26 October 2016 @ 09:02 pm
 
visums un interneta algoritmi man šonedēļ ir mega vēlīgi. vispirms man interneta augstākie spēki nolika priekšā klausīties jauno Leonarda Koena albumu, kas jau mani aizkustināja iepriekš neparedzētos veidos, un šodien, kā gadījies, kā ne, kaut kādas pleilistes ietvaros pirmo reizi noklausījos Joni Mitchell dziesmu Both sides now. nezinu, kā līdz šim šo dziesmu nezināju, bet interneta spēki man to ielika ausīs, kamēr iepirkos Rimi, meklējot ikdienišķās ņammas. un tad vienkārši gribējās apstāties, pieturēties pie kāda staba, ļaut, lai visa pasaule skrien garām, bet es tur varētu vienkārši palikt un skatīties.

grūti pat pateikt, kuras versijas ir skaistākas - tās no 60to beigām un 70tajiem, kur Joni ir tik, kā lai to saka, ticības un paļāvības pilna, vai tās no nesenākiem gadiem, kur ir tāda krietni smagāka vilšanās starp rindiņām dzirdama.

lai nu kā, pasakaini. un kā lai te viens cilvēks strādā, ja jāklausās Both sides now visās internetā pieejamās versijās un jāsapņo par ziemas vakariem, kad varēs sēdēt uz palodzes ar kūpošu kafijas krūzi rokā un skatīties, kā snieg.
 
 
noise Nr.: joni mitchell - both sides now
 
 
26 October 2016 @ 08:01 pm
 
remonta dēļ neaizgāju uz taņas dzimšanas dienas ģenerālmēģi, par to besis. dzirdēju, ka tur dramaturģija pieprasa skatītājiem ēst, dzert un dancot, lūk, tādu teātra mākslu es saprotu. ja pie viena būtu opcija ieiet turpat dušā laika optimizācijas nolūkos, būtu pavisam vareni.

autoskolas dēļ savukārt netieku uz elīnu grāmatas prezentāciju (un sava eksemplāra savākšanu). iebāziet kāds to savu (tas ir, manu) apzinīgumu, kur saule neiespīd.

dzimšanas dienā plānoju tripot ar acetonu (nu, nebūs variantu).
 
 
26 October 2016 @ 03:37 pm
 
ak, ko nodara tā mūžīgā Sergeju klātbūtne manā dzīvē
gribu atrast info par zobārstiem Rīgā, kas pieņem sestdienās (esmu ļoti aizņemts cilvēks, saprotiet, man no rītiem ilgi jāvaid un vakaros ilgi jāsaņemas lietām), taču gūgle man jau paskrien priekšā un piedāvā meklēt ''zobārsts sergejs''

starp meklējumu rezultātiem bija arī tādas pērles kā baiss stāsts no tvnet, kas publicēts 2010. gadā un pievēršas Balvu zobārstam Sergejam, kurš, iespējams, esot labojis zobus alkohola reibumā. not cool, Sergejs, not cool at all.
 
 
26 October 2016 @ 10:45 am
 
Bieži pēdējā laikā aizdomājos par to, ka ļoti gribētos rakstīt. Pirmkārt, man pietrūkst rakstīšana manā ceļojumu blogā (jo es vairs neceļoju, saprotams). Marija ik pa laikam man atgādina cik ļoti viņai patika mans blogs un kā es rakstu un kā viņa grib lai es turpinu rakstīt. Apzinos, ka blogs ne vienmēr ir bijis labākais piemērs manam rakstīšanas stilam, jo bieži bija tā, ka centos izdabūt kārtējo ierakstu tikai tapēc, lai būtu, nevis tapēc, ka kvalitatīvi, un bieži bija jāraksta par neinteresantām lietām (jo ceļošana nav tikai piedzīvojumi 24/7).
Zinu, ka arī mana angļu valoda ir salīdzinoši labā līmenī, taču lai rakstītu, jūtu, ka būt vēl mazliet jānopulē zināšanas, veidi kā izteikties.
Man vienmēr ir patikusi rakstīšana, skolā tā bija mana stiprākā puse - labākās atzīmes bija esejās, domrakstos, visur, kur bija jāizsaka savas domas.
Kad biju jaunāka, nezinu cik klades pierakstīju ar 'grāmatām', stāstiem un idejām. Kad biju vecāka, papīrs bija labākais veids kā izteikties - es biju tā meitene, kura raksta vēstules - rakstīju vēstules draudzenēm, rakstīju vestules ex-draudziņiem, rakstīju vēstules nozīmīgiem cilvēkiem, bet nekad tās nenodevu adresātam - tas bija mans veids izlikt emocijas. Gribu atgriezties tajā radošumā, gribu izpausties, gribu izlikt visus savu domu labirintus uz papīra.
Pat pagājušo sestdien, sēdēju kafejnīcā, pildīju spāņu valodas mājasdarbu, kad ienāca pavecāka gadagājuma dāma, apsēdās man blakus, pasūtīja kafiju, izvilka no somas grāmatu un, veltot man sirsnīgu smaidu, sāka lasīt. Kaut kas viņā mani tik ļoti piesaistīja, ka sāku rakstīt savas klades aizmugurē - savus novērjomus, pārdomas, kuras viņa man izraisīja, visu, kas bija galvā. Aizrakstīju divas pilnas lapas un sarāvu roku krampī.
Domāju, varbūt jāsāk nēsāt apkārt piezīmju grāmata un jāpieraksta visas savas domas. Kas zin, varbūt kādas pērles atradīsies.
 
 
25 October 2016 @ 11:22 pm
we're the worst  
tā jau ir - lai neizmežģītu smadzeni, tas arī ir labākais, ko mazgadīgie mēs vispār varam sadarīt. vienkārši būt blakus, censties nepielikt tam birkas un neaizdirst viens otram dzīves.
viņš jautāja, vai mani aizvaino ideja nemarķēt mūsu statusu, un - nē, nepavisam. tas tikai nozīmē citādāku brīvību un citādāku pieslīpēšanos. vairāk prieks, jo vajadzētu būt grūtāk pazaudēt sevi, apkārtesošos un līst zem tupelēm. mazāk pienākuma izpatikt, ēst no rociņas. vairāk pie sevis paturētu pārcukurotu komplimentu un mīļvārdu, kas, skaļi neizteikti, ilgāk ļaus nēsāt līdz mirklīguma maģiju. ā, gan jau arī vairāk činkstēšanas un šņurkāšanās uz citiem stipriem pleciem (jo mašīnas, kurā nakts vidū, kraujas malā paraudāt, spēlējot telefonā čūskiņu, man nav). diving head first, yeah.
 
 
25 October 2016 @ 03:04 pm
 
un jā, Koens. galvenais neapraudāties darbā.
 
 
25 October 2016 @ 12:41 pm
 
starp citu, arī šogad riga iff noslēguma ceremonija bija ļoti gaumīga, savāda un jauka. un, kas nav mazsvarīgi, bija galā aptuveni 25 minūšu laikā.

tas tā, visiem tiem, kuri prasa, kāpēc ārā. jo, kā izrādās, novadīt noslēguma ceremoniju ārā, pagalmā, oktobra beigās nozīmē to, ka ceremonija norit daudz ātrāk un raitāk, un izvairās no visas ārprātīgās vilkšanas garumā, ar ko gadiem sirgst teju visas citas balvu pasniegšanas ceremonijas.
 
 
25 October 2016 @ 08:50 am
 

kad tu beidzot piefiksē, ka sindijas kraufordes meita (kaia gerber) ir izaugusi, un zini, ka daudzi cilvēki vairs nezina, kas ir sindija krauforde.
on a related note:
reiz vienā realitātes šovā dzirdēju: "nezinu, kas ir šī tvigija, bet savā vecumā viņa izskatās lieliski."
interesanti, ka to teica nevis 20gadīga meitene, bet gan 60gadīga sieviete.
Tags: