Kalviishi

« previous entry | next entry »
Nov. 2., 2007 | 02:05 pm
mood: amused amused

Koleegjis staasta, ka bijis pa wiikendu uz laukiem Talsos.
Vakars, visi seezh pie galda, kko strebj, kad peekshnji mazaa meitinja ieskrien istabaa un aizelsusies sauc: "Aplokam vaartinji valjaa! Visi kalviishi izmukushi! Naaciet kjert!"
:))

Link | ir doma | Add to Memories


Comments {20}

Sindra

(bez virsraksta)

from: [info]galadriela
date: Nov. 2., 2007 - 03:08 pm
Link

Nu ja nedara neko reālu, kas varētu novākt smīnu no viņa
sejas, tad manuprāt labāk klusēt.

Un no fcuk Bush jau ar Bušam sliktāk nepaliek.
bet droši vien, ka tas ir līdzīgi kā mums Kalvītis ir cūka.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


amidars

(bez virsraksta)

from: [info]amidars
date: Nov. 2., 2007 - 04:32 pm
Link

Manuprāt no "Kalvītis - cūka" popularitātes pašam Kalvītim sliktāk paliek gan.
Tas ir kļuvis par tādu kā baneri (vai saukli), zem kura tagad pulcējās visi, kurus kaut kas neapmierina esošajā valdībā. You know - piešķir cilvēkiem emocionālo pacēlumu. Pateica "Kalvītis - cūka" un palika labāk + vēl ieraudzīja, ka kaimiņš bļauj to pašu un sajuta biedra plecu.
Kad vairāki tūkstoši līdzīgi bļauj pie Saeimas, tad parādās politiskie oponenti un sāk visos medijos klāstīt ar politisko krīzi valstī. Nākas pārtraukt komandējumu Portugālē un braukt atpakaļ uz Latviju ieviest kārtību un visticamāk, ka tuvākajā laikā nāksies atkāpties no premjera amata.
So - "Kalvītis - cūka" ir kļuvis par vairāk kā vienkārši apvainojumu. Tas jau ir emocionāli spēcīgs simbols, kurš Kalvītim visai pamatīgi bojā noskaņojumu.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


The Atis

(bez virsraksta)

from: [info]atiitis
date: Nov. 2., 2007 - 04:37 pm
Link

Tas noteikti buutu viens no origjinaalaakajiem saukljiem pasaules veesturee, ja lietas nonaaktu liidz revoluucijai :))

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


amidars

(bez virsraksta)

from: [info]amidars
date: Nov. 2., 2007 - 07:25 pm
Link

Mans favorīts šajā kampaņā so far ir melns plakāts ar pārsvītrotu uzrakstu "RUK" :)

Atbildēt | Iepriekšējais