belmondo's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in belmondo's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, July 18th, 2019
  3:23 pm
  lamāšanās mūzika
  Es esmu tikusi līdz tai jobanajai bordeļa ainai, es lūdzu atvainot par lamāšanos, jo tagad man kaut kā tas ir jāuzraksta un tas nav manos niecīgajos spēkos. Šobrīd tur man ir sarakstīts tik daudz, ka par daudz un par daudz. Un pārāk par mani. Nevis par viņu. Un viņu. Un viņu.

  Šodien pie jūras bija tik bieza migla, ka varēja griezt ar nazi. Un uznāca vienā mirklī. Glābēji gāja ar tiem sarkanajiem priekšmetiem kā baywatch un lamajās savās rācijās. Dabas stihija bļin, viņi teica. Cerams, ka drīz beigsies. Un tad viens no viņiem stāvēja tuvu pie krasta, iepletis kājas un vēroja. Tomēr aizkustinoši, ka rūpējās. Kaut lamājoties.

  Viens no maniem mīļākajiem filmu kadriem ir tas, kur Fellinī filmā, laikam "Intervija", krāsotāji krāso paviljonā debesis un arī šaušalīgi lamājās. Pošol v žopu vai kaut kā tamlīdzīgi.

  https://www.youtube.com/watch?v=Bd78aT7-RXU
  10:02 am
  ļoti nopietns belmondo
  "Cik ļoti Dievs skumst, kad daudziem jaundzimušajiem, atraidītām cilvēku grupām, gejiem un lesbietēm, invalīdiem, sakropļotiem cilvēkiem, tā dēvētajiem grēciniekiem un noziedzniekiem trūkst patiesu un mīlošu spoguļu." (ričards rors)
  Un, kā es to saprotu, tā nav viņu vaina, tā ir cilvēku, kas šos cilvēkus spoguļo kā grēciniekus un noziedzniekus, problēma.
  Wednesday, July 17th, 2019
  4:07 pm
  day 2
  Tā čorņiņka prečorņinka man uzrakstījies. Nu tā. Ir. Kontrastam laikam.

  https://www.youtube.com/watch?v=bwJp_Xh8lP0
  12:01 pm
  Tuesday, July 16th, 2019
  4:16 pm
  rakstīt peldēt skriet rakstīt peldēt
  es atbraucu uz Ventspili. Man jānopērk lēcu šķidrums un kaut kas ar ko notīrīt datoru. Un varbūt kaut kas ēdams. Man patīk ēst. Es atvedu līdz arī tādu garu zīmējumu uz kura viss ir uzzīmēts, kā manā darbā būs. Man ļoti patīk Duks. Es varētu pat pati sev iepatikties caur to, cik ļoti viņa man patīk.

  https://www.youtube.com/watch?v=j0f5ZG9LG6k
  Saturday, July 13th, 2019
  12:24 pm
  Saturday, July 6th, 2019
  1:56 pm
  songs for tony
  ik pa brīdim jāraud, cik skaisti, mūzika, skaisti, jūra, aizkustina, lietus uz kafejnīcas galdiņiem, oficianti skrien, izmantojot paplātes kā lietussargus, sieviete melnām acu ēnām dejo grebenščikova koncertā, citu dzejoļi, svešinieku laipnība, meitiņa azistāv misteru bīnu skaļā balsī, grāmata atveras īstajā vietā..

  https://www.youtube.com/watch?v=X2Jz1WwNlQ4
  Wednesday, July 3rd, 2019
  8:36 pm
  nebināri vērtējama ziņa
  bet tātad, notika kas tāds, kas nav vērtējams binārā vērtību sistēmā, es vēl tagad atcerējos, kā gribētu uzrakstīt kaut kādu tekstu par to, kā suteners sarunājas ārkārtīgi aukstā (un te nu mēs nonākam aci pret aci ar to faktu, ka es tiešām uzrakstīju "aukstā", bez ironijas. Nu, tad tā arī paliks) stilā ar savu padoto - sutenera asistentu (ha) un stāsta vājprātīgas debīlas, varmācīgas lietas, kas jādara ar prostitūtām un dzīvi kopumā, bet dara to izmantojot smalku izteiksmi un piesaucot kādu filozofu, un pat ne tos, kas pirmie varētu ienākt prātā kā kants vai nīče, protams, bet kaut ko specifisku, kaut kādu bērkliju vai loku, man specifisku, protams, bet, jā, atpakaļ pie tā, kas noticis:

  Mana terapeite pastāstīja, ka ir noskatījusies stendapu. Viņa teica: man patika. Pasmējos.

  No vienas puses: aizkustinoši un pacilājoši, no otras puses: vai nav tā, kas tas iezīmē kādas no divu šo štellīšu (1. terapija, 2. stendaps) beigu sākumu?
  8:17 pm
  i am tired
  i am tired
  now i am really tired
  really tired i am am am am
  Friday, June 21st, 2019
  8:59 am
  smaržu jūtība
  neviens mani neklausa, bet vismazāk: naudas plūsma. Tā dara, ko grib, skatās cauru dienu multenes, kad es tai saku: klausies, ja mēs visu dienu skatīsimies multenes un lasīsim, tad mums nebūs ar ko samaksāt internetu un atslēgs vispār nafig elektrību. Un viņa man atbild: ha ha ha, tad mēs iesim uz bibliotēku, tur ir internets par velti. Tas mani ārkārtīgi nomāc, jo reizēm citi cilvēki, kas izmanto bezmaksas internetu bibliotēkās, slikti smaržo.
  Tuesday, June 18th, 2019
  2:18 pm
  visādas lietas
  manas lietas ir visskautkur. Telefons ir labotuvē, kurā nav iespējams to salabot, blociņš ir raiņa un aspazijas muzejā, laikam pie kases, lādētājs ir pie K. - bija mašīnā vai nu bagāžniekā vai uz aizmugurējā sēdekļa, lietusmētelis ir pie A., ritenis stāv šobrīd Antonijas ielas pagalmā, riteņa groziņā atrodas T. ķivere...es domāju, ka tas liecina par manu spēju nepieķerties lietām. jā
  Saturday, June 15th, 2019
  9:06 pm
  Sunday, June 9th, 2019
  1:07 pm
  cietuma štellītes
  Iegruzījos, ka Golunovs piekauts. It kā: vai tad tas nebija gaidāms? Bet, no otras puses: kā tas var būt, ka es jau zinu, ka tas ir gaidāms, ka tas šķiet gandrīz normāli. Kad es biju Indijā uz pen kongresu, tur bija viens pasākums speciāli paredzēts tiem autoriem, kas bijuši cietumā. Pirmajā daļā gan Indijas rakstnieki (tikai vīrieši) viens otram bezgalīgi dāvināja dažādas šalles (no racist, just did not understand the thing). Bet otrajā daļā runāja divi rakstnieki un viena rakstniece. Viens no Turcijas, arestēts viņš bija jauns, par spīdzināšanu viņš nestāstīja, bet tieši tas, kā viņš to informāciju izlaida bija stindzinoši, tagad dzīvo Berlīnē. Izskatīgs, sievietes viņu aplido un, ja kāda to nedara, tad viņš uzsāk mazu karagājienu, lai tomēr viņa to darītu. Divi pārējie stāsti vispār bija pārāk šausminoši, lai es tos neprecīzi atstāstītu. Bet nu tur bija nenormāli maza apcietinājuma telpa, bez jumta, kamera biedra sodīšana tavā vietā, piekaušana, izvarošanas draudi, tad klusums stāstā utt. Bet viņi visi smaidīja tādu mierīgu, harmonisku smaidu un tiešām šķita, ka viņiem ir oreols ap galvu. Bet arī šķita, ka viņi ir otrpus.
  Es nezinu, es tiešām nezinu. Un vēl, interesanti, ka no pasākuma es vēl atceros, ka tik un tā gruzījos par to, ka šai namā, kas bija teātris, cik es sapratu labs teātris, kaut kāds pūnes jrt, ka šai teātrī bija nenormāli netīras tualetes un nebija tualetes papīra.
  Saturday, June 8th, 2019
  9:47 am
  sentimentaliteee
  ak debestiņ. Vakar biju uz izrādi Ģitā. Un tur jau tas sākās (kaut gan, protams, protams, viss sākas ar feisbuka algoritmu, ha, ha, kurš piedāvāja man atmiņu kartītes). izrāde man patika, bet ne par to stāsts. Bija afigenno karsts un, kad izrāde beidzās, ģita cilvēki taisīja steigšus vaļā logus. Un tad tas vilnis sāka velties man pāri. Viss. Tas, kā beidzās Silvijas izrāde, 31. maijā vai 1. jūnijā, bija nenormāli karsts, nebija iespējams paelpot, bet Silvija saka ierakstā: turpiniet elpot, vienkārši turpiniet elpot.Un tad sākās tas negaiss. Un es atvēru logus. Un kāds man palīdzēja. Laikam Dina. Es nezinu, kā, lai to pasaka. Visiem un visam paldies.
  Monday, June 3rd, 2019
  10:56 am
  administratori
  Dostojevskis Velnos apraksta administratoru varu. Kafka protams arī to dara, bet man Dostojevskis, protams, tuvāks, jo trakāks un vispār nepieklājīgi uzvedās. Un rakstīja romānus, lai atdotu parādus. Bet par to administratoru varu. Viņi protams ir cietuši un turpina ciest no neapmierinātām vajadzībām, bet fak viņu raibais, kāpēc skolas kancelejas darbiniece, kurai es jautāju laipni un sirsnīgi par to, kā iesniegt bērna dokumentus, atļaujas mani izmēdīt? Un es jūtu, kā viņa beidz tai brīdī. Es tiešām to jūtu un fak jū, es nezvanīju, lai tevi apmierinātu.

  No otras puses: tā ir tā cilvēcīgā daļa viņā tipa un caur to tieši it kā var arī izlauzties no tās saltās, vajadzības neapmierinošās kastes. Tomēr...okei...gan jau viņa pati tiks galā. Es tik gribēju palamāties. Manam bērnam raksturojumā arī rakstīts, ka viņa parāk daudz lieto rupjus vārdus. Ak, māmiņa, rakstītāja.
  Thursday, May 30th, 2019
  12:21 pm
  i am happy and gay 2
  Pasākums bērnudārzā bija kolosāls, sirsnīgs un īsts. Dēzija bija Alī kleita, kas šļuka nost no pleciņiem, bet tik un tā viss bija superkūl. Mūsu cukurvate par eiro protams bija topā un audzinātāja Zanda arī pateica: svētkos jau drīkst, mazinot manu vainas apziņu, ka es to esmu atnesusi.
  8:48 am
  svētku diena bērnu dārzā
  Visi tika pamodināti septiņos. Noklausījāmies arī dziesmiņu par "mēs esam draugi ar zemenītēm rokās", pat paēda teo, alī aizgāja bez bļaustīšanās, izskatās satriecoši, teo paskatījās cupcake and dino (kopš esmu redzējusi tomija keša izstādi mierinu sevi ar domu, ka arī multenes, kuras viņas skatās, ir māksla), kur bija jauka frāze par to, kā varoņi dosies pie sun of the beach, māmiņa sataisījās, sapina meitiņai matiņus, ielika cukurvati somiņā, un tad: izrādījās, ka teo nav īstā kleita. šobrīd viņa sēž skapī māsas kleitā, bez apakšbiksēm un...nu...gan jau viss būs labi.
  Wednesday, May 29th, 2019
  9:05 pm
  Friday, May 24th, 2019
  7:08 am
  aplidošana
  Visi ierodas skaisti. Sievietes ir sapucējušās, kaut Veronika minēja, lai nepucējas. Vienīgās, kas ir paklausījušas viņas teiktajam ir: Šeila - feeling good autore un Nikija - bērnu autore. Nikijai gan ir miroņgalva uz krekliņa, kas, kā vēlāk izrādās, ļoti veiksmīgi iekļaujas interjerā. Es arī esmu sapucējusies, par ko jūtos neērti, bet tikai kādu brīdi. Mums, stāvot vestibilā un gaidot, kad varēsim visi kopā, kā klase, doties uz piecu minūšu attālumā atrodošos atklāšanas vietu, ierodas Gaļina un aizēno visus mūsu pūliņus.
  Vakara gaitā mēs, es, tai skaitā, meklēsim un atradīsim iemeslus, kāpēc viņa nav forša: es viņai izteicu komplimentu par to, kā viņa izskatās, bet viņa vienkārši skatījās uz mani un neko neteica; viņa saka, ka Ukraina nav nopietnākā Krievijas problēma; viņa runā tikai ar vīriešiem...Patiesībā vīrieši runā ar viņu. Šeit ir ļoti daudz vīriešu, kas ir visu mūžu audzināti būt uzvarētāji un viņi to dara, apzināti vai neapzināti- aplido šī vakara galveno balvu. Kādā brīdī ierodas milzīgs vīrietis ar savu partneri, maza auguma sievieti, kura ir dusmīga, viņiem acīmredzot ir domstarpības, viņi nokavē oficiālās runas, viņi paēd t.i. viņš paēd, viņa skatās sevī iekšā, vīrietis ar dažiem sasveicinās. Tad viņi izmet mazu loku, neiekļaujot vakara galveno balvu, un pazūd. Aiziet uz viesnīcu bļaustīties un kniebties.
  Reičela ir ļoti nozīmīgas izdevniecības pārstāve. Viņa ir ļoti glīta, mazliet nervozi, skaista sieviete. Viņa ir sasniegusi ļoti daudz. Vairāk nekā daļa šai zālē atrodošos vīriešu. Tomēr, mirklī, kad viņa uztraucās par savu vīrieti, kurš drošvien šovakar Gaļinai saka: tell us, what kind of thing are You un pieliecas tuvāk, lai varētu ieelpot zieda smaržu, viņa it kā zaudē pamatu zem kājām un izgaist.
  WTF.
  visi vārdi ir izdomāti. nekas tāds nenotika.
  Thursday, May 23rd, 2019
  5:18 pm
  Šeila Feeling good novels
  baigi forši. Man patika Šeilas saruna Headread. Es uzzināju, ka tos sauc par Feeling good novels. Kādā brīdī gan bija sajūta, ka pat intervētāja mazliet garlaikojas. Tomēr arī tas bija tā - okei, viss okei. Tomēr kaut kas baiss arī bija gaisā. Jo, piemēram, situācija, kurā sieviete ierauga kaimiņieni uz sava vīra, tiek nosaukta par ikdienišķu, everyday life, kuru Šeila tātad apraksta. Un viņa ir ļoti trausla un ģērbusies rozā. Papēži arī. Man gan arī ir rozā jaka. Toties vismaz sēžu kā pašapzinīgs vīrietis Rīgas sabiedriskajā transportā. Vai tieši tie ir tie, kuriem ir trausla pašapziņa, kas jānostiprina tā sēžot? Vienīgi man nepatika, ka tika tā kā kaunināta Džeina Eira un Greja 50 nokrāsas. Nezinu, nezin, es gan gribēju apprecēt misteru Ročesteru un man tas viss šķita erotiski un jutekliski. Tikai tagad kaut kad sapratu, ka nav okei sievu spundēt bēniņos.
  Tad vēl arī šai sarunā tika lietota frāze: moving forward, i hope that my heroine can move forward.

  https://www.theguardian.com/books/2019/may/17/romance-novelists-abortion-alabama
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba