22 July 2014 @ 10:31 pm
 
Sunnic pasmilkstēja un noplīsa.
 
 
22 July 2014 @ 09:05 pm
 
Tags:
 
 
22 July 2014 @ 08:01 pm
 
Āfrikas kūku mēris. Ievazāts ar putukrējumu.

Latgalē nodedzināti desmit konditorejas cehi.
 
 
22 July 2014 @ 05:33 pm
 
Citējot draudzeni, "jūtos dažādi", un teju vai jāpiekrīt mīļotajam vīra kungam par šo.
Nu i neko. Nopirku matu masku, turpinu justies smuki. (Jo neviens, kam pa ģīmi sadot, tāpatās nav dabūjams. (Kā jau vienmēr, vai ne.))

Visādi citādi, no šī netieku vaļā nu jau nedēļu.
 
 
22 July 2014 @ 01:04 pm
3 lietas  
* aizvedu Annu uz b/d, sasveicinos ar audzīti, small talk un tad Anna aiziet pie Klaudijas, pamāj man ar rociņu, nosūta gaisa buču un viss. es varu iet.
it kā lieliski, it kā fantastiski, ka tam mazajam bērnam tik ļoti patīk b/d, bet man drusku sirds plīst pušu, ka viņa tik viegli atvadās.

* par Annu audzītes ir sajūsmā. par atvadu vieglumu, par spēlēšanos, par ēšanu un gulēšanu. visu viņa dara lieliski. un pasakās man. tāpat liecību izdalīšanā Līnas skolotāja pateicās man par kolosāli apdāvināto meitu, bet Makša horta audzīte visu gadu man lej medu ausīs.
es klusi pasaku paldies, bet patiesībā esmu ļoti apjukusi. es neesmu darījusi pilnīgi neko TĀDU. drīzāk man būtu jāuzmanās, lai kādas traumas neradītu... tādi kādi tie bērni ir, tādi ir viņi paši par sevi. mana nopelna tur maz. nu labi, es viņus izstūmu dzīvē un tādejādi ļāvu tai visai apdāvinātībai žilbināt šo pasauli.

* telefona zvans.
- ko dari šodien?
- nu nevaru vēl izlemt...
- es jau izlēmu - jūs nāksiet pie mums.
- ...eeem...
- un mēs svinēsim manu vārda dienu. tas tā, lai Tu atkal nevarētu izdomāt kādas atrunas
un es smejos, jo nekā cita jau darīt tā īsti nevaru. manas atrunas ir tikušas atmaskotas. nostādīta fakta priekšā es padodos. es nezinu, kas ar mani notiek, bet man ir bezgala daudz atrunu kāpēc kaut ko nedarīt. es veģetēju. es to apzinos, man tas nepatīk, bet es to turpinu darīt. jo pārstāt to darī es varu tikai uzsākot visaptverošu attīrīšanās aktu, no kā man ir bail. veģetēt un melot pašai sev ir vienkāršāk.
 
 
21 July 2014 @ 08:41 pm
The White Swan  
londonā ievēroju "The White Swan" alus krogus, vairākus. nevarēju saprast - aiz kam tāds nosaukums? tad nu beidzot pieleca.

iedomāsimies klasisku rajona gaģušņiku, veikals pāris galdiņi. pie galdiņa sēž gūlbis, izgāztu vēderu, kārsta savu galvu ar dzērāja degunu alus kausā. raugās apkārt tūskā ieaugušām, stiklainajām dzērāja ačtelēm. kad uznāk pēkšņa iedvesmā - izplēš spārnus un kauko gūlbīgi skaidro.

labi, tas tā - lirika.

šon biju aizgājis uz strojku pielabot vienu parketu. tā es tur čubinos savā dzīvokļa galā, klausos sokolova muļķu skola (audiogrāmatu) un smejos brīžiem asaras slaucīdams. laiku pa laikam aizeju uz pīpētavu/tējotavu, uztinu smēķi un parunājos ar pārējiem strādniekiem. vārdsakot - viņi bija sapratuši, ka es visu laiku tinu zāli un smejos savā nodabā apsities kā cipars. un nostučīja šefam - nu kammmmmon - vīrieši saucās..
Tags:
 
 
noise Nr.: John Newman - Love Me Again
 
 
21 July 2014 @ 05:30 pm
 
un vēl, ja pats griez sev čolku, vienmēr pastāv risks, ka pienāks brīdis, kad mati ataugs tik tālu un tik tizli, ka vairs neizskatīsies pēc stilīgas boho čiksas, bet gan pēc normālas nekoptas loses. kā tas ir, piemēram, šodien. mēģinu izzīlēt kafijas biezumos, vai ir vērts ņemt rokā šķēres un kaut ko labot, ja pēc stundas ir televīzijas pārraides ieraksts? retorisks jautājums. tāpat zinu, ka noteikti to izdarīšu.
 
 
21 July 2014 @ 05:26 pm
 
es esmu slima un jūtos pretīga. bet neviens man neļauj ierakties zem segas un turpināt justies pretīgai, jo ir sākušās Lielā Notikuma Gaidas un tāpēc es visu laiku eju cilvēkos un turpinu justies pretīga.

prr prr, baigās žēlabas. smug bear meme materiāls.