viewable to: All

1

View Answers

Mest zemē
76 (96.2%)

Mest uz zemes
1 (1.3%)

Mest pie zemes
2 (2.5%)

2

View Answers

Nokrist zemē
63 (80.8%)

Nokrist uz zemes
13 (16.7%)

Nokrist pie zemes
2 (2.6%)

 
 
29 July 2015 @ 02:55 pm
 
Pēc dienišķā internetu lasījuma atkal jau lost faith in the humanity; nekad nesapratīšu, kā vairums ar savu aprobežotību un sīkumainību var tik ļoti lepoties, bet lai nu būtu, kā saka, arī tādiem jādzīvo, un viss tāds.

In other news, iestādīju šodien ingveru. Biju pirms pāris nedēļām nopirkusi tā saknes gabalu tējai, bet šis tikmēr ņēma un asnus izdzina; redzēs, kas tur beigās (un vai vispār) sanāks.
 
 
29 July 2015 @ 02:03 pm
 
Klau, intereses pēc, ko jūs uzskatāt par "necieņu pret ēdienu"? Man visu laiku bija šķitis, ka tas ir reāli nepārprotams termins, bet izrādās, ka domas var dalīties

Manā skatījumā necieņa pret ēdienu ir mest to zemē un citādi šmurgāties (ja vien šmurgājiena autors nav mazs bērns, tad pofig)

Un kaut kur borderline "man tā šķiet necieņa, bet es negribētu to skaļi atzīt, kur nu vēl uzspiest citiem" ir "nenobučot zemē nokritušu maizīti" un "nopirkt tik daudz ēdiena, ka to nekādīgi nevar apēst, un pēc tam viss sabojājas".

Pavisam pavisam viegli arī "atstāt ēdienu uz šķīvja", bet vairāk kā "salikt pārāk daudz ēdiena uz šķīvja", nevis "neapēst, jo pietiek/negaršo" (pēdējais man šķiet pilnīgi ok, precīzāk, ar varu piespiest sevi ēst to, kas riebjas, ir necieņa pret sevi)

Ēst pārāk agri, pārāk vēlu, ēst ar rokām, neēst to, ko cits tev ir pagatavojis, neēst ēdienu, kas pašam nav izdevies garšīgs, vai ēst džankfūdu, ja ir pieejams arī pilnvērtīgs ēdiens, man šķiet, ēdienu galīgi neapvaino

Bet vispār tas ir labs jautājums, nu, vai tad, ja ēdienam izrāda necieņu, viņš apvainojas (kas atgādina vienu no manām mīļākajām ainām iekš Alises Aizspogulijā, t.i., iepazīstināšanu "Pudiņš - Alise, Alise - Pudiņš!")
 
 
29 July 2015 @ 10:28 am
 
Paldies par īkšķīšiem, vēstule ir manā e pastā.
 
 
29 July 2015 @ 12:20 pm
aizņemties autokrēsliņu  
Varbūt kāds dzīvo ~Tallinas/Brīvības un varētu aizdot bērnu autokrēsliņu sestdienai no 11.00 līdz 17.00?
 
 
29 July 2015 @ 05:13 am
 
Esmu ļoti bailīga un sasodīti neuzticos cilvēkiem. Tas, ka es kopā ar pēc darba satiktu nepazīstamu random džeku braucu pavizināties pa Ogri (jo Ogre), neskaitās.

Bet es vispār nemaz nebaidos no cilvēkiem, sociālām un/vai jaunām situācijām. Tas, ka es vienmēr pārdomāju un neaizeju uz tādām situācijām, pat ja it kā gribētu, nav vērā ņemami.
 
 
28 July 2015 @ 10:50 pm
diena, kad kārlis bija karlīna  
.... )