14 December 2017 @ 09:28 am
 
https://www.congstar.de/

Kur tur ir emails? Lūdzu palīdziet BD
 
 
13 December 2017 @ 10:48 am
Jautājums cibas IT cilvēkiem  
Tātad twittera statistika:

Your Tweets earned 1,027 impressions over the last 24 hours.
our Tweets earned 5.6K impressions over this 23 day period.

Tas ir maz, daudz, ļoti daudz vai kā?
 
 
13 December 2017 @ 09:20 pm
 
Baigā emociju gamma laižas pāri. Un nevar saprast kurām pieķerties. Vispār japieķeras nav nekam. Viss jau tāpat tiek filtrēts cauri.
Bet kaut kāds bērnišķš prieks mijas ar veca vīra vientulīgām skumjām.
 
 
13 December 2017 @ 09:07 pm
 
''Bieži vien no radošās dzīves jūs attur tieši egocentrisms, pārliecīga gremdēšanās sevī (jūsu šaubas par sevi, nepatika pret sevi, pašvērtējums, postošā pašaizsardzības tieksme). Piederības agorance izvelk jūs no tumšākajām pasšnolieguma dzīlēm - nevis ar vēstījumu "es esmu pats izcilākais!", bet ar vienkāršu atziņu "Es esmu šeit!"

/ Lielā Burvība /
 
 
13 December 2017 @ 03:15 pm
kompja kurbulēšana  
Kompis pasācis nestartēties ar pirmo piegājienu. Nu, tas notiek tā: nospiežu power, viss sāk griezties (kompī :D), hdd led pāris reizes pamirgo, un tālāk nekas nenotiek. Tad slēdzelēju power ārā, un ar 20 sek pauzi iekšā, līdz ventilatoru un disku skaņām pievienojas windows 7 bilde, un tālāk jau viss atkal ir zašibis. Kas varētu būt tam par vainu?
Kompim divi gadi un labi kopts, par ramiem, mobo, tā kā nav aizdomas.
 
 
13 December 2017 @ 02:27 pm
Jumts  
Sveiki!


Ievācu informāciju, jo iepriekš neesmu saskārusies un vēlētos dzirdēt iz dzīves pieredzes utt.,

Pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu ēkā, dzīvokli atrodas jumta stāvā, tad nu reizēm sanāk nedienas ar to. Pašlaik lietus laikā gadās notecējumi skursteņa vietā.
Sazinājos ar īpašnieci/apsaimniekotāju ( kurai pieder lielākā daļa citu dzīvokļu ēkā), kā šo situāciju risināsim.
Atbilde bija par to ,ka jāvāc nauda no visiem īpašniekiem kuriem pieder kāds no dzīvokļiem ēkā.

Bet rodas jautājums.
Vai apsaimniekotājs kā tāds, kuram katru mēnesi tiek maksāta summa kaut kādu daļu summas nenovirza iekrājumos ar ideju ( visādi negadijumi gadās), jo apsaimniekotājs arī ir tas kuram pieder lielākā daļa no atlikušajiem dzīvokļiem.

Kā arī sazinoties, pirms diviem gadiem bija jau paziņojums ( jāparaksta) par jumta maiņu papīrs un 1.stāva esošie īpašnieki atteicās, bet kā tur ir.
Vai jums attiecas uz visiem? Vai tikai tiem,kas dzīvo augšējos stāvos?
Izklausās kā izklausās, bet padomu vajag, jo pašlaik vienīgais ko dzirdēju bija - sarunas ar visiem īpašniekiem, atvērts konts un vāksim naudu, pavasarī mainīsim, bet līdz pavasarim taču lietus vēl nolīs 100x.

Paldies jau iepriekš!
Sāpe pirms svētkiem ar neredzamu horizontu, jau sapņos rādās murgi, ka jumts aizbrauc :D
 
 
13 December 2017 @ 12:21 pm
Retrograde  
Man fascinē kādā starā esmu par Merkura gājieniem, bet man pohuj par atcelto braucienu :))
 
 
13 December 2017 @ 10:00 am
 
Trippy much. Sen nebiju ko tik muzikāli jauku atradusi
 
 
Current Music: Lapalux - Rotted Arp
 
 
12 December 2017 @ 09:33 pm
 
Ja antropoloģija (un citas sociālās, humanitārās, whatever) zinātnes* kaut kādā veidā var uzlabot pasauli, es teiktu, ka tas ir nevis par to, ka "atnāca te zinātnieks, paskatījās un visu salaboja" (ibo neviens jau nu nav te tāds gudrelis, ka varētu atnākt un sataisīt tā, kā ir pareizi un labi, un uz visiem laikiem), bet par to, ka šo zinātņu idejas un pētījumi ir refleksīvi šī vārda plašākajā nozīmē; t.i., jau tas vien, ka cilvēki iepazīstas ar kādu ideju, var pamudināt viņus mainīt savu uztveri un attiecīgi uzvedību
Kas, protams, ir stipri mazāk kontrolējams process kā "atnāca, paskatījās un salaboja" un tam var būt stipri neparedzamākas sekas
Bet, no otras puses, tas neatņem cilvēkiem ne kontroli pār savu dzīvi ("tu šito nesapratīsi, nemaz neķeries klāt"), ne arī atbildību par sekām

*tā kā es negribu kolapsētus komentārus par tēmu "īstās/neīstās zinātnes", because fuck you stupid ppl, tad: vārdu "zinātne" šeit es lietoju nozīmē "viens no veidiem, kā radīt jaunas zināšanas"
 
 
12 December 2017 @ 05:04 pm
Portugāļu - latviešu  
Vai kāds lūdzu varētu šo glīti iztulkot?

Quando te vi, amei-te fá muito antes, tornei a achar-te quando te encontrei.
Nasci pra ti antes de haver o mundo.
 
 
12 December 2017 @ 01:06 pm
Donalds Daks  
Vai šeit atrastos kāds Donalda Daka entuziasts?
Meklēju stāstu par maģisko smilšu pulksteni, ko Knaps Makdaks kā vecu un sagrabējušu atdod Donaldam un mazajiem pīlēniem, un tie dodas papildināt smiltis tajā. Man vajadzīgs (latviski) pulksteņa nosaukums, vieta (oāze), uz kuru viņi dodas pēc smiltīm, un moto, kas iegravēts pulksteņa pamatnē (kaut kas tāds "līdz pienāks īstais laiks, pulksteņa īpašnieks kļūs arvien bagātāks", tikai rīmītē).
Uh, kā ceru uz tevi, Ciba!
 
 
12 December 2017 @ 09:19 am
 
Viens salūzis mikrs aizbrauca, sakot, ka drīz būs vietā jauns.
Retro pigori.
Vakar skolā projektors un fb live arī negribēja iet kā nākas.

Toties tagad man atkal skaists cavum oris un smuki ar kolēģiem sapļāpats un uzsūkts jauns info.

Kā pareizi teica, pēc pusgada sarakstes beidzot tiekamies !
 
 
11 December 2017 @ 05:32 pm
Consumer rights upheld  
Hah, lol, man patīk, kā šeit UK vienmēr, kad piezvana Amazonam, šie vai nu iedod klāt mēnesi Prime par brīvu, vai uzreiz izsūta jaunu vietā, nav pat jāķēpājas, pierādot, ka šie kko salaiduši grīstē.
Sestdien naktī pasūtījām paku ar 3 zobupastām, šodien atnāca, iekšā 1 pareiza, divas nē, piezvanījām, šie izsūtīšot vēl 3 jaunas vietā. Būtībā par to pašu cenu būsim dabūjuši 3u vietā 4as, kādas gribējām, un 2as bezfluorīda varēs moš pārdot jebajā vai fb :D
 
 
11 December 2017 @ 09:22 am
 
Ar acs ārstēšanu esmu iedzīvojusies vēl lielākos sūdos. Nezinu gan vai tas ir tieši saistīts, bet ņemot vērā ārsta aizdomīgos padomus - likt lietot antibiotikas 10 dienas nelielās devās un pēc tam, secinot, ka uzlabojumu nav, ir pat nedaudz sliktāk, izdomā iedot kursu vēl uz 10 dienām ar 2 reiz lielāku devu. Antibiotikas ir krēma veidā nevis tabletēs, tāpēc arī liekas, ka tam varētu būt diezgan tiešs sakars ar to, ka mana ķermeņa labā puse (arī acs ir labā) šobrīd ir superpretīgi jūtīga, galvas sāpes kopš sestdienas rīta mēģinu valdīt ar Ibumetīnu, ik pa brīdim caur sejas pusei izskrien pa "zibens šautrai", kas piezemējas kaut kur auss malā. Secināju, ka zīlītes nav vienāda lieluma un vispār negribas ne kam pieskarties ar labo roku, ne arī lai kaut kas man pieskarots ķermeņa labajai pusei. Šovakar iešu pie citas ārstes, kamēr neesmu pazaudējusi redzi un galva nav uzsprāgusi.
 
 
11 December 2017 @ 08:01 am
še tev balti ziemassvētki  
Vakar viss fb bija pilns ar sniegu no Anglijas ziemeļiem, Londonas, Oksfordas, utt. Šorīt arī mēs pamodāmies ar pāris sniegpārslām. Sniegavīram nepietiks, bet ziemas sajūtai laikam gan. Tas izskaidro, kapēc mājā ir silts tikai tikmēr, kamēr ieslēgta apkure pēdējās dienas, vai ja skraida pa trepēm augšā, lejā un dzer siltas tējas (nu vai arī PC istabā pie mātesplatēm un procesoriem).
 
 
10 December 2017 @ 08:25 pm
lētākais un labākais zaļais koriandrs Rīgā šoziem  
Kur?
Rimī veikala plastmasā pārpakotais divstiebriņš nav risinājums tādiem koriandra mīļiem kā es.
Vai tiešām jātaisa marihuānas audzētāja cienīga instalācija un jāaudzē savs skapī?
 
 
10 December 2017 @ 08:16 pm
 
Jautājums tiem, kam ir pieredze ar Western Union: vai es varu izńemt naudu citā valstī, nekā to ir norādījis sūtītājs?
 
 
10 December 2017 @ 04:57 pm
massage  
Bambusa slotiņas klapēšanās rituāli it is.
 
 
09 December 2017 @ 09:07 pm
Making Space (Channel 4, 2004)  
Decembris'17: pārlasu no lv atvestos Sūnu ciema zēnus, un skatos Making Space, Channel 4 TV šovu par to, kā raidījuma vadītāja palīdz atbrīvoties dalībniekiem no nekārtības un uzkrātajām grabažām viņu mājās, un efektīvāk izmantot dzīvojamo platību viņu vajadzībām. Nav diez ko kvalitatīvs, bet iedvesmojoši gan (kā cilvēkam, kam ļoti patīk tā Sūnu ciema nodaļa, kur viņi visu saved kārtībā :D ).

"In the absence of adequate storage, the mess will always rise to the surface."
Tags:
 
 
09 December 2017 @ 10:09 pm
 
Aktīvā sestdienas pēcpusdiena. Un lieli sirdsapziņas pārmetumi par slinku un izlaidīgu vakara turpinājumu, vēl joprojām smirdot pēc hlora. Kamēr friends at my age are living by making cool photoshots at concerts.
Aiz sava sušķīguma sakasīju pauri līdz asinīm.

Gribās dzirdēt saksofonu dzīvē.
Nu tā, ka jau ilgi kārojās. Churchill vakar piedāvāja, bet.. es un laboratorijas darbs. (&%#$)


uzsmēķēt ar te kkad prasījās. atliku, atliku, atlikšu arī tagad ,tā vietā ejot ostīt grāmatas lappuses.