29 July 2014 @ 11:55 pm
 
jo vairāk sevi aplūkoju, jo cītīgāk apsveru iespēju ielikt savu siflisa motīviem rotāto kāju kaut kādā rotten.com.
Pagaidām attur vien pietāte pret draudziņiem, kas šonedēļ ļāvušies kaulu lauzumiem un mežģījumiem.

turpinot par pretīgo - tuvojoties labai dabai, saprotu, cik daudz netīkamu cilvēku tur būs piespiedu kārtā jāsatiek (tādu purnu skaits vairojas ģeometriskā progresijā)un arvien mazāk gribas veltīt savu klātbūtni. Varbūt jāuztver kā pacietības treniņš.

Mani neiecietības, nedraudzīguma, izsmējības un lecīguma rādītāji sāk sasniegt kritiskās robežas, vien Glens Gūlds maigi atgādina par kaut kādu sen justu, neskaidru, bet spēcīgu un (kas svarīgāk) motivējošu ticību labajam un skaistajam.
 
 
29 July 2014 @ 11:00 pm
 
ar Līvu dzīvoju kopā jau kopš janvāra, un pirms tam vēl dzīvojām Ventspilī. šajā laikā esmu apguvusi visādas dzīves gudrības no Līvas, kuras reizi pa reizei ir nepieciešams pierakstīt:
1) dzīve ir pārāk īsa, lai skaistu drēbju un skaistu lietu nēsāšanu un vilkšanu atliktu uz kādu nenoteiktu ''īpašo brīdi'' (hence gliteri, puķainas kleitas, (mākslīgās) ādas žaketes un masīvi auskari)
2) ja vīrietis tev sūta sava ēdiena bildes, viņš noteikti ir labs cilvēks (mierinājuma vārdi pirms mana ceļojuma uz Somiju, kad mani pēkšņi pārņēma panika, ka soms ir maniaks)
3) ir jāizvairās no Starojuma, tāpēc ir jāvalkā folija cepurītes. šodien arī izdomājām, ka, tā kā es nedēļas nogalē sev uztaisīju folija cepurīti, kuru arī kādu laiku panēsāju, un vēl nogriezu matus, kas atbrīvo no saziņas ar citplanētiešiem, mans prāts šobrīd ir īpaši skaidrs. jeb, citiem vārdiem sakot, esam diezgan drošas, ka uz vecumdienām vai pat krietni ātrāk sāksim pavadīt savas dienas, staigājot pa pilsētu un kladzinot par to, kā ilumināti kontrolē pasauli. in other news, plānoju sazvērestības teoriju youtube video ballīti, kurā vienkārši pavadītu vakaru, skatoties dažādus lieliskus video par to, kā pasauli pārvalda ķirzakas un kā viss ir viena liela sazvērestība. 
 
 
29 July 2014 @ 10:41 pm
 
em, kur lai Liepājā vegāniem draudzīgi papusdieno un ko tur vispār bez Raida Kalniņa izstādes vēl lai apskata (ar mazu bērnu)?
 
 
29 July 2014 @ 09:48 pm
 
Man vajag vairāk!
 
 
29 July 2014 @ 07:31 pm
 
Šodien nopirku vairākas jaunas bikses, jo vecās vairāk neder. Pedējās nedēļās domāju tikai par savu svaru, un esmu kļuvis tik smags, ka pa naktīm galīgi neguļu. Vienīgais, kas mani mierina ir Laba Daba, zināms, ka šogad esmu nolēmis debitēt futbola čempionātā un varbūt arī izcīnīt kādu medaļu, šajā sakarā par dārgām naudām iegādājos Brazīlijas izlases kreklu, pieredze rāda, ka tā ir gandrīz puse no uzvaras. Komandu esam jau nokomplektējuši (visi, izņemot mani un Juri būs profesionāli futbolisti) vienīgais, kas vēl vajadzīgs būtu kruts treneris, viņam būtu jāzin visas fiškas un protams jāprot skaļi bļaut uz tiesnesi, tas gadījumā, ja sataisam sūdus. Varbūt varat kaut ko ieteikt?
 
 
29 July 2014 @ 07:23 pm
 
Salīdzinājumā ar vakardienu (http://klab.lv/users/zimbabve/947123.html) ir zināms progress. Paspēju aizbraukt uz baseinu, nopeldēties un tad ietrāpīt negaisā un vēlreiz izmirkt līdz pēdējai vīlītei atpakaļceļā. Sāk izskatīties pēc tradīcijas.
 
 
29 July 2014 @ 05:10 pm
jē  

vakar vēl trinām mēles un spriedām, ka, ja runa ir par to 'vairāk nekā draugi' dzīves daļu, tad vienlīdz spēcīgas jūtas vispār īsti nevar pastāvēt. bet zinet, tas viss ir sūds.
atbilde it kā visiem zināma - sākumā galvenais būt mierā ar sevi. bet man labpatīkās kaut kā pa savam pārfrāzēt, respektīvi, pašas galvenās un arī visloģiskākās attiecības ir Tev ar savu dzīvi! un arī vienīgās, kur novērojama TIEŠI proporcionāla kaisle, aizrautība un patika. ja tu mīli savu dzīvi, viņa mīl tevi. ja tu nešaubies par savu dzīvi, viņa nešaubās par tevi.
hujakts~!

 
 
29 July 2014 @ 05:09 pm
 
es tā pamazām šo bodīti atgriezīšu pie tekstuālajām saknēm, tas ir, sirsnīgu notikumu un to izsaukto reakciju pierakstīšanas, jo galu galā tviteris ir domāts tam, lai frīstailā repotu un ietu kosmosā, vai ne. klausos future islands koncertierakstus, viņš tur tā traki un enerģiski lēkā, es arī sāku kustināt rokas līdzi, un tikko ar kolēģi izgājām pagalmā, jau bijām ļoti salijušas, salijām vēl vairāk un tad savos slapjos tērpos klausījāmies mūziku telefonā un vienkārši dejojām kā trakas. 

bet future islands, draudziņ, tas tik ir spēks. pozitivusā pie viņiem ar sīko tik ļoti izlēkājāmies, tas bija ļoti lieliski. 

One step takes me home
Two steps back on my own
Three skips to each stone
Four steps back, and I'm gone
 
 
noise Nr.: future islands - back in the tall grass