26 May 2015 @ 11:25 pm
Dunk!festival 2015 Beļģijā  
Pāris mēnešus atpakaļ ļoti cītīgi sāku klausīties pēdējo Jakob albumu Sines. Kā jau mūzika mēdz darīt - viņa uzrunā. Uzrunāja tik ļoti, ka sāku pētīt vai Jakob kaut kur tuvumā nespēlē kādu koncertu. Ar last.fm palīdzību ieraudzīju, ka viņi uzstājas Dunk!Festival Beļģijā. Izgāju cauri festivāla grupu sarakstam un secināju, ka šo vienkārši nedrīkst laist garām. No vienas mēneša algas nopirku lidmašīnas biļetes. No nākamās festivāla biļeti un atlika tikai gaidīt. 
Festivāls norisinās pilsētā Zottegem. Aptuveni 50km attālumā no Briseles. Pirmo reizi biju Beļģijā un iespaidi pārsvarā ir tikai tie labākie. Runājot par pašu festivālu, tad viņš nav liels pēc apmeklētāju skaita. Aptuveni 700 līdz 800 (limitēts skaits) apmeklētāji un daudzās, daudzās grupas. Festivālā varēja sastapt cilvēkus praktiski no visas pasaules (Rumānija, Anglija, Jaunzēlande, Zviedrija, Polija, Vācija, Spānija - ar dažiem šo valstu pārstāvjiem iepazinos uz vietas). Satiku arī dažus latviešus. Pats skaistākais ir tas, ka nevienam neinteresē tava ādas krāsa, orientācija, tautība - visi ir ļoti draudzīgi un visus vieno mūzika. Svarīgi laikam arī pateikt, ka nebija neviena apsarga. Visi sargāja viens otru. Trīs lieliskas dienas ar lielisku mūziku. Ja nākamgad būs lielisks grupu saraksts (par ko es nešaubos), tad noteikti mēģināšu aizbraukt vēlreiz! Skaņa un gaismas koncertos - labāku es neesmu redzējis nedz dzirdējis. Tiešām. 

Gribētos izcelt no daudzajiem koncertiem trīs. Amenra, Year of no light un Jakob. Šie koncerti vēl tagad dod enerģiju darīt dzīvē lietas tālāk! 

Daži dzīvie video ieraksti -
PĀRĒJĀS FOTOGRĀFIJAS )
 
 
noise Nr.: Year Of No Light
 
 
27 May 2015 @ 12:21 am
 
atkārtošos, bet šis ir par manu šodienu. skaisti noformēti vārdi par manu šodienu..
 
 
noise Nr.: radio
 
 
26 May 2015 @ 09:53 pm
: the age of adaline  
 
 
26 May 2015 @ 05:28 pm
 
kādus tik eventus man feisbuks nepiedāvā.

Живой квест "Хиппи на дорогах" от Questime

В коммуне гостит известная рок-группа, которая вот-вот должна уехать на фестиваль в Вудсток. Однако, автобус ломается, и ребята решают закатить прощальную вечеринку. Но она омрачается трагедией - лидера группы убивают. Полиция запирает людей в доме до выяснения всех обстоятельств. Однако, насильственная смерть - это не единственная темная тайна невинных хиппи.
Поиграем?
 
 
26 May 2015 @ 12:20 pm
 
dzīve vairāk ir tās pieskārieni mums, nevis pieredze vai kaukas cits tikpat šaubīgs. un kur tad viņa pieskarās un kā to vispār izšķirt? ja cilvēkam ir tāda naiva un bezatbildīga vēlme meklēt iemeslus. itkā viņš spētu no redzamajiem un neredzamajiem izvēlēties ko citu, kā vien pazīstamo iemeslu. turklāt tas bezatbildīgais kukainis vienmēr meklē, kas izdevīgāk un ērtāk.
tādā griezumā var teikt tikai - 'let it flow' un skaties ar pakausi. itkā.
 
 
noise Nr.: dzeltenie pastnieki
 
 
26 May 2015 @ 11:54 am
 
Ja es būtu piedzimusi otrā variantā, man šodien būtu vārda diena. Theoretical drinks all around!
 
 
26 May 2015 @ 09:20 am
 
vakar, lai aizmirstu par skumjām, uzslēdzu cinderellu.
and it did its job!
tā joprojām bija pasaka, bet ne vairs tik novienkāršota versija, kā mazās volta disneja grāmatiņas savulaik bija. keita blānšeta ļaunās pamātes lomā, protams, ļoti laba izvēle, lai arī vairāk par aktierspēli es nespēju novērst acis no viņas tievā vidukļa. vizuāli skaisti un ar dažiem patīkamiem jauninājumiem.
 
 
25 May 2015 @ 11:30 pm
 
Šī, protams, ir sirsnīgas acu bolīšanas vērta atziņa, bet man tikai teju vai burtiski nupat ir līdz kaulam beidzot aizgājis tas, ka dzīve ir daudz, daudz, daudz foršāka, ja no lietām, vietām, apstākļiem un cilvēkiem beidz gaidīt sazin ko un tā vietā iemācās par visu priecāties un to izbaudīt tādu, kāds jau nu tas viss ir.

Programmas turpinājumā — izdomāt, ko tādu acīmredzamu un pašsaprotamu varētu apjēgt nākamo.