10 December 2016 @ 07:22 pm
 
es gan domāju, ka nav ko censties izlikties labākiem, nekā esam, bet m. par godu kristiešu jauniešiem pielika vannas istabas durvīm rokturi un salasīja visas tukšās pudeles, kas mētājas zem logiem piemājas zālienā dublienā.
 
 
10 December 2016 @ 10:55 am
 
no sirds apskaužu m., kurš vakar nejauši iemaldījās šī dzejnieka* grāmatas prezentācijā. bija arī bankets, bet par mūziku gādāja dinārs stundiņš un grupa "deficīts" (sastāvoša no viena cilvēka, tā paša d.s.).

*http://www.draugiem.lv/amorvincitomnia/
 
 
 
09 December 2016 @ 02:10 pm
 
tātad biju izmēģinājumizbraukt ar normundu.

afigeķ! diena pret nakti! sākumā gan pamatīgi nobiedēja, liekot uzreiz sēsties pie stūres un braukt no zinātņu akadēmijas pāri salu tiltam, manus vārgos pīkstienus neņēma vērā.
braucām visu pusotru stundu. visu pusotru stundu patiešām braucām. ja arī mans lieliskais braukšanas stils viņu tracināja, viņš to neizradīja nekādi. sākumā ātri apstāstīja šādas tādas tehniskas lietas, tas aizņēma 5 minūtes (genadijs to pamanījās izvilkt līdz 35 min, fak, es tikai tagad pa īstam saprotu, KĀ viņš vilka laiku).
uz jautājumiem atbildēja par tēmu, nevis sākumā izstāstot anekdoti (piemēram, kā matemātikas skolotāja atnāk uz autoskolu un prasa, par cik grādiem jāgriež stūre...) un tad viedi nosakot - tas ir JĀSAJŪT, tāpat kā šņabis ar rupjmaizi pēc pirts, bļ.

karoče, ej dirst, genadij; ja es šodien rakstītu par tevi sūdzību, tā būtu bijusi daudz krāšņāka.
 
 
09 December 2016 @ 10:36 am
 
ja par tuvākajām draudzenēm, tad laikam kaut kāds saturna dziļākās pēcpuses retrogrāds, vai kas tur. divas nedēļas atpakaļ viņa impulsīvi nolēmusi atlidot ciemos. mēs izkalām plānus, cik jau nu grafiks ļāva, jo arī man šī nedēļa nebija no brīvākajām. viss vienlaikus un vēl mazliet. tomēr saplānojām gan aiziet man ausīs caurumus izdurt, gan pie kafijas pasēdēt, gan vēl arī kopā pēc maniem kursiem mājās aizbraukt. pirmdien, kad bija jāiet uz salonu, viņa zvana, ka "mēs esam rīgā". "mēs" iekļauj zināmu vīrieškārtas eksemplāru, kuram viņa solījās neatdoties par visiem simts. vakar viņa aizlidoja, es viņu tā arī nesatiku, jo visas tikšanās tika pārceltas. beigās jau arī nemaz nebija vairs vēlmes tikties, jo, acīmredzot, viņa mūsu draudzību nav vērtējusi pat tik daudz, lai vienkārši pateiktu, ka šīs dienas viņa grib pavadīt starp taureņiem un rozā brillēm. jūtos palikusi muļķes lomā.
 
 
09 December 2016 @ 10:24 am
 
kaut kā no visiem šogad dzirdu, ka posts un negals - nepietiek, ka ar radiem jātiek kārtībā, arī darbos arvien populārāks kļūst šitais..nu
Poll #20892 zsv
Open to: All, results viewable to: All

jums darbā uz ZSv tiek zspēlēts slepenais draudziņš, loterija vai zeķe, vai..?

View Answers


5 (22.7%)


14 (63.6%)

degalus
3 (13.6%)

Tags: ,
 
 
09 December 2016 @ 09:00 am
 
ziemassvētku spinning "apkārt pasaulei" un piyo christmas relax

un ko labu jūsu sporta klubs piedāvā decembrī?
 
 
08 December 2016 @ 03:45 pm
 
Nezinu vai tas tapēc, ka mēs visi esam pieauguši un aizņemti ar savām pieaugušo dzīvēm (ar dažiem šeit cibā draudzējos gandrīz no pašiem 16gadīgajiem pirmsākumiem!), bet manu, ka cibas ieraksti kļūst retāki un retāki, mazāk vārdu, mazāk komentāru. Reizēm pat paiet dienas, kad labi ja uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi ieraksti. Skumji, jo gribās zināt kas citu dzīvēs notiekas.