atkal???
chuuskas shnjaaciens
Replying To 
7.-Nov-2005 05:17 pm
un tad uz turieni, kur kjeizars ar kaajaam, ja?:)))
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 22. 2026, 11:49 pm GMT.