29 August 2014 @ 11:35 am
 
ॐ श्री गणेशाय नमः
Tags:
 
 
29 August 2014 @ 09:49 am
 
Atbraucām uz Smilteni atpūsties no medicīnas, bet te priekšā mans mīļais runcis Mikiņš pavisam izdēdējis, nemitīgi grib dzert un ar redzamiem koordinācijas traucējumiem. Jāved pie daktera, bet traki nelabas priekšnojautas. Šausmīgi bēdīgi.
 
 
29 August 2014 @ 06:51 am
messy business  
ē, drusku identitātes krīze piemetusies, izbalināju matus, saproties. tā jau būtu pofig, blondi mati nav ļaunākais, kas ar cilvēku var notikt, bet šausmīgi riebj. vakardien gāju savās gaitās šepat ap pāris stūriem un atspulgs kādā skatlogā šausmīgi sabiedēja - tas pretīgais balinātais ērkulis un mans ļoti kļūdaini un nepārdomāti izvēlētais baltais krekliņš ar rōzā piedurknēm, sametās šķērmi. pēc pāris nedēļām jāpabalina vēl drusku un nav jau arī īsti vairs, kur sprukt - zaļā krāsa jau nopirkta. pēc tam principā varētu arī dzīt nost vai griezt vai mēģināt tikt pie sava dabīgā toņa, par ko draudziņš jau nesen kautrīgi painteresējās [it's a sign]. blondus gan nekad vēl nebiju krāsojusi, īsus tādus vēl saprastu [un dabīgi blondi ir neapstrīdama daile], bet gari balināti mati - tas ir bezpersōniskākais, kas vien var būt. tagad uz divi nedēļām varētu kaut kur noīrēt kādu čivauvu vai kas nu tur tagad padusē iesprausts skaitās moderns un iet iederēties vietējā kontigentā, oh the friends i'd make. nē.

citās ziņās - hrenažierzālē nav viegli. bet draudziņš tur mani grožos, viņš jau zin, ka es varētu izdebatēties ārā no jebkura vingrinājuma, tamdēļ man regulāri tiek atgādināts, ka biežāk jātur mute un vairāk jādara, tāda tā fiziskā kultūra. un es klausu, jo nado, feģa, nado. pagaidām nevaru iedomāties iet un kačāties bez uzraudzības, jo pašdisciplīnas man ir apmēram nulle. also, daudziem trenažierzāle pilda sociālu funkciju [hey, baaabe, come here often?], kurā es abzalūti nevēlos piedalīties, un to ir daudz vieglāk izveikt karājoties draudziņa muskuļotajā elkonī. bet tas viss ir nekas, jo drīz ar dibuā varēšu skaldīt riekstus, un par niekiem noteikti vairs nesatraukšos.
 
 
sense Nr.: onwards and upwards!
noise Nr.: man te kāds fōnā neadekvāti ķiķina [multene par zirgu?]
 
 
29 August 2014 @ 08:32 am
 
Tags:
 
 
29 August 2014 @ 07:48 am
 
mana jauna mīļākā lapa:

http://symptoms.rightdiagnosis.com/cosymptoms/increased-ggt.htm
(tas ir krutāk par lielo medicīnas enciklopēdiju un ūdeni celī)

jaunākās ziņas, garlaicīgi )
Tags:
 
 
28 August 2014 @ 09:38 pm
 
Atbraucām. Šovakara tēma bija sekss. Abi sīkie bija ļoti informēti. Mums atlika aizvērt vaļējās mutes un apstiprināt vai noliegt.
 
 
28 August 2014 @ 08:20 pm
 
Psihodēliskais pops
 
 
28 August 2014 @ 04:17 pm
zelta krātuvīte  
Lil Wayne, mīļie, es te tagad paspamošu, bet āāā, es beidzot izlasīju Love Me dziesmas vārdus no sākuma līdz beigām, šeit pāris pērlītes. romance & class!

And all she eat is dick
She on a strict diet
That's my baby
..
She don't want money
She want the time we could spend
She said ''cause I really need somebody''
So tell me you're that somebody''
And girl, I fuck who I want
And fuck who I don't
..
She say ''I never wanna make you mad,
I just wanna make you proud''
I say ''baby, just make me cum,
Then don't make a sound''
..
These hoes got pussies like craters
Can't treat these hoes like ladies, man... 

vienvārdsakot, mana Contemporary Poetry vācelīte turpina augt. 
 
 
noise Nr.: lil wayne feat drake & future- love me