19 December 2014 @ 01:56 am
city owls  
Vai cik sen te nebija būts divo naktī! Kas protams ir labi. Un ne, tas nebūt nav tapēc, ka rīt gribētos ātrāk tikt uz baļļoku...
bet pa reizei ne-ikdienas drēbes uzvilkt ir svētīgi. Ta ka varbūt pat jāatrādās.
 
 
Current Music: swh
 
 
19 December 2014 @ 01:16 am
 
Pie aizkaru stangas pakārtajā kaltētajā hortenzijā kaut kas čabinājās un kustējās. Palika bail un iznesu uz lodžijas. Cerams, naktī neklauvēs, lai laiž atpakaļ istabā :)
 
 
 
18 December 2014 @ 11:16 pm
 
Es zinu, kur problēma! Atceraties, ka 90.gados, kad latviski neizdeva vēl nekādu ezotēriku, visu tāda veida literatūru varēja lasīt krievu valodā, jo viņiem tur tas jau sen bija populāri - lasīt un ticēt plazmām, citplanētiešu ikvakara apciemojumiem, Rietumu valdību slepenajiem prāta kontroles ieročiem un galu galā vispasaules konspirācijas teorijai, ka visu vada mistiski 5 žīdi. Tiešām nav jābrīnās, ka ieradums ticēt pārdabiskām muļķībām, nevis kritiski izvērtēt lasīto, nekur nepazūd...
P.S. kā nekā ir divi teicieni - vienam putni galvā, citam - tarakāni... Tarakāni ir nesmuki un riebīgi, bet putni ir smuki un izgaiņājami ;)
 
 
Current Mood: tas nav nopietni
 
 
18 December 2014 @ 08:18 pm
Quinoa  
Sveiki, Iztulko.
Kā latviešu valodā pārtulkot "quinoa" sēklas? Taču ne jau "kinza," vai ne?
 
 
18 December 2014 @ 10:00 pm
pirmsvētku ieskaņas  
Atradinājies strādāt vēlajā Terzena režīmā. Bija jau piemirsies tas transs. Šampis tek. Kolēgas no pirmā stāva dzimumdienu pārpalikumiem uzskrēja padalīties dopingam. Ar lab vakaru, tauta.
 
 
Current Music: Terzena vakariņas
 
 
18 December 2014 @ 04:50 pm
Portrets ielu mākslā  
Labdien!

Maģistra darba vajadzībām lūdzu atsaukties ielu māksliniekus, kuri savos darbos radījuši portretus.
Tehnika nav no svara, būtiski, lai tā būtu jaunrade, t.i., piemēram, stencili no gatavas Boba Mārlija un Borata bildes neder.
Vēlētos rakstiski nointervēt, daži jautājumi. Ļoti arī vajadzētu darba foto, bez tā nevar, ja dzīvē vēl darbs redzams, varu arī pati nobildēt. Personu dati netiks ievākti, maģistra darbā tiks uzrādīts mākslinieka pseidonīms un darbu foto, kā arī, protams, intervijas saturs.

Ja Tu zini kādu, kurš atbilstu meklētajam, lūdzu, padod ziņu viņam/viņai un man, lai varam sakomunicēt.
Ja kas, varam sarakstīties epastā, mans ir digninja at gmail.

Paldies!
 
 
18 December 2014 @ 04:36 pm
 
Labvakar cibiņi!
Vai ir kāds serviss, kas no Nīderlandes pārsūta preces uz Latviju (līdzīgi kā lbss Vācijā)? Atradu Ļoti Nepieciešamo preci .nl veikalā, bet viņiem ir tikai vietējais shipings.
Paldies!
 
 
18 December 2014 @ 04:33 pm
 
Man vienīgajai liekas, ka Krists Novoseliks arvien vairāk sāk līdzināties Duglasam Koplendam? (Un vēl mazliet arī cibiņas [info]bozenas laulātajam draugam, starp citu. :) )

bildes )
 
 
18 December 2014 @ 04:02 pm
 
man ir ļoti zema nevēlamas uzmanības panesamība. Vakar tā neapdomīgi piekritu uzaicinājumam iet uz teātri ar vienu šādu personāžu (ka tik par brīvu kaut kur aiziet), tas, protams, rezultējās netīksmes pilnā pasākumā, jo mani kaitina jebkādas romantisku nolūku izpausmes, pat tīri draudzīgas un (pa lielam) glaimojošas. Ja runa būtu tikai par seksu, varētu nesaudzīgi atcirst un nelikties ne zinis, bet gribas saglabāt pieklājīgas attiecības, bet tas viss ir tik apgrūtinoši, bet ko lai tur citu iesāk. Pēc izrādes aizšmaucu pagausties pie draudzenes, viņa tikai pavīpsnāja par to, ka normāli vīrieši mani neinteresē "Nujā, tev jau labāk patīk tie, kas sarunas vidū var piecelties un bez iemesliem vai paskaidrojumiem aiziet prom" (true story, pēdējais krešs)

mana personīgā telpa ir tieši tik, tik šauriņa, ka tur nav vietas pilnīgi nekam nejaušam, un ar tām nejaušībām jācīnās un jādzen prom dienu no dienas
 
 
18 December 2014 @ 03:20 pm
 
Te nu būs tas kultūru robežu (ne)pārvarēšanas piemērs, kad nesaprotu, kā visādi citādi sakarīgi cilvēki Rietumos fano par Putinu un uzskata, ka Krievija, nabaga Krievija ir ļaunās ASV upuris... Un seko Russia Today ziņām. Un nesaprot Austrumeiropas un Baltijas vēstures pieredzē balstītās bailes. Tik tiešām informācijas karš :(
 
 
18 December 2014 @ 02:19 pm
Skaistumkopšanas ziņās.  
Urban Decay acu ēnu bāze manas ekspektācijas ne tik vien pievīla, bet vēl arī piesmēja, un iepriekšējo, protams, neapdomīgā optimisma uzplūdā jau biju paspējusi izlidināt ārā. Ko nu darīt, kā man tālāk būt, un viss tāds.

Also, kāpēc visi klusē par to, ka mums ir ne tikai pašiem sava interneta nodaļa, bet Rīgā ir aš veseli divi taustāmi Missha veikali; es visu šo laiku būtu varējusi pie labā šampūna un kondicioniera tikt bez divu nedēļu uztraukšanās par starptautisko pasta sūtījumu uzticamību. (Bet nākotnei — ohboyohboyohboy!)

On a completely unrelated note, cik gan dīvainas vietas mēdz pēc špagatu staipīšanas sāpēt; who would've thunk.
 
 
18 December 2014 @ 12:37 am
 

hooman, are you fucking kidding me?
 
 
17 December 2014 @ 10:51 pm
Bārs. Bez alkohola.  
Trīs rakstiņi:
Dry bars – is England sobering up?
Shaken not slurred
pain into purpose (šis tiem, kuriem vajag stāstus, ar info nepietiek)
 
 
17 December 2014 @ 10:02 pm
 
Begin Again, beidzot filma, kur man viss patika! Un pat Keira, kas mani parasti nez kāpēc kaitina. Un visi tēli tik reāli un cilvēcīgi, tiešām tādi, kuri liekas kkur satikti, nevis izdomāti Holivudai. Patīk tieši tādas filmas un ja vēl par mūziku...
 
 
17 December 2014 @ 09:30 pm
 
"Love is a slow, boring, fourty-year-long slasher movie starring Matthew Perry post-Friends."
/nejauši iebliezos jūtūbē
 
 
17 December 2014 @ 06:29 pm
Kafijas automāts, velo grozs, pusmētelītis, aizkari, 2 krūzes  
bildes, cenas un aprakstiņi )

Pieteikties var komentāros, vai rakatot uz freedom at inbox. Ja ir pircējs, varu aizvest praktiski jebkur Rīgā un/vai pierīgā.

Upd. Reāli savāktās lietas nodzēsīšu.
 
 
17 December 2014 @ 02:04 pm
 
Kāds, jūsuprāt, būtu labākais tulkojums vārdiem ''frugalista'' un ''fraggle'', ja dotais skaidrojums ir šāds:
Frugalista - someone who manages to stay fashionable while bargain-hunting and pinching pennies.
The Fraggles were a variation of Muppets that never caught on; someone who’s frugal yet still manages to haggle whenever possible?
 
 
17 December 2014 @ 01:31 pm
 
varbūt kāds var novilkšanai uzmest empyrium - weiland? paldies.