17 August 2017 @ 07:48 pm
 
Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?
 
 
Current Music: Gogol Bordello Vs Tamir Muskat - When I Was A Little Spy
 
 
17 August 2017 @ 04:28 pm
Saules paneļi  
Sveiki!
Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.
 
 
17 August 2017 @ 11:14 am
Auto salona tīrīšana Rīgā  
Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?
 
 
17 August 2017 @ 06:18 am
 
Robotizētā nedēļa. Pat vēdera izejai iekārtojies perfekts grafiks.
 
 
17 August 2017 @ 12:50 am
 
Kur palika Krievijas kašķis?
Vien kreisais Salon raksta, ka varbūt tas nebija.. patiesi?
 
 
16 August 2017 @ 07:28 pm
A bit of chlorine is good for your guts  
Lol, un daily failu sauc arī par daily heil :DD
 
 
16 August 2017 @ 08:13 pm
off the clock  
Darba dienas noslēgumā pirātu dzēriens.
 
 
16 August 2017 @ 05:41 pm
Oh that migrant money  
Šodien tieši iedomājos, ka varētu neizmantot to firmu pakalpojumus, kas reklamējas daily failā. Sāku meklēt sarakstu at kompānijām, kas viņā reklamējas. Uzgāju fb https://stopfundinghate.org.uk, kas aicina nereklamēties daily failā, expresī un the sun. Man šķiet, ka biju dzirdējusi par to pa ausu galam, bet nebiju pievērsusi uzmanību.
Ļoti laba iniciatīva, manuprāt..

Tagad kādu laiku nesperšu kāju Sainsburijā un Coopā tādēļ...(viņiem to arī paziņojot) :)
 
 
16 August 2017 @ 12:59 pm
Datormeistars  
Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi
Tags:
 
 
16 August 2017 @ 12:20 pm
Saulkrasti - Rīga  
Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?
 
 
16 August 2017 @ 08:36 am
Izdrukāšana iespējas..  
Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..
 
 
16 August 2017 @ 12:00 am
Kauliņu spēle "tūkstotis"  
Kā pa miglu atceros, ka bija tāda kauliņu spēle "tūkstotis" - ļoti vienkārša un azartiska. Vai kāds varbūt zina un atcerās noteikumus?
 
 
15 August 2017 @ 05:21 pm
Sūda NHS  
Lai kā Briti lepotos ar savu NHS, salīdzinot ar Latvijas veselības sistēmu viņš normāli sūkā.

Nu tas, piemēram, ka, ja izsauc ātros, bet nav kkas totāli nāvējošs, piemēram sašķaidītas smadzenes utt., var nākties gaidīt 3-4 stundas.

Pirmoreiz pie ārsta, ka esmu stāvoklī, gāju piereģistrēties 4/5nedēļās, mani piereģistrēja vizītei uz 9o nedēļu pie ārsta, kurš pajautāja, kā es jūtos un ierakstīja sistēmā. Un tagad tikko saņēmu zvanu, ka 11ajā nedēļā, kas nākamnedēļ, es beidzot tikšu vizītē pie vecmātes, kas veiks asins testus un ņemsies ar papīriem. Un man nav ne jausmas, kad būs ultraskaņa.
Un tajās 4ās nedēļās reģistrācijā man neviens nepateica, ka daudz ātrāk esot pieteikties pie vecmātes pašai, ko es, protams uzzināju vēlāk no fb no UK mammām kam jau ir bērni.

Vai, piemēram, tikko vienam ungāru džekam, NHS pateica, ka viss ir ok, kad viņam sāka sāpēt ausis, bet viņam noveicās, ka bija lidojums uz Ungāriju ieplānots un tur viņam noteica diezgan smagu diagnozi, no kā viņš ārstējas tagad...
 
 
15 August 2017 @ 04:01 pm
 
Sestdienas vētru satikām laivā starp Pērses un Daugavas upēm, forši samirkām un nobijāmies, slēpāmies zem milzu saknēm, cenšoties noturēt laivu krastā, un atkal samirkām. A. bija ļoti seksīgs un varonīgs (vispār abi A) , un secinājām, ka šāda veida bojāeju sagaidītu visnotaļ pacilāti.
Tagad man ir nepārejošs drudzis un saaukstēšanās, tie laikam ir vienīgie veidi, kā mani šovasar noturēt mājās
 
 
15 August 2017 @ 02:30 pm
 
Bet vispār man ir grūti saprast, kā cilvēks var pavadīt piecas dienas, katru dienu uz ielas paejot garām vismaz 10 sievietēm musulmaņu prikidos (es vēl joprojām neatšķiru hidžābu/nikābu/whatever :)) un pēc atgriešanās skatīties man sejā un paceltā balsī teikt [es arī esmu politkorekta un māku maigi noformulēt vārdu "kliegt"] KĀ TU VARI NESAPRAST KA ISLĀMS IR ĻAUNUMS TAGAD

Vārdsakot, vecā problēma ar kultūršoku, kā jau ikreiz pēc atgriešanās no skandināvijas valstīm

Pāries un tad es pastāstīšu par to, ka worldcon bija lielisks
 
 
15 August 2017 @ 12:39 pm
 
The Onion: "College Encourages Lively Exchange Of Idea"
Students, Faculty Invited To Freely Express Single Viewpoint
 
 
15 August 2017 @ 11:31 am
Atvaļinājums... lai strādātu  
Nez, kur cilvēkiem, kam prioritāte ir krāt naudu (kredītu atmaksai vai tml.), sameklēt iespēju izmantot ikgadējo pamatdarba atvaļinājumu, lai aši saraustu peļņu sezonas darbos dažu mēnešalgu apmērā? Kur tādu zelta bedri var operatīvi atrast, kurā valstī un kā?

Ņemot vērā, ka no darba devēja atvaļinājumu ilgāk par pusotru mēnesi jau nu izspiest nevar.
 
 
14 August 2017 @ 09:43 pm
Krāsainas C65 aploksnes  
Sakiet, kur Rīgas centrā ir iespējams iegādāties krāsainas aploksnes? Tas laikam skaitās C65 formāts (resp., 1/3 A4)
Šādas: http://www.ekspobirojs.lv/Attachment/NomPicture/33573_1000x1000.jpg

Grāmatnīcās var meklēt? Paldies jau iepriekš.
Skatījos, ka www ir vairākas vietnes un arī ar saviem veikaliem Rīgā, bet tie bija pārāk ārpus centra diemžēl, lai speciāli brauktu

UPD: Paldies. Baltijas Papīrā bija tieši tas, kas vajadzīgs. Pamanīju, ka ar JRoze uz KrBarona arī tirgoja tādu pašu krāsu/formāta.
 
 
14 August 2017 @ 08:54 pm
 
Sāku skatīties Sense8.
Esmu sašutis.
Kāpēc baltādaina sieviete spēlē transvestītu? Viņi tiešām nevarēja atrast transvestītu starp visiem Holivudas aktieriem? Kaut vai vienu no Vačevsku (to, kas bija Matrix'a brāļi) māsām paņemt, kas tur visu laiku uz laukuma bija?
(Also, kā tieši strādā "vaginal pussy juice" pēc plastiskās dzimuma maiņas operācijas, ja sāka kā vīrietis?)
 
 
14 August 2017 @ 01:06 pm
bērnu velo sēdeklīši  
vecākiem ar pieredzi - kuri bērnu velo sēdeklīši šķiet drošāki - tie kas priekšā, vai aizmugurē, un kuri ir ērtāki (bērnam aptuveni no 0-3 gadiem)?
vai varbūt kravas riteni uzreiz, lai arī tie ir daudzreiz dārgaki (vismaz šeit UK)...?