zvaigžņu sega's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in zvaigžņu sega's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, March 3rd, 2020
  6:24 pm
  Tikko iesniedzu prodžektu ladā.

  Viena nakts, viena diena, un dažas piecpadsmit minūšu iespējas, kamēr vīrs spēlē ermoņiku, un bērni iet mūzikas pavadā.


  Šodien A. aizmiga man klēpī pie datora, bet M., malacis, tikai mierīgi sūkāja lādētāja vadu līdz pat iesniegšanas brīdim.
  Kā pabeidzu darbu, man atrisa bizes. Pašas no sevis.

  Vēl arī šodien bijām ārā. Sēdējām pie kļavas neierastā vietā, ar skatu gan uz māju, gan ezeru. Gaisssssssss

  Tagad iejaucu mīklu saldskābmaizei un atpūšos.
  Monday, November 18th, 2019
  1:29 am
  Nevaru aiziet gulēt. "Domāju" par dzīves jēgu :) Tēvs joprojām rok. Kopš 10 rītā.
  Monday, May 28th, 2018
  4:11 pm
  vilces spēks + ātrums
  Sunday, May 27th, 2018
  5:01 pm
  besis
  Thursday, May 24th, 2018
  1:28 pm
  aiiii, kā gribas pļaut zāli, stāvēt uz galvas, siet slotas, mazgāt traukus, stādīt dālijas un vēl un vēl un vēl ko tik ne :)

  Bet stingri sēžu pie 3. nodaļas 1. apakšnodaļas.

  Šovakar uz pirti pie jaulauciniekiem kaimiņu ciemā.
  Tuesday, May 22nd, 2018
  1:09 pm
  Pirmo reizi man patīk papeles smarža. Pat ļoti.
  Viss šeit paradīzē smaržo.
  Saturday, May 19th, 2018
  10:41 am
  Tēzaurā uzzināju, ka zvilnēt nozīmē gan atrasties pussēdus vai pusguļus stāvoklī un gulšņāt bezdarbībā, gan mirdzēt, laistīties un līgoties.
  Ko tik šķietamā bezdarbībā nevar darīt!
  Sunday, May 13th, 2018
  4:18 pm
  Man rīt jāiet uz māsas masāžas kursu noslēguma eksāmenu. Būs tikai jāguļ un 2,5 h jābūt par masējamo. Tomēr tas mani satrauc tāpat, itkā atkal būtu jāatbild par oksimoroniem, miķeļiem skruzīšiem, mesas sešām daļām, seksualitātes diskursa vēsturi un vēl un vēl un vēl. Un tas viss tāpēc, ka man uz eksāmenu ir kārtīgi jānomazgājas.
  Wednesday, April 25th, 2018
  6:46 pm
  Kamēr visu dienu rakstīju rindkopu par maņu kairinājumiem un sajūtām, bērns apēda e621 un pirmoreiz izlēkājas pa batutu. Neviens neguļ un nestrādā, jau daudzas stundas.
  Thursday, April 19th, 2018
  3:05 pm
  Darba duna.

  Gulēju zem stellēm, A. tikmēr māla cūkai lika melno un zefīra glazūru un kapāja olīvas skolēnu paštaisītajām picām.
  Pamodos, paēdu, nolikām A. gulēt un atkal rakstu.
  Vakarā uz zemgali, rīt un parīt citas darīšanas.
  Dod dievs izdoties.
  4:36 am
  Pārlapoju tukšu kladīti.
  Ir ieraksts no vides gidu kursiem.

  G.: Kad mēs runājam ar cilvēku, mēs nerunājam ar viņa halātu.

  .. jūs nemeklējat un nezaudējat draugus. Jūs strādājat.
  3:10 am
  sapņi sajaukti, sega par siltu

  rakstu.
  Monday, May 30th, 2016
  8:41 pm
  Man ir veca poļu Legionowo telts, kuru neprotu salikt, jo dators Lenovo darbojas ļoti lēni, bet instrukciju izlasīt pati neprotu.
  Dienā, kad par ilgiem laikiem muižā esmu viena, pusi dienas guļu ēnā, lasu žurnālīti, ēdu, pastaigājos pa pagalma priekšu, skatos, kā spīd saule, kā lauka baložu pāris pārceļ ligzdu uz tuvāko liepu. Izberzu vannas istabu un piecūkoju virtuvi. Viss birst un šļakstās. Ruk.
  Friday, July 3rd, 2015
  5:41 pm
  Vienu dienu uzdiedzu sauļošanās krūšturi, vakar pinu liepu lūku trauku, šodien kasu sienu apmetumu. Vēl jau visu ko, bet brīnos, ka ir iespējams katru dienu kaut ko gandrīz netīšām uztaisīt.
  Redzēju zaķi mājas pašā priekšā. Tas laikam būs tas DZĪVNIEKS, kuru ar vieglām bailēm nakts tumsā dzirdējuši gan ciemiņi, gan es.
  Sunday, June 7th, 2015
  8:37 pm
  nau jau tik slikti
  Desmit dienas strādāju apšaubāmu darbu Tallinā, nogurums un atpakaļceļa jezga ieveda teju komas miegā. Kad piecēlos, brokastīs ilgi ēdu šokolādi, aizbraucu uz muzeja gadatirgu, nopirku bikibukus, zivis, dumpju bļodu, sudraba gredzenu un kvasu. Satiku daudzus īstu lietu darītājus, gulšņāju zālītē, atbraucu mājās un, tavu prieku, dabonu zināt, ka iedota nauda logu restaurācijai.
  Kaut ar dieviņs dotu gausināt laiku priekš puķēm un pļavām, pirts slotām un jāņiem!
  Un eksāmeni, protams..
  Wednesday, May 27th, 2015
  7:35 pm
  Visu dienu līst lietus, nāk miegs un eksāmeni. Jāizdara tas tas un tas.
  Kamēr dienas paliek garākas, īpaši gribas dzīvot tikai lielajām elpām.
  Monday, April 6th, 2015
  1:56 pm
  Lasu padomus sējas darbos, vairākas tantes lieto vārdus bālģīmis, nīkulis. Piem. Salāti – daži sēj kastītēs, bet tad tie sanāk kā izstīdzējuši bālģīmji. Tiem sanāk par daudz mocīties pa istabu, un tie ir nīkuļi.
  Friday, January 2nd, 2015
  4:54 pm
  Mums ir ļoti jauka kaimiņiene. Apjēdzu, ka tādu, kādu viņu pazīstu, es apbrīnoju un cienu. Strādīga, izpalīdzīga, labestīga, runātīga, bet ne klačīga, drīzāk laba stāstītāja, vietas zinātāja.
  Aizvakar kaimiņiene atnesa ZAAO kalendāru (mūsu vēstules ienākas viņas kastītē, lai ziemā nesamirktu un nepārgaidītos), pie viena piedāvāja skapī nostāvējušos, jaunu neilona pufaiķi. "Tu jau diezin vai tādu valkāsi, nav jau moderns.. Bet ir labs, garš neilona ar siltinājumu. Nez, vai gribēsi, bet varbūt te ko malku nest.. Vīrs jau teica, ka Inita tā mākslinieciski ģērbjas, varbūt nemaz negribēs.." Uz to es atbildēju, ka par modi neko nezinu, tikai šo to par individuālu stilu. Norunājām, ka kādu reizi piemērīšu.
  Nakti izcepu mazus rudzu kukulīšus ar riekstiem. Vienu kaimiņienei. Šodien aiznesu un dažās minūtēs uzzināju visu ko par ciemu, tikumiem un vēsturi.
  Es: Kas tā par babu, kas šodien tenterēja caur manu pagalmu?
  [..]
  A:Tā ir dzērāju Māra. Tu neņem viņu ūsā. Viņa nav ļauna, tikai sadzerās un tad runā savā nodabā.

  Uzzināju, kur Māra nāk un iet, šķērsojot mūszemi. Kā arī uzzināju, ka kompanjons no mazās melnās mājiņas ir nomiris, kā un kāpēc. Dzērāju Māra agrāk dzīvoja vecajā nabagmājā, bet pagasts nesen visus izlika un aizsūtīja dažus km tālāk. A nabagmāja agrāk bijusi tāda, par kādu es esmu lasījusi dažās veco atmiņās. Svētdienās ciema ļaudis nabagiem nesa kāpostus, kartupeļus, zupu vārīja, kādreiz malku gādāja.. Aiz žēlastības, nevis kādiem tur noteikumiem. Pašu cilvēki no ciema jau esot bijuši, tikai tādi, kuriem vairs nava neviena, kas rūpējas.
  Vēl uzzināju, kāda nabagmājai adrese un sapratu, ka tā ir tā, kur senkapi un kuru tagad sludina pirkšanai.

  Pēc pus stundas kaimiņiene atnāca uz manam mājām ar pufaiķi. Smieklīgi plecīgs, bet praktisks. A. uzreiz saka skaidru valodu, lai nedomā, ka kādu naudu prasa. Vienkārši pašai neder un nav, kam atdot. Ja neņemšu, izmetīs ZAAO. Uz tādiem draudiem atbildēju ķiteli pieņemoši. Būs kādai manai tievai garai draudzenītei, ko uzraut, kad apstaigās vējaino muižas parciņu.

  Ar šo gribēju piezīmēt sajūtu, ka ir kopienas. Te ir ciema kopiena, kur visādi veiksminieki un dzēraji, gribi, negribi, sadzīvo, palīdz dzēst degošus skursteņus, izlīdz ar tehniku un zina visu ko viens par otru. Un šai sabiedrībā svarīga loma ir savedējam, vietējam vidutājam, kas nekad asi nenosoda un saka Neņem ūsā!
  Thursday, June 5th, 2014
  10:43 pm
  Laikam atgriežos jaunības dinamikā:

  Līdz pēdējai gaismai strādāju uz lauka, izguļos autobusā, strādāju bērnudārzā (paguvu ļoti, ļoti nokaitināties, 'audzināt' un stingri pavēlēt; izravēt sušķu puķudobi un pārstādīt pussprāgušas saldās mīlas, kuras citiem laikam neinteresē), vilcienā izlasu krasaino žuurnālīti, ēdu krišnās, apceru lietas vienatnē pie tējas, koriģēju tekstus mammas ciemā topošajai 'grāmatai' par etniski tradicionālām tēmām. Lapu pēc lapas, daudz (sabiedriskā labdarība).
  Rīt līdz ar sauli uz 10 h dienestu pie bezlauku, bezrobežu bērniem, vakarā nolūkoju ballīti krogū, pa nakti solījos pabeigt 'grāmatu'. Jaunajā rītā uz muzeja tirgu, talāk uz laukiem raut pēdējos stadīšanas darbus.
  Un viss, tikai ilgāk, vairāk, tālāk jaunnedēļ turpinās.

  Jūtos labi.
  Tuesday, March 11th, 2014
  8:19 pm
  Dienas ir gaismas pilnas un dzīvas. Tā starp piecelšanos un gulētiešanu es kurinu krāsnis, lasu žagarus, grābju lapas, apsekoju teritoriju, runāju ar kaimiņieni, spiegoju mērniekus, minos uz pagasta veikalu, sēžu domājamā verandā, gulšņāju oša dīvānā pie ezera, smaržoju sniegpulkstenītes, saņemu patskarti, vāru zupu, bīdu lietas datorā,grasos slaucīt grīdas un rīt mīties garā pārbaudījumu ceļojumā.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba