Latvija zaudē Lietuvai

« previous entry | next entry »
Sep. 1., 2005 | 10:23 am

Pēdējā augusta dienā, Latvijas izlase aizvadīja pārbaudes spēli ar Lietuvas izlasi un zaudēja 92:112...
Spēles sākums izvērtās līdzīgs, vienubrīdi Latvijas izlases pārsvars sasniedza 9 punktu pārsvaru, bet 1. ceturtdaļa beidzās ar minimālu Latvijas izlases pārsvaru 25:23...
2. ceturtdaļu Latvijai sanāca iesākt arī diezgan veiksmīgi - vispirms Kaspars Kambala guva 2 punktus, bet pēc tam Armands Šķēle pārķēra bumbu un veica slam-dunk. Pēc tā visa Lietuvas izlases treneris paņēma minūtes pārtraukuma un spēle apgriezās Lietuvas labā. Lietuva atguva pārsvaru pēc dažiem trīspunktniekiem, bet 1. puslaiks beidzās pēc Sanda Valtera pustāla metiena atpakaļkiritienā - 48:46
Puslaika pārtraukums nenāca par labu Latvijas izlasei, jo Lietuvas izlase tieši 3. ceturtdaļā izmantoja to, ka Latvijas izlasei neiznāca pārāk veiksmīgi uzbrukumi un darbība aizsardzība, ko izmantoja leiši. uz brīdi rezultāts bija 55:72, bet 3. ceturtdaļu izdevās noslēgt mazliet veiksmīgāk nekā tas tika sākts - 62:74.
Latvija centās atspēlēties, bet to neļāva lietuvieši, jo tiklīdz kā Latvijai izdevās pietuvoties, tā trīspunktnieks Latvijas grozā. Leiši turpināja apšaudīt Latviju un izmantot 2+1 epizodes un likt iekšā trejačus, bet Latvija tikmēr apstulbusi par manāmo tiesniešu labvēlību pret Lietuvas izlasi trpināja neveiksmīgi spēlēt. Vienubrīdi rezultāts kļuva graujošs - 112:83, bet Latvijai izdevās beigās mazliet pievilkt pie rezultāta - 112:92.