Jenots

Friends

Jenots

Navigation

April 23rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Cik pasaulē ir kontinentu?

Man skolā mācīja, ka ir:
- 6 kontinenti: Eirāzija, Āfrika, Austrālija, Dienvidamerika, Ziemeļamerika un Antarktika;
- 6 pasaules daļas: Eiropa, Āzija, Āfrika, Austrālija, Amerika un Atarktika.

Randoms mans draugs, vikipēdijā uzdūros kam šādam:

- The seven-continent model is usually taught in China, India, parts of Western Europe and most English-speaking countries, including Australia and England;
- The six-continent combined-Eurasia model is preferred by the geographic community, Russia, Eastern Europe, and Japan.
- The six-continent combined-America model is used in Spanish-speaking countries and in some parts of Europe including Greece (equivalent 5 inhabited continents model – i.e. excluding Antarctica – still also found in texts).

Augšavotu komūna meklē jaunu biedru

[info]unmade posting in [info]dziivo_te
Add to Memories Tell A Friend

Ja interesē- legolems gmailā

Add to Memories Tell A Friend
Es te jau labu brīdi vīpsnāju un ķiķinu. Siltums un mīlestība staro no šiem ļaudīm. Un fonā neizsīkstošie lakstīgalas treļļi.
"Lai tie tirliņi aizrijas ar saviem šampinjonu laukā saubagotajiem bleķa pensiem un centiem! Mums, īstiem letiņiem viņus nevajag!
Mums pietiks ar patriotismu un lakstīgalas treļļiem zaļā laukā! Kas nodod Dzimteni, tas ātri un viegli nodos māti! Nekādu žēlastību viņiem! Atgriešanās tikai par samaksu un caur filtrācijas nometni! Nepieļaut viņu nokļūšanu vadošajos amatos! Un nepaklausības gadījumā sodīt ar visbargāko sodu: Atpakaļizsūtīšanu uz ārzemēm!"

dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :)

[info]aiz posting in [info]pa_leeto
Add to Memories Tell A Friend

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!

Add to Memories Tell A Friend
"Matthew Fisher is especially popular in Greece, where his 1980 song "Why'd I Have To Fall In Love With You" is considered a classic". Klasika? Es teiktu apseestiiba! Es to dziesmu miilu! Taapat kaa Temple of the king and Moonchild, kuras jebkuraa Griekijas kafejniicaa speelee vairaakas reizes dienaa.

[info]morphine posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Laba diena!
Kā latviski pareizi būs šis termins: http://en.wikipedia.org/wiki/Matte_%28filmmaking%29 ?

TARTU

[info]reportiere posting in [info]pajautaa
Add to Memories Tell A Friend
Tad, paturpinot jautājumus par Igauņzemi, vēlētos ieteikumus par apskates vietām un aktivitātēm Tartu, BET - pēc iespējas dīvainākus un ceļvežos nepieminētākus. Vajag kaut ko ar ko veldzēt akadēmiskā konferencē nogurušas, jaunas dvēseles, un vecpilsēta, klasiska arhitektūra vai vēstures muzeji tieši šoreiz nebūs tas īstais. Skaidra lieta, ka visi interneta ieteikumi par "obligātajām apskates vietām" ir izpētīti - nevelk.

Vai Tartu ir arī savs "Alas" ekvivalents vai kaut kas tamlīdzīgs pavakarēšanai?

Add to Memories Tell A Friend
Nekā personīga. Nepatīk man, nepatīk cilvēku klātbūtne, dziļi fizioloģiskā līmenī nepatīk. Tik vienkārši nepatīk, kā var nepatikt, teiksim, paprika salātos. Pieklājīgi sveicinos un eju prom. Šodien uz Mangaļsalu.

Add to Memories Tell A Friend
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?

VILJANDI

[info]andzika posting in [info]pajautaa
Add to Memories Tell A Friend
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?
upd. vispār naktsmājas varētu arī Valgā

Add to Memories Tell A Friend
Dzīve bez zālēm ir briesmīga. Es jūtos kā narkomāns, kuram ir lomkas. Tas izpaužas gan garīgi, gan fiziski. Es nespēju saņemties piezvanīt ārstam vai pat to atrast, jo zinu, ka man tāpat nekas nelīdzēs. Mans svars kāpj uz augšu un nu es svaru jau 58 kg, kaut kādus padsmit kilogramus vairāk par manu normālo svaru. Turklāt, kad ievēroju diētu, man svars nekritās, palasīju informāciju internetā un manas domas pierādījās - no tā svara, kas tiek uzņemts ar medikamentiem, nav iespējams tikt galā ar uzturu un sportu. Šodien mans telefons trīs reizes lidoja pret sienu, bet neieguva ne skrambiņas. Maita ir dzīvelīgs, tāpat kā es. Cik reizes jau esmu graizījusies un centusies nolekt no tā sasodītā 12. stāva, bet es esmu tik stulba, ka pat to nespēju paveikt labi. Es piesakos darbam elektroniski, bet, kad man zvana aicināt uz pārrunām, es neceļu klausuli, jo man ir bail runāt pa telefonu, bail atkal izgāzties, bail no visiem, visa un sevis. Es negribu ne ar vienu kontaktēties, es gribu, lai visi man liek mieru. Man ir tiešām ļoti, ļoti slikti un tas nekad nepāries.

Add to Memories Tell A Friend
Nav komentāru.Meet Flappy48, The Clone Game To End Clone Games

Add to Memories Tell A Friend
Igauņi tic citplanētiešiem - Gandrīz 70% aptaujāto uzskata, ka var garīgi pilnveidoties ar meditācijas vai līdzīgu prakšu palīdzību.

Pat nezināju, ka godīga meditācija ir pielīdzināma izbraucieniem, kuros gūst anālās zondes. On the bright side, vismaz rakstā ir nedaudz precīzāki cipari, un tas nav pilnīgi norakstāms.

Peedeejaa laikaa...

Add to Memories Tell A Friend
...mani kaitina tas, ka man jaaraksta pie sava datora kaa urljikam.
...man liekas, ka man ir paaraak daudz pohuj. Kamon! Es eju prom no darba, bet ne mazaakaas entuziasma kripatas par... jebko.
...man bija pietruucis labu sarunu. Eh, paciemojos pie mammas. Bija labi. Totaali INTx. Labas sarunas.
...man ir auksti. Kaajas plaukstas siltas, bet pie sirds (ak, cik poeetiski) ljoti, ljoti auksti.
...es lietoju paaraak daudz alkoholu.
...es necenshos. Jaa es zinu. Es necenshos. Neredzu jeegu. (upd: neciešu nīkuļus!)

Kas tas par augu, m?

Add to Memories Tell A Friend
Čau čau, Cibas augu valsts entuziasti!
Sakiet, kas šie par brīnumainiem augiem, kas piemājas teritorijā pēdējos gados parādās? brīnumainais augs )

April 22nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
mīļie, vai jūs zinājāt, ka uz failiem.lv uzliktie dokumenti ļoti smuki un operatīvi indeksējas googlē? Tikko nejauši atradu pavisam, pavisam derīgu dokumentu. Autori gan nebūtu tik priecīgi.

Add to Memories Tell A Friend
kā varētu definēt to sajūtu, kura izveidojas pēc tam, kad tu esi pieteicies uz random pasākumu kā random apmeklētājs, aizpildot reģistrācijas anketu internetā, UN/BET pasākumā ieraugot savu vārdu, uzvārdu, kā arī pārējos apzīmējumus, kuri izslēdz kļūdas iespēju, nevis random reģistrācijas lapā priekštelpā, bet gan uz balti klāta galda starp runātājiem?

Add to Memories Tell A Friend
Šamie tur aiz sienas Bonafē stūķē māgās... Es sev tostiņus ar ievārījumu un putukrējumu.... Sāku sevi pie studentu izvirtībām radināt... Drīz uz roltoniem pāriešu...

Add to Memories Tell A Friend
Pastaigājās trīs pensionāres un četri mazi sunīši. Viens no tiem tika nests kā piekusis bērns un, galvu uz pleca nolicis, piemiegtām acīm vērās saulrietā. Divdesmit metrus nopakaļ sekoja melns kaķis, nez, varbūt arī viņējais. Jāiziet rīt tai pašā laikā, varu derēt, viņas atkal staigāsies. Vispār mazliet interesantākai dzīvei jāsāk stalkot apkārtnes ļaudis un viņu nodevīgie ieradumi.
- - -
Lizuma iela - tur arī jāatgriežas. Kā pārgāju pār sliedēm, cita pasaule, sāka smaržot pēc lapām, no tāluma dzidra skaņa pamīšus starp sibemol un la, kā šausmu filmās, gaišzaļgani aplupuši mūri, aiz kuriem apburoši skaista kapsēta, krauklis (!) iztrūkās, pirms paspēju izvilkt fotoaparātu, izdangāts asfalts, knapi plaukstošs mežiņš. Tikai mašīnas braukā. Un velosipēdisti un skrējēji. Beidzās kapi, sākās vienmuļš ceļš, ko atlieku izstaigāt citreiz, šodien tie pārsimts metri bija ļoti piesātināti.

[info]martcore posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
vai nu es tupīju vai nu viens no diviem

latviski infoteinments kaut kā puslīdz oficiāli eksistē?
ja nē, tad "ziņizklaide" var būt korekts latviskojums?
Powered by Sviesta Ciba