atkal???
chuuskas shnjaaciens
Replying To 
27.-Dec-2004 11:57 am
droshi, tikai laiciig briidunu ka lietoshu alcaholu un uzmaakshos katraam smukaam kaajinjaam;p
Reply Form 
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
This page was loaded Jun 23. 2026, 10:10 pm GMT.