27 February 2015 @ 05:51 pm
 
ir kāda filma pēdējā laikā bijusi, kura emocionāli (nu, radīto sajūtu ziņā) līdzīga lock stock and 2 smoking barrels vai kkam uz to pusi?
kādu vispār filmu, no pēdējām, ne Oskara nominantēm, jūs ieteiktu noskatīties, tādu, kurai saturs būtu, bet bez gruzona fonā?
Tags:
 
 
27 February 2015 @ 05:19 pm
 
visskaistākais mirklis ir, kad sen prātā ienākusī ideja beidz ripot pa ruletes ratu, atrod un iekrīt bedrītē.
bagāžas lenta beidz, bet karuseļi sāk griezties piecelties no nomāktā galda.
 
 
27 February 2015 @ 03:37 pm
Parafīns  
Hei!
Varbūt kāds zina, kur palielā daudzumā iegādāties parafīnu vai stearīnu Rīgā?
^^
 
 
27 February 2015 @ 02:56 pm
Jurists  
Nepieciešama jurista konsultācija civiltiesību jomā. Priecāšos, ja varēsiet ieteikt kādu sakarīgu juristu, kas spējīgs iedziļināties lietā un neplēš deviņas ādas.
 
 
27 February 2015 @ 01:53 pm
 
neizgulies 3 naktis 
 aizej uz džābu, nu visu laiku, paralēli..
 atnāc beidzot mājā, mēģini izgulēties 
 pamosties tāpat nelaikā un nesaproti 
nesaproti neeeekoo kas notiek - ooouuuuttt ooofff sssppaaaccceeee

 + sapnīši pēc kuriem mostoties gribas atvākt kādu.. kādu lielu siermaizi, ha, not

p.s. vidējais, vidējā, parastā galvas mata garums 4-5cm,

 neatceros tādu parādību kā matu griešžšanu, nu atceros, bet nejau tik īsiņus..
izskatās quite hot, ko es galīgi nebiju gaidījis. 

pīīs sakāāāzzzzz
 
 
dziedu līdzi: dick dale & his dale tones
 
 
27 February 2015 @ 04:06 pm
 
Danat Al Ain Resort (http://alain.danathotels.com/) , Apvienotie Araabu Emiraati
mekleejam fitnesa instruktori / personal trainer. sievieti. alga AED 2000 / per month + 25% komisija par atsevishkjaam nodarbiibaam. dziivoshana uz vietas viesniicaa + eeshana nodroshinaata. kompaanija apmaksaa arii celja izdevumus shurp, viizu un veseliibas apdroshinaashanu. siikaaks izklaasts intervijaa, esmu tikai messendzheris.
ja kaadai interesee, luudzu komentaarinjos savu eepastinju, nosuutiishu koordinaates, kur cv jaasuuta.
 
 
27 February 2015 @ 11:52 am
 
te mans dienas jautaajums - cik droshi ir maajoklii, kas pilns ar koka meebeleem, ienest no ellee sazin kaada pagraba dabuutus kreeslus, kuros peec skata ir notikusi kjirmju orgjija? nav ne jausmas, vai taa bijusi pirms 10 gadiem vai pusgada un vai kaads no kjirmjiem veel dziivs.

?
 
 
27 February 2015 @ 11:32 am
 
Bet runājot par Krutoju, es nesaprotu vienu - viņš taču to savu jubileju jau nosvinēja Operā, pēc tam rudenī Maskavā un tagad atkal arēnā Rīga? Tāda kā ievilkusies dzimenīte?
 
 
27 February 2015 @ 11:26 am
 
Runājot par Parādnieku, ierosinu likumprojektu, kas paredzētu katram deputātam pirms likumdošanas iniciatīvas izdarīšanas obligātu psihologa apmeklējumu.
 
 
27 February 2015 @ 10:37 am
jautājums kultorgiem  
Man te 8.-15.martā gaidāma ārzemju viešņa, kura, atšķirībā no manis, novērtē kultūru ārpus mājas. Vai ir kādi ieteikumi, kur iet, ko apmeklēt? Lai gan viešņa no Vāczemes, latviski saprot diezgan labi, kas, protams, paplašina kultūras loku. Vienīgais, ko pagaidām esmu atradusi ir - "Āda" Ģertrūdes teijāterī un "Krievu mūzikas pērles" Gorā. Purvīša balva vēl būšot. Vai ir vēl kas labs, ko apskatīt, klausīt un kam vēl varētu nopirkt biļetes uz to laiku?
 
 
27 February 2015 @ 09:46 am
 
Diena var sākties! "Ekonomikas ministre kardināli mainījusi sasuku."
 
 
27 February 2035 @ 01:02 am
 
Esmu nonākusi pie 1 jautājuma un 1 atbildes.

Jautājums - vai ir iespējams būt jautram cilvēkam, bet nebūt pāķim?

Atbilde - Jānis Stībelis ir bossa nova. Nevis tāpēc, ka viņš dziedātu to bossa novu, bet gan tāpēc, ka gan Jānis Stībelis, gan bossa nova ir neizteiksmīguma etaloni (nejaukt ar etalonu).

Diemžēl manam jautājumam nav nekāda sakara ar atbildi.
 
 
26 February 2015 @ 08:54 pm
Je suis partybomzis  
Jūs meklējat darbu?

Es neko nemeklēju vairāk. Esmu sapratis to, ka viss ir izrāde.

http://www.irir.lv/2015/2/26/igors-iesaukts-par-party-bomzi-2
 
 
26 February 2015 @ 05:19 pm
Par nabaga lapsačiem aizbilstiet labu vārdu  
Karavadoņa Džao dēls, cienījamais Sjanmiņs tika iecelts par Baodinas (Heibejas provincē Ķīnas austrumos) gubernatoru.
Kādu nakti viņš sēdēja zvilnī, savas rezidences rietumu tornī, un lasīja. Visas durvis bija aizslēgtas, ārā sasaucās sardze, tikai cikādes fonā viegli čirkstēja. Piepeči Sjanmiņs ieraudzīja ēnu, kas ieslīdēja loga ailē; nonākusi istabas vidū, ēna sāka sev berzēt galvu, tad kājas un rokas, līdz sabiezēja un ieguva formu. Gubernatora priekšā stāvēja būtne sarkanās kurpēs un galvas apsēju, kurš salika rokas sveicienā un teica: Es esmu nemirstīga lapsa (te jānorāda, ka Austrumāzijā neviens nepārvēršas par vilku, kā Eiropā, bet gan par lapsu) students, dzīvoju te jau simts gadus, savulaik pie manis ciemos nākuši daudzi cienījami ļaudis, un nu jūs te esat iekārtojies uz lasīšanu. Nespēju izrādīt nepatiku paša imperatora ierēdnim, tāpēc ierados lūgt norādījumus, kas un kā. Ja esat ieplānojis arī turpmāk šajā tornī dzīvot, tad man vajadzēs pārvākties kurp citur, taču lai savāktos, vajadzētu kādas trīs dienas. Ja jūs apžēlosities un ļausiet arī turpmāk man te mitināties, tad lūgtu turē† durvis aizslēgtas, kā tas vienmēr bijis.
Sjanmiņs, viegli izbrīnīts, ar smaidu atbildēja: Tu taču esi lapsis, kā gan vari būt students?
- Visām lapsām ir tas gods ik gadu tapt pielaistām kārtot eksāmenus pie Māmuļas Taišaņas (Bisja Juaņdzuņa – debesu feja, nefrīta jaunava, rītausmas kundze, Taišaņa kalna gara meita, bērnu un lapsu aizgādne). Un tās, kuras ir apguvušas literāro rakstu valodu, kļūst par studentiem, bet kas nemācās, tā arī paliek savvaļas mežonīgās lapsas. Jūs esat labdzimis kungs, un ļoti žēl, ka tā arī neesat iemācījies, kā sasniegt nemirstību. Taču arī mums to ir grūti apgūt. Sākumā mēs mācāmies pārvērsties cilvēka veidolā, pēc tam iemācamies cilvēku valodu. Tie, kas mācās cilvēku valodu, vispirms apgūst putnu valodu, bet tur jāiemācās runāt visu četru jūru ieskauto deviņu provinču putnu valodas. Kad tas apgūts, tad var sākt saprast cilvēku valodu un pārvērsties par cilvēku. Tas viss prasa piecus simtus gadu. Cilvēka veidolā ir vieglāk iemācīties kļūt nemirstīgam – tam nepieciešams vien pieci simti gadu sūrās mācībās. Labdzimušiem ļaudīm, kā arī ar rakstniekiem, ja tie spēj saņemties mācībām kā kļūt nemirstīgam, mācības rit daudz raitāk, tikai divus simtus gadu. Tā kā jūs noteikti varat to apgūt, tas ir skaidrs kā diena.
Gubernatoram Džao patika lapsas teiktais, un jau nākamajā rītā viņš lika aizslēgt rietumu torni, lai netraucētu studentam mācīties.
Par šo notikumu es uzzināju no Čeņjuaņas priekšnieka, karavadoņa Džao Ļanduna mazdēla, kura pēcnāves vārds ir Džao Džijuaņs. Un vēl viņš piemetināja: Mans tēvs visu atlikušo mūžu nožēļoja, ka nav pavaicājis, kādas eksāmenu biļetes studentiem uzdod Māmuļa Taišaņa.

Juaņmejs (1716-1797). Jaunie Cise pieraksti.
Tags:
 
 
26 February 2015 @ 01:52 pm
hāhā  
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts,
while the stupid ones are full of confidence.

C. Bukowski
 
 
26 February 2015 @ 01:50 pm
SPA  
mopēds nav mans, neko no mopēdiem nesaprotu -

ārzemju kolēģe prasīja,vai baltik bīč hotel tiešām ir labākais SPA Latvijā (jo sevi tā reklamējot)? Nu,vismaz,vai tiešām ir labs?
Tags:
 
 
26 February 2015 @ 10:47 am
par mutes brūķēšanu  
Vakar aizsēdējos krodziņā ar sen nesatiktu kamrādu, pļāpājot pie alus kausa par dekadenci tālajos 1960. gados. Nu par to, ka spilgtākās fluktuācijas kultūrā notiek juku laikos, aber kā sadzīve normalizējas un ieiet stabilās sliedēs, tā nez kāpēc spilgtu personību vairs nav, to vietā nāk “ētera personības”, furšeti un sarkanie paklāji, bet radošais darbs ir apzināti virzīts uz publikas gaumi un popularitāti (kā intervijā sevi godīgi pozicionēja nesen kā dievzemītē grozījusies sparancūziete Orlāna). Un pat nav vajadzīga spalvainā Hruščova roka – sadzīve un līdzbiedri lieliski visu pašregulē, lai neviens saplīsušās ūzās, sēžot likteņupes malā nedziedātu Butkēviča balsī “es esmu bagāts, man pieder viss”. Visā šai kontekstā uzvaicāju, kāpēc kamrāds, būdams klab.lv, pats neko neraksta, tikai lasa. Šis tā skumji: nu modelējam situāciju. Ir, piemēram, cibiņš [info]cezars_kalnins, kurš gana regulāri savā cibā gānās par četriem baltiem krekliem un sirdsapziņām. Bet jādzīvo ir, dzīvoklīti gribas, ciba ir cibai, bet ikdiena ikdienai – šis nosūta savu CV, pretendējot uz vakanci kādā uzņēmumā. Un pat nenojauš, ka šajā uzņēmumā strādā cibiņa [info]sondore, kuru trakoti kaitina [info]cezars_kalnins, kas, viņasprāt, ir klaja un derdzīga ņirgāšanās par visu, kas svēts. Un, kā jau ziņkārīgs sievišķis, viņa lieliski zina lietotāja [info]cezars_kalnins īsto vārdu – šamā CV ieslīd miskastē, kaut viņš būtu ideals kandidāts uz konkrēto vakanci. Un, palīdzējusi šādā veidā Providencei darīt pasauli labāku, cibiņa [info]sondore dodas mājās, kur ar sausa pinogridžio rokā noskatās alternative kino seansā “Elpojiet dziļi”, no sirds pārdzīvojot līdzi galvenajam varonim un tā grūtajam liktenim, cīnoties ar birokrātijas dzirnavām. Un ne mirkli nepieļauj savu līdzību ar galveno antivaroni. Bet lietotājs [info]cezars_kalnins paliek caurām biksēm un ģitāru var likt pažobelē, jo sētniekam nav laika peršas rīmēt, viņam fiziski jāstrādā, lai maizīti gādātu. Nevajag brūķēt muti, to var atļauties tikai juku laikos, kad sociālie lifti un pārmaiņas ir daudz elastīgākas, bet jaunumu tik daudz, ka neviens nepievērš uzmanību tam, ka kāds domā mazliet pret straumi.

Iekrita šī doma prātā tāpēc, ka arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc esmu pārstājis cibā ko rakstīt. Lai līdzcilvēkus nekaitinātu. Tb lai mutes brūķēšana neapgrūtinātu ikdienas dzīvi ārpus blogosfēras.
Tags:
 
 
26 February 2015 @ 10:46 am
Mandeļu piens mazā tilpumā  
Vai Rīgā kaut kur var nopirkt mandeļu pienu 200 - 500 ml iepakojumos? Ja jā, kur?
(Jautājuma būtība ir tilpumā, nevis mandeļu pienā kā tādā)
 
 
26 February 2015 @ 10:10 am
glass dip pen  
Kur/vai Rīgā ir atrodami šādi rakstāmrīki?
 
 
26 February 2015 @ 04:11 am
 
vajag kādu, kurš gribētu dzīvot 27 m2 lielā istabā 4istabu komunālajā dzīvoklī Brīvības un Mierielas stūrī. Istaba ok stāvoklī, pārējais dzīvoklis šāds tāds.
Par 140 naudām mēnesī(visi komunālie, arī apkure iekļauti),var saņemt lietošanā ar mēbelēm, var bez. mājdzīvnieki saprātīgā skaitā akceptējami.
Apskatīt var no rītdienas, ievākties - no 8. marta


Jautājumus te vai iemala@inbox.lv.
 
 
25 February 2015 @ 11:59 pm
 
Heijā

Varbūt ir kāda/-s, kurš vēlas izmēģināt limfdrenāžas procedūras par lētākām naudiņām? Ir tā saucamie īstie zābaciņi, ar vairākām kamerām utt.
Iegādājos 10 seansu kursu, bet pēc pirmās reizes secinājums, ka izrādās nemaz nedrīkstu ar savu veselību.
tad nu piedāvāju 9 seansus par 20 Eur Rīgā, Mēness ielā :)
 
 
25 February 2015 @ 09:19 pm
 
Man šķiet, ka latviešu populārās mūzikas lielākā problema ir tā, ka mums nav neviena "nepareizā" mūziķa, neviena "enfant terrible", kuru neaicinātu uz oficiāliem pasākumiem un kuru visi klausītos, jo tas būtu briesmīgi un neatļauti. Pat ne tuvu tam. Mums visi - sākot ar šlāgeriem un saldo popsu un beidzot ar metālu un alternatīvo mūziku, viss ir tik pielaizīts un pieklājīgs, ka bail. Mums pat nav neviens grupas, kas pret kaut ko protestētu vai aicinātu uz dumpi. Jebkuru var droši ņemt un likt uz Operas skatuves televīzijas tiešraidē, nebaidoties no tā, ka šis varētu novilkt bikses vai pateikt fuck you.
 
 
25 February 2015 @ 06:11 pm
Zelta mikrofons 2041  
Tā kā ar Latvijas mūzikas gada lielākā notikuma ielūgumiem netikām pagodinātas, rīkojāmies attapīgi un centāmies uzminēt - kurš no viesiem varētu būt pārāk sasirdzis, lai ierastos izņemt savējos. No diviem reālākajiem variantiem - Ulda Rudaka un Ainara Virgas (viņiem vienkārši jau gadiem ir ļoti novājināta imunitāte) - izvēlējāmies pirmo, bet, kā atklājās vēlāk, arī ar otro būtu iešāvušas nevis sev kājā, bet gan desmitniekā. Bijām ieradušās tik priekšlaicīgi, ka nekas cits neatlika, kā doties uz prestižo pagraba kafejnīcu iedzert un paskaitīt, cik plikpaurainu Jubaltu sanākuši. Pie blakus galdiņa kopā ar saviem pielūdzējiem sēdēja SMS Credit pārstāvis, kurš šajā apbalvošanas ceremonijā kļuvis par tikpat neiztrūkstošu tēlu kā plikais onkulis LMA karnevālā. Šampanietis, ko viņi dzēra, laikam bija uzskatāms tikai par tādu svētku metaforu, jo tika atstāts uz galdiem praktiski neskarts. Vēl stilīgāk ir tikai ierasties afterpārtijā, nicīgi paskatīties uz bezmaksas dzērieniem un pasūtīt savējo - piemēram, kaut kādu tizlu rumkolu vai džinu ar Schweppes.

Apbalvošanu kā jau katru gadu vada Andris Freidenfelds, kurš, ja pieveram acis uz pāris bezgaumīgām epizodēm ar jokiem par seksu un gāzēm vēderā, šoreiz bija īpaši ņirdzīgs. Gods kam gods, paspēja arī palielīties ar vairākām izlasītām klasikas grāmatām un apgūtajām prasmēm braukšanā ar to divu riteņu mašīnīti, kādas it kā parādoties arī 1985. gada filmā "Back to the future". Es diemžēl nezinu, vai tā ir tiesa, jo man zinātniskā fantastika tāpat kā limonāde "Fantastika" totāli besī.

Ceremonija neraksturīgi tiek iesākta ar mūža balvu, kura pieteikumu nominēju par vakara lielāko izgāšanos. Tiešām apbrīnoju cilvēku, kurš rakstīja scenāriju, bet aicināt pasniegt balvu par mūža ieguldījumu divus aktiermākslā ne sevišķi talantīgus jauniešus, kuri cenšas atdarināt mirušos rakstniekus Raini un Aspaziju, ir diezgan high end. Jutos apmēram kā tad, kad Naciķu kongresā pēc vecbiedru godināšanas klausījos kora izpildīto dziesmu "Ar nāvi mēs esam uz tu". Lai jau viņi braukā apkārt un filmē to neizprotamo domasspēka projektu kaut vai visās pasaules valstīs, bet šeit tas vienkārši bija nevietā. Ja jau vietu tēma šā vai tā ir skarta, izmantošu iespēju atklāt, ka man ļoti nepatīk, ja cilvēki nav iemācījušies, ka uz savu vietu zālē jādodas ar seju, nevis mugurpusi pret citiem sēdošajiem. Karoč, šeit šādu cilvēku bija dafigā, reāli sacepos! Vēl man nav izprotams, kāpēc valstī ar apmēram 15 grupām, ir jātaisa balva ar 20 dažādām nominācijām. Ja kāds man paskaidros, ar ko atšķiras, piemēram, alternatīvais un indie albums un kas tos būtiski nodala no poprock nominācijas, es apsolu iemācīties nospēlēt "Nothing else matters" ģitārsolo vai aiziet uz Huskvarn koncertu "Melnajā piektdienā". Ja vajag, arī viņu kreklu nopirkšu!

Neiztrūkstoša ir Kultūras ministres uzruna, kura, kā izklausās, arī iemaldījusies Aminatas dvēselē, jo runāja tik poētiski, ka neko saprast tā arī nevarēja. Pēc tam visiem Latvijas gejiem skapjos par godu Lapčenoks uzdziedāja tumši zilo dziesmu, atklājot, ka vecās paaudzes izpildītājiem ir kāda tiešām laba īpašība - instrumentu solo laikā viņi nedodas pie konkrētā mūziķa skatīties acīs un kratīt galvu vai ko tamlīdzīgu. Netālu sēdošo dziedātāju un modes ikonu Elizabeti Balčus viss notiekošais laikam jau ir līdz bezgalībai nogarlaikojis, tāpēc viņa rūgti iešauj malku no Scottish leader blašķes. Ja kas, pasākuma beigās šī viskija pudelīte operas, baleta un telpu izīrēšanas iestādes labākajās tradīcijās mētāsies zem sola. Tālāk seko divi priekšnesumi, kas līdzīgi kā filozofija rosina vairāk jautājumu nekā atbilžu. Pirmkārt, nav skaidrs, kāpēc grupai PER joprojām vajadzīgs tas otrs džeks un, otrkārt, kas vispār ir Jānis Stībelis? Labi, varbūt kritiķei Daigai Mazvērsītei viņš ir mīļākais dziedātājs, bet reāli - it kā izskatās normāli, dzied arī labi, bet jau 15 gadus nevar ietrāpīt nevienā nišā un ir tik neizteiksmīgs, ka no garlaicības jāsāk dzert kā tādai Elizabetei Balčus.

Ir pienācis laiks, lai Fredis pacitētu kādu klasiķi, tāpēc viņš pārfrāzē februāra "Rīgas laiks" numurā lasīto Majakovska citātu, sakot, ka tad, ja veikalā ir preces, tātad kādam tās ir vajadzīgas. To pašu var attiecināt uz skatuves māksliniekiem - ja uz skatuves ir Antra Stafecka, tātad kādam viņa ir vajadzīga, un tas ir ļoti labi. Pa vienam vai vairākiem mikrofoniem savāc Instrumenti, kuri svēti tic, ka cilvēki Jāņos piecos no rīta klausās viņus, nevis Bermunda divstūra "Ballējam, neguļam!", Jumprava, Karīna Tatārinova un vēl šādas tādas grupiņas - kopumā bez sevišķiem pārsteigumiem. Labāko koru/vokālā izpildījuma albumu uz sevi paņem Latvian Voices, kas, šķiet, ir pirmā grupa, kura uz skatuves ir pateikusies maketētājam. Vot tā, tas liecina, ka drīz maketētāji būs tikpat stilīgi rokstāri kā pavāri. Atliek vēl uzdziedāt grupai Prāta vētra, kuru dziesmas "Ziemu apēst" lirika izklausās kā tikko no copes atbraukuša Inga Bērziņa radīta, un varam pelnīti doties savās starpbrīža gaitās. Par to, kas notika šajās 30 minūtēs, nestāstīšu neviena paša vārda, tas mūžam būs mans rūpīgi glabātākais noslēpums.

Pasākums izceļas ar to, ka beidzot esam sasnieguši pasaules līmeni un, kamēr slavenības iet uz tualeti, uzpīpēt vai pēc balvas, viņu krēslos līdz atgriešanās brīdim apsēžas speciāli apmācīti vietu sargi. Neviens, sazina kādēļ, negāja sargāt vienīgi publicista un androgīnā modeļa Sanda Vanzoviča krēslu. Arī otrā daļa tiek iesākta ar mūža apgalvojumu, kas tiek pasniegta operdziedātājam Jānim Sproģim, kurš ir veiksmīgi notievējis un izskatās vareni žirgts. Vienīgi runāt varētu nedaudz mazāk, bet es domāju, ka tad, ja man pēkšņi izdotos dabūt kādu mūža ieguldījumu, arī daudz vārītos, jo - nav taču vairs, ko zaudēt. Beidzot vari būt tāds, kāds esi! Lielāko katarsi piedzīvoju, kad balvu saņem mans mīļotais Ainars Virga par roka albumu ar gada nesamudrītāko nosaukumu: "Dziesmas par dzīvi un mīlestību". Vot, tādi džeki man patīk - vēja aprautiem vaigiem, vienkārši un saprotami. Te man ātri jāizstāsta, ka es reiz Ainaru Virgu uzaicināju uz pirti Grobiņā, un pret rītu viņš tiešām arī atbrauca, atvedot 15 dažādu šķirņu aliņus, jo neesot zinājis, kādi mums garšo. Vai nav mīļi? Ir! Diemžēl balvu viņa vietā ierodas saņemt Račs, kurš nošauj divus dzintarus zaķus ar vienu šāvienu - pasaka joku, par kuru neviens nesmejas, un atklāj pārsteidzošu robu savās Latvijas mūzikas vēstures zināšanās. Joks bija šāds: "Ainars Virga ir slimnīcā, jo liepājnieki atklājuši, ka viņš 1986. gadā "Dzimto valodu" dziedāja uz fonogrammas". Šo dziesmu taču dziedāja Grodums, kam tad tas nav zināms??? Lai visu vēl vairāk sačakarētu, Račs piebilst, ka savējie jau zina, kāpēc Ainars slimnīcā un cerams, ka drīz atkal atgriezīsies NORMĀLS, principā atklājot visai zālei un Latvijai, kas ir īstais iemesls, kāpēc viņš tur atrodas. Nu nekas, Račam toties sūta ielūgumus uz Grammy un afterpārtijā vienīgajam galdiņš uzklāts un rezervēts.

Balvu par labāko hip hopa un deju mūzikas albumu pasniedz 1990. gadu prikolīgākais zvaigznīšu brīdis Roberts Gobziņš, kurš Fredim ar saindētu konfekšu papīrīti iešauj kājā. Nominācijā uzvar grupa Bermundu divstūris, kas raida nopietnas pārdomas par žūrijas kompetenci un attiecībām ar apreibinošajām vielām. Līdzīgas sajūtas piemeklē, uzzinot, ka labāko dziesmu "Tev piedzims bērns" ir sarakstījis Dons. Vispār, runājot par tik delikātām lietām, pareizi būtu dāmu uzrunāt uz "jūs" - t.i., piemēram, "Jums piedzims bērns, kundze". Uzdzied arī Rača jubilejas koris, kurā Fominam vienīgajam neskan, jo nav kārtīgi ieliecies ceļos, toties Račam atkal tamburīns beidzot neskan fonogrammā, kā arī ar popūriju uzstājas Star FM koris. Ar popūrijiem vispār ir tā, ka tie vienmēr būs modē, tāpat kā tas, ka džeki pārģēbjas par meitenēm, būs ņirdzīgi mūžīgi mūžos - tieši tikpat ilgi, cik latus pret eiro varēs samainīt Latvijas Bankā.

Par otru neveiksmīgāko epizodi pašpasludinu Freda rīta raidījuma partneres ierašanos, kas ar savu bezgaumību atsvaidzināja citādi rimto un pieklājīgi garlaicīgo pasākumu. Bija tie muļķīgie joki par seksu, kuri diemžēl vairāk piestāv pusaudžiem, nekā visnotaļ inteliģentiem pusmūža vīriešiem. Protams, ierodas arī SMS Credit džeks, kurš šo gadu laikā uzrunas teikšanā ir krietni progresējas un nu jau nekautrējas Fredim teikt "Ej mājās!", tomēr pie "kad" nelietošanas "ka" vietā diemžēl puisim joprojām jāpiestrādā. Par vakara revolucionāru kļūst Edgars Šubrovskis, kurš vēlas, lai vakara gaitā dzirdētās mūzikas retrospekciju uzspēlē LR2 ēterā, daži panki sajūsmā sit kājas un gavilē, demonstrējot, ka mums, bļē, besī tā komerciālā mūzika, bet to taču varēja pateikt arī elegantāk. Tā kā alternatīvajā mūzikā balvu nesaņem mūsu kolēģis FD, noklausāmies vēl EK mīļāko grupu Carnival Youth un jožam uz afterpārtiju Kaļķu vārtos.

Ierodoties atklājam, ka esam tikušas dezinformētas, un pasākumā, kā gaidīts, neatrodas atrodas pāris kulta kritiķi un Kailijas Minogas interviju magnāti. Ja mēs tā pavisam godīgi, esam ieradušās pašas pirmās. Aiz kauna ātrā tempā malkojam vienu bezmaksas dzērienu pēc otra līdz saņemamies arī aizklīst līdz uzkodu galdam. Kaļķu vārtu pavārs pirmīt uz skatuves izzīmējies par velti, jo pārsvarā jākož visādos veikalu plauktos pieejamos produktos - siera sniega bumbās un kotletēs tomātu mērcē. Vismaz dzērienu ir pietiekami, tik pietiekami, ka naski nodzeram visu paplāti, ko vēlīgi atnesis kāds no pasākuma laureātiem, un no afterpārtija un desmaižu ēšanas Dārzciemā vēl tagad nevaram tā īsti atčohnīties. Šķiet, ka vainīgi varētu būt tie sēņu salāti.

Tikai tā, tikai tā, tikai tā mēs varam kopā vēl būt.
 
 
dziedu līdzi: Liene Candy - tev šodien nav miera
 
 
25 February 2015 @ 08:20 pm
 
"Saeimas deputāts Andris Vilks nolēmis nolikt parlamentārieša mandātu, lai nemestu ēnu uz savu politisko spēku."
 
 
25 February 2015 @ 07:59 pm
 
no 9.marta tiek izīrēta istaba Brīvības un Mierielas stūrī. 27 m2 liela 4istabu komunālajā dzīvoklī - istaba ok stāvoklī, pārējais dzīvoklis nevisai.
Par 150 naudām mēnesī(visi komunaalie, arī apkure iekļauti),var saņemt lietošanā ar mēbelēm, var bez. mājdzīvnieki saprātīgā skaitā akceptējami.
Apskatīt var no rītdienas.


Jautājumus te vai iemala@inbox.lv.
 
 
25 February 2015 @ 04:21 pm
 
Veikalā man 6e vietā novilka 60e no kartes. Čeka nav. Pagājušas pāris nedēļas. Ko darīt? Vispār var ko darīt?
 
 
25 February 2015 @ 04:01 pm
skrējiens  
Sveiki, varbūt ir kāda komanda, kurai var pieslieties, lai maratonā noskrietu 10 km bezmaksas?
 
 
25 February 2015 @ 03:06 pm
dzīvokļa remonts  
jautājums salīdzinoši nesen dzīvokļa remontu pie/pārdzīvojušiem cibiņiem - cik izmaksāja? zinu, ka viss atkarīgs no materiāliem un prasībām bet šobrīd cik maksā nu tīri darbs - meistars paziņa ar zelta rokām, kas dara visu, meistaru banda no firmas ar smēķējošu brigadieri un čekiem ar pvn utt. ir plāns izremontēt dzīvokli (laikam jau kapitāli), sākt ar vannasistabu piemēram, kur jārauj ārā viss 25gadu vecais ne-remonts. un pēc tam viss pārējais.
dalieties lūdzu iespaidos, pieredzēs (pēc kara visi gudrāki), cenās un varbūt par ieteikumos ar telefona numuriņiem!
lai smuka diena!
 
 
25 February 2015 @ 02:40 pm
 
Vai kāds zina, kur par saprātīgu cenu iegādāties Mogiļeva šķēres? Vēlams, ka nelietotas.
 
 
25 February 2015 @ 02:35 pm
vajag  
kasešu pleijeri. strādājošu. kaut kādu naudu varu samaksāt.