02 September 2015 @ 02:44 am
 
Par praktisko: Navmii aplikācija gandrīz visos ceļojuma posmos izrādījās gana lietojama un noderīga (par spīti tam, ka, šķiet, Austrimeiropas izcelsmes autori asprāši ir fiziski nodalījuši A-eiropas aplikāciju ar Baltijas valstīm un Poliju, tad Vāciju, bet vēl pēc tam Beneluksa valstis, un tad nu ir jāizdara atsevišķi pirkumiņi, bet katrā no reģionālajām aplikācijām nav iespējams uzreiz automātiski savu maršrutu pārplānot uz kādu no citiem reģioniem). Lai vai kā, tas darbojas bez mobilo datu patēriņa, balsis diktē pagriezienus, un viss notiek.
 
 
02 September 2015 @ 12:27 am
 
Mājās pārbraucām, Lietuvas tālumā liesmojot un šķiļoties baltiem zibeņu zobeņiem, un vienubrīd uzgāza tā, ka pa priekšu braucošā fūre bija bezmaz vai vienīgā vaduguns. Bet neko - ~12h stundas ceļā ir tā vērtas, lai ceļā nepavadītu arī vēl nākamo dienu.
 
 
01 September 2015 @ 11:14 pm
dzīvoklis/istaba Amsterdamā  
Mans brālis izmisīgi meklē dzīvesvietu Amsterdamā- tas var būt dzīvoklis vai istaba.
Ja nu kādam kaut kas- delete_it @tvnet.lv
 
 
01 September 2015 @ 09:42 pm
Ēteriskās eļļas  
Kad vajag, tad nevar atrast. Kur tā parocīgi tirgo ēteriskās eļļas? Tur, citronzāle, eikalipts, nothing fancy. Rīga, centrs, vai ne.
 
 
 
 
01 September 2015 @ 03:33 pm
Klaviatūra  
Klaviatūru ar usb ieeju. Ja nu kādam ir.
 
 
01 September 2015 @ 01:38 pm
 
Sveiki!
Varbūt te ir kāds laipns un pacietīgs grāmatvedis/e, kas par pudeli vīna vai tamlīdzīga apmēra atlīdzību varētu man šovakar veltīt pāris stundas? Palīdzēt piereģistrēties EDS kā saimnieciskās darbības veicējam un apliecinātu, ka esmu visu pareizi sapratusi, kā un kādas atskaites un maksājumi man turpmāk jāveic.

Neesmu stulba, tikai bailīga, man gribas izdarīt visu pareizi, un man nepieciešama konkrēta informācija un varbūt daži praktiski piemēri par to, kā aizpildīt dokumentus. Esmu jau pati izlasījusi visu, ko varēju atrast par tēmu, piezvanīju arī uz VID, bet tur diemžēl uzdūros visai neatsaucīgai darbiniecei. Ļoti negribas braukt uz Kafkas pili pļavas vidū, nav arī garantijas, ka tur saskaršos ar laipnāku attieksmi.

sanitag@gmail.com

P.S.Var arī par naudu, bet tad ar pēcapmaksu, jo šobrīd man liekas naudas nav, būs tuvākā mēneša laikā, ja izdosies sakārtot šo jautājumu.
 
 
01 September 2015 @ 11:50 am
 
labrīts zinību dienā! iekams izšķirstu visus portālus un grupas, padodu ziņu arī šeit par to, ka kāda jauniete (tā būtu tā pati es) ir istabas meklējumos kaut kur rīgā (preferenču lokācijas ziņā maz pagaidām). vislabprātāk gribētu vienistabas dzīvokli, jo mana pirmā pieredze ar īrēšanu kopā ar nepazīstamiem cilvēkiem beidzās mazliet gražīgi (lieta tāda, ka ik pa laikam es ļauju pie sevis pārnakšņot draugiem un ceļotājiem, kas gan vienmēr ir kārtīgi un pieklājīgi ļaudis, bet, redz, ir tādi cilvēki, kuriem nepatīkami sava virtuvē saskrieties ar kādu svešu, ekh), bet principā esmu arī gatava dot vēl vienu iespēju gana atvērtiem dzīvokļbiedriem. pašai man nav problēmu nedz ar kaķiem, nedz tīrību, nedz mantu un maltīšu dalīšanu, komforta līmenis - pietiekami zems, lai es apsvērtu arī malkas apkuri/koplietojamu sanitāro mezglu etc. - der arī komunalkas. forši būtu, ja atrastos vieta arī velosipēdam. naudiski - robežās no 150- 200 eirām, ieskaitot kom.

mvernera[at]gmail.com

Pateicos.
 
 
01 September 2015 @ 10:10 am
 
Sveiki, cibas biedri!

Kā gadījies, kā ne, man uzdāvināju šādu 25 cm diametra metāla galda ventilatoru. Šāds te

Bet - es neko tādu nemēdzu lietot. Varbūt kādam citam noder.
Konstatēju, ka ebay`ā tāds nāk par `17 €, es neatteiktos no kādiem +-10.

P.S.

Atrodas Rīgā, centrā.
 
 
01 September 2015 @ 08:52 am
 
Viena no pazīmēm, ka ir sākusies jauna sezona un cilvēki ir atgriezušies Rīgā un darbos ir tā, ka manā autoservisā, neskatoties uz pazīšanos ar vienu no īpašniekiem, uz auto remontu ir jāgaida nedēļu ilgā rindā.
 
 
01 September 2015 @ 08:48 am
 
Delfi ir burvīgi - "policija aizturējusi pedofilu, cietušie ir no 14 līdz 20 gadiem veci". Kad žurnālistiem beidzot iemācīs pedofilijas definīciju? http://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aizturejusi-kartejo-pedofilu-liels-cietuso-skaits.d?id=46402765

Skaidrs, tas ir policists Ķuzis, kas viņu nosauca par pedofilu http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/policija-aiztur-pedofilu-kurs-seksuali-izmantojis-daudzus-zenus/ Varbūt turpmāk jebkuru noziedznieku sauksim par pedofilu - nu, lai vairāk klikšķu un laiku?
 
 
31 August 2015 @ 09:03 pm
WTF ir MATKA tribe?  
WTF ir MATKA tribe.

Izskatās kaut kas līdzīgs Cosmopolitan žurnāla turpinājumam, tikai pieaugušām sievietēm ar nedaudz vairāk naudas kā lauku skolas skolotājai. Visādi citādi stilīgas fotogrāfijas, nedaudz romatiski un muļķīgi teksti, bet visumā forši, veic tikpat svarīgu un gaismu nesošu darbu kā savulaik žurnāls Cosmo. Tas tiešām labi.

https://www.facebook.com/matka.tribe
 
 
31 August 2015 @ 09:02 pm
Meklējot mājas  
Kurš būtu tas Rīgas rajons, kurā Tu labprāt dzīvotu? Kāpēc?
 
 
31 August 2015 @ 08:29 pm
 
Rādio dzirdēju, ka notiek pilsētas svētki 05.09.2015. Uzstājas Intars Busulis.
Kur??????
 
 
31 August 2015 @ 03:49 pm
sēdeklis vai stute  
Varbūt kādam ir nezimantots velosipēdu sēdeklis, vai arī pivotal sēdekļa stute, kuru labprāt atdotu par simbolisku samaksu?
Varam sazināties lauris091 gmailā
 
 
31 August 2015 @ 03:46 pm
bārs Berlīnē  
iesakiet, lūdzu, kādu čomska tipa bāru/vietu/dzertuvi Berlīnē!
 
 
31 August 2015 @ 02:28 pm
 
Iesakiet, kur iesācējam labāk iet un apgūt tuvcīņu.
 
 
31 August 2015 @ 02:04 pm
Skiču bloki  
Kur var nopirkt skaistus skiču blokus?
 
 
31 August 2015 @ 08:54 am
 
pāri dienas atpakaļ jutos kā hektōrs no seriāla:

tas ir - nenormāli viss besīja, bet neko vairāk par dzin dzin dzin nevarēju. tad atlaida. bet man tas ir tā tad, kad nepieņemu lēmumu, bet kaukādā absurdā veidnē ceru, ka pats sadzīs.  nu ko - tagad ir labāk.
kuriōzākais ir - ka aizmirsti gan cēloņus, gan simptomus. tikai dzin dzin dzin, acis nogurst
 
 
dziedu līdzi: Ansamblis Manta - Milicis
 
 
31 August 2015 @ 08:42 am
Franču valoda  
Labrīt tiem, kas kādreiz mācījušies franču valodu,

Gūgle piedāvā n kursus klātienē, bet interesē viedoklis no cilvēkiem, kuri paši kursus izgājuši. Tātad - kur mācījies? Kas patika/nepatika? Kādas bija tavas zināšanas uzsākot un beidzot kursu?

Paldies un jauku pēdējo "brīvlaika" rītu! :)
Tags:
 
 
dziedu līdzi: The Middle East - Blood
 
 
30 August 2015 @ 10:37 pm
Istaba/Dzīvoklis  
Dāŗgie, Cibieši!

Tuvs draugs ļoti meklē dzīvokli vai istabu Rīgā. Strādājošs, kārtīgs puisis, noteikti nekavēs īres maksas.
Tiks izskatīti piedāvājumi dažādos rajonos, bet, protams, vēlams tuvāk centram, vai Dominas apkārtnē, kā arī, vēlams ar saprātīgām īres maksām.
Sūtīt piedāvājumus, lūdzu, uz rree@inbox.lv
(Būtu ideāli, ja var arī uzturēties ar ļoti foršu un kārtīgu kaķi, bet nav obligāti)

Paldies!
 
 
30 August 2015 @ 11:47 am
 
Vai ir kāds veids, kā ebajā izslēgt no meklēšanas konkrētus parametrus?
Piemēram, nerādīt drēbes no Ķīnas (tur tāpat man neviens izmērs nederēs).
Vai stipri aktuālāk - nerādīt ZILUS džinsus (es nevalkāju zilus džinsus, bet mani priecētu dažādas citas krāsas, kas nav zila). Kaut kā nejauki, ka jāizrakņā pusotra tūkstoša zilu džinsu kaudze, lai atrastu knapi desmitu citās krāsās.
 
 
30 August 2015 @ 11:41 am
 
Varbūt kādam skumjš un nelietots stāv vīriešu velosipēds, kas alkst pēc jauna saimnieka, kas diendienā to izripinātu?
ļoti vajadzētu steidzami, jo veco diemžēl kāds pa nakti piesavinājies. :)
 
 
30 August 2015 @ 10:52 am
 
Feisbuks nejauši salika kopā:

 
 
29 August 2015 @ 05:47 pm
 
izdomāju šodien aiziet līdz plašu veicim; pa $50 trāpīju zeta bedrē.
 
 
dziedu līdzi: the evens
 
 
29 August 2015 @ 10:48 am
 
Uzrakstīju mazo rakstiņu par to, kas sakrajies.. Aizgajis tautās ir. ļoti priecē.
Laikam jāliek pārējiem ar klāt kāda emocija.
Pa pa pamazītēm jāiegūst atpazīstamība šajā sfērā. Par viena ārstu prakse nošēroja savā FB. Naaais!
 
 
28 August 2015 @ 09:58 pm
uz Murjāņiem  
Latvijas fani no ārzemēm interesējas, kā nokļūt uz Murjāņiem, uz Ziedoņa māju. Esmu braucis tikai ar auto, man nav ne mazākās sajēgas, kā tur var nokļūt savādāk (ja vispār var).

Paldies!
 
 
28 August 2015 @ 09:29 pm
putekļsūcējs  
vecs, ilgi lietots siemens super-electronic 320 putekļsūcējs. jaudas slēdzis salauzts - visu laiku visstiprākajā režīmā strādā. bet lietojām bez probl. ar papīra maisiņiem. vnk paņēmām citu - ar ūdens filtru.
 
 
28 August 2015 @ 06:06 pm
 
Kurā brīdī es kļuvu imūns pret netīšo ironiju, kura sūcas no piektdienas pēcpusdienā saņemtas ar darba lietām saistītas e-pasta vēstules nobeigumā lasāmā labi domātā vēlējuma "Lai laba atpūta nedēļas nogalē"?
Tags: