balodis666's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in balodis666's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, December 15th, 2021
  5:41 pm
  STARP CITU, es tikai nodoksoju to loxxu PA JOKAM, bet viņš kļuva agresīvs pirmais, jo BANOJA UN IGNORĒJA MANI. Fakti.
  Wednesday, December 8th, 2021
  10:11 am
  Jānis Balodis, atklāti sakot, man no malas pēdējās divas nedēļas atgādina berserkā sagājušu šimpanzi, kas trako, rausta sava proverbiālā krātiņa restes, klapē pa grudaku, auro un cenšas pievērst sev uzmanību, bet ir bezcerīgi ieciklējies uz kaut ko triviālu un nesmieklīgu.
  Tuesday, December 7th, 2021
  12:07 pm
  Jānis Balodis, 42 gadi
  Krišjānis, kurš nicināja cibu, to skaitoties pametis (toties atpakaļ ir Kohsmoss, kas to nicina vēl vairāk!) Mani labākie/senākie oflaina paziņas cibā (kants un zazis) regulāri izdzēšas, jo šis mēdijs acīmredzot vairs nav tai veltāmās, kaut kādos pagātnes pieradumos iesakņotās uzmanības vērts. Es arī daru šo visu (sāku darīt), jo sāku nicināt cibu (nevienu konkrēti!), bet visu kopā, līdz ar ko WHY THE FUCK SHOULD I CARE par to, kā kaut kādiem nicināmiem mīzējiem un virinātājiem izskatās latentie? Jo sliktāk, jo labāk! Gnidroloham taisnība: mani neinteresē vara, tikai revolūcija! Ja tā nav iespējama, tad tikai brutāls flešmobings, jo samiernieciskā, pasīvā CIBA (neviens konkrēti!) TO IR PELNĪJUSI!!! Nositieties pret pišjāņa patriarhu pisto altārzēnu elkoņu atbalstiem! Jā, tas, ko jūs redzat, ir sekas reidžam, kas mani pārņem, jo gandrīz neviens te ar mani nerunā, izņemot lohus, kriptofašistus un inceļus, kuriem galvenais ir tas, lai viņu Lukašenko naga melnuma vērtajam viedoklim kāds vispār pievērstu uzmanību. YOUR GOD IS TOO SMALL. Fuck Off Ciba, I'mma be leavin soon anyway. Have some patience ffs, man viss jau ir izdomāts (c)

  Morāles zirgu jājēji, paldies par added motivāciju pisties prom no vietas, kur ar mani gandrīz neviens nerunā un tikai izdomā savas bezkaunīgi patronizējoši viedās amatierpsihologu teorijas. Es esmu vecāks par daudziem no jums un kaut kā nešķiet, ka visiem te būtu tik brīnišķīga pagātne un nākotnes perspektīvas privātājā jomā, bet es jau saprotu, ka tas, ko viens izdomās rakstīt vai nerakstīt savās cibās, jums ir adekvāts realitātes atspoguļojums. Check your fucking sources un piebremzējiet ar diagnozes uzstādīšanu svešiem cilvēkiem. Paklausieties labāk Kurta dziesmu par izkāpšanu no savas fucking galvas, tad datora, tad istabas, tad mājas, tad pilsētas, tad valsts, tad kontinenta, tad visas zemeslodes un apgriešanos par 180 grādiem. Būs diezgan mīzīgi

  Vai es jau sūdzējos, ka ar mani te gandrīz neviens nerunā?
  9:30 am
  Īsi par Jāni Balodi: vai tas jārāda arī pārējai cibai un šitā jāblamē sevi?
  Sunday, December 5th, 2021
  3:56 pm
  Doxxomāts: ON
  Visa Ciba ir viens cilvēks, un tas ir [info]bauda jeb [info]nefolk

  Kurš viņu nepazīst dzīvē?
  3:44 pm
  Kā vēl sev pievērst uzmanību? Joprojām cibā ar mani gandrīz neviens nerunā.
  Saturday, December 4th, 2021
  12:05 pm
  Runā Jānis Balodis:

  Nekas nevar būt veselīgāk par owning what you are, owning your shit un your success. Ja tev jāslēpjas, tu atzīsti, ka kaunies. Nē, nav obligāti jāafišē sevi, kā to daru es vai, piemēram, ingmārs, bet cilvēks ir brīva būtne un var izvēlēties, kā sevi pasniegt. Taču tā slapstīšanās un kautrēšanās... ne ne. Kam tā nāk par labu? Pašam sociofobam? Nedomāju gan. Nevienam nenāk par labu. Ja esi lohs, piecelies kājās un skaļi nosauc savu vārdu, pirms kult savu brehņu aiz 100x100 pikseļu avatāra maskas.


  Kosmoss atbild:

  Bauda ar mani gulēja, kad man bija 19. Un izpisa Veģmu, kas izdzēsa nefolka blogu. Viņam vienmēr datu aizsardzības likums šķiet neesošs.

  Jāņa Baloža (baudas) dzimšanas datums ir 1979. gada 7. maijs. Todien māte pieliecās un viņu izdirsa, tad aizgāja atpakaļnuz darbu LU, kur viņš ir studējis tikai tāpēc, ka radiniekiem studijas ir bez maksas. Viņš ir tik nabadzīgs, ka 30 gadu vecumā nenēsāja apakšveļu, jo nebija naudas to nopirkt. Viesi veda viņam ēdienu, bet darbu viņš nebija ieinteresēts meklēt. Pārāk aristokrātisks.

  Taurupē pie Ķeipenes Jānim Balodim ir vecmāmiņas vecā māja "Goldas", kas patiesībā pieder viņa tēvam, gluži tāpat kā viņa auto. Tur nav siltā ūdens, jo Jānim nepatīkot remonts. Patiesībā viņš nejēdz pat tabureti salabot. Nezinu, vai vispār dzīves laikā kaut vienu naglu ir iesitis. Māja piederēja bankai, jo radi to papisa kaut kādā mahinācijā. Tad fāters īpašumu atpirka.

  Iemesls, kāpēc Jānis Balodis strādā SDI Media ir tāds, ka viņam ir bipolārie traucējumi un oficiāls ārsta atzinums kopš agras jaunības, nezinu, cik tieši agras. Viņš nespēj strādāt klātienē, jo ir sociāli neadekvāts un vienmēr izsaka piezīmes, kas spēj aizvainot pat sētas stabus. Principā viņu atlaiž. Pat Ķeipenes gaterī viņš nenoturējās ilgāk par trim dienām. 2008. gada vasara. Jānis nupat bija atgriezies no NL, kur atstāja savu ilggadējo lietuviešu draudzeni Rūtu. Jānis lepojās, ka viņi viens pret otru šķaidīja šķīvjus. Nekad neesot juties tik ļauns.

  NL Jānis Balodis neklātienē strādāja par sexa čata moderatoru un mēnešiem ilgi lietoja dexofānu. Pēc tam atgriezās un tēloja baigo industrial leģendu. Viņam patīk izlikties, ka viņa devums LV metālmūzikai ir nozīmīgs (īsu laiku darbojies Urskumug un Heresiarh, ko neviens nezina vispār).

  Zaļo apmetni es i negrasos piedāvāt atpakaļ, jo to šuva Jāņa Baloža bijusī draudzene, kuru es cienu, bet Jānis viņu pameta, izmetot viņas mantas pa logu Mazajā Zemītes ielā, kur viņa ģimenei jau daudzus, daudzus gadus pieder daļa mājas un zemes ap to.

  Viens no seniem Jāņa Baloža draugiem un manns ex, ar ko esam labās attiecībās, man reiz stāstīja, ka Jānis ticot tādai fiškai kā seriālā monogāmija. Tas ir, nākamo draudzeni viņš vienmēr sameklē pirms attiecību speciālas izbeigšanas. Viņš var būt ļoti ļauns un darīt dažādas lietas, lai cilvēku izvestu. Var arī izvairīties no satikšanās. Pazīstu ļoti daudzas viņa bijušās. Un ne tikai. Arī sieviešu vīrus.

  Starp citu, ar zazi Jānim, viņa vārdiem runājot, nav nekā kopīga. Kants viņam patīk, jo kants daudz pelna un labi gatavo.

  Gandrīz visus savus vecos draugus Jānis aiz muguras apdirš un sauc dažādās iesaukās. Ja neveicas, iespējams, Jānis ir nedaudz pastrādājis. Viņš mēdz tā darīt. Viņam patīk, ja kāds salauž kāju, pazaudē darbu, izšķiras utml.

  Starp citu, Jānis Balodis ir daudzas reizes atzinis, ka draugus izvēlas pēc materiālistiskā izdevīguma principa. Ja tev ir apreibinošas vielas, ēdiens vai nauda, Jānis tevi mīlēs un būs gatavs draudzēties. Ja tā vairs nebūs, Jānis tevi apdirsīs un darīs visu, lai kāds šo amatu ieņemtu no jauna.

  Vai zini, kā Jānis Balodis var atļauties iepirkties Bandcamp? Viņš visu dabū bez maksas kopš atgriešanās no NL. Patiesībā parēķināju, cik viņš mēdza prasīt par benzīnu pēc tripiem, un man sanāca, ka es ar savu tālaika supermazo algu reāli vilku visus ceļojumus ar Jāņa auto. Visi pārējie tēloja māxliniekus un hipijus. Nezinu, ko viņi ēda, varbūt zāli. Nu, kr4, maksāju es toreiz astronomiskas summas pēc katra kopīgā ceļojuma. Pat vairāk nekā apēdu un izdzēru.

  Tak komentē, cik gribi, es tāpat nelasīšu, Jāni Balodi. Tu esi lūzeris, kuram nav naudas apakšbiksēm. Visas tavas bijušās tevi nevar ciest, jo tu esi liekēdis. Nu, varbūt dažas uztur labas attiecības.

  Starp citu, Jānis Balodis nemāk spēlēt sintezatoru. Viņš katru reizi improvizē un nemāk noregulēt tehniku tā, lai to nesalauztu. Varbūt viņam nav ausu, nezinu. Nekad nav bijis pie ārsta pārbaudīt dzirdi.
  2:05 am
  Jānis Balodis man sāk patikt mazāk, tomēr loxx. Kas no tā izriet? Laiks doksot sevi.
  1:36 am
  Kādreiz pisu 19gadīgas zuzes. Tagad man ir 50+ un 30gadīgās man nesniedz.

  Friday, December 3rd, 2021
  3:40 pm
  Es sliecos ticēt nefolkam, ka neesmu pishjaanis un gnidrolops kontu autors. Es nefolku piesaucu 6x, lai tas būtu, pavisam, skaidrs.
  2:56 pm
  Strīdēties ar Jāni Balodi ir tas pats, kas spēlēt šahu ar balodi: apgāzīs un izsvaidīs figūras, apkakās dēli un aizlidos, stāstīdams visai pasaulei, cik veikli viņš tevi apspēlējis.
  2:26 pm
  Filoloģijas fakultātē uz pusi jaunākām drostaliņām rādīju, kāds es mačo, "ar pieredzi", un tagad nevaru izkāpt no lomas. Tagad esmu iemīlējies Sniedzē, bet par to dabas daļu es nevaru uzņemties pārāk lielu atbildību. Sniedze manā iztēlē ir kaut kas tik ēterisks un radniecīgs eņģelim, ka pilnīgi bail būs kādudien iepazīties :) Sniedzei ir 30 gadu, varbūt viņai patīk veci perdeļi :)

  12:02 pm
  Vienīgais, pret ko es tiešām cibā jūtu sadistiskas tieksmes, ir Krišjānis Lācis. Zuzes spīdzinu tikai pedagoģiskos nolūkos. Es taču atbalstu feministes (man nav rezona melot), tāpēc vajag pārmācīt sliktas zuzes.
  1:00 am
  Tā jau nu gluži nav, ka savā hroniskā miega bada un taurīna delīrijā, apdullinājies ar spaisa dūmiem un trulu mašīnmūziku, būtu pilnībā zaudējis spēju paskatīties uz sevi no malas un praktizēt pašrefleksijas tehnē. Nupat vēl ciba bija visdzīvākā pēdējo pāris gadu laikā, bet tagad ar satura radīšanu citiem vedas visai pašvaki. Tas nevar būt tāpēc ka ar baudu čenelēju savus doxx un indes materiālus trīs četras reizes ātrāk un man pajāt par estēstisko. Kur vēl par mani cibā runā komentāros un es par to nezinu? Iemetiet ar linkiem, vajag vēl materiālu priekš pašrefleksijas tehnē.
  Thursday, December 2nd, 2021
  3:37 pm
  Cilvēks ir brīva būtne un var izvēlēties, kā sevi pasniegt. Tāpēc es izvēlos jūsu vietā un doksoju visus pēc kārtas.
  1:38 pm
  Atbalstu cibas jauno Latento karali visā, jo viņš lej manu stiprāko indi. Tūlīt arī manā vietā doksos.
  Cibas mindsimpi jau nepamana sakritības ha ha.
  Wednesday, December 1st, 2021
  9:25 pm
  Heiteri domā ka es nevienam nepatīku, bet šis atprātotais taurīna džankijs patīk 78 cibiņiem. (20 no tiem ir mani kloni)
  7:10 pm
  Man vispār patīk, ka cibā ar mani gandrīz neviens nerunā, jo baidās. Tā es izglābšu cibu un runāšu tikai ar sevi. Man patīk parunāt ar Mindsimp, mēs abi ar baudu citus saucam par transhujāriem inceļiem.
  5:58 pm
  To, ka neviens no parodijkontiem nav Didža es sapratu uzreiz, jo visi ir manējie.
  4:57 pm
  Narcissistic personality disorder (NPD) is a mental disorder characterized by a life-long pattern of exaggerated feelings of self-importance, an excessive craving for admiration, and a diminished ability to empathize with other's feelings. These personality traits are often overcompensation for a fragile ego, an intolerance of criticism, and a weak sense of self. Narcissistic personality disorder differs from self-confidence which is associated with a strong sense of self.

  The Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, Fifth Edition(DSM-5, 2013) describes NPD as possessing at least five of the following nine criteria.

  A grandiose sense of self-importance
  Preoccupation with fantasies of unlimited success, power, brilliance, beauty, or ideal love
  Believing that they are "special" and unique and can only be understood by, or should associate with, other special or high-status people (or institutions)
  Requiring excessive admiration
  A sense of entitlement (unreasonable expectations of especially favorable treatment or automatic compliance with their expectations)
  Being interpersonally exploitative (taking advantage of others to achieve their own ends)
  Lacking empathy (unwilling to recognize or identify with the feelings and needs of others)
  Often being envious of others or believing that others are envious of them
  Showing arrogant, haughty behaviors or attitudes

  To the extent that people are pathologically narcissistic, the person with NPD can be a self-absorbed control freak who passes blame by psychological projection and is intolerant of contradictory views and opinions; is apathetic towards the emotional, mental, and psychological needs of other people; and is indifferent to the negative effects of their behaviors, whilst insisting that people should see them as an ideal person. To protect their fragile self-concept, narcissists use psychosocial strategies, such as the tendency to devalue and derogate and to insult and blame other people, usually with anger and hostility towards people's responses to the narcissist's anti-social conduct. Narcissistic personalities are more likely to respond with anger or aggressiveness when presented with rejection. Because they are sensitive to perceived criticism or defeat, people with NPD are prone to feelings of shame, humiliation, and worthlessness over minor incidents of daily life and imagined, personal slights, and usually mask such feelings from people, either by way of feigned humility, or by responding with outbursts of rage and defiance, or by seeking revenge. The merging of the inflated self-concept and the actual self is evident in the grandiosity component of narcissistic personality disorder; also inherent to that psychological process are the defence mechanisms of idealization and devaluation and of denial.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba