16 October 2014 @ 12:14 pm
Bratislava  
Virtuvē pa logu var redzēt Zilo baznīcu, pa radio skan romantiskais slovāku reps, ārā 18 grādi. Turpmākās trīs dienas man būs randiņš ar sevi un trīs galvaspilsētām.
 
 
05 October 2014 @ 08:43 pm
dzīvoklis ar pievienoto vērtību  
Sadzīves ainiņa: svētdienas vakars, gludinu drēbes, draudziņš pie datora. Pēkšņi draudziņš iesaucas "O NEEEEINN!!!" ar skatu virtuves virzienā. Pagriežos, a tur pele mēģina piekļūt manai aizvērtajai zemesriekstu sviesta burkai.
Tālāk viss izskatījās aptuveni šādi: Bikini kill spiedz, draudziņš dzenas pakaļ pelei, tā kaut kur pazūd. Atradām peles "izeju" un te visā krāšņumā bija redzams īru diletantisms: vairākas trubas, kuras savieno mūsu boileri ar pārējiem, nemaz nav izolētas, nēē. Tur ir 3 fakin caurumi 5-7 cm diametrā! Bļē, es zināju, ka pārmaksāju par savu dzīvokli un būtībā maksāju par rajonu, kurā dzīvoju, bet nu šitā!!
Tags:
 
 
sense Nr.: argh
noise Nr.: maná - ángel de amor
 
 
28 September 2014 @ 02:04 pm
 
Šobrīd sēžu, šķiet, Dublinas hipsterīgākajā kafejnīcā. Pie ieejas durvīm karājas visādas vintedžkleitas, interjers sastāv no baltajām metro flīzēm (mana vannasistaba arī šādi izskatās btw) un koka dēļiem, pa lielajiem logiem var redzēt garāmejošos modes blogerus un wannabe māggzliniekus, man blakus sēž kkādi dienvidāfrikāņi un blenž aifonos, no tumbiņām skan D'Eon... Ā, un kafejnīca saucas Berlin un es pasūtīju raspberry cheesecake brownie un organic tēju.
 
 
sense Nr.: kkāds nemeinstrīms.