atkal???
chuuskas shnjaaciens
Replying To 
14.-Okt-2005 04:04 pm
naakoshnedeelj 1000 punkti, ka aizbraukshu un iesim uz to suuda salidojumu un izgrieziisim visaam kuceem pogas! luuk taa!

btw. ES TEVI LJOTI MIILU!
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 23. 2026, 4:09 am GMT.