22 March 2018 @ 01:15 pm
 
jaunais melnais, tātad.

feisbuks domā, ka mani interesē kaķi un zirgi (eee...),
self-sufficiency (ak tad tāpēc man tik maz reklāmu rāda?)
observation (tīri precīzi)

un (tadadadam!) compassion! mani!!
 
 
22 March 2018 @ 01:02 pm
 
kapitālisms in your face:
vīram darbā liela kopsapulce, atnāk ofisa šmaras un hipsteris ģenerāldirektors, tā un tā, apgrozījums mums ir krities par 7 %, parādām smukus graficiņus, līknītes, nu, mēs kaut kā tiksim galā ar šo kritumu, tikai turieties aiz mums. Bet kā tad ar divus gadus solīto algas pielikumu, prasa Zoja, kas jau ilgāku laiku par 370 eur mēnesī dara divu amatu pienākumus, jo par šādām algām strādātgribētāju trūkst. Nēnēnē, algu tāpat vien bez pamata (bez pamata!) mēs jums nevaram paaugstināt, atbild ofisa šmara. Strādājiet smagāk un smaidīgāk par to pašu algu, plz, lai mums atgriežas tie 7 % un varam sev pielikt pie algas. Tak ne jau jums, jums vajadzīgs cits pamats algu paaugstināšanai.
Pēc visa balagāna rakstīt atlūgumus grasās daudz lielāks darbinieku skaits nekā pirms. Es nesaprotu, vai tiešām visās tajās turībās nemāca vismaz pablefot, ka algas pielikums būs līdz ar peļņas pieaugumu? nē?
 
 
22 March 2018 @ 09:53 am
 
es nekad nebiju piefiksējusi - tā apzināti piefiksējusi, cik Ceļojums uz Tukumu ir brīnišķīgi neloģisks, ne tikai absurds. nu, tie dažādie paņēmieni un idejas neturas kopā it nemaz, un tas ir tik lieliski. viņi it kā minēja Monty Python kā ietekmes avotu, bet nu MP filmas tomēr turas kopā kā viens veselums, ne tikai random sižeta pavērsienu līmenī. Bet tā Ceļojuma uz Tukumu iekšējā anarhija.. nu, tas ir atbruņojoši un ļoti, ļoti skaisti.

vakar Ēķis arī teica, ka Sipeniece esot filmējusies šajā filmā par 2 aliņiem, bet nu, ja atceros pareizi to, ko teica pirms kādiem 10 gadiem, kad šo filmu rādīja Lielajā Kristapā, viņai esot bijis honorārs kādu 15 dolāru vērtībā. varbūt tas gan bija tas pats (esot bijuši ārzemju aliņi)
 
 
21 March 2018 @ 03:13 pm
wwjd?  

vispār zin', kas ir besīgi? ka nava īsti sakārtota likumdošana gadienos, kad vīriešiem piesien negribētus bērnus. lemme tell ya a story. vakardien tikos ar draudzenīti no otra biroja patarkšēt pie pintes, un viņas brālim vot šitā gadījās. kādu laiku bija iepinies afērā ar precētu zaķi, samīlējies un piedāvājis viņai attiecības, bet kundze atteikusies. viņš tad ņēmies sirdspuķīti aizmirst, nobloķējis soc.tīklos un viss tāds. paiet gads un kopīgi draudziņi viņam raportē, ka ēē jums, dārgie, vajaga parunāt. konkrētais jauneklis iziet uz kontaktu, viņi satiekās un kundze vieglu žestu - opiņā! - izņem no mašīnas bērnu sēdekli ar bēbīti iekšā, sak', znakomķes, reku tava meita, bērnam 4 mēneši. draudzenes brālis ir tiešām patīkams jaunais cilvēks, mīlestība no pirmā skata un grib to bērnu audzināt. izveikuši dns testu, tiešām nava vīrabērns, bet tur jau pēc sejas uzreiz varēja pateikt, tamdēļ arī konkrētā drostaliņa meklējusi kontakta, jo čota bērns pēc vīra vispār neizstās. draudzenes brālis tagad sapriecājies, idiņš, ka nu tikai būs ģimene, noīrējis māju, kur kundzi ar visiem bērniem [tur ir vēl divi no nelaimīgā vīra vai hujviņzin kā] izmitināt un metīsies dzīvot nost. nēnu, saules mūžu, vai ne, bet wtf. es persōnīgi, ja būtu vīrietis, būtu bēgusi neatskatoties, jo huļi man 18 gadi jādzīvo verdzībā tikai tamdēļ, ka sieviete konkrētajā gadījumā var izdarīt izvēli un vīrietis īsti ne, tb caur tiesu viņš ir piespiežams izdarīt viņai ērtāko izvēli, kas smird pēc finansiālas šantāžas. es arī nesaprotu tās sniegpārsliņas, kas sevi uzskata par tik speciālām, ka konkrētais krāpjošais partneris viņas nu gan nekrāps nekad, bet tas viss skaicka detaļas, nekāpšu augstajā zirgā, jo dzīvē visādi gadās, vienkārši šis nava pirmais tāds gadījums redzeslokā un tas ir bēdīgi. i mean stealthing ir noziegums, bet neviens nevar īsti novaktēt tās jaunkundzes, kam "aizmirstās" iedzert kontraceptīvās tabletes. 666 reizes pārkrustos pret debesīm, ka man neviens kaut ko šitādu nevar nodarīt, jo es, godavārds, mainītu vārdu un pasi un rasi un laistos nevienam nezināmā virzienā, 'cause i refuse to be tricked'n'manipulated.

labajās ziņās - to vienīgo pinti pērkot, man paprasīja dukamentus, gandrīz izbēru visas kartes pa leti aiz priecīga satraukuma :))

 
 
sense Nr.: kolēģi traucē dzīvot
noise Nr.: hold music
 
 
21 March 2018 @ 02:59 pm
tīneidžeri  
kas, jūsuprāt, ir krutākais muzons, ko radījuši tīneiedžeri? (pieņemsim, ka līdz 20 gadiem)
 
 
21 March 2018 @ 01:14 pm
: nav ziemassvētku vecīša, bet kinderola bez lelles?  
tikko mani aizķēra kinderola veikalā, un es skatos, ka tur var dabūt kādu no powerpuff girls, well, why the hell not, vai ne, bet tad es izlasīju, ka kolekcijas lelle ir noslēpta tikai katrā piektajā olā! jēzus tu marija, kas tās par svētām šausmām?! nabaga bērni. un vecāki. un es!
 
 
21 March 2018 @ 12:10 pm
 
bet nopietns jautājums: kas notiks ar ABLV paspārnē savākto laikmetīgās mākslas kolekciju?
 
 
21 March 2018 @ 09:11 am
: primavera  

ysl, 1999
Tags: