belmondo's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in belmondo's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, June 30th, 2022
  9:33 am
  Tuesday, June 21st, 2022
  12:12 pm
  Sunday, June 19th, 2022
  4:32 pm
  rakstīšana kā darbs
  man patīk rīti, kad es kaut ko tur rakstu un man šķiet, ka pat kaut kas tur notiek. Bet tad atnāk pēcpusdiena, pulkstens 16, ommmmmmm, un pulkstens 16 man saka, tu labāk vispaŗ met šito visu pie malas, ēd šokolādi un skaties Mubi filmas, bet tā kā tavs intelekts tik tālu šobrīd nevelk, tad Umbrella academy vai varbūt Office.

  we caused the paradox and this paradox is swallowing thingsssssssssss

  https://www.youtube.com/watch?v=hs6alRuY1UU
  Saturday, May 28th, 2022
  4:58 pm
  these are stories - they were people

  morten langeland
  Thursday, May 26th, 2022
  2:46 pm
  Tā gaisma
  Mammai

  Tā gaisma
  kas visu nakti
  agonijā smējās
  par mani
  un par tiem,
  kas tumsā.
  no rīta atjēdzās,
  ka jāspīd
  tiem,
  kas pelnījuši
  gaismu.


  Agnese Gaile
  Tuesday, May 24th, 2022
  10:34 am
  delle
  noskatījos dokumentālo filmu par Delli. Tā ir ļoti dīvaina un smaga. Un tad es domāju, vai tas stāsts neaizsedz Delles satriecošo mākslu. Kaut kas līdzīgs noticis ar Asju Lācis, viņas stāsts, mīts par viņu, kas ir neglaimojošs, aizsedz viņas darbu un ieguldījumu. Vai nav tā, ka mīti par vīriešiem viņus ceļ, vēl vairāk izgaismo viņu paveikto, bet mīti par sievietēm viņu izdarīto gremdē? Kāpēc tā ir?
  Es pilnīgi dzirdu kā Tumans saka, ka tā ir dabiskā hierogamijas uzbūve, kur auglīgā matērija zeme -sievišķais ielaiž sevī debesis, kas ir tā kā vīrišķais un rodas jaunais. Bet, labi tas neko nepaskaidro un tomēr es šo sindromu, kurā sievietes darbus aizsedz vīriešu "nedarbi" saistu ar vispārējo mizogīniju.
  Filmā par Delli ir forša līnija ar to klusēšanu, par kuru Delle arī izsakās, ka neviens viņai neko nesaka (skatītāji), neko nejautā ("draugi) un protams, ja viņai pirmo (?) reizi jāstāsta filmēšanas grupai, viņai ir grūti to izstāstīt.
  Tā klusēšanas līnija ir superīga.
  Bet viņas darbi ir vienkārši satriecoši. Un es negribu, lai tie pazūd aiz tā stāsta smaguma.
  Thursday, May 19th, 2022
  1:49 pm
  Wednesday, May 18th, 2022
  9:34 am
  We Are In The World, So Are Words, How Nice, Everyone's Here by Gokcenur C.
  1 - The day hisses like an empty tap

  2 - There are some gaps in your story, you say, I say the wind awakens
  the shawl on your shoulder, is the lace made out of knots or holes?

  3 - The shadow of a hawk collides with your shadow. Neither you nor the hawk
  are aware of this

  4 - By the way I prefer to think of myself as a stool.

  5 - I wrote things, that have stories, without telling the story.

  6 - We are in the world, so are words, how nice, everyone's here

  7 - If you unbraid and comb my hair, dead bees will rain upon us

  Translated by Alexandra Buchler and Gokcenur C.
  Monday, May 16th, 2022
  6:23 pm
  sievietes
  ir afigenno krutas arī citās pasaules valstīs.
  Wednesday, May 11th, 2022
  1:55 pm
  Klišeja
  es biju peldēt baseinā. Tas man ļoti palīdzējis.
  Wednesday, April 20th, 2022
  3:00 pm
  dārznieks
  Emma Jones

  Gardener

  A kind of anxious man
  one day rose from the dead
  and walked to the nearest town
  where the women were playing bingo
  and the TV's chorused quietly.

  And he asked "What happened?
  What am I, and where have I been?"
  One citizen could see he was honest,
  and cleared the room above his garage,
  and made this man his gardener.

  All day now this man will sit
  on a ride-on mower, in fictive America,
  and groom the grass in rows,
  and hear the cuttings rot,
  and the bees blaze in the trees.
  Sunday, June 6th, 2021
  6:30 pm
  putni augļudārzā!!!
  Mēs ar Teo tikko apdolbījāmies no ēdiena.
  Varbūt arī no tās sajūtas, ka beidzot bijām kafejnīcā (terasē). Bet, nu tiešām, gandrīz bailīgi teikt, cik tai Putni augļudārzā ir garšīgi, jo tad jūs atnāksiet un visu apēdīsiet. Bet, tiešām, ļoti garšīgi. Ēdām kazas siera salātus un Teo -- vistas burgeri ar kartupeļu vafeli. Tur vēl ir iekštelpās papagailis un putniņš uz vienas kājas.
  Tuesday, June 1st, 2021
  3:26 pm
  leimais ieraksts
  es šodien dabūju otro vakcīnu. Medmāsa man iedeva arī nozīmīti.
  Wednesday, May 12th, 2021
  2:37 pm
  es kaut ko te
  gribu ierakstīt. Varbūt tāpēc, ka silts. Siltumā vieglāk rakstīt un nedzēst uzrakstīto. Man siltums ir tik svarīgs. Es raudāju Asīzē izkāpusi no autobusa nevis Asīzes Franciska dēļ vai kaut kada reliģiska pārdzīvojuma dēļ (tai laikā vispār sevi definēju kā tādu, kas Dievam netic), bet tāpēc, ka beidzot bija silts.
  Kultūrelpa iedeva naudu Latvijas PEN podkāstam Obligātā literatūra. Man šķiet tas būs foršs podkāsts. Vairāk es neko neteikšu. Paldies, ka iedeva. Vairāk nezinu, ko teikt, tāpat kā gandrīz neko neteicu par visu to Laligabas....kā,lai to nosauc?! Jo es nezinu, ko teikt. Es negribu taisnoties. Es vispār diezgan bieži identificējos ar Kordēliju no Karaļa Līra, kurai jautā, kādiem vārdiem viņa pierādīs, ka mīl. Ar šo paziņojumu ir divas problēmas: 1. iespējams, ka tas kādam šķitīs augstprātīgs (kā es nojaušu tāds šķiet daudz kas, ko es daru. varbūt nojauta ir kļūdaina), 2. Kordēliju beigās nogalina un viņa tā arī neko dižu neizdara un nepasaka, kalpo vien par kaut kādu simbolu kaut kam, vārdā nenosaucamam.
  Saturday, April 17th, 2021
  7:03 pm
  grāmata
  man patika, ka kāds grāmatu blogeris bija ierakstījis par Rakstītāju, ka pirmo reizi esot lasījis grāmatu, "kurā ir tādi...nu var teikt, ka lamu vārdi". Kādi gan tur lamu vārdi: pisties, kaunuma apmatojums un peža. Un tad šķiet, tas ir muļķīgi, ka nav normālas seksuālas izglītības un tāpēc arī šie vārdi tiek saukti par lamu vārdiem. Bet no otras puses, tik cilvēcīgi un arī teikts, ka aizkustināja, ka stāsts izstāstīts bez izskaistinājumiem, kaut bija grūti brīžiem, izsekot. Es kaut kā pēkšņi jutos laimīga, ka esmu uzrakstījusi grāmatu, kura kādam šķitusi tāda.
  Thursday, May 21st, 2020
  3:37 pm
  nevaru iepriecināt
  arī šito romānu rakstot, es arvien vairāk atrodu daudz visādas nomācošas informācijas, kas nav manā iztēlē, bet ir visādi fakti, kas ir pat aprakstīti, piemēram Inetas Lipšes grāmatā, bet tagad iedziļinoties, un saliekot kopā kaut kādas mozaīkas daļas, tā bilde kļūst arvien tumšāka un ... ko lai ar to iesāk. Bet, es čista negribēju - on sam prišol
  labi, vismaz, ka līdz šim esmu paspējusi kaut kādu seksu jau uzrakstīt
  Wednesday, May 6th, 2020
  2:44 pm
  remark(a)s
  Tātad Remarka "rietumu frontē bez pārmaiņām" netika pieņemta ar sajūsmu. Latvijā tā tika nolikta kā degradējoša, nepatiesa un filmu pēc šī darba tika aizliegts izrādīt. Un tad viņš sāka rakstīt "Trīs draugus" un turpināja tos rakstīt visu atlikušo mūžu. hmm...nu nezin...es vienkārši gribēju šo te pastāstīt. Kļuva viņa neprātīgi žēl.Kaut gan Trīs draugi, protams, ir savs šarms un pienesums. Tomēr Rietumu frontē bez pārmaiņām ir, like - mind blowing expierence.
  Vēl, garastāvokļa uzturēšanai, varu pastāstīt, ka 1942. gada ziema bija tik barga, ka vācu kareivjiem krita nost plakstiņi, nemaz nerunājot par citiem locekļiem. Bet Hitlers uzskatīja, ka meteoroloģiskajām prognozēm nevar ticēt un, ka īsti vīri ir dabas sastāvdaļa un spēj kaut kā sadzīvot ar tās dažādām izpausmēm, tāpēc bija sagatavojis vārdnīciņas kareivjiem ar tādām frāzēm kā: "Kur ir kolhoza priekšsēdētājs?" un "Vai jūs esat komunists?", bet ne vilnas zeķes, cepures un mēteļus.
  Sunday, February 23rd, 2020
  8:59 pm
  tomēr tur ir ļoti
  And God saw every thing that he had made, and, behold, it was very good. And the evening and the morning were the sixth day.

  Es tā kā iedomājos, ka tur nav "ļoti", ka tas tikai manā intensīvajā emocionalitātē šis ir "ļoti" un tas ir "ļoti", bet izrādās, ka arī angļu bībeles tulkojumā ir "ļoti"
  Friday, January 31st, 2020
  11:10 am
  mildas lietus
  Teo sāpēja zobs un pie zobārsta bijām pierakstījušies otrdien, bet tik ilgi gaidīt nevarēja. Pieņēma mūs kaut kā tomēr šarlotē, jo sāp. un izrāva. Bet viņai ļoti viss sāpēja. un tas mans nervozitātes līmenis un jūtīgums par šitām štellēm nemazinās ne no bērna uz bērnu, ne no tā, ka ir jau pieredzēts. Es vienkārši nevaru tolerēt, ka viņai sāp. Mani tas uzplēš un viss ir slikti. Labi, tagad viņa aizbrauca pie tēta atpūsties, bet man ir jāiet runāt radio un es nezinu, kā lai to izdara cilvēcīgi, jo es vienkārši gribu sēdēt un raudāt četras dienas no vietas. Bet vēl varbūt arī, ka es beidzot varu atļauties sajust, cik man tas ir grūti (protams, viņai grūtāk), jo šoreiz bija viņas tētis, kurš tad nu šobrīd ir atbildīgais. Parasti es esmu atbildīgā un es nevaru piņņāt, jo es esmu atbildīgā par visu. Es ļoti gribu paraudāt. un man bail, ka es tai radio apraudāšos
  Wednesday, November 13th, 2019
  7:44 pm
  Pilnmēness
  vienkārši ir pilnmēness. Tas jāņem vērā.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba