katram pa vienam

« previous entry | next entry »
Dec. 12th, 2009 | 02:18 am

Piektdienas vakars pagāja kluba daļā, kas atrodas bibliotēkā. Iespējams, kādam no plauktos sastūķēto grāmatu autoriem būtu pretenzijas pret to, ka viņu garadarbiem ir jāslāpē bezsmadzeņu tuc-tuc ēē..ritmi. Man personīgi tā šķita liela nepareizība, lai gan deju zāle grāmatu ielenkumā principā ir stilīga ideja! Domas par nepareizībām turpināja attīstīties brīdī, kad ievēroju laikam jau indiešu jaunieti, kurš vientulīgi turējās līdzi tiem pašiem ēē..ritmiem. Pilnīgi droši, ka viņa personība, intelekts utt. darīja viņu pārāku par lielo vairumu zālē esošo zviedru(un kazi' arī latviešu,lol), bet tumsnējs iebraucējs paliek tumsnējs iebraucējs, un tas bija skaidrs gan viņam, gan apkārtējiem un man jau pavisam noteikti. Izrādās, ka bez zviedriem un latviešiem deju zāli bibliotēkā par savu piektdienas vakara galamērķi bija izvēlējies arī itālis un spāniete, kuri ir aptuveni zināmi no valodas nodarbībām. Vispirms viņi izskatījās tik kopā salipuši kā saulē sakusuši gumijlāči. Tomēr pēc brīža īsā spāniete jau bija apķērusies ap kaklu kaut kādam laikam jau zviedram. Dievs ar viņiem, sāpīgākais bija vērties itālī, kurš notiekošo vēroja ar tādu ka-es-tūlīt-kādam-maukšu neizpratnes skatienu, ka sametās viņa žēl.

Un tomēr kultūru disko-sadursme neizvērtās pilnīgi postoša. Nepagāja ne trīs minūtes Pitbull - 'I know you want me' mega maxi remixa zīmē, kad kautrais indietis jau lakstojās ap kādu blonda paskata zviedrieti. Viņu prieki izrādījās diezgan īsi, tomēr spāniete un itālis pēc atkal-apvienošanās atlikušo vakaru pavadīja pavisam cieši. Neatlika nekas cits, kā piekrist, ka mīlestībā ir spēks, un doties uz garderobi savākt savu jaku. Garderobes apkalpojošais personāls, kuru dīvainā kārtā veidoja tikai ķīnieši(4gab.), gan nekādas scēnas netaisīja. Sajutos pat radniecīgs viņiem, bet tad gan devos prom.

links | man ir, ko teikt | Add to Memories


Comments {6}

astro

(no subject)

from: [info]sons
date: Dec. 14th, 2009 - 12:59 am
links


ja upsalā regulāri iznāktu laikraksts 'latvietis zviedrzemē. neatkarīgie novērojumi' vai kkā tā, un rakstu autors būtu Tu, es noteikti būtu pircējs nr.1 !

atbildēt | Thread


1

(no subject)

from: [info]braaleens_tas
date: Dec. 14th, 2009 - 01:10 am
links

awwww! vari būt droša, ka Tev šo laikrakstu nekad nenāktos pirkt..

atbildēt | Parent


sniegavirs

(no subject)

from: [info]sniegavirs
date: Jan. 6th, 2010 - 03:48 am
links

Un es būtu šī laikraksta NR.2 uzticīgais pircējs. Pieļauju iespēju pat (PAT) krīzes laikā nepirkt Rīgas Laiku un abonēt šo mūžam neizsīkstošo devumu cilvēces labā.

atbildēt | Thread


1

(no subject)

from: [info]braaleens_tas
date: Jan. 6th, 2010 - 01:31 pm
links

nice ;) mums kaut kad janvāra beigās/februāra sākumā vajadzētu satikties un parunāt par e-talona ieviešanas radītajām pārmaiņām Latvijas sabiedrības politiskajā kultūrā.

atbildēt | Parent | Thread


sniegavirs

(no subject)

from: [info]sniegavirs
date: Jan. 6th, 2010 - 02:42 pm
links

Es labprāt būtu tevi noķēris un parunājis par šo to arī decīša beigās.
Bet nebija lemts... :(
+
BET katrams savs laiks, kad satikt savu Pēteri... :D

atbildēt | Parent | Thread


1

(no subject)

from: [info]braaleens_tas
date: Jan. 6th, 2010 - 03:08 pm
links

jā :D decīša beigas nevarēja izvērst par atkalsatikšanās festivālu, jo tad nebūtu laika ļauties vecāku gādīgai aprūpei un barošanai Lielvārdē.. kad atbraukšu pavisam, tad gan viss notiksies!

atbildēt | Parent