friends [entries|archive|friends|userinfo]
balts_sunis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 6th, 2020|01:11 pm]

saccharomyces
[Tags|]

šonakt kārtējo reizi murgoju, ka atkal jāmācās vidusskolā, tikai šoreiz klases audzinātāja mūsu klasei bija mana pašreizējā priekšniece. sapņa laikā kādam, kas mēģināja nosodīt, ka es šajā nepietiekami investējos, norādīju, ka es un gandrīz visas manas klasesbiedrenes esam šai skolas programmā iestājušās otrreiz; bet pēkšņi vairs nekādi nespēju atcerēties, kāpēc tā rīkojāmies.

stāvēju sapnī uz ielas pie skolas un domāju - man ir 30, ko es te vispār daru?

nu veeeery subtle, mīļā zemapziņa, mwahaha.
link1 ir|būs

Stāsts [Apr. 5th, 2020|11:15 pm]

eos
Vispār jā, karoče, ko es varu uzrakstīt no vīrieša skatpunkta?

Es ar čomiem, League of Legends čomiem vinnēju turnīru, yo. Tas bija februārī laikam. Taču kas tie par čomiem? Viņiem vienkārši vajadzēja piekto spēlētāju, un es atrados, un mēs vinnējām visas (laikam 3 spēles) pēc kārtas tādā kā mini turnīrā.

Bet nu dzīvē - tādi čomi, kuri, mani satiekot, pirmie dod roku?

Iespējams, ka laikā, kad 7-8.klasē gāju uz datorsaloniem. Taču kas ir čoms?

Man čoms ir puisis vai meitene, kura ir vairāk kā paziņa un mazāk kā draugs.

Taču no visiem cilvēkiem, ar ko satusēju 8.klasē par datorspēlēm, palicis ir tikai viens tagad.

Čoms ir puisis vai meitene, kurš kaut vienu reizi uzaicinājis pie sevis mājās patusēt. Tā man ir.

Tātad pirmspubertātes vecumā man bija čomi. Ok, tas relatīvi, kuram 13-14 gadu vecumā bija jau pubertāte.

***

Katrā ziņā, es 15 gadu vecumā Runescape lietoju niku dusters, un vienā brīdī spēlē arī teicu, ka esmu 25 gadīga sieviete.

Jo 25 gados sievietes ir skaistas, gudras, jau ar savu naudu, maģistra grādu, spēj pašnoteikties, pasūtīt visus.

Man bija priekšstats 15 gados, ka 25 gadīga sieviete ir ideāls uz ko tiekties.

***

Un tad vēlāk man bija viens čoms, ļoti labs, taču viens. Un viens ir vairāk kā domubiedrs vai same vision turētājs. Čomi ir grupa.

Tā sajūta, ka me and the boys - tāda man bija tikai ap 6.klasi, kad kopā gājām half-life datorsalonos spēlēt par 60 sanķikiem stundā.
linkbūs

[Apr. 5th, 2020|07:58 pm]

roncijs
[Tags|]

sapnis beidzās ar to, ka pēc kasešu koncerta laivstrīma sēžu baltic international bank, tikko nopūdelēju customer service sarunu, caur pagalma ieeju ienāk vilis krištopāns, un prasa, vai manā dzīvē ir laifpadi. pamiegdams ar aci.
linkbūs

Kāzu ieraksts [Apr. 5th, 2020|05:27 pm]

eos
Atbilstoši likumam līdzi bija tikai liecinieki. Ceremonija tika saīsināta teju līdz minimumam.

No Korintiešiem lasīja rindas par Cerību, Ticību un Mīlestību.

Patika, ka dzimtsarakstu nodaļas darbiniece ieteica ievērot apļveida kustību - kad iepriekšējais pāris gāja ārā, mēs gājām iekšā. Tāds kā mītiskais pasaules uzskats par visa cikliskumu no Latvju Dainām.

Pēc tam braucām nopirkt man skeitbordu. Pēc tam mājās kaut ko apēdām. No lielā stresa ēstgriba bija tuvu nullei.

Pēc tam atbildējām sveicējiem ar daudziem paldies. Izgājām pastaigā. Pastaiga bija ļoti forša, jo beidzot laiks divatā.

Pēc tam izkārtojām ziedus, sadedzām sveces romantiskam vakaram.
***

Ir plānots iegādāties https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/filozofija-psihologija-reigija/ezoterika-austrumu-filozofija/vedas-par-virieti-un-sievieti-pareizu-attiecibu-veidosanas-metodika.html

lai pafilozofētu par laulību jēgu.

Ja kādam/ai šī grāmata mājās jau ir, piedāvāju atpirkt.
link1 ir|būs

[Apr. 5th, 2020|04:53 pm]

rugetta
gribētu kādreiz iemācīties uzsildīt zupu līdz perfektajai uzreiz-var-ēst temperatūrai, nekādīgi nesanāk
link1 ir|būs

Kas es esmu? [Apr. 5th, 2020|03:19 pm]

eos
"Tu jau vari apprecēties un nomainīt vārdu facebook un citos soc-tīklos, taču Tu esi, kas esi" :D
link1 ir|būs

50 shades of anxiety [Apr. 5th, 2020|01:19 pm]

teja
Trauksme ir tik neizravējama mūsu dzīves kapitålismā dała, ka ir grūti pateikt, kas patiešām ir noticis, vai ko mēs esam jutuši, vai domājuši, Un kas ir veselais saprāts vai nepieciešamà rīcība, un kas ir trauksme. Es domāju, ka “veselā saprāta” ienaidnieks nav emocijas, kā to uzskata patriarhi, bet tieši trauksme. man psih.ter. izskaidroja galveno atškirību starp šīm abām: emocijas parasti ir pamatoti ceła rādītāji, tā ir izpratnes forma, plūsma, bet trauksme vienmēr ir kā izmisuma būvēts aizsprosts, centieni šo plūsmu blokēt. Jūs protams zināt, ka politiskais līmenis ir diezgan emocionāli intuitīvs, bet arī tajā bieži iezogas trauksme. Es jūtu, ka tas kaut kàdā zinā mazina arī mūsu uzticēšanos citcitam un atnem spēju citos klausīties.

Kāpēc tev dažreiz ir grūti citos klausīties?
link1 ir|būs

[Apr. 5th, 2020|12:03 pm]

roncijs
[Tags|, , , , ]

tikai pie trešā galda skrūvēšanas sapratu, ka olov kājas skrūvēju nepareizi.


also, sērgas laika reklāmas nav izņēmums - ja jau kopš nedēļas sākuma "pergale" bija paspējuši izbreinstormot reklāmas saukli "griķu un banānu (šokolādes) diēta", tad tagad "mēness aptieka" vēlas, lai netuvojos un piezvanu kādam tuviniekam.

šodien redzēju foršu pārīti pie pirmās rīgas maksimas. man likās, ka tā ir pirmā maksima, bet drošības pēc pārguglēju. viss pareizi.
linkbūs

MR [Apr. 5th, 2020|11:21 am]

eos
Veselīgs uzturs ietekmē kopējo labsajūtu, kā arī jūtami var ietekmēt menstruāciju sāpes. Viens no būtiskākajiem nosacījumiem sāpju mazināšanai ir lietot uzturā mazāk piesātināto taukskābju, ko iegūstam no ceptiem un trekniem produktiem.

ieteicams izvairīties arī no pārmērīgas sāls, kofeīna un alkohola lietošanas.

***


Arī silta zāļu tēja var palīdzēt mazināt sāpes. Ir pierādīts, ka noderīgas ir piparmētrās esošās eļļas. Lai tēja palīdzētu, tā jādzer regulāri vismaz nedēļu pirms menstruāciju sākuma.

Par tējām var droši piebilst arī ingvera, citronmētras un kanēļa.

***

Jāmin obligāti par ūdens dzeršanas nozīmi.

***

Arī B1 vitamīns ir ļoti labi līdzeklis menstruāciju sāpju mazināšanai.

***


Regulāra vēdera lejasdaļas masāža var palīdzēt samazināt menstruāciju sāpes. Secināts, ka īpaši efektīva masāža ir tad, ja tās laikā izmanto dažādas ēteriskās eļļas. Izmantoja lavandas, salvijas un majorāna ēteriskās eļļas.

***

Siltums ir lielisks līdzeklis cīņā ar menstruāciju sāpēm. Siltums palīdz atslābināt savilktos muskuļus, kas izraisa sāpes.

Palīdzēs gan dažādi īpaši sildoši līdzekļi, gan elektriskais ķermeņa sildītājs, gan termofors.

***

Endorfīni ir viela, kas mazina sāpju centra ierosināmību. Tas nozīmē – jo vairāk endorfīnu izstrādā Tavs ķermenis, jo labāk Tu jūties un mazāk Tev sāp. To izdalīšanos veicina fiziskas aktivitātes un orgasms.

***


Pētījumā ar 113 medicīnas studentēm, 3 mēnešus pēc tam, kad sievietes bija reizi dienā praktizējušas 40 minūtes ar jogu, kā arī 10 minūtes ar meditāciju, 83.33% no dalībniecēm ziņojušas par pilnīgu sāpju pazušanu.

Ieteicams šajā gadījumā konsultēties ar labu speciālistu par jogas pozām tieši menstruālo sāpju mazināšanai.
link1 ir|būs

[Apr. 4th, 2020|07:53 pm]

teja
“diminished sense of being manifested by a frozen back”
link1 ir|būs

[Apr. 4th, 2020|07:31 pm]

roncijs
[Tags|, , , , ]

gribējās satori uztaisīt kontu - ņihujā.

toties uzgāju šai lieldienu olai.
... tālāk ... )
link1 ir|būs

[Apr. 4th, 2020|07:56 am]

roncijs
[Tags|, , , , , , , , , , , ]

īsumā, divas lietas. vai trīs.

aizdevos diet rīta saules staros. un, atpakaļ braucot.. eh, kā lai pasaka. vispirms izlādējās telefons, tad termokrūzē kļuva tik daudz biezumu, ka kafija vairs nebija malkojama (laikam jau tas ir jārisina vēl mājās esot), un sapratu, ka ejot atpakaļ dzīvē, viss atkal ies uz sūdīgo pusi. ka tas ir kā iet lejā pa kāpnēm pēc teātra izrādes, ka ir tā dzirksts. ka tā var. vai, kā tā var. nu, tā. un spoži, un meistarīgi, un tev ir atvērtas acis, cik daudz skaistuma var radīt tukšā kvadrātā ar nekustīgām lampām un scenogrāfiju, vai kā tā var iemiesot burvīgu tekstu, vai visparastāko cilvēciskumu.

bet tad ir drūzma, lai tiktu ārā no zāles, un, lai aprakstītu kustības ātrumu uz kāpnēm, būtu jāiztēlojas, ka visa grīda ir noklāta ar sažļambātu košļeņu masu vai purva rāvu, un tad jāstāv rindā pēc jakas (paralēli meklējot somā vai kabatās, kur ir nogrūzts numuriņš), vai.. braucot pa brīvības ielu sestdienas rītā, apstājies pie katra luksofora. no kuriem pirmajos piecos (tās divas gājēju pārejas gar mežu, LSPA/Šmerļa ielas krustojums, gājēju pāreja pie alfas, krustojums pie pagrieziena uz alfu, un varbūt arī nākamais) ceļu nešķērsoja pilnīgi neviens. un nākamajos (lielvārdes, struktoru, zemgala gatvē), protams, arī sarkanais. tur gan gods, kas gods, katrā izgriezās divas mašīnas. es saprotu, ir jābūt pazīstamam ar stulbumu uz ceļa, bet šis mani pārsteidzoši saniknoja. te no teātru garderobēm laikam labākais salīdzinājums būtu "splendid palace".

tās tā kā būtu divas lietas. a kas trešā?

ā, rīgas laiks pastkastē. par kuru mani ļoti interesēja, kā izskatās redakcijas sleja. kura, hā, (tagad?) saucas "izdevēja sleja", un tajā mani sasmīdināja jau pirmais teikums. "dievs pāns vairāk par visu mīlēja pēcpusdienas nomiedzi". nomiedzi. nomiedzi!!!

+ vakarvakarā biju arī aizdevies uz P. parakājos pa kasti, kurā, starp kaut ko citu, ir dienasgrāmatas. TĀS dienasgrāmatas ar skolas logo, stundu sarakstiem, mājasdarbiem un vai nu skolotāju piezīmēm (1.-6. kl.), vai izprintētiem sekmju izrakstiem no e-klases (7.-12. kl.), kā Y un Z atskaitēm kases žurnālā. jā, un lūk, no pirmā posma man ir 9 dienasgrāmatas, savukārt no otra posma - 6 dienasgrāmatas. apbrīnojami.
link1 ir|būs

Rabbit frenzy [Apr. 4th, 2020|07:24 am]

eos
[mūzika |Right where it belongs - NIN]

Grāmatā "Atgriešanās pie sevis" minēts, ka apsēstība ar seksu ir viena no narcisistisko personības traucējumu pazīmēm.

Justies gribētam, iekārotam, pievilktam tuvu klāt, apskautam, samīļotam.

***

Mīlēties, jo aizmirsties.

Vai tiešām tas ir vienīgais, kas atceltu domas no visa pārējā?

Eskeipisms? Vai tomēr satuvināšanās?

Kur ir tā smalkā robeža?

***

Piedot pašam sev. Piedot par visām tām attiecībām, kurās ļāvu sevi izmantot. Kurās biju tikai tāpēc, lai dabūtu narcisstic supply.

Piedot tēvam, mātei,
piedot vecmāmiņai (kā drīkst nomirt, kad man bija 2 gadi?),
piedot vecmāmiņas māsai (kāpēc ar mani runā "kā ar zēnu", kad es gribu, gribu, lai man kāds paprasa kā es jūtos?),
piedot vecmāmiņas māsas vīram (cik var skriet man pakaļ ar siksnu?)

Piedot Jānim, kurš izvēlējās ballītes tā vietā, lai ar mani kopā grieztu ārā plakātus no "Laba" un "Mana"
Piedot šaha trenerim, kurš mani norakstīja(?)
Piedot Aijai, kura gribējā tikai draudzēties
Piedot Jānim, kurš gribēja pārbaudīt, cik vīrišķīgs esmu, un, kad es viņam neiedevu galvā, teica, ka esmu "par mīkstu"
Piedot R. kura pacieta mani, noklusēja daudz, taču pēc tam es tāpat sapratu, kas viņai manī riebās (it is all in my head)

Speed of PAIN

PAIN is always here to stay
Release it one day

Piedot A. par visu
Piedot Z. par visu

Būt pateicīgākam vispār:

Man 32 gados ir savs rakstāmgalds
Sava istaba
Savs dators
Svecīte deg
Man ir skaists zīmējums pie sienas
Uz galda nauda, par ko nopirkt skrituļdēli

Mamma man ir iedevusi pus-profesionālas austiņas, kurās klausīties visu to skaisto mūziku

Arī šis blogs un fb, šis virtuālais "We are nobodies, just you and I" šovs

Today I'm dirty and I want to be pretty
I am a creep, I want to be adored


Every day is exactly the same
Cīnos ar saviem "dēmoniem"

Rokas ir karstas
Sirds arī

es gribu iemācīties mīlēt sevi

***


https://www.youtube.com/watch?v=GUcsk7UZvcU
link1 ir|būs

[Apr. 3rd, 2020|04:09 pm]

rugetta
iešu pastaigāties un iedzert ar draudzeni divu metru attālumā. par godu šim neticamajam notikumam nokrāsoju sarkanas lūpas, jo kad tad vēl gadīsies tāda iespēja.
linkbūs

Šorīt saprotu [Apr. 3rd, 2020|08:47 am]

eos
Ka es varu būt vīrieša paraugs daudziem zēniem.

No manis var mācīties:

1) Emocionālo IQ un pieredzi
2) Drosmi
3) Atbildību
4) Mērķtiecību

Es esmu daudz šajā dzīvē sasniedzis kā sportists, tā kā es noteikti turpināšu trenēt citus sportistus.
link1 ir|būs

runā dāmas, vol. 104 [Apr. 3rd, 2020|12:07 am]

roncijs
[Tags|]

ja tas ir liels un spalvains, tam nevajadzētu būt mutē.
link1 ir|būs

[Apr. 2nd, 2020|11:41 pm]

roncijs
[Tags|, , ]

tiešām dīvains pasākums. es jūtos mazliet slikti, bet drusciņ labāk, nekā justos parasti pēc šādas situācijas. kopumā ņemot.. uh.
linkbūs

[Apr. 2nd, 2020|07:03 pm]

roncijs
[Tags|, , , , , , ]

ieslēdzu feisīša laiv video un ķiķinu. [skan kluss džezs] - nu sasodīts, tas džezs ir diezgan skaļš, it īpaši, ja nekas cits tur neskan.
un tas word dokuments. neizskatās pēc 18. fonta. un laikam tomēr ir vairāki veidi, kā informēt, pārnest informāciju, uz publiski redzama tukša (word, evernote, gmail) dokumenta.

uztaisīju mīklu, uzvārīju rīsus. divas dienas atkal čil.

atsitu telefonu (beidzot? bet nu kamon, ir jārupējas par lietām, kāds "beidzot"), un BĻAĢ, pēc pāris stundām ekrāns iet šķiņķī. bļaģ.
linkbūs

[Apr. 2nd, 2020|04:18 pm]

roncijs
[Tags|, , , ]

bija pat mazliet forši šodien salīt. britisks laiks.

esmu atradis savu mīļāko grupu. uz pāris dienām.
linkbūs

Ingmārs [Apr. 2nd, 2020|03:01 pm]

eos
Es plānoju ņemt piemēru no Ingmāra un iegādāties skrituļdēli.
link1 ir|būs

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]