(bez virsraksta)

« previous entry | next entry »
Jan. 3., 2012 | 02:44 pm

Aptuveni nedēļa NBA sezonas pagājusi.

Vakar vakarā 5-0 bija Maiami Heat un Oklahoma Thunder. Šorīt abām jau 5-1 un vairs nav bez zaudējumiem komandu. Toties ir 0-5 Vašingtonai, vienīgā komanda bez uzvarām.

Andris Biedriņš labi sāka sezonu, bet šobrīd, izskatās, viņu izmanto spēles pirmajās 3-5 minūtēs, tad pirmā puslaika beigu daļā arī 3-5 un otrajā puslaikā arī kādu 3-5 minūšu posmu.

Izskatās, ka mazliet pieviļ fiziskā sagatavotība. Vai arī kādi neredzami iemesli (mājas dzīve?). Bet, acīmredzot, Biedriņam ir loma komandā, viņš tajā jūtas komfortabli un savas minūtes nospēlē normāli.

AB kopā ar Kvamī Braunu - komandas garie - ir cienījami. Abi kopā. Bet ne tā, ka būtu katrs pats par sevi kaut kas īpašs. Abiem kopā, un pieskaitot vēl to debitantu, kura vārdu nezinu, viņiem ir 12 piezīmes uz 36 minūtēm plus, ja pieskaita to trešo, 18 piezīmju iespēja. Jāpaskatās vairāk spēļu, lai saprastu, vai Deividu Lī var pieskaitīt tam baram.

Ekpe Udoh - tas trešais centrs/spēka uzbrucējs.