21 April 2015 @ 03:56 pm
līdz galam  
kundze mēž laukā dzīvokli, esam uzaicināti izskatīt grāmatu plauktus. vienā istabā tikai gulta un tai blakus galds (ar galdautu), saka, ka medmāsai. kundze gatavojoties šajā istabā, šajā gultā sagaidīt savu nāvi, bet mēs lai kaut ko "iztaisot" no savām dzīvēm. ejot laukā, mazliet paslīdu uz kājslauķa, divi centimetri varbūt, un uzreiz piebīdu to atpakaļ pie durvīm. stingrs "lūdzu, nolieciet VIETĀ kājslauķi!"
 
 
21 April 2015 @ 02:38 pm
 
(es drīz beigšu spamot par maltu, atvečaju) žēl, ka somā neielīda klasiskā maltas sieviešu galvassega. tas ir krutāk par hidžabu!http://en.wikipedia.org/wiki/G%C4%A7onnella
 
 
21 April 2015 @ 01:37 pm
mafija  


ko ārsti tev nestāsta iznāk arī lietuviski.
 
 
21 April 2015 @ 12:50 pm
 
pasaule tomēr laikam ir pavisam maza, vai arī viss ir viens liels trūmena šovs, vai arī the law of attraction darbojas visā savā spilgtumā. jo vispirms jau tātad bija tas, ka bibliotēkā paņēmu grāmatu "mistera daldrija neparastais ceļojums," kas aizved savus varoņus ceļojumā uz stambulu, kur izskan frāze par to, ka turkiem ļoti patīk visu zīlēt kafijas biezumos. un manējais sadomā aizbraukt fiksā ceļojumā uz prāgu. tur gan neviens nezīlēja kafijas biezumos, drīzāk alus nosēdumos uz glāzes malām. bet tad vakar noskatījos "the water diviner" (kas bija visnotaļ aizkustinošs stāsts par to, kā tēvs dodas meklēt savus karā pazudušos dēlus; iesaku tuvumā paslēpt kabatlakatiņu), un arī tur zīlē kafijas biezumos. bet nu to laikam var gaidīt, ja tēmā ir turcija. un tad šodien, kamēr pusdienoju un šķīru kārtējo lappusi, pie manis pienāk meitene un jautā, vai man nebūšot iebildumu, ja viņi pieci piesēdīsies, jo pie citiem galdiņiem nepietiekot vietas. sēdiet droši! un kas tie ir? es, jeibogu, varētu apzvērēt, ka turki!
 
 
21 April 2015 @ 09:23 am
 

končiņu rīts |phonefoto

Tags: ,
 
 
21 April 2015 @ 07:46 am
 
Šorīt piedzīvoju sava mūža lielākās izbailes.
Es pati apgāzu savu pilno tējas krūzi, karstais saturs pār galdu pārskrēja pāri un uzlija Annai un drusku arī Līnai virsū.

Raudošu mazo iemetu aukstā dušā. Tad trīcošām rokām vilku nost drēbītes. Bija apsārtis, bet nekas vairāk. Atcerējos, ka tēju aplēju pirms kādām 10 min, tā kā galīgi karsta vairs nevarēja būt. Mazais tagad šeptējas kā parasti. Liekas ka būsim tikuši cauri ar izbailēm.
Tags:
 
 
20 April 2015 @ 07:31 pm
 
ilustrēju
 
 
20 April 2015 @ 05:07 pm
 
vispār, lai nerastos nepareizs priekšstats, man malta ļoti patika, nevis nepatika. man tik tāda izteiksmes forma. bez tam, ceļojot man ieslēdzas mode "ak, es iekāpu sūdā! cik jauki! ak, manā zupā peld prusaks! cik eksotiski!", turklāt nemaz nav jābrauc uz maltu, ieslēdzas uzreiz aiz rīgas robežām. es vispār būtu priecīga, ja tas man ieslēgtos arī ikdienā (wiii, sarkandaugavas pārbrauktuve atkal ciet!).

ja no tās pašas sērijas, tad patiesu prieku sagādāja arī piebilde kādas ēstuves meņū: ja jūs par ēdieniem būsiet samaksājuši mazāk par 15 eiro, mēs rēķinam pieskaitīsim vēl piecus, just because.