bauda

Strike three

Dec. 5th, 2021 | 11:49 am
From:: bauda

Jāni Balodi, te Krišjānis. Es esmu goda vīrs un cibā vairs nerakstu un nekad nerakstīšu. Ko vēl man darīt, lai tu neapceltu manu sievu? Samaksāt Tev naudu? Cik tu vēlies? No khosmos uzzinājām, ka tev nav naudas, un tāpēc varbūt Tu esi tik dusmīgs - es Tev varu palīdzēt. Lūdzu, liec mani mierā. Es nevaru atbildēt par to, ko raksta citi cilvēki. Redzi, Tavi paranoiskie murgi vai bipolārie traucējumi, par kuriem man ļoti žēl, ir piespieduši mani ar šo komentāru izdarīt izņēmumu. Man pret Tevi nekā nav, tāpēc es vēlreiz palūgšu likt mani, bet it īpaši manu sievu mierā. Arschmusik, es nezinu, kas Tu esi un es nevaru Tev likt kaut ko darīt, bet, lūdzu, pasaki nefolkam jeb Jānim Balodim no Taurupes, ka Tu neesi es, lai viņš beidzot no manis atšujas. Es begribu nekādas darīšanas ar to psihopātu un vēlos pasargāt savu tuvinieku privātumu no mentāli nestabila, iespējams, narkomāniska varmākas.

http://klab.lv/users/arschmusik/1449.html

Krišjāni Lāci, es nupat vairākos ierakstos savā cibā teicu, ka jūtos mēreni turīgs, kā arī pašlaik ir (tā nav bijis vienmēr, bet tas ir normāli, jo dzīve rit pa kalniem un lejām kā putekļains jebšu ainavisks lauku ceļš Upīša Zaļajā zemē), rakstīju, ka nopirku dārgas austiņas un pasūtīju jauno laptopu. Vai tu patiešām pērc to ko(s)misko delīriju? Laikam gan, tu jau arī Veco Derību uztver burtiski, lol

Bet no liekas naudas neatteikšos, protams. Par 1000999,99 eiro apsolu likt tevi, tavu ģimeni un telohu mierā uz gadu, par 15001499,99 uz diviem. Diezgan neizdevīgi, jo saprātīgāk, šķiet, būtu paklusēt pašam, bet tāds ir cibas ētiskā buņģa un lohu vesera klusēšanas tarifs. Īpaši tev kā pirmajam potenciālajam klientam uztaisīju vienu Jūdasa graša atlaidīti. Ko saki? Kur iemest tev ar savu Revolut?

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
(will be screened)
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.