21 July 2014 @ 11:08 pm
 
Kamēr jūs tur pozitivusā karsti čurājāt, es tikmēr sēdos savā pedijvagonā un maucu uz Dublinas dienvidiem Massive Attack klausīties. Dāmas un kungi, i'm officially too old for this shit! Massive Attack ar saviem politiskajiem virsrakstiem bija lieliski un tieši tas, kas man bija vajadzīgs, taču viss pārējais, visi tie dzērušie īru jaunieši, kuri ir tikai varbūt, nezinu, 8-10 gadus jaunāki par mani, bet tādi, nu tāāādi idioti! Mīļās meitenes, ja jūs izvēlaties vilkt high-waist, super apspīlētus džinsu šortiņus, kur viss veļas laukā, tad lūdzu, lūdzu, parūpējieties par to, lai jūsu izsmidzināmais "iedegums" neradītu abstraktu māāgslu uz jūsu super-celulīta ciskām. DZELTENS CELULĪTS! Mani visu dienu vajāja dzeltens celulīts ar heinekena glāzītēm... Kuda mir kaķitsja?!

Bildes nav no šī festivāla, bet katru sekundi es redzēju aptuveni šādus eksemplārus, tikai krietni ekstrēmākus, jo internets ne par ko negrib rādīt neglītas bildes:

vistu stilbi (nr. 1, 2 un 4, tikai daudz, daudz spray tan iedeguma! vidējā izskatās normāli)

celulīts (tikai vēl spilgtāk izteikts)

stilbi stilbi (šitā, tikai klāt daudz alkohola un vēl vairāk celulīta)


P.S. pagājušā gada longitude mani traumēja, kad divas šādas stilbu meitenes ieradās tusēt un izdomāja apgulties uz zālītes. Diemžēl, mikrošorti abām bija krietni par mazu un apenes tika atstātas mājās...
 
 
sense Nr.: snarky
 
 
17 July 2014 @ 05:18 pm
 
Oj, cilvāāki, man tā sirsniņa sāp! Draudziņa kolēģis atgriežas Spānijā, bet viņam ir divi mazi kaķīši, kurus viņš nevar ņemt līdzi; draudziņš atsūtija linku, lai man salauztu sirdi, jo maita zin, ka mēs nevaram atļauties kaķīšus mūsu dzīvoklī, bet tāāāādi kaķīši!!!

Rekur links: http://www.gumtree.ie/cp-cats-kittens-in-dublin/two-lovely-kittens-607136012
Tags:
 
 
sense Nr.: ;(
 
 
27 June 2014 @ 10:04 pm
 
Tā sajūta, katru reizi pametot mājas, nekur nepazūd. Tā aizbraucēja sajūta vienmēr paliks.
Mūžīgās ilgas pēc mājām.
Tags: ,
 
 
sense Nr.: sad
noise Nr.: rix radio