29 September 2016 @ 12:12 am
 
aww, netīšām uzdūros Krievijas vīriešu tiesību aktīvisma mājaslapai: http://mentales.ru/
 
 
28 September 2016 @ 09:45 pm
 
Did you think i was a city big enough for a weekend getaway?
I am the town surrounding it,
the one you've never heard of
but always pass through
There are no neon lights here,
no skyscrapers or statues
but there is thunder,
for i make bridges tremble
I am not street meat i am homemade jam
thick enough to cut the sweetest
thing your lips will touch
I am not police sirens, i am the crackle in a fireplace
I'd burn you and you still
couldn't take your eyes off me
cause i'd look so beautiful doing it
you'd blush
I am not a hotel room i am home
I am not the whiskey you want
i'm the water you need
Don't come here with expectations
and try to make a vacation out of me

// rupi kaur
 
 
28 September 2016 @ 04:10 pm
 
Consider the whole of your life, what you already do, all your doings. Now please exclude everything which is naturally physiologically necessary (or harmful), such as breathing and sleeping (or breaking an arm). For what remains, exclude everything which is for the satisfaction of a social demand, a very large area which includes foremost your job, but also care of children, being polite, voting, your haircut, and much else. From what remains, exclude everything which is an agency, a "means" -- another very large area which overlaps with others to be excluded. From what remains, exclude everything which involves competition. In what remains, concentrate on everything done entirely because you just like it as you do it. (Henry Flynt)
Tags:
 
 
28 September 2016 @ 04:07 pm
 
i want to apologize to all the women i have called beautiful
before i’ve called them intelligent or brave
i am sorry i made it sound as though
something as simple as what you’re born with
is all you have to be proud of
when you have broken mountains with your wit 
from now on i will say things like
you are resilient, or you are extraordinary
not because i don’t think you’re beautiful
but because i need you to know
you are more than that

// rupi kaur
 
 
28 September 2016 @ 03:22 pm
 
kaut kad pašai jāpieķeras pie tā saraksta, jāizlasa visi komentāri visos iespējamos atsauksmju portālos, bet moš kādam no jums arī ir komentāri par mustanga instruktoriem (tiem, kas brauc no centra, ne no pārdaugavas)?
 
 
28 September 2016 @ 12:36 pm
 
Atkārtošos, bet tas nekas. Atkārtošanos par drausmīgu noziegumu uzskata tikai sevišķi inteliģenti un garīgi attīstīti cilvēki, tā ka vairums šejienes publikas pat nepamanīs.

Tātad - kaltētie tomāti ir cilvēces labākais izgudrojums, tūlīt aiz uguns un interneta.

updāte - Tramps. Tīri tā, uzmanības pievēršanai. Tramps. Trampa. Trampam. Trampu. Ar Trampu. Trampā. Tramp!
 
 
28 September 2016 @ 08:58 am
 
saņēmu drosmi un pamainīju frizieri. stundu viņa mani apstrādāja no visiem iespējamiem leņķiem, un beigās paprasīja smiekla naudu, like, srsly, man pat bija neērti, nākamreiz būs jāatstāj dzeramnauda, šoreiz biju pārāk lielā šokā. nu un pa ilgiem laikiem man uz galvas ir kaut kas, uz ko paskatoties var teikt, ka tas ir griezums, nevis vienkārši apgriezti mati. cerams, tas ir daudzsološs sākums, jo citādi man kaut kā neliels naidīgums no rīta bija un vispār - trīsdesmitā dzimšanas diena trešdienā? jau katru dienu šonedēļ gribas dzert.
 
 
27 September 2016 @ 08:11 pm
just a quick bum tap  
man ir lajk 5 minūtes, kad beidzot neviens nerunā man sejā un nelūr pār plecu, lai fiksiņām izrakstītos cibā. dzīvot ar puikām ir ļoti jauki, bet man te nav, kur īsti nolīst vai noslēpties un kriss ir tāds drusku clingy un tarkš kā neizslēdzams rādiō. arī darbā īsti nav miera. pāris nedēļas apukaļ kaķutante no rīta neapmierināti iestampājās birojā, ar švunku iezvēlās krēslā un ilgi ilgi purpināja zem deguna kaut ko tur savā nodabā. kad natālija piedāvāja tējas, tad kaķutante beidzot eksplodēja krāsainā huiņas salūtā par to, kur viņai no visiem viss vissūdīgāk, jo viņa sēž pašā galda galiņā'i, prom no visas civilizācijas un vitālās ikdienas klaču devas, un es uzreiz tāda "ko, ko? no tavas sēdvietas neko nevar dzirdēt un nevienu nevar redzēt? oh my, cik nelāgi, negribi mainīties? :))" lol. kaķutante, protams, izkusa un es beidzot esmu tikusi prom no pārējiem kolēģiem, kas visi ir jauki cilvēki, bet tās klačas mani nahuj neinteresē un klusumā varu nogāzt vairāk vezumu. visu ko jau tomēr dabūju dzirdēt, bet vismaz varu izlikties, ka šo un to, pēc izvēles, nedzirdu un galnais - drīkstu nepiedalīties un mani par to liek mierā. mums gan nodaļā ir jauniņā, keita, kas ir [gara nopūta] atsevišķs stāsts.

vēl es šodien apskatīju pavisam jaunu smuku māju, kuru man izrādīja saimnieks un potenciālais mājasbiedrs vienā persōnā. jūtas ļoti dalītas, jo es nezinu, vai es varētu dzīvot ar kādu, kuru gribās vest uz randiņu, that'd be awkward. alsō, zomg, cik sen nav bijis tā, ka jāsarkst. uuuuun post over, puikas ir atpakaļ.
 
 
sense Nr.: fml
noise Nr.: Rage Against The Machine - Renegades of Funk <3