28 August 2015 @ 02:56 pm
 
Poll #20478 jel
Open to: All, results viewable to: All

Piena, maizes, medus svētki:

View Answers

piens
5 (38.5%)

maize
5 (38.5%)

medus
3 (23.1%)

Tags: ,
 
 
28 August 2015 @ 02:31 pm
par drēbītēm  
Man nav nekādu iebildumu pret lētiem apģērbiem: nu tur 5 euro džinsiem, 8 euro kleitām un grašu maiciņām. Paldies humpalām un lielveikaliem apmēram tā arī dzīve noris. No otras puses buciņam ir uzauguši apavu radziņi. Proti, apaviem jābūt ērtiem, apaviem jābūt gaumīgiem un apaviem jābūt krietni pašūtiem un salīmētiem. Tādi apavi patukšo maciņu, bet tai pašā laikā noplīst diezgan gaumīgi un lēni. Prieks nēsāt līdz pēdējai to dzīves dienai. Tagad visādu pasākumu vajadzībām esmu iegādājusi divus pārus Reserved apavu: cena patīkama, izskats- cenai pieņemams. Tomēr to, ka laiviņas pamatā ir ražotas no kartona, plastmasas un ķīniešu bērnu asarām var sajust uzreiz- kāja svīst, kājai ir cieti un kājai trūkst atbalsta spilventiņu. Ar dievpalīgu un rezerves apaviem, ko pārvilkt tiklīdz saule noriet, mēs izturēsim. Tomēr, ja ir viena lieta, no kuras nākotnē labprāt izvairītos, tad tā būtu apavu iegāde konkrētu pasākumu vajadzībām.
 
 
28 August 2015 @ 11:17 am
 
man ļoti patīk Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma programma un viss pasākumu plāns, man ļoti nepatīk, ka tik daudz kas pārklājas (lasīt - ballīte) ar mūsu projektu, un vēl man ļoti patīk tas, ka šodien jau biju tipogrāfijā un jau savācu lielās kastes ar visiem bukletiem un plakātiem. tāds mazliet pinch me brīdis. (bet tikai lūdzu nevienam man reāli nekniebt, man riebjas, ja man kniebj)
 
 
28 August 2015 @ 09:35 am
 
Šonakt nelāgi gulēju, laikam tas no tā Marsa, traki tuvu pienācis un nepierastā gravitācija traucē saldi dusēt. Kas tā par gulēšanu pie griestiem, vai ne?
 
 
28 August 2015 @ 07:01 am
this city needs a protector, a superhero  
vakardien, no darba nākot, gāju garām viņas majestātes nodokļu kāšamajam birojkompleksam, un tad, kā ierasts, gāju pāri ielai, lai šķērsotu tiesumājas laukumu. man pa priekšu kādu laiku bezdievīgi lēni vilkās tāda mollīga jaunkundze ar lielu rokassomu un viņai nopakaļus mazs urļaks. un es jau uzreiz pačujela ņeladnoje - apmainījāmies ar urļaku skatieniem, kad viņus abus apdzinu, un tad pēc mirkļa iztālēm dzirdēju to meiteni bļaujam "hey, give it back! he robbed me!". tas sūds trennuškotais viņai bija nospēris somu un muka diemžēl pretējā virzienā [pie tiesasmājas, btw, normāls nagļaks]. būtu ar prieku viņam uzšāvusi pa muti, bet mērfijs jau nesnauž un vakar bija vienīgā diena nedēļā, kad nebiju uzvilkusi kedas, bet gan puslīdz zolīds tupels [kleitas prasa upurus], kurās tikai žauties, ne skriet. vienīgais prieks, ka tas viss notika pie mana mīļā kanāla - tur ir daudz riteņbraucēju, un viens tāds bruņinieks rumaka mugurā aizminās tam lohatrōnam pakaļ. nezinu, kā tas viss beidzās. draudziņš mājās prasīja, vai man gadienā nevajadzēja kāda ieroča šādiem gadījumiem, bet man, protams, liekas, ka nē. man vienmēr ir mugursoma, kuru man var noraut tikai ar visām rokām, un es parasti esmu skriešanai draudzīgās kedās. also, nekautrējos sist, ja rodas tāda vajadzība. kaut kāds gāzes balōniņš man liekas ļoti neefektīvs, jo tas tiktu turēts somā, kura man būtu nozagta. nu, vai arī es visticamāk ar tādu balōniņu neitralizētu pati sevi, ar triumfālu "ahā!" iepūšot sev sejā un iegāžoties krūmos. vienīgi varētu pagādāt tādu laras kroftas zeķturi un tad tur viskādus nunčakus un šrapneļbumbas ķēdes galā iestiprināt, par biedu un brīdinājumu visiem.

starp citu, nīla stīvensōna jaunākajā grāmatā ir pieminēts reddits, kas šo grāmatu padara par pirmo grāmatu, kurā pieminēts reddits. subsequently, iedomājos, vai mums jau ir kāda grāmata, kurā pieminēta ciba? [telefōngrāmata un bībele arī skaitās]
 
 
sense Nr.: piķis un zēvele, idritvai!
noise Nr.: Tycho
 
 
28 August 2015 @ 08:24 am
 
-tev piens ir?
-piens ir beidzies, bet ir sācies rūgušpiens!
 
 
27 August 2015 @ 07:46 pm
 
atmiņa visu laiku pieviļ.
rakstu to do sarakstiņus ne uz dienu, bet uz nākamo stundu, bet tik un tā visu laiku kaut ko aizmirstu. aizmirstu atzvanīt, aizmirstu atbildēt, aizmirstu padot ziņu tālāk, aizmirstu izdzert kafiju.
un atceros, protams, tad, kad jau gultā zem segas un miegu ciet.

periods, periods, pussabrukšanas periods, BM bija tāda dziesma kādreiz.
bet man novembrī būs atvaļinājums, un tas jau ir tas svarīgākais, ne.
 
 
27 August 2015 @ 04:58 pm
 
Iespējams, labākais alus pasaulē brīnišķīgākais salīdzinājums, kādu ir gadījies lasīt: "shoulders padded like a lunatic's cell". (Tā Malkolms X par zoot suits.)

Also, iespējams, labākais alus pasaulē burvīgākā dziesma, pie kuras aizmigt mīļotā cilvēka apskāvienos.
Tags: ,