/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa - Post a comment
( Read Comments )
TimeText
10:55 pm

[info]basta

[Link]

Vakar tikai vēlu naktī biju atpakaļ no otrā brauciena. 3 no 4 piektdienas vakarā noskatītajām mašīnām sestdien no rīta bija jau pārdotas. Braucu skatīties ceturto.
Reti tā gadās, bet man uz to klikšķis bija jau lasot sludinājumu. It kā līdz šim biju pārliecināts, ka nākamo auto gribētu BMW, vēlams piekto, taču iekšējais latvietis bļauj, ka vajag šo. Nē, nav Volvo un nav Pasāts. Trešais variants.
Ar Krzysztofu to nepilnas 3 stundas pētījām. Nekādas būtiskas vainas tā arī neatradām. Plusi - nav vispār nekādu vērā ņemamu vai pamanāmu vizuālo defektu, ja neskaita jocīgu stūres dilumu un ap ātrumparslēdzēju mazliet, mazliet. Viss svaigs. Motors darbojas liekiski, pilnīgi nekādu atgāžu, lieku trokšņu vai noplūžu. Panelis kā normālai mašīnai, neizskatās pēc lētas planšetes, bet tanī pat laikā neizskatās arī oldskūls. Trūkumi - nereāli mazs nobraukums. Nu, tik mazs, ka spidometrs visticamāk ir pārgriezts. Tas gan mani ne pārāk uztrauc, ja viss parējais ir kārtībā. Salons nav īpaši lielāks par pašreizējo, taču tur varēs mierīgi gulēt un pat ierīkot ofisu, ja ļoti vajag. Var just, ka ātrumkārba nav pilnīgi svaiga, bet, tanī pat laikā, darbojas kā vajag. Nav pārliecības par sajūgu, tas ir arī galvenais iemesls kāpēc uzreiz piektdien nenopirku - dažreiz uzsākot, pie kaut kādiem noteiktiem dzinēja apgriezieniem (kaut kur pa vidu starp maziem un vidējiem, ap 1.7k) motors sāk vibrēt. Krzysztofs saka, ka vaina esot manā braukšanā, bet es nepiekrītu, jo modeļa īpatnība ir duālais sajūgs, kas nav mūžīgs un ir salīdzinoši bieži jāmaina. Kā pēdējais mīnuss - cena, bet tam šodien tiku pāri. Starp Bank Rats un bankrots izvēlos pēdējo.
Rīt no rīta braukšu vēlreiz skatīties, Alvis (džeks no Blomīm ar astoņiem flekšiem) brauks līdz. Viņš labāk zinās par sajūgu, turklāt, viņam ir arī OBD dators ko pieslēgt. Sliktākajā gadījumā sajūgu nākamgad kopā ar zobsiksnu var nomainīt. Nav pārāk dārgi.
Galvenais iemesls kāpēc Krzysztofs uz lielo pilsētu brauca, bija tāds, ka ģitāru beidzot tomēr bija izlēmis pirkt. Bija izdomājis tieši kuru, kurā veikalā un kādu pastiprinātāju. Taču, kad pārdevējs piedāvāja citu pastiprinātāju, kas bija par €50 dārgāks, bet stipri, stipri labāks, viņš samulsa, pusstundu minstinājās līdz kancelēja visu pasākumu. Man arī šķiet, ka viņam drīzāk motocikls jāpērk. Tikmēr piedāvāšu savu akustisko.
Tžtž.Tžtžtžtžtēēēēēēēēēēž.
Reply:
 
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.
Powered by Sviesta Ciba