atkal???
chuuskas shnjaaciens
Replying To 
14.-Okt-2005 03:54 pm
cepumi, a piiraagi ar spekji arii buus? tad mans buus ciemaa kaa likc;)
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 23. 2026, 4:09 am GMT.