28 November 2015 @ 05:22 pm
 

domāju, ka latvijai daudz ērtāk būtu izstāties nah no eiropas savienības.

ja tā paskatās, tad neko labu tā ES nedod. nu labi, dažiem ierēdņiem iedod papīrus pagrauzt, rakstveida ubagiem atmet kādu monētiņu. tās fonda naudas aiziet nevajadzīgām lietām un aprij līdzfinansējumu - tā radot tikai zaudējumus.
piedevām parādās tāds ubadzīgais uzstādījums - re, es uztaisīju sūdu, bet tas ir draudzīgs invalīdiem un gejiem, znač esmu malacis, dodiet naudu. konkrēti vēl tā krīze - ja nebūtu ES tad varētu tāpat kā islande tikt cauri sveikā.
man jau īpaši nepatīk tas moments, ka birokrāti nokaun demokrātiju. piem - grieķijā bija referendums, kurā tauta noraidīja plānu glābt franču bankas, bet birokrāti uzlika mīksto uz rezultātiem. tas jau padara to bandu nelikumīgu.
vienīgais arguments par labu ES - izvilkt no miskastes kalnieti, pagrabināt auskarus un brilles un likt pabrēkt - krievija, krievija.

ja nebūtu ES, tad nebūtu krīzes, būtu lēti dzīvokļi, veselīgāka paika, mazāk resno un neglīto ubagu.
 
 
28 November 2015 @ 03:03 pm
sākums  
"novēlu Jums kā kristietei brīnumskaistu Adventes laiku."
lūdzu, nē.
 
 
28 November 2015 @ 03:20 pm
 
Šonakt sapņoju, ka FRSPR spēlē uz milzīgas brīvdabas skatuves kopā ar Prāta Vētru. Pa TV tiek rādīta tiešraide un šova vadītāji skatītājiem komentē, ka tā ir šī brīža populārāka mūzika, kurai būs liela nākotne. Dziesmā par Biedriņu Kaupers pievienojas kā viesmākslinieks, kamēr pārējie dejo uz flīģeļa. Vispār foršs sapnītis.
 
 
28 November 2015 @ 11:06 am
 
how to adult, pt. n:
vakar līdz kādiem diviem naktī krāmēju sekciju, līmēju caurumus ciet ar silikona pistoli (srsly, tur vajag tik daudz spēka! uzzinu pēdējais), mazgāju traukus, kuru ir nenormāli daudz, un krāmēju Andra mantas, kuram ir visādas lietas te palikušas. atradu vecus lattelecom rēķinus, atradu vecu telefonu, kas ielikts kastē ''telefona aparāts'', atradu milzīgu zīmuli, neskaitāmi daudz skrūvju un skrūvīšu, ļooooti daudz trauku un tā. un tad agri no rīta atnāca divi vīri jaukt ārā sekciju, ko viņi dara joprojām, un tas ir kā dream come true, tā ārprātīgā padomju sekcija beidzot būs prom. jātiek vēl vaļā no padomju tapetēm un tiem milzīgajiem lētajiem skapjiem.

kaut kur fonā visu laiku risinu domas par naudu, piemēram, par to, lai es nomainītu visus savus logus, man tas visticamāk būtu divas pilnas mēnešalgas. lai nomainītu visus radiatorus, elektrības vadus un durvis, vēl viena mēnešalga. un tas tikai par to, kas ir jānomaina, nemaz nerunājot par to, kas ir jāpērk jauns.
bet es cenšos par to nedomāt, cenšos domāt tikai par to, kas ir jāizdara decembrī. tātad decembrī ir jātiek vaļā no skapja, jāatrod veids, kur un kā pakārt savas 30+ kleitas (vakar kolēģe teica, ka laikam pirmo reizi mūžā mani redzēja biksēs), kā arī jānokrāso sienas. that much I can manage.
 
 
28 November 2015 @ 10:10 am
bc kolekcija  
Pilns internets ar mūziku, bet nav ko klausīties? Man tā nekad nav.

Privātā akcija «uzsauc pa aliņam mīļākajiem māksliniekiem»
(jeb virspusējs/vispusīgs ieskats pēdējos pāris gados klausītajā)

p.s. te ir vēl kāds, kas iepērkas bandcampā?
 
 
27 November 2015 @ 09:59 pm
 
Vienā galā raksta, ka pedagogi streiko, a pēkšņi otrā galā 4 miljonus atdod Turkiem un palielina ministru algas.
Pedagogi var iet mājās. Latvija nebeidz pārsteigt.
 
 
27 November 2015 @ 08:06 pm
 
mans pēdējā laika mīļākais epastu draugs ir viens somu kurators, kādreizējais Helsinku mākslas akadēmijas direktors, kurš jau pirmajā atbildes e-pastā bagātīgi (bet ar mēru) lieto "fucking" un "cunt", vienlaikus nezaudējot draudzīgumu un labvēlību pret mani. Es gan joprojām viņam atbildu kā drostaliņa laimdotiņa uķi puķi. Un vēl viņš salīdzināja kultūras kanona ideju ar feikajiem orgasmiem, visu piedodu.
 
 
27 November 2015 @ 02:41 pm
 
pirms mirkļa atcerējos, ka šodien ir piektdiena.
tāpēc!
ejiet jūs ieskrieties, es neuztraukšos par to atskaiti.
tas nav tā vērts.