atkal???
chuuskas shnjaaciens
Replying To 
2.-Dec-2004 10:14 am
Nju vinja jau tikai sausaa veidaa pienu pienjem, shkjidrais nederees...
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 23. 2026, 11:50 pm GMT.