bum
02 Maijs 2011 @ 19:45
68  
Svars joprojām 68, tur gan vainoju "jauko dienu" viesošanos, kas vienmēr nozīmē svara stāvēšanu uz vietas.
Novērojums saldumu jautājumā ir šāds- ja neēstu vispār, svars kristu labāk, bet neēdu arī tos tik daudz, lai tas būtu iemesls, kādēļ tajā nekrītos. Agrāk ēdu vismaz 2-3x vairāk kā tagad un tas priecē :) Domājams, lielākā problēma ir tā, ka maz kustos. Darbā esmu no kādiem pl.10-17 un pēc darba nav pilnīgi nekādas fiziskās aktivitātes. Tad nu gaidīšu siltā laika atgriešanos un ripināšos uz darbu ar velo. Citādi sanāk, ka vienīgā kustībā ir no mājas durvīm uz auto un no auto līdz darba durvīm.. Priecājos, ka joprojām vairāk gribas dārzeņus un salātus, nevis gaļu un treknus ēdienus. Tāpat arī tik pat kā neēdu pēc pl.19, bet pagājušo nedēļ kliboja ūdens dzeršana. Toties šonedēļ man ir iespējas laboties ;)
 
 
bum
26 Aprīlis 2011 @ 21:21
68-->55  
Pagājis gandrīz gads, bet esmu tur pat, kur biju..

Kā vienmēr apņēmība ir, bet ar pildīšanu ir grūti. Šoreiz ir 3 draudzeņu vienošanās līdz Positivusam nomest visu lieko. Tātad mums visām vajag -10kg (patiesībā mans ideāls joprojām ir 55kg). Redzēs kā būs, jo trijatā spēka ir vairāk (cerams), varam viena otru pieskatīt, atskaites punkts ir tikšanās reizi mēnesī un esam sastādījušas sarakstu, ko plānojam ievērot.

Mani punkti ir:
* pierakstīt visus saldumus, ko ēdu (pašai liekas, ka pēdējā laikā tos ēdu maz, bet uz "papīra" parasti sanāk vairāk kā pašai liekas, tad nu to pārbaudīšu)
* maksimāli izvairīties no miltu produktiem
* neēst pēc pl.19
* dzert vismaz 2l h2o (parasti ar šo man problēmu nav)
* sākt braukt uz darbu ar velo (man liekas, ka šis ir vislabākais punkts ceļā uz skaistu figūru, tik jāsaņemas to darīt)

Tātad atskaites punkts ir šīs dienas apaļie 68kg, mērķis -10kg, beigu termiņš ir jūlija vidus.. Tas tikai nozīmē to, ka ir salīdzinoši maz laika, bet iespringstot viss var izdoties :)
 
 
bum
03 Jūlijs 2010 @ 14:40
69.1  
Redz, ka grillētais cālis man neko nav nodarījis, tas priecē :) Šodien tā pieklājīgi lapu salāti ar nedaudz vistas filejas un vakarā būs latte+ mazītiņš kūkas gabaliņš. Pa vidam, protams, daudz h2o..
 
 
bum
02 Jūlijs 2010 @ 21:49
69.6  
Redzēs, ko rādīs rītdiena, bet šodien sanāca panašķoties restorānā, nevar gan teiks, ka pārēdos, bet bija gan grillēta vistiņa, gan šoko suflē un latte, bet vīram un viņa maģistram par godu neatteicos no gardumiem.. Pietam, restorāns bija tik jauks un ēdiens tik gards, ka nenožēloju :) Cerams, ka klāt nekas nebūs nācis.. Rīt darbs, līdz ar to cerams, ka izdosies noturēties un pārlieku nenašķoties!
 
 
bum
01 Jūlijs 2010 @ 19:22
70  
Absolūtais sviests!!! Tur ir jābūt īpaši "apdāvinātai", lai no 63 atgrieztos pie 70.. Vot, lose! Un pie visa vainīga tikai mana nespēja kontrolēt sevi bez svaru klātesamības, kā arī vieglprātīgā attieksme, "ja reiz pieēdos, tad nākamajā dienā nekas nav jādara, lai dabūtu to nost" Šodien ņemu sevi rokās un negrasos pieļaut vairs nekādas atkāpes.. Būs gan pagrūti, jo atvaļinājums jau klauvē pie durvīm un paredzēti ir daudz un dažādi pasākumi, bet es cīnīšos, cik varēšu ;)

Pietam, 1mais datums un tieši apaļš cipars uz svariem, manuprāt, ir īstais laiks, lai sāktu kārtīgi atskaitīties un darboties!
 
 
bum
11 Aprīlis 2010 @ 11:50
 
Kkā nerakstās šeit.. Pietam, nav jau arī, ko rakstīt. Neko cītīgi netievēju, sveru 64 robežās un tas arī viss. Man ir 5 dienas, lai nomestu maksimumu, ko varu, jo tad sekos uzdzīve un iepirkšanās Londonā :) Ir paveicies, ka sola ļoti siltu nākamo nedēļu, kas nozīmē, ka varēšu dedzināt kcal ar velo un cītīgi dzert tomātu sulu, grauzt salātlapas un vēl arī ļoti kārojas tomāti ar mozzarellu un baziliku. Plānā ir maksimāli izvairīties no gaļas, jo kkā neprasās, pēdējā laikā vispār to ēdu mazākos apjomos, toties esmu pavilkusies uz zivīm.

Tad nu redzēsim, ko viens slinks cilvēks var paveikt 5 dienās :)
 
 
bum
05 Marts 2010 @ 15:10
65  
Paliku šorīt ar muti vaļā..
Visu nedēļu dzīvoju ar pārliecību, ka sveru stabili 64 ar kko, bet še Tev! Nu bāc, neko nesaprotu, kas aizgāja greizi? Ok, 6-7dien bija pica, suši, kebabs un šoko kūka, bet pārējā laikā dzīvojos ļoti kulturāli un svaram vajadzēja kristies.. Protams, ne pamatīgi, uz 63 necerēju, bet tam vajadzēja būt tuvāk 63 nekā 65..
Ai!
 
 
bum
26 Februāris 2010 @ 15:28
64.9  
Jācer, ka beidzot svars kustēsies uz leju. Pietam, šķiet, ka pamazām sāku ieiet senajā ritmā un arvien vieglāk ir atteikties no liekiem kārdinājumiem :)
 
 
Cik ta i'?: +4.9, -21.9kg
 
 
bum
23 Februāris 2010 @ 11:22
65.7  
Trakākais manā darbā ir iespēja nokāpt bik zemāk un iegūt savā rīcībā gardāko veģetāro picu, kādu esmu ēdusi, vai garšīgu kūciņu..
Trakākais tādēļ, ka vakaros regulāri mana roka sāk burtiski trīcēt virs tel.klausules, lai to nepaceltu un nepasūtītu sev kādu gardumu, kuram aizskriet pakaļ.

Tad nu lielāko ties es izturu ar domu, ja no rīta svars nerādīs mazāk, tad gan vakarā to picu apēdīšu, bet šovakar tomēr vēl pacietīšos.

Tas slieksnis 66-65 ir mans mūžīgais iestrēdziena cipars, kuram nekādi netieku pāri. Tā bija jau rudenī un tagad ir atkal- nolāpītā dz.d. Cielaviņa!!! Brīdī, kad būšu zem 65 svars atkal smuki ripos, bet tagad tikai mokas, cīniņš un pacietību!!!
 
 
bum
22 Februāris 2010 @ 12:33
66  
ho-ho-ho

Vaina tiek novelta uz mr un brīvdienām. Bet vakar vakarā štopējot šoko cepumus, protams, likās, ka nebūs jau nemaz tik traki :D
 
 
bum
16 Februāris 2010 @ 12:13
 
Svaru nezinu, jo beigušās baterijas un jaunas dabūšu tikai 5dien (cerams).

Toties vakar ielīdu 2 svārkos un 3 biksēs, kuras nav vilktas gadus 5, ja ne vairāk. Tauki karājās pāri, ja gribas nēsāt kā agrāk uz gurniem, bet ciet gāja bez piepūles.. Vismaz stimuls ir :)
 
 
bum
12 Februāris 2010 @ 15:58
65.4  
Ja skatās pēc 5dienas atskaitēm, tad šonedēļ svars ir kritis, protams, neievērojot, ka brīvdienās bija 65.1 un šodien vajadzēja jau būt 64..
Redzēs, kas notiks šajās brīvdenās..
 
 
Cik ta i'?: +5.4, -21.4kg
 
 
bum
10 Februāris 2010 @ 12:36
 
Randiņš ar draudzenēm man izmaksāja veselu +1kg.
Atkal sākas vāveres ritenis- cik nomet, tik uzēd.
Patreiz ceru, ka man ir pamatīga h2o aizture, pēc sāļajiem sieriem, bet būsim godīgi- tās vnk ir tās nolāpītās kcal!!!
 
 
bum
07 Februāris 2010 @ 11:48
65.1  
Vienmēr brīnos, ka pēc smuki (ēšanas ziņā) pavadītas dienas, nākamajā rītā ēst negribas. Kaut vakarā pirms gulētiešanas vēders sauktin sauc kko ieštopēt iekšā. Protams, galvenais šajā situācijā ir nepadoties un pēc iespējas ātrāk aizmigt, jo ja kkas tiks ielikts mutē, tad visticamāk tas beigsies ar mega izēšanos. Tad nu loģiski vajadzētu būt tā, ka vakara izsalkums nozīmē agras brokastis.. Protams, ēst sāk gribēties bik ātrāk kā parasti, bet pamostoties ir sajūta, ka esi iepriekš labi paēdis, nevis gājis gulēt ar tukšu vēderu.

Vēl interesantāk liekas fakts, ka vakar apēdu veselu paku šoko zefīrus, izdzēru 2 lattes un vēl bija dārzeņu salāti ar ceptām vistas strēmelītēm, bri siers, bet šodien ir par 700g mazāk kā vakar.. Vai tas varētu nozīmēt, ka svars beidzot ir izkustējies?


Rīt gan būs patraki, jo sarunāts randiņš ar draudzenēm, tad nu redzēs, ko tas labu/ne tik labu nesīs!
 
 
Cik ta i'?: +5.1, -21.7kg
 
 
bum
06 Februāris 2010 @ 10:30
65.8  
Labi, ka vakar paklausīju Dārgajam un tos čipsus liku mierā, tad nu šodien svari neuzsprāga tiem uzkāpjot :D Bet joprojām rāda 100g vairāk kā pagājušo 5dien.

Principā, šajā nedēļas nogalē vajadzētu būt visam pieklājīgi, jo abas dienas strādāju un tad nav dižu iespēju našķoties.
 
 
Cik ta i'?: +5.8, -21kg
 
 
bum
05 Februāris 2010 @ 10:30
 
Ha, ha..
Viens ir skaisti runāt par veicamajām lietā. Otrs- to arī darīt!

Kārtējā nedēļa aizvadīt bez rezultātiem. Kārtējo reizi apņemšanās izkūpējusi gaisā.
Toties ir nolemts doties uz baseinu. Vakar tika noskatīts peldkostīms, kurš nākošnedēļ tiks iegādāts. Tāpat arī par abonamentu viss ir skaidrs. Tagad tik darīšanas vaina :)
 
 
Cik ta i'?: phe
 
 
bum
02 Februāris 2010 @ 11:00
66  
Vakar gandrīz izturēju ar
B: nekas
P: cūkas fileja + sēnes + kliju makaroni
V: kafijas-šoko krēms + latte.

Bet beigās vēl bija 4 Migle končas (nolāpītās rimi atlaides), nedaudz marinētu biešu un gandrīz pusmaizīte ar pastēti.
Ēdu un zināju, ka nevajag, jo tad svari vēl smukāku ciparu rādītu, bet ēdu tik un tā.
Tā jau ir, ka grūti ieiet ritmā, bet jācenšas.


Rīt beidzot brīvs, tad vārīšu biešu zupiņu- sen nav bijusi. Vīrs atgriezīsies no ceļojuma un ceru, ka tas nebeigsies ar lieku našķošanos, bet gan ko citu ;)
 
 
Cik ta i'?: +6, -20.8kg
 
 
bum
01 Februāris 2010 @ 12:22
66.3  
Pēc 2 restorāna un 2 kino apmeklējumiem, nemaz nedomāju, ka svars varētu būt krities, vai vismaz palicis tāds pats kā 5dien..
Toties šodiena šķiet ļoti piemērota, lai sāktu visu pamatīgi un bez atkāpēm. Kā nekā ir gan 1diena, gan pirmais datums, pietam, nav paspēts nogrēkot nekādā veidā.

Centīšos atgriezties pie ierastā ritma- B: nav, P: otrais ēdiens, V: saldais+latte.
 
 
bum
29 Janvāris 2010 @ 13:02
65.7  
Kopš dieta.lv vairs nav pieejama normālajiem ļautiņiem, mana svara mešana ir krietni iestrēgusi. Nu jau vairāk kā mēnesi nekas nav kritis nost, paldies dievam, arī audzis klāt, vismaz kopš jaunā gada. Ja z/svētkos turējos labi, tad jaunajā gadā un dz.d. uzēdu atpakaļ 2kg. Visu janvāri neesmu saņēmusies patiešām ķerties klāt atkal tievēšanai, jo ceļš vēl tāls ejams. Dieta.lv un meitenes spēja mani smuki savākt un motivēt, tagad jāmēģina sevi saņemt rokās. Ceru, ka vismaz rakstīšana cibā kko palīdzēs :)

Tātad mans obligātais mērķis ir 60kg un tad vēl vēlamais 55kg. Tas 60 ir jāsasniedz, lai tur vai kas! Pie auguma 1.59m, protams, arī tas ir par daudz, bet vismaz ķermeņa masas indekss, tad rāda "normāls svars".


Ak, jā! 5dienas vienmēr bija manas atskaites dienas- ķip, pirms brīvdienām svars vienmēr ir labāks, savukārt pēc brīvdienām var paspēt nomest to, kas uzēsts, lai 5dienas atskaitē cipars būtu pieņemams :D
 
 
Cik ta i'?: +5.7, -21.1kg