23 October 2017 @ 09:40 pm
 
"piena ceļa dvēseles" ir negaidīti labāks krājums par iepriekšējo (visu gan vēl neesmu izlasījusi); stāsti patiešām ir stāsti, nevis zarisovkas; ne vienmēr gan autori zina, kā tos pabeigt, un atliek vienīgi piebeigt; pāris stāstiem ir tā pati vaina, kas filmai it comes at night - džeks tik ļ. safanojās par ideju!! māju ar baisām sarkanām durvīm, ka atmeta ar roku visam pārējam (kas, piemēram, varētu pa tām ienākt); also, lielākā daļa stāstu šķiet interesantāki par tiem top 3, bet tas jau ir mazāk būtiski
 
 
23 October 2017 @ 08:14 pm
 
:( Nezinu, kā tālāk dzīvot
Un arī sākt palikt par grūtu vienai. Taču laikam ne tik ļoti, lai ņemtu katru pretimnācēju, DIEMŽĒL
 
 
23 October 2017 @ 04:59 pm
[sky high]  


no rīta, salstošām rokām, salasīju un stiepu
ābolu maišeli kolēģiem no šosejas līdz darbiņam |phonefoto
Tags:
 
 
23 October 2017 @ 04:02 pm
 
daudz domāju par to, ka, darot vienu un to pašu lietu vienā un tajā pašā veidā, dabū vienus un tos pašus rezultātus. tā nu es acīmredzot esmu izvēlējusies, pašai sev to neapzinoties, visu kārtīgi izmainīt, proti: kavēju 2 ļoti nopietnus dedlainus, ko principā nekad neesmu darījusi, tikko arī sapratu, ka esmu saslimusi (ziniet to sajūtu, kad dienas laikā saproti, ka zinkā, nebūs? pamosties tāds svaigs un jauks, un tad tā pāris stundu laikā piepampst vaigi, uztūkst acis, aizsmok balss un parādās iesnas?), tātad drīz jau galvā būs vate, tātad - turpināšu kavēt un kavēties.

un mācīšos par to diez ko neuztraukties, jo galu galā arī teicamniecēm vajag dzīvē jaunas pieredzes.
 
 
23 October 2017 @ 04:11 pm
 
līdzfinansētie kursi pieaugušajiem grāvī piedāvā iemācīties izmeistarot spēka zīmju un augu nospiedumu t-kreklu, galdiņspēli, ādas somiņu un meditatīvo abstrakciju.
Tags:
 
 
23 October 2017 @ 11:28 am
 
rescue time vēsta, ka parasti ciba kā galvenais interneta laika apēdājs atņem man 5 stundas nedēļā. pagājušajā nedēļā šis skaitlis pieauga vairākkārt, vienādodamies ar darbam patērēto stundu skaitu. labs atgādinājums necīnīties ar vējdzirnavām.
 
 
21 October 2017 @ 04:52 pm
 
Trešdiena- Essene
Ceturtdiena- Māstrihta
Piektdiena - Frankfurte
Sestdiena - miers un nosacīta atpūta, patiesībā, galvenais, ir atpūta galvā, sēžu lietu un vējā uz balkona, dzeru kafiju un saņemos motivēties
vēl priekšā
Svētdiena - Māstrihta
Pirmdiena - Ķelne
Otrdiena - Māstrihta
tāds maratoniņš līdz 31. oktobrim
Dzemdēt transportā arī nebūs problēmu.

Kaut patiesībā vislielākais rukājiens tagad būs līdz janvārim. Vienreiz- pirmo reizi dzīvē, Ilönchen- saņemies un sāc dziedāt. It is really now or never, un šoreiz pat bez jokiem.
 
 
21 October 2017 @ 10:39 am
 
also, izbraucu ar auto pēc mēneša pārtraukuma un pirmo reizi bez instruktora blakus. bija mazāk bailīgi, nekā gaidīju. liels paldies m., kurš atgādināja, ka tiesības tā kā nav domātas plauktiņā turēšanai, bet ir jāņem arī līdzi.