27 May 2016 @ 08:30 pm
Kandava kafe  
Vai Kamdavaa ir kada laba kafejnica kur paeest peec plkst 21:00?
 
 
27 May 2016 @ 04:08 pm
Zai zai zai zai  

Es šito dziesmu atceros miglaini no psrs laikiem. No radio kā ārzemju mūziku. Tikko pirmoreiz nejauši noskatījos klipu un sasmējos par vārdiem :)
Elle m'a dit d'aller siffler là-haut sur la colline
De l'attendre avec un petit bouquet d'églantines
J'ai cueilli des fleurs et j'ai sifflé tant que j'ai pu
J'ai attendu, attendu, elle n'est jamais venue
 
 
27 May 2016 @ 12:04 pm
 
The Importance of Being Ernst & Young
A Trivial Comedy for Serious People
 
 
27 May 2016 @ 01:27 pm
 
jo vairāk brīvā laika, jo zemāka pašapziņa

(no mana feiko korelāciju krājumiņa)
 
 
27 May 2016 @ 05:55 am
Darba IT prieki  
Lol, visā ofisā pirms pusstundas nobruka sistēma, sēžam pie kompīšiem un gaidām uz IT džekiem. Tiem, kas ar mašīnām, droši vien būs jāmaksā congestion charge, jo neizskatās, ka tiksim laukā no šejienes pirms septiņiem...
 
 
27 May 2016 @ 01:05 am
No The Scottish Sun Online :)  
A woman was caught smuggling £2,000 worth of meth wrapped in burritos across the US-Mexico border :)
 
 
Current Mood: darpss
 
 
26 May 2016 @ 11:13 pm
 
Vai jums arī vasarā jau saplānotas visas nedēļas nogales?
 
 
26 May 2016 @ 09:26 pm
 
Nekādi nevaru saprast kadēļ, kad cilvēks kļūst nopietns, skaidri zin ko grib sasniegt un dara visu lai sasniegtu. Viņu ieskaita neintresanto cilvēku kategorijā
Turpretīm cilvēki kas viegli slīdz cauri dzīvei, pēc idejas, kā būs tā būs ir interesanti?
 
 
 
26 May 2016 @ 09:11 pm
 
"In a book called The Lost Rivers of London, I read about a brass bed found one day in a sewer. To this day, nobody knows where it came from or how it got there.
I bet de Carabas knows."
/Neil Gaiman/

Saņēmu šodien author's preferred text Neverwhere. Oh, happy day.
Tags:
 
 
26 May 2016 @ 02:13 pm
 
pēdējā laikā tāda ļoti izteikta sajūta, ka mana viduvējā personība dzīvos savu viduvējo dzīvi visu atlikušo laiku. Nekas slikts un nekas īpašs. Citiem pienākas vairāk, labāk un (kas svarīgi) vieglāk. Neskauž un negaužos, tāds distancēts sajūtas novērojums, bet mazliet sametās sevis žēl, kā jau viduvējībām pienākas.
 
 
26 May 2016 @ 06:58 am
Ieradums  
Šorīt ejot pēc darba no Liverpūles uz Šordiču sapratu, ka esmu pārāk pieradusi pie Londonas - neuztveru vairs kā kko vērojamu, tikai kā pārvietošanās flīzītes un pakāpienus.
Steidzami kkas jāmaina

Netālu no mājas, kādus 100m no vietas, kur šo fotografēju, ir Vankūveras iela, katrreiz garām pēc darba ejot, tur iedomājos par Kanādu. Pa ceļam uz Tesco toties ir Hjūstonas iela - kad eju pirkt sieru, tad, savukārt, domāju tāpēc par kosmosa kuģiem un pirātiem.
 
 
25 May 2016 @ 04:31 pm
 
Bet vispār tā ir diezgan laba sajūta, ar vieglu roku izdzēst nodaļu no sava romāna un saprast, ka no tā kļūst labāk; un vēl - saprast, ka visas pauzes darbā ir "es tagad pasēdēšu un padomāšu", nevis "es esmu neglābjams losis, kas pat grāmatu izrediģēt nevar".
 
 
25 May 2016 @ 03:03 pm
Problēmas ar Lattelecom  


Lietoju Lattelecom internetu, ir saslēgts ar TP link rūteri, bet nets nepārtraukti gļuko! Kad ieslēdz torrentos kādu filmu novilkt, tad vispār vairs nav lietojams (Utorrent jau izmēģināts samazināt max apjomu ko tas drīkst izmantot).
Runāju ar Lattelecom, viņi saka, ka vaina esot manā rūterī (ko nesen nopirku, tātad tā darba stāvoklis ok). Saka, ka man vajagot nopirkt rūteri, kas atbalstot 11N klasi, jo tā kas esot šim varot dot tikai max 50mbit ātrumu (kaut gan rakstīts ka 300). Kā tur ir, viedie? Vai tiešām jāpērk citu rūteri? Un šis modelis man šķiet diezgan populārs, vai visiem pārējiem tādas pašas problēmas?

UPD: Gribētos vairāk rast atbildes vai tas tiešām tā var būt, ka vajadzīga 11N klase rūterim un vai citiem ir bijušas tādas pašas problēmas.

Par rūteri precīzāk šeit - http://www.tp-link.com/lk/products/details/cat-9_TL-WR841N.html
 
 
25 May 2016 @ 02:04 pm
 
Tik lieliski dzīvot iekšpagalmā, ik pa laikam izslēdzu laptopa mūziku, lai paklausītos, kā čivina putni aiz loga. Dažkārt padūdo arī apakšstāva kaimiņu ārā izvestais zīdainītis, tad vispār laime pilnīga.

Un vēl man vakar sen neredzēta paziņa pateica, ka es izskatos atpūtusies - es! atpūtusies!, parasti man ikdienā jautā, kādēļ esmu tik skumja vai dusmīga, vai kaut kas noticis un vai sen neesmu gulējusi. Ikdienā. Kad tiešām esmu nogurusi un nelaimīga, ar mani vispār baidās runāt (jāiet uz kaut kādiem pareizo sejas grimmašu kursiem).
 
 
 
25 May 2016 @ 01:29 pm
 
Parasti, ja kāds pasaka uzraksta "Sorry Not Sorry", es šo cilvēku vairs nespēju nopietni uztvert. Šodien bija otrais (upd: un trešais) izņēmums.
 
 
25 May 2016 @ 12:35 pm
 
Man radās jautājums par to katoļu fakultātes tēmu. Kāda vaina jau esošajām teoloģijas studijām teoloģijas fakultātē?
 
 
25 May 2016 @ 12:33 pm
 
No rīta uzmanību piesaistīja divi jaunieši tā ap četrpadsmit, kas savā starpā sarunājās ar tādiem saukļiem kā "Hilarija neko nav izdarījusi" un "Bērnijs domā par cilvēkiem".

The power of memes?
 
 
25 May 2016 @ 11:16 am
astro zone  
Dažbrīd sevī klausos un liekas citi domā, ka esmu ķerta. Planētas un kosmoss, un retrogrādi..