01 July 2016 @ 04:00 pm
 
nu jau liekas, ka pat EDS ir lietotājam draudzīgāka un saprotamāka sistēma nekā Latvijas veselības aprūpes sistēma. pat neraugoties uz to, ka pirms kāda laika pavadīju apmēram mēnesi, katru trešo dienu zvanot uz VID info tālruņiem, lai turpinātu skaidrot, kā varu piereģistrēt mūsu grāmatvedi sistēmā un kā viņa var pati iesniegt atskaiti. tur bija jāieskanē un augšupielādē visādi papīri, kas neviens nebija saprotams, bet tomēr izdevās. toties veselības aprūpes sistēma..

līdzsvaram sāku skatīties Carmen Horrendum. ļ. smagi, varbūt būs jāņem pārtraukums un jāpabeidz rīt.
 
 
01 July 2016 @ 03:37 pm
 
Nu kamōn, Lielais Cibas Dievs, pircēju dzīvoklim, lūdzu. Nao.
 
 
01 July 2016 @ 02:37 pm
 
savulaik (nu, moš pagājš vai aizpagājšvasar) kalari učuku par vecu nosaucu, kad viņš swh gold klausījās, bet nupat pašai darbā netīšām uzgriezies zelts un lej tas pār manām ausīm 'easy like sunday mornin'(ieuuuu), take that un viskādus tādus hītus un grupas, ka sentimets

gold )
Tags: ,
 
 
01 July 2016 @ 02:15 pm
 
Gaidīšu padomiņu: http://klab.lv/community/pajautaa/9985959.html?mode=reply
 
 
01 July 2016 @ 01:31 pm
 
yesstyle.com 10 gadu aniversarijs kā dievu saukts, un vanpir dark repair cream tagad ir ar 61% atlaidi.
place order.
 
 
30 June 2016 @ 11:24 pm
reportāža no skapja  
kā uz veikaliem neejošs cilvēks, ļoti novērtēju tās retās reizes, kad no internetiem atnākušās lietas nav jāsuta internetiem apukaļ. šoreiz kaut kā ļoti izdevās, noskōroju pāris šmotkas angļu vasarai pielāgotās krāsās - divas tātad pelēkas kleitas [tādu un šitādu] un nemazāk pelēku tēkreklu. un beidzot, fokin' bēēidzot, pareizu baltu mugursomu. agdies, kāds tas ir pisaks nopirkt mugursomu mūsu ta' gadsimtā, es jau vairs nemācēšu pateikt, cikas esmu aizsūtījusi nafig atpakaļ, bet šī brīnišķīga, jo velkama arī pie [biroj]kleitām, ghahā.

alsō, nekad neesmu lolojusi ilūzijas, ka man piemistu kāda drupačiņa gaumes vai tai līdzīga priekšmeta, es ar to esmu ļoti mierā, bet tik un tā apskrienas dūša katrreiz, kad komplimentus manā virzienā met biroja getō čikses, nu vai vispār cilvēki, kas nesimpoķā. tad man ir tāds "jū laik dis?" un skrienu mājās kurt šmotku ugunskuru.

ak jā, un ja par visām varītēm vajag breksi pieminēt, jo aktualitātes, tad reku, spilgts imigrantu čakarēšanas piemērs šepat zem mana jumta - džō man nopizģīja vīraku. un darbā viens jaunais cilvēks nosauca par dirty immigrant. bet tas tamdēļ, ka pati viņam šo joku ierādīju un viņš teica "thanks, you dirty immigrant", tā ka varbūt tomēr neskaitās. jūtos mazliet izstumta un aizmirsta, jo lasīju ziņās, ka poļiem un musulmaņiem ļoti darot pāri. par latviešiem, kā vienmēr, visiem pofig :C
 
 
sense Nr.: :)
noise Nr.: Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
 
 
30 June 2016 @ 09:09 pm
 
Iemetīšu es te arī savus piecus centus par to Breksi. Domāju, ka man noveicās, ka uz to laiku biju Latvijā, jo varēju tā salīdzinoši vēsāk uz to visu noskatīties, esot Latvijā un līgojot nebija laika ne par ko cepties. Bija, protams, šoks, kad Jāņu rītā izvilkos no savas piejūras mājiņas un uzzināju no draugiem, ka nobalsojuši pret ES. Tiešām, tiešām negaidīju. Man liekas, neviens negaidīja.
Bija dusmas, bija bailes. Tā neskaidrība - kas notiks, kas ar ekonomiju, kas ar darbu, kas ar universitāti. Tad tikai lasi soc. mēdijos nez cik dienas kā cilvēki diršas un viens uz otru rāda ar pirkstiem un dzēš radiniekus no draugiem ārā utt. Nu i palasījos un nomierinājos. Es te pērties ne par ko netaisos, sēdēšu klusi maliņā un vērošu. Ja paliksim nedaudz nabadzīgāki, pārdzīvošu. Galvenais lai šitie lauķu ksenofobi neaiztiek, tas, šķiet ir vienīgais, kas uztrauc.
Tfu, tfum gandrīz 8 gadu laikā man nav bijusi neviena situācija, kad kāds būtu aizticis, par imigranti saukājis vai mājās sūtījis. Ceru, ka pamanīšos izvairīties no tādām situācijām.
Ja paliks pavisam slikti, vākšos prom. Kur? Nu gan jau izdomās. Ja jau vienreiz nomainīju valsti, varu to izdarīt vēlreiz. Nezinu vai man putni galvā, bet man ir pilnīgs miers.