Kad gribās...
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in baronesse's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, October 23rd, 2007
  12:23 pm
  Esmu par slinku, lai paņemtu klēpī un apmīļotu..
  Thursday, November 16th, 2006
  11:02 pm
  Dievs sodījis cilvēkus, radījis vīrieti un sievieti. Sievietei nekas cits nav prātā, kā izrādīties, cik ļoti tai neinteresē būt medījumam, bet vīrietis tik ļoti vēlas būt PATS, ka aizmirst par sevi.
  Sods būt šeit, meklēt paiku, domāt, ko vilkt uz rumpja. Sievišķis, taurē, ja nav ko rīt par ko nopirkt, vīrīšķis-ja nav ko rīt. Jebšu pieriebjas, ij aizvelk katrs uz savu pusi, labākajā gadījumā pavisam. Un ta nu visi ņieburi atsprakšķ vaļā! Kā pilnmēness naktī, raganas možas, ievilina punčainos , aptin ap pirkstu,aizlaižas, smej. Pašas par sevi.
  Reizēm, kāda nots, balss vai skats pēc mājāam iesmaržo. Tumsā, cauriem pirkstiem gar sienu pēkšņi jūt-tuvu! Klupiens. Viens. APkārt čalas, Ziemassvētki, ģimene, dāvanas! Ņurdz, murdz! Griežas, viss. Viens. Viens. Tukšas miesas, neīsti svētki, neīsti mērķi. Priecīgi dāvināt, vai prieks , ka tas ir beidzies.Jo sievai "atkal nav ko vilkt mugurā", vīram "atkal tas viss jāklausās!".
  Tāds sods. Elle. Kā Margarita, ņemu Meistaru un aidā, mierā.

  Current Music: DDT-ETO VSO!
  1:38 am
  Ticu vairākām dzīvēm. Paralēlām.
  Mājas. Darba. Uzdzīves.
  Moš Dievs un sātans ir divi vienā?
  Tuesday, September 26th, 2006
  11:57 am
  domas
  Iestādīju ābelītes,bet, kad tās izaugs, dzīve jau būs beigu pusē. Kāda jēga stādīt, ja augļus var plūkt,kad esi ar vienu kāju zārkā? Vo.

  Current Mood: domīga
  Thursday, September 21st, 2006
  10:20 am
  kamasutra
  http://www.apollo.lv/portal/life/articles/82742

  Ja šo "jutekliskuma mācību"ieviestu mūsdienu skolās, eh, būtu jāsāk ar skolotājiem.

  Current Mood: juteklisks
  Wednesday, September 20th, 2006
  12:40 pm
  priex
  Prieks par cilvēkiem, kuriem nav vienalga~~~~~kā es dzīvoju, ar ko nodarbojos-vai ne/nodarbojos, kas mani interesē-ne/interesē, kā audzinu bērnus, ne/audzinu, prieks, esmu ievērota! Mazā miestiņā jaunas asinis, pat "Barbaras", "Marijas Klāras" vairs nestāv klāt!

  Current Mood: priecīga
  Tuesday, September 19th, 2006
  5:16 pm
  Raudiens nāk, tiko gājusi bojā mana klases biedrene, uzbrauca virsū uz gājēju pārejas! viss, muļķīgi.
  Monday, September 18th, 2006
  10:22 pm
  Aizzz slinkuma sevi riebju.
  10:13 am
  Nu aizķērās man tā trakā izklaide ar iepirkšanos. Nevaru vien iedomāt, ko pie mums vispār tirgo, tik dārgi ij lēti humpaļi, nekā kam aci piemiegot uz dārgo naudu, iegādāt.., veļu kaut cik, tik tā~

  Current Mood: izsamisusi
  Thursday, September 7th, 2006
  4:11 pm
  Šams jau bija aizmirsts, ij kad atgriezos, nekas te nav mainījies.
  Esmu pārvākusies uz savu "Pasaules malīnu". Adsele. Mana muiža ir Staļļmeistarmāja. Viss ir- gan pulksten's bez rādījniekiem, gan magazīns apukšā, kur kādu slikta vīna buķeli iegādāt, pretī spocīgas drupas, veci oši, lejā Gaujīna. Dzimtene jau nav liela, ja vēl 21 gs ievelk pusmetru platās sienās, smalki. Štukoju tik kā lai iztiek bez riģipšiem, nu ne kā nesanāk grieztos caurumus savādāk aizlāpīt!

  Current Mood: apjukusi
  Wednesday, March 22nd, 2006
  12:27 pm
  nu ko vārās..
  Tuesday, March 21st, 2006
  5:01 pm
  esmu
  Saturday, December 24th, 2005
  12:26 am
  Dienas kļūs garākas, gaisma ilgāka..
  Piparkūkas cept man patīk, ja nerausta
  Jau laiku atpakaļ, iepirku māla rūķīšus, šudraba nieciņus, darinātus mūsu pašu jaunmākslinieku pirkstiņiem, pašūdināju mazus maisauduma maišēļus , skaisti izšujot katram vārdiņu..pašai prieks.., un ceru citiem ar. Būtu jau pati ko no māla izķepinājusi, bet laiks galīgi aizmirsis par mani.
  Thursday, November 24th, 2005
  10:34 am
  Paķēru siltu jaku līdz un devos prom. Lai tie intelektuāļi ij sevis varenie iet pa gaisu! Gribu ar lapsiņu un rozi. Viena jau novītusi, izdīga nākamā, ij nosala.

  Current Music: The Cure, "Out of this World"
  Tuesday, November 22nd, 2005
  12:31 pm
  Dalailama, hmm
  "Ja mūsu attieksme pret materiālajām vērtībam un bagātību ir nepareiza, tas var novest pie pārliecīgas piesaistes lietām, mājām un dažādiem citiem īpašumiem, kā arī galu galā pie nespējas just apmierinātību. tādā situācijā cilvēks, vienmēr palikdams neapmierināts, vēlas aizvien vairāk un vairāk. Savā ziņā viņš tad ir tiešām nabags, jo ciešanas, ko izraisa nabadzība, ir saistītas ar vēlēšanos kaut ko iegūt un izjūtu, ka tas nav iespējams."

  " Runājot par vēlmju vai iepriecinājuma objektiem un materiālo labklājību, budusma literatūrā minēti pieci virzieni, kuros tiecas mūsu vēlmes: formas, skaņas, smaržas, garšas un taustes izjūtas. Tas, vai šīs izjūtas jūs dara laimīgus, apmierinātus un priecīgus par esošo, vai arī, tieši pretēji, izraisa ciešanas un neapmierinātību, ir ļoti atkarīgs no tā, kā jūs tās uztverat ar prātu. Mūsu izturēšnās ikdienas dzīves situācijās ir svarīgs faktors, kas nosaka, vai šīs izjūtas rada patiesu un paliekošu apmierinājumu vai ne. Un attiecībā uz prātu visbūtiskākais ir motivācija."
  Thursday, November 17th, 2005
  3:14 pm
  Kailie koki
  Tagad ir tik skaisti, tik tāli var redzēt!!Katru kalniņu-bedrīti, katras drupiņas! Kad vakarā satumst, koki tik spocīgi ķēmojas, liekas paķers aiz rokas. Daba ir kaila, tik nokautrējusies...cenšas jau iepīties miglas segā, bet neizdodas noslēpt savus jaukumus.

  Current Music: Bach Concerta For Oboe&Violin
  11:41 am
  Tēva tantes dienasgrāmata.
  Jau bērnībā mīļākā nodarbe bij līdīt visos iespējamos pakšos, pagrabos, graustos.Ij itin bieži kūņojos pa vectāva mājām, kuras daļēji čigānu nodzīvotas, pilnas ar senču krāmiem, veciem žurnāliem, grāmatām-zelta bedre tādai atkritumu vācējai, kā man. Tā atronīju intresīgu burtnīcu, savas radnieces dienasgrāmatu, lasīju ij smilkstēju aiz laimes par atradumu. Meitene 20-tos gados, strādāja par mūzikas skolotāju, mācījās pie prof. Kalniņa klavierspēli, ij smeldzīgi jūsmo par 18-to novemberi, spēlējot salonā maršu par godu Latvijai. Naivās, ij kaislās mīlas ilgas, aukstās vecāku-bērnu attiecības, līdzcilvēku apraksts. Bieži ņemu rokā melno-nodzeltējošām lapām, ar zīmuli rakstīto dienasgrāmatu un nespēju noticēt, ka ir bijis cilvēks ar jūtām , savu dzīvi, a tagad ir palikusi tikai šī liecība...Meitene, kura pat iedomāties nevarēja, ka kādreiz kāds lasīs viņas noslēpumus . Varbūt muļķigi. Tomērt šī diena viņai daudz ko nozīmēja..., laikam jau vairāk, nekā man.
  11:30 am
  Rainis
  Nav man pie viņa patikšana. Daži graudiņi tā nekas...

  Ik smilšu graudiņš jūrā reiz no plūsmas
  Top augšup izskalots un sauli redz.
  Un tūksots krāsās izkliedz savas jūsmas---
  Un es?
  Monday, November 14th, 2005
  10:39 pm
  Man attausa Gaisma.
  Apķēru priedi un klausījos vētras auros.SPĒKS.
  Jūra sakulta balta. Kad nomierināsies, atkāpsies, būs atronamas visādas dāvaniņas.
  Man jautāja pamatskolā - kas vēlos būt - es atbildēju - par jūru vai Neaizmirstulīti.
  Nav cerību, moš tikai par dadzi vai latvāni.
  Nav mīlestības. Sātana izgudrojums. Ij Dievu arī Tas izdomāja, lai musinātu prātus. Jokupēteris baigais. Es jau gandrīz noticēju.
  Thursday, November 10th, 2005
  3:25 pm
  Mani visi pametuši, man bēdīgi.., draudzenei atbrauca vīrs no "sapņu zemes" - Īrijas, i ōtra arī precībām gatavojas. Nezinu, kamdēļ gan..,vārdu sakot, viss reizē notikās, jopcik, ko tagad man iesākt, kā pie sasistas siles:)?! Sēžu /lasu mājā, ar nemaz nav slikti..mjā, tik slikti jaw naw!
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba