22 September 2016 @ 11:29 am
kāzu plānošana īsi un kodolīgi  
klusās šausmas un dārgāk nekā plānots...
Tags:
 
 
14 September 2016 @ 12:14 pm
 
Šorīt, pirms došanās uz lidostu, ieskrēju uz ātrajām brokastīm Innocentā. Kad piesēdu štopsēt savus kartupeļus ar gurķīšiem, pamanīju divas pazīstamas sejas pie lielā branča galda. Pareizi, tie tak ir tie lohi no pamatskolas paralēlās klases!
Kamēr viņi pildīja savus šķīvjus ar brokastu labumiem, es klusi viņus vēroju. Šķiet, nekas nav mainījies, jo abiem bija uzkačāti muskuļi, bet tajā pat laikā uzēsti vēderi. Lacoste polo krekls ar uzrautu apkakli, Armani džinsi un kaut kādas melnas brenda kediņas ar zelta iniciāļiem kā jaunajam krievam. Otrais bija uzvilcis melnu, apspīlētu trikotāžas džemperi un tikpat doļčegabanveidīgus džinsus/plimsole kedas. Milzīgi rokas pulksteņi, milzīgi smartfoni.
Aiz visa šī new money ponta (pieparkojās ar hlamūru auto) bija redzams, ka viņos joprojām sēž kompleksainie puikas no Latgales, kuru augums nav no tiem garākajiem un atzīmes nav no tām labākajām.
Klusībā nosmīkņāju un pagriezu galvu uz otru pusi. A tur hipsteris sēž ar savu ābolleptopu, kuru rotā uzlīme "My life is more awesome than your vacation". Ok...

Žažda ņišto, imidž - vsjo!!!
Tags: ,
 
 
sense Nr.: sarkastisks
noise Nr.: lidostas kņada
 
 
13 September 2016 @ 09:49 pm
 
Uz Latviju atlidoju ar rudens drēbēm. Rīt agri uz Berlīni, a tur 30 grādi. Un izšķīdīšu uz karstā vācu asfalta savās melnajās drēbēs, božemoj!