/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa - Post a comment
( Read Comments )
TimeText
10:55 pm

[info]basta

[Link]

No rīta Krzysztofs pateica prātīgāko lietu ko no viņa pēdējo gadu laikā esmu dzirdējis - varbūt ģitaras vietā esot jāpērkt motocikls un jābrauc kopā ar mani. Viņš ļoti labi brauc.
Vēlāk pēcpusdienā man bija jāiet auto apskate. Pirms pāris nedēļām palīdu zem tās un nopriecājos, ka viss ir smuki un rūsas gandrīz vispār nav + kur bija, tika sametinats. Taču inspektors domāja savādāk. To, ka būs sūdi, sapratu skatoties kā viņš mēģina (neveiksmīgi) ar skrūvgriezi izsist caurumu apakšā zem bagāžnieka, tāpēc lēmums nepārsteidza - liek pārmetināt sliekšņus un arkas. Ir vēl šādas tādas lietas kam piekrītu un ko varētu mierīgi izdarīt - stūres pirksti, bremžu disbalanss, kaut kas stūres pastiprinātājam tekot u.t.t., bet nu ne metināšanai.
Jauna auto meklēšana un pirkšana ir pēdējā lieta, kas man tagad ir prātā. Bet no otras puses - pofig, jo tas jebkurā gadījumā un scenārijā būtu jautājums, kas man jārisina. Kādas 4 mašīnas internetos noskatīju un mēģināšu rīt apskatīties. Krzysztofs vienu savā galā, es vienu savā un tad vēlāk pa dienu tiksimies lielajā pilsētā. Viņš pirks ģitāru, es - mašīnu varbūt.
Protamska biju šādam pavērsienam gatavs, neba nu pa velti šonedēļ steidzu Stellai visu sapirkt.
KC.
Reply:
 
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.
Powered by Sviesta Ciba