30 September 2014 @ 03:38 pm
 
Jopcik.
Microsoft dod visiem studentiem Dānijā Microsoft Office 365 par brīvu.
 
 
noise Nr.: No Doubt - Don't Speak
 
 
30 September 2014 @ 04:16 pm
 
4
 
 
30 September 2014 @ 03:44 pm
 
un ko jūs saucat par balto nāvi? es visu laiku domāju, ka tā sauc cukuru. citi tā sauc sāli. bet rekur raksts par cukuru tomēr:

"Also known as "white death", sugar isn't really what our bodies have in mind when it comes to good nutrition. Sugar plays an unfortunate role in causing skin to sag and wrinkle; it does this by attaching itself to the collagen and elastin in the skin, causing it to become brittle and to break. Another beauty slam from sugar is the creation of dark, under-eye circles
 
 
30 September 2014 @ 02:00 pm
 


Lietus, aukstumiņš, vilnas zeķes un tējas.
Vasaras prieki beigušies.
Jāatrod labu grāmatu. :)
 
 
noise Nr.: The Sound of Silence (Original Version from 1964)
 
 
30 September 2014 @ 12:56 pm
japanese vagina boat anyone?  
varētu tā kā šonedēļ beidzot tos zaļos matus nokārtot, bet man tā luste ir kaut kā pārgājusi. nokrāsošu droška jau 2 iemeslu dēļ: pirmkārt, aiz prastas ziņkārības, diez kā tas ir, kad uz galvas zaļš; otrkārt, vēlāk varbūt būs jātēlo atbildīgs pieaugušais un nebūs vairs vaļas staigāt tādai nereprezentablai. manu sirsniņu gan šobrīd ir nozagusi mana dabīgā matukrāsa, kuru būs sarežģīti rekonstruēt uz mana daudzkrāsotā ērkuļa, bet man katrureiz paliek miklas saujiņas, kad noeju gar john frieda plauktu būtsveikalā, kur visa plaukta garumā ir mana dabīgā matukrāsa vien. viņam ir visi tie dabīgie matu toņi un vesela rinda no tiem ir variācija par manu tēmu - pelēki un pelēkāki un reku tumši blondi un tad brūnblondpelēki un pelēkbrūni, bet drusku saules dabūjuši, un reku gaišs šatēns krēslainā laikā pie izslēgtas lampas, un essentially tās visas ir viena un tā pati krāsa, kas ir mana, uz katra iepakojuma tikai savādāka jaunkundze. tie, kas iemet aci manā instagramā, jau ir redzējuši mani blondu un lieliski ir tas, ka bildēs nevar redzēt, ka man vietām mati ir drusku rōzā. izskatos pēc teenage popstar un katrreiz, paskatoties spogulī, drusku mirstu. starp citu, arī lielveikalos man tagad tie nāciet-paostiet-šo-rumpjazieķi-kas-palīdz-novērst-naudas-uzkrāšanos-kontā un pārējie nekam nederīgo huiņu andelētāji nekautrējas mani traucēt, jo es tagad tāda approachable gaišmate. katrā ziņā nekad nebiju domājusi, ka man tik ļoti riebsies būt par blondīni, eksperiments noslēdzies.

man ir izveidojušās ļoti jaukas attiecības ar mūsu mazo melno runcīti tirjānīti. viņš man neliek miera, kad redz mani tuvojamies v-istabas izlietnei. tad viņš uzlec uz izlietnes un neļauj man mierīgi nomazgāt rokas, jo viņam patīk zobupasta, kuru es viņam nesen tad arī atļāvu drusku nogaršot. es tā vairs nekad nedarīšu, bet, atskatoties atpakaļ, bija tā vērts. tirjānītis no sākuma ilgi un izteiksmīgi laizījās līdz viņam no mutes sāka aumaļām nākt putas a la pārdozējis narkomāns, kuras viņš izspļaudīja pa visu v-istabu. nevarēju viņu piedabūt padzerties, tamdēļ iebēru viņam kraukšķīšus un atvainojos. viņš no tā neko nav iemācījies un joprojām kļančī vēl [a la pārdozējis narkomāns 2].

un jā, japanese vagina boat [teorētiski nsfw, bet es persōnīgi tā neuzskatu].
 
 
sense Nr.: kafija :))))))
noise Nr.: ārija ņurkst
 
 
30 September 2014 @ 01:25 pm
domā, ko vēlies  
No rīta str atsūtīja ieskenētas ābolu receptes. Es skatīju krāsainās bildes un gribēju cept un cept! Tā arī str atbildēju, ka trūkst ēdāju.

Pusdienlaikā nesu vakar cepto ābolkūku uz skolu, kur katru otrdienu Maksis ar klasesbiedriem (vienmēr 4tās klases) organizē kafejnīcu. Tā kā gads tikai iesācies, tad mammas drīkst cept. Uz ielas blakus mājas kaimiņš mani apstādināja un prasīja, ko es nesu. Izrādās viņam ļoti garšo ābolkūkas. Audzīte ieraudzījusi mani ar kūkām, ieteicās, ka vakarā sapulce un būtu jauki, ja būtu kūka.
Nu redz! Ēdāji pieteicās :)

Jā, es tiešām atkal cepu.
 
 
30 September 2014 @ 11:09 am
: cracked!  
"It's the same old story: The stereotype persists because we're ashamed that we don't conform to it.
Whew, that's depressing. How about before we end the article and we all go crazy in the comments,
we join together and look at this (noskrollējam uz leju šite)."
 
 
30 September 2014 @ 12:02 am
I LOVE YOUR WALL  
protams, varētu teikt, ka esmu redzējis Frank
 
 
sense Nr.: patiesībā pirms nedēļas