basket

1. spēle nesanāca

Sep. 16., 2005 | 08:25 pm
No:: basket

Diemžēl Latvija savā pirmajā spēlē Eiropas čempionātā zaudēja Izraēlas izlasei... Spēles sākums bija ļoti vājš, Latvija neko nevarēja izdarīt pret Izraēlu gan aizsardzība, gan uzbrukumā. Rezultāta starpība svārstījās ap -10 punktiem, bet 1. ceturtdaļas beigās Latvijai izdevās pievilkt rezultāta starpību līdz 5 punktu deficītam. Tas notika uzreiz pēc Kristapa Valtera uznākšanas laukumā...
2. ceturtdaļā mūsējiem bija manāmi izdevies aprgiezt spēli sev par labu un Kristaps Valters ar Armandu Šķēli bija galvenie varoņi tam, ka Latvija pabeidza pirmo puslaiku vadībā - 41:38.
3. ceturtdaļā spēle atkal apgriezās kājām gaisā un atkal Latvija pazaudēja iekrāto pārsvaru. Izskatījās, ka puslaika pārtraukums bija nācis tikai par sliktu latviešiem, bet par labu pretiniekiem.
4. ceturtdaļā visi cerēja, ka Latvija saņemsies un sabāzīs tos ebrejus, bet par lielu nelaimi tā nenotika. Latvijai neizdevās veikt izrāvienu un mūsējie tā arī neattapās un spēle jau bija galā. Beigās sāpīgs zaudējums... 65:74