27 March 2017 @ 08:36 pm
 
čīkstīte
Tags:
 
 
27 March 2017 @ 07:27 pm
 
kopš man ir kaķi, man mājās vairs nav pildspalvu.

nu, tas ir, drošvien jau vēl ir, vienkārši visas veikli pazudušas zem dīvāna un citos kaktos.
 
 
27 March 2017 @ 03:27 pm
 
pavasaris vienmēr atgādina, ka jāēd vairāk zaļumu
Tags:
 
 
27 March 2017 @ 09:12 am
: biker mice from mars (just because)  
kā vakar piesēdos pie stūres, tā sāku domāt, vai nebūtu prātīgi iegādāties uzlīmi ar burtu "m" aizmugures stiklam, jo braukt ar mehānisko ir kā mācīties staigāt. visi mani mēģina nomierināt un uzmundrināt, ka nav tik traki, bet līdz atslābumam, kāds bija sasniegts, braucot ar automātu, vēl ir tālu. šobrīd uzskatu par sasniegumu pārvietošanos no punka a līdz punktam b, nenoslāpstot un neietriecoties kaut kur.
 
 
26 March 2017 @ 06:05 pm
 
http://klab.lv/users/sickboy/1131397.html

atkal tiem vīriešiem ir jācieš un jādegradējas bābu dēļ - 2

bišķ gan ņepoņatka sanāk. te vīriec cieš un žūpo, jo nesaņem apčammāšanu un omulību, bet, tiklīdz viņš to sāk saņemt, tā ātri vien deģenerējas un zaudē vīrišķību, jo mīļotās sievas pasaulē ēvelsols nav iedomājams, sk. lejāk.

diez, kas ir vairāk kaitinoši - šāda te vīriešu čīkstēšana vai patriarhālo struktūru, male gaze utt utml apbižoto nabadzīšu vaimanas?
 
 
25 March 2017 @ 07:52 pm
 
aizstāvi vien publiski dzīvnieku cirka aizliegšanu, drīz vien uzplijas kukū cilvēki ar tekstiem, ka baktērijām arī sāp.

jā, un ar kafijas klizmām var ārstēt vēzi, un augiem sāp tāpat kā govīm un suņiem, kad viņiem dara pāri, un tāpēc labāk ir sēdēt mājās un nedarīt tieši neko.

es vienkārši nesaprotu šo domu gājienu. tipa, Āfrikā bērni mirst no bada, Sīrijā karš, tāpēc es nepalīdzēšu kaimiņu tantei uz ielas savākt izbirušos kartupeļus. šahs un mats, biedri, dzīve ir ciešanas, nihilisms - vienīgā atbilde.

ļoti nogurdinošs maindsets.
 
 
25 March 2017 @ 06:16 pm
 
man ārste vakar teica, ka es vairs nedrīkstu satraukties. nu tā, vispār nedrīkstu, jo man tas ļoti nāk par sliktu - kāja un mugura pamazām atgūstas, bet skaidrs, ka stress un mana nebeidzamā satraukšanās ir milzu trigeris, kas mani aizsūta milzu stresa spirālē.

no otras puses, jau kuro dienu cīkstos ar to izcilu stulbo, neviena neprasīto Windows apdeitu, kura rezultātā ne tikai visi mani faili kaut kur tika nogrūsti, bet arī faili, ko radīju vakar, šodien pēc ieslēgšanas no jauna ir pazuduši. ieskaitot faking lekciju nākamajai piektdienai.

kā lai te nedusmojas un nestreso, nu.
 
 
25 March 2017 @ 05:15 pm
 
divas biļetes uz vienu biļeti, lūdzu!