06 May 2016 @ 05:16 pm
dzīve.zāles.bibliotēka  
aizdevos uz katedru precizēt, vai viņi ņems pretī, ja baltvācu minoritāti nomainīšu uz vācbaltiešie bakalaura darba nosaukumā.
katedra sekretāre apgalvo, ka ņems pretī (iepriekš jau bijām to saskanojušas it kā, bet dubults neplīst), bet es tik ļoti esmu iebiedēta no viņu puses, ka pēkšņi kaut kas var nebūt ok, ka nespēju saņemties ticēt.

esmu atradusi ar no bibliotēkas, būs jāpierod uz pāris dienām atkal
 
 
noise Nr.: bibliotēkas klusums
 
 
06 May 2016 @ 03:36 pm
 
srsly? )
Tags: , ,
 
 
06 May 2016 @ 03:32 pm
 
Pēdējo gadu mans "režīms" ir 3-4 raksti mēnesī, visnotaļ neizturami, bet kaut kā turos. Šonedēļ pārspēju pati sevi ar 5 rakstiem par pilnīgi dažādām tēmām nedēļas laikā. Pasaule, apstājies.
 
 
06 May 2016 @ 02:34 pm
 
tusēties ar savien vienaldžiem
Tags:
 
 
06 May 2016 @ 10:16 am
 
es šorīt nevarēju ilgi izkāpt no gultas, jo kaut kā gulēju un skumu, kaut arī jābrauc cīnīties uz bibliotēku. tas viss bezpriģels, kas notiek, saslēdzas kopā lielākos posmiņos, un ir viena doma, ko es neesmu varējusi līdz galam noformulēt, bet kaut kā jācenšas.
vārdsakot, man šis viss sviests - tramps kā republikāņu kandidāts, hilarija kā galvenā demokrātu kandidāte, tas murgs, kas panesas LV tieslietās un korupcijas apkarošanā, un tamlīdzīgas parādības - viss kaut kā saslēdzas un liecina par kādu īpatnēju iezīmi. es pārstāvu to cilvēku grupu, kas uzskata, ka populārā kultūra mūs pamatīgi ietekmē, un ietekmē vairāk, nekā mēs ietekmējam kultūru - izslēdzot sazvērestību teorijas par to, ka kāds nosaka, ko mums domāt un kā mums domāt, var vienkārši novērot, ka katrai milzu budžeta filmai ir jāpārspēj iepriekšējā, līdz ar to tās iet arvien tālāk, arvien dziļāk, arvien trakāk. un tām tomēr ir viena kopēja īpašība: tās ļoti, ļoti, ļoti reti parāda, ka darbībām ir sekas un ka kaut kas slikts arī notiek. un man šis novērojums saslēdzas kopā ar novērojumiem par bezpriģelu, kas ir panesies: liekas, ka briesmas ir pārspīlētas, jo gan jau kāds izglābs. kāds cits parūpēsies. Captain America pēdējā brīdī izglābs zīdaini no iekrišanas caurumā, ļaundaris pārāk ilgi runās par saviem ļaunajiem plāniem, tāpēc Iron Man būs laiks ierasties un visus izglābt, un vispār, aukstu aprēķinu un viltību vienmēr uzvarēs mīlestība un draudzība, jo šaubīgie savās sirdīs atradīs spēku pārvarēt šaubas un bailes, un pusaudži ar sirdsspēku un pretty much nulli dzīves pieredzes spēs uzvarēt gadu tūkstošiem senu ļaunumu (kas, stipri vienkāršojot, ir, piem., the vampire diaries sižets).

es kādreiz biju aizrāvusies ar apokaliptisko naratīvu pētīšanu - jo liekas, ka, tik daudz runājot par pasaules galu un pasaules bojāejas riskiem populārajā kultūrā, mēs pilnīgi zaudējam saikni ar realitāti, jo liekas, ja reiz Holivuda uzvar, tad kāpēc mums kaut kādas cīņas vēl ir jācīna arī ikdienā. vakar tiku nosaukta par ultraliberāli, un, tā kā manā pasaulē pasaules gala scenārijs ir arī Trampa nākšana pie varas, šī līdz galam neapstrādātā doma joprojām mazliet muļļājas pa galvu. pievienoju tam sarakstiņam, kurā jau ir Sergejiem sasolītie raksti par Šekspīra īsfilmām un par to, kāpēc Mad Max nav feministiska filma, un ceru, ka kādreiz saņemšos un uzrakstīšu normālāk par apokaliptisko naratīvu ietekmi uz mums.
 
 
06 May 2016 @ 09:56 am
 
pasaule mēdz būt a) mīlīga un pacilājoša, b) atbaidošu idiotu pilna. ar objektivitāti tam nav nekāda sakara, protams. kad sāk dominēt pasaulskatījums b), ir laiks celt trauksmi. tas no vienas puses. no otras puses, gribas vislaik meklēt pierādījumus punktam b) un ziniet, nav tālu jāmeklē! tomēr, ja pasaule neprotas piegādāt pati, eju lasīt iemīļoto portālu sudzibas.lv. izvēlos iecienīto sporta klubu. ok, pāris cilvēki sūdzas par matiem dušās un tā. nu jā, cilvēki ir cūkas, aiz visiem zibenīgi nesavāksi. tak absolūtais vairākums sūdzas par to, ka klubs turpinājis iekasēt no viņiem naudu, lai gan viņi ir izdomājuši atmest tam ar roku (taču nav iedomājušies par to ne paziņot klubam, ne vismaz iesaldēt līgumu). šķiež siekalas. draud ar advokātiem, lol. laikam no tās kategorijas, kuri cer, ka ja elektrības rēķinus ignorēs pietiekoši ilgi, piesūtītājam vnk apniks tos piesūtīt.
 
 
05 May 2016 @ 11:33 pm
 
man ir grūti koncentrēties maģ. darbam, arī tāpēc, ka esmu nogurusi no šī visa bulšita, kas pēkšņi ir parādījies pēc tam, kad aizgāju uz sporta zāli uz body pump, un tad atnācu mājās visa tāda trīcošām rociņām, un izrādījās, ka esam tikuši paši pie sava monty python skeča, kur ir ministry of silly laws, tāpēc gribēju uztaisīt īsu aptaujiņu par to, kā ir ar šī sīrupiņa lasītājām. sievietes, esat kādreiz sistas? es domāju, ka šis jautājums ir pietiekami self-explanatory, mani neinteresē ''attaisnojumi'' un ''izskaidrojumi'', mani arī neinteresē kaut kādas spēlītes, kuru ietvaros cilvēki piekrīt, ka viens otram sit - es runāju par gadījumiem, kad ir vardarbības izpausmes.

Poll #20714 Stambulas konvencija dzīvē
Open to: All, results viewable to: None

Vai tu esi saskārusies ar fizisku vardarbību, kas vērsta pret tevi?

View Answers


25 (53.2%)


22 (46.8%)

 
 
05 May 2016 @ 06:48 pm
 
un es zinu, ka koka iestādīšana skaitās vīrieša misija.
bet es vakar gar žogu sastādīju 13 tūjas, un piecas vēl gaida savu kārtu.
pilnai buķetei vajadzētu vēl divas, vajne?