belmondo's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in belmondo's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Monday, May 20th, 2019
  12:15 pm
  kaut ko gribas pateikt
  bet laika ta nav un gaume arī aizgājusi, aizgājusi

  https://www.youtube.com/watch?v=4X18-wRC7gE&list=PLEDEEFBA96D632270&index=5
  Thursday, May 16th, 2019
  10:16 am
  piebilde
  un tomēr pozitīvisms ir ļoti apšaubāms lielums. augstprātīgs un iluzors
  10:06 am
  jahve
  sapratu, ka neierakstu lietas, kas nav kaut vai mazliet dramatiskas vai, ja nevar iebilst. Kritiskumam pret pozitīvismu nevajadzētu kļūt par esenciālismu, ja, cien god. Es te sevi uzrunāju. Man viss ir labi, uzkrāsoju šodien lūpas, dzeru kafiju, iešu uz interviju par feminismu (atkal), man patīk drēbītes, krāsiņas, sportiņš, grāmatiņas. Un vēl Virginia_rabbit ieraksti ir ļoti kruti. Nu, lūk, bet bez vienkāršrunas iestarpinājumiem un ironijas es šo nevarētu pateikt. Liktos derdzīgi pielienoši. Kam? Visumam? Jahvem? Jo viņš jau redz, kā es patiesībā? Moš neko neredz un ir daudz jau nu mīlošāka/s par mani.
  Monday, May 13th, 2019
  12:33 am
  Thursday, May 9th, 2019
  12:42 pm
  šorīt lidoju
  Tagad es zinu, kas lido uz Tallinu un no. Sportisti, uzņēmēji un dažas uzņēmējas. Vēl pa kādam viņu bērnam, bet ne maziņi. No 16 uz augšu. Ko es varu vēl pateikt: krievu rakstniece Jeļena Čižova uzrakstījusi rakstu, kur runāt arī par Staļina atbildību Ļeņigrades blokādes traģēdijā un viņa jau ir iesūdzēta tiesā. Šodien drošvien viņas lellītes kaut kur dedzinās. Baltkrievu PEN par milzu naudu, kuru dod Starptautiskais PEN veic uzņēmuma (t.i. PEN) stratēģisko analīzi un plānošanu. Šis mani biedē un mulsina, bet es ceru, ka ja līdz tam nonāktu, es vairs nebūtu vadītāja t.i. kaut kad vēlāk. Ir gan protams tur jomas, kas saistītas ar valodas aizsardzību un tulkošanu, kur var plānot. Bet citur tā mulsinoši: gatavoties tam, ka būs s... No otras puses, laikam tas ir pareizi, jo stjuartes, piemēram,taču arī gatavojas un trennējas ļaunākajam, kurš var viņu mūžu laikā arī nepienākt. Es tikai skaļi domāju.
  Grāmata vēl nav pabeigta.
  Monday, May 6th, 2019
  11:19 am
  visi kliedz
  visi kliedz. es rakstu par būhenvaldes nometnes bordeli, kurā strādāja rāvensbrikas nometnes ieslodzītās. Bordelis apkalpoja koncentrācijas nometņu ieslodzītos. Himlers bija to izlēmis, izmantot kā darba spara veicināšanas rīku. Uz bordeļiem nevarēja iet romi un ebreji. Komunisti negāja ētisku vai stratēģisku iemeslu dēļ. Himlers ideju bija aizguvis no austrumiem: jāpāņi izmantoja comfort women, lai rosinātu savu kareivju cīņas sparu. Comfort women pārsvarā bija korejietes, kuras sagrāba ar varu mājās un uz ielas. Jo valstij vajag. Rāvensbrikas sievietēm bija apsolīts, ka viņas tiks brīvībā pēc 6 mēnešiem, ja strādās bordelī. Tak nē, smējās Himlers pēc tam, viņas tiks brīvas no darba bordelī. Kamon.
  10:50 am
  ziņas no meditāciju nama
  visi ir telefonos. es meditēju. telefonā. Jaunākais bērns vēl tomēr apzinās nepieciešamību veikt rīta rituālus un viņai arī nav otra viņas vecuma bērna, kas viņu atbalstītu, neko nedarīšu, dumpī. Vecākajam bērnam ir māsīca blakus un viņas ir banda. Mazā, kurā arī grib būt banda, staigā no vienas istabas otrā, mēģinot panākt, lai kaut kas notiktu normāli. Beigās viņa neiztur un kliedz ļoti skaļi: kad mamma pameditēs, tad gan jūs redzēsiet. Un aizcērt durvis. Vecākais bērns paralēli kliedz: mammu, tu dzirdi tikai vienu pusi stāsta. Guļot gultā un būvējot kaut kādu paralēlo trušu realitāti aifonā, par kuru maksā mana mamma. Nirvana pilnīga.
  Sunday, May 5th, 2019
  10:58 am
  Saturday, May 4th, 2019
  5:11 pm
  Infamous
  šodien ir daudz ēdiena. Es aizbraucu iepirkt ēdienu un biju laimīga, ka transports ir par velti. Tad vēl maana mamma mums uzsauca visādus ēdienus no Vairāk saules. Svētki. Greisa no Malavi, kurai reizēm ir elektrība, bet biežāk nav un, kura iet pārrakstīt savus dzejoļus uz interneta kafejnīcu, kurā tad var gadīties, ka nav elektrības tai mirklī, kad aiziet un apsēžas, tātad Greisa, kura ir pasniedzēja un publicēta dzejniece, man šodien uzraksta un saka: Hello infamous. To autocorrects izlabojis, kad viņa rakstīja manu vārdu.
  Es šobrīd netieku galā ar grāmatu. Tiešām nu ir diezgan iestrēdziens. Tad es paskatos war crime trials, hanging at landsberg's prison. Tur sākumā ir tādi kadri ar cilvēkiem, kuri ir priecīgi satraukti, ka viņus filmē un smaida, koķetē, tikpat labi sekot varētu kāda bērna jubileja. Pakāršanu es tomēr nespēju skatīties.
  Friday, May 3rd, 2019
  8:36 am
  Liliju paradokss
  Es tuvojos situācijai, ka skatīšos uz lilijām ekrānā, ne tās ēd, ne dzer, bet pats Zālamans savā godībā... Tomēr tai pašā laikā, es lidošu, lidošu ar lidmašīnu uz Tallinu. Uz Tallinu. Kad es sāku ceļojumu uz Ekvadoru Rīgas lidostā, gāju no kapelas, rokā sažņaugusi balderiānus, atskanēja paziņojums, ka tiek izziņota iekāpšana lidojumam uz Igauniju un domāju: kas ir tie dīvainie ļaudis, kas lido uz Igauniju? Kas viņi ir?
  Wednesday, May 1st, 2019
  4:38 pm
  Paint it black
  bija talka. Bišku pakrāsoju. Meitenes arī.
  https://www.youtube.com/watch?v=5wCUlPNlQuA

  It is often claimed that Jagger took inspiration from novelist James Joyce's 1922 book Ulysses, taking the excerpt "I have to turn my head until my darkness goes", referring to the novel's theme of a worldwide view of desperation and desolation.
  Tuesday, April 30th, 2019
  12:04 pm
  happy and gay
  i am happy and gay, kas nozīmē, ka esmu priecīga. Es redzēju Džeku Nikolsonu pie Mārtiņa Beķerejas, kur biju runājusi ar brīnišķīgu meiteni par savām lugām un feminismu. Es mēģināju Nikolsonam noslēpumaini (ha ha ha) uzsmaidīt (droši vien atkal sanāca baisais ģīmis). Pie tam, mana sarunu biedre man nopirka vecrīgu un melnu kafiju. Tad es vēlāk nopirku Dēzijai Kapteiņa Apakšbikša pirmo daļu vārda dienā.
  ps. ieraksta nosaukums ir lēēēēēēts triks. ā, es sapratu, ka nevar minēt vīrieti īstajā vārdā
  Monday, April 29th, 2019
  11:58 am
  par grāmatiņām
  rakstu žurnālam Santa par grāmatām. Viens no punktiem ir "grāmata, kas atspoguļoja manu jaunības izjūtu". Pirmais, protams, ir: pag, pag, es tagad esmu jauna (nuuu, laikam vairs ne tik ļoti, bet nu...ok. Laligabas pasākumā sarunā ar Kuku, sapratu, ka esmu tai vecumā, ka drošvien man vairs nebūtu forši prasīt, kad ir gaidāms nākamais bērns) Bet, otrais ir tāds: diezgan rupji varētu pateikt šai gadījumā. Varbūt arī pateikšu.
  Saturday, April 27th, 2019
  4:23 pm
  real rakstīšana
  šodien vairs nevienu nemīlu. Gandrīz. Izņemot dažus īpašos. Jo dedlainu dedlains ir 9. maijā. Urrā.
  Friday, April 26th, 2019
  12:33 pm
  atzīšana
  Kādas tur laligabas, kādas tur balvas par novitāti, ārzemju ceļojumi, stipendijas un tulkojumi. Tos var krāt un krāt un krāt. Bet, var arī nenotikt lūk kā: šodien mans tētis (patēvs) atbrauc no saviem laukiem, atved man kartupeļus un prasa: KĀ RAKSTĀS? KĀ RAKSTĀS? Tas ir noticis. Mans tētis ir atzinis, ka tas ir mans darbs. Protams, tāds darbs, kurā strādājot viņam ir jāved man kartupeļi no laukiem. Un tomēr. Es visus mīlu. Gandrīz.
  Wednesday, April 24th, 2019
  1:17 pm
  Vilks
  Sāp galva. Man ir nogriezti mati. Ļoti skaisti izskatās. Viena no rakstīšanas grupas meitenēm teica, ka: atvainojiet, skolotāj, bet jūs tagad izskataties pēc vilka. Okei. Tas der. https://www.google.com/search?q=volk+nu+pogodji&client=firefox-b-d&channel=crow&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiskdO9wOjhAhVul4sKHXmtAeEQ_AUIDigB&biw=1280&bih=573#imgrc=X_-Ur9iOPSwv8M:
  Monday, April 22nd, 2019
  2:05 pm
  Alberts
  Satikām Albertu. Bērnu laukumiņā. Gadi seši, septiņi. Gaiši mati, priekšējie piena zobi izkrituši. Runā ļoti neskaidri. Nerunā, faktiski. Ļoti patīk viņam Dēzija. Skrien pakaļ. Kopā šļūc no kalniņa. Tad kaut kas notika. Es tagad domāju, kas. Mamma pateica: Albert, re kur meitene tevi nevar sagaidīt. Un viņš uzreiz bums un pagrūž Dēziju, diezgan stipri. Un, re kas notika, es Albertu pirmo apskāvu automātiski. Nedari tā, es teicu. Tad uzreiz apķēros un apskāvu meitu. Es zinu arī, ka vispirms ir jāapskauj bērns, kuram tiek darīts pāri. Bet mani pārsteidza tas, ka es tomēr instinktīvi apskāvu viņu. Nē, ne tāpēc, ka viņš ir puika:) Drīzāk domāju, ka tāpēc, ka esmu iemācījusies tā tikt galā ar agresoriem un savām bailēm no viņiem. Apskaujot. Pēc tam Alberts, protams mammas mudināts, nāca runāt un teikt, ka tā vairs nedarīs. To pateica diezgan skaidri. Tad uzreiz, iespēra Dēzijas dip dapam. Bļin, tipa, es esmu dusmīgs. Dusmīgs, es saku. Es viņam saku, ka es arī labprāt kādreiz kaut kam iespertu. Mamma tāda atvieglota šķita, ka es nedusmojos. Bet arī šķiet, ka nav viņai nepieciešamā atbalsta, jo viņa saka: kāpēc Albert tu tā dari? Kā, kāpēc, dusmīgs viņš ir.
  Wednesday, April 17th, 2019
  3:39 pm
  this is mindblowing
  izrādās es jau pirms 10 gadiem esmu bijusi tīri ok.
  3:33 pm
  hello darkness
  ha ha ha ha ha ha internets uzbrūk. Es biju vispār aizmirsusi par šīs dienasgrāmatas eksistenci. Vispār. Kad Sickboy tikko (ne tikko. Pirms divām dienām) nokomentēja manu pirms 10 gadiem rakstīto tekstu, es izlasīju to un domāju, ka to varētu būt sacerējusi mana māsa Katrīna. Un vēl, es biju paredzējusi, ka es esmu no cibas izdzēsusies. Hmmm, bet tagad jau vairs neko, i am back.
  Wednesday, May 6th, 2009
  8:40 am
  rekviēms sapnim
  Pabeidzu skatīties "Requiem for a dream". Režisors Darens Aronovskis. Neko par viņu nebiju dzirdējusi. Baigi iespaidīgi. Pēdējās 20 minūtes gandrīz neiespējami skatīties. Tagad viņš taisa "Robokopu":)
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba