12 December 2017 @ 01:33 pm
Nu vot  
šodien varoņslinkums, rīt neslinkums un tad vispār jāpastrādā!
A pēc tam, kā skaties, jau pavasaris!
 
 
12 December 2017 @ 01:06 pm
Donalds Daks  
Vai šeit atrastos kāds Donalda Daka entuziasts?
Meklēju stāstu par maģisko smilšu pulksteni, ko Knaps Makdaks kā vecu un sagrabējušu atdod Donaldam un mazajiem pīlēniem, un tie dodas papildināt smiltis tajā. Man vajadzīgs (latviski) pulksteņa nosaukums, vieta (oāze), uz kuru viņi dodas pēc smiltīm, un moto, kas iegravēts pulksteņa pamatnē (kaut kas tāds "līdz pienāks īstais laiks, pulksteņa īpašnieks kļūs arvien bagātāks", tikai rīmītē).
Uh, kā ceru uz tevi, Ciba!
 
 
11 December 2017 @ 11:51 am
Naktssargs un veļasmazgātāja (2002)  
Nudien piemirsies, ka 2002. gadā cilvēki izskatījās un dzīvoja tā.
 
 
10 December 2017 @ 08:25 pm
lētākais un labākais zaļais koriandrs Rīgā šoziem  
Kur?
Rimī veikala plastmasā pārpakotais divstiebriņš nav risinājums tādiem koriandra mīļiem kā es.
Vai tiešām jātaisa marihuānas audzētāja cienīga instalācija un jāaudzē savs skapī?
 
 
10 December 2017 @ 08:16 pm
 
Jautājums tiem, kam ir pieredze ar Western Union: vai es varu izńemt naudu citā valstī, nekā to ir norādījis sūtītājs?
 
 
09 December 2017 @ 11:43 pm
neesmu pārliecināts, ka šogad no formulas ir konstruējies kas konceptuāls, bet cienīšu tradīciju  
Vakar eksperimentālā kārtā nodarbojos ar kreiso ideju propagandu. Man ir dilemma. Sākumā iemīļotajā mazveikalā pie kases līdzās tādiem ierastiem priekšmetiem kā šokolādes, prezervatīvi un baterijas parādījās zvaigznītes ziede un aktivētā ogle. Pirmais taurenis bija kamene. “Kas, tev naudu nav kur likt, ka šitā jāšķiežas?!” Šamanis pie manis ir nācis ilgi. Visnežēlīgākais mēnesis ir jūlijs. Rīgas nomaļās apkaimes man ir inkognitās zemes un dārgumu salas. И вновь продолжается бой. Kā šaibas rīt pārstājis pacients… sarakstoties mesendžerī, vārdu "nepārsteidz" uzrakstīju kā "nepārsteids". Uz galda deg sveces centimetrs.
 
 
09 December 2017 @ 08:50 pm
 
jūtas, varoņi, atmiņas uz pjedestāliem un pieredze pamazām satīklojās kā vecas audekla gleznas, tad pokš.. uzsprāgst un pabirst sīkie krāsas trīsstūrīši.
tukšums/izsalkums dvēseles miera vietā.
Tags:
 
 
dziedu līdzi: Archive - Noise
 
 
09 December 2017 @ 09:58 am
Teātris ģimenei  
Mīļie cibiņi,

Vēlos ģimenei (vecākiem ap piecdesmit, bērni tīneidžeri) uz svētkiem kultūru dāvināt. Variet man ieteikt kādu aktuālu teātra izrādi?

Paldies!
 
 
09 December 2017 @ 09:38 am
 
Ja jau šogad neviens, tad es varētu... tālāk ... )
 
 
09 December 2017 @ 01:29 am
 
No sex before marriage!
 
 
08 December 2017 @ 06:38 pm
Mēs ar kaķi vēlamies īrēt 1-istabas dzīvokli Rīgā  
Mēs ar kaķi vēlamies īrēt 1-istabas dzīvokli Rīgā )
 
 
08 December 2017 @ 03:09 pm
Soft rage  
Kā to jauno skaipu vispār lieto?
 
 
07 December 2017 @ 10:59 am
Taro  
Labadiena Cibiņam!


Varbūt Tev ir gadījies savā dzīves ceļā satikt kādu tiešām jaudīgu Taro kāršu pārzinātāju / lasītāju?
>
cute_dogzz@hushmail.com


Paldies
 
 
07 December 2017 @ 10:19 am
Wrap rage  
Piemēram vakuumā iesaiņota maltā kafija, kas nesakarīgās vietās salīmēta kopā ar apdrukāto ietinamo papīru, tādējādi neērtu padarot gan atvēršanu ar šķērēm, gan ar nazi.
 
 
07 December 2017 @ 08:53 am
 
Lielāku likteņa ironiju vairs nevar iedomāties. Tas brīdis, kad nāc mājās no apdrošinātājiem izkārtojis sev uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu un krustojumā tevi notriec automašīna. Šoreiz gan laikam vārds notriec ir nedaudz pa skaļu, kaut gan par spīti niecīgajam ātrumam uzgulšanās uz kapota un smuks kūlenis bija. Par laimi viss beidzās ar nelielu izbīli un nosmērētām biksēm.
Pie stūres bija jauna meitene, kas bija vairāk nobijusies par mani un dievojās, ka nav mani pamanījusi. Lai gan vairāki aculiecinieki teica, ka jāsauc policija nolēmu to tomēr nedarīt. Diezgan ilgi pārrunājām šo situāciju un meitenei tagad būs iemesls atkārtot CSN. Vienojāmies, ka abi esam guvuši mācību un turpmāk būsim uzmanīgāki šķērsojot krustojumus.
 
 
07 December 2017 @ 02:44 am
 
Sveiki!

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka vienu dienu ielogojoties windows 10 man pēkšņi vairs neprasa paroli, un es varu vienkārši nospiest sign in? Neko neesmu iestatījumos mainījusi. T.i. nupat uzliku paroli atpakaļ, bet tomēr jocīgi.
 
 
05 December 2017 @ 09:27 pm
 
Neskati vīru pēc cepures.
Neskati sievu pēc..?

Jā, ko par šo saka tautas dzīvesziņa?
 
 
05 December 2017 @ 06:19 pm
ak  
rīgas biržā - arī lihtenšteins!
Tags:
 
 
05 December 2017 @ 05:30 pm
 
DELFI. Kijevā spraigā operācijā aizturēts Ukrainas politiķis Mihails Saakašvili, kurš tās laikā pamanījies uzkāpt uz jumta un draudējis nolēkt sanākušā atbalstītāju pūļa priekšā.
 
 
05 December 2017 @ 04:59 pm
 
Man "farmokinētiskiem" noklūkiem vajag hinīnu formā, ko jebkā var patērēt humanoīds (orāli, IM/IV). Kur lai dabū? Vienā aptiekā tante neko nezināja, otrā teica, ka var pasūtīt, taču, atnākot 2.reizi ar apņēmību to izdarīt, viņas kolēģe vien noplātīja rokas.
 
 
05 December 2017 @ 02:23 pm
 
http://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/foto-balozos-mehanikis-dzeruma-nokauj-un-meza-pamet-klienta-bmw.d?id=49514293

Dzimtajā sādžā nekas nav mainījies. Cik es sevi atceros tur pa mežiem ir ārdījušies vietējie ''gonsčiki'', ķīlējuši mašīnas, situši un atkal ķīlējuši līdz nokāvuši galīgi un turpat arī pametuši. Un tad mums puikām bija prieks iet un lēkāt pa tiem vrakiem.
 
 
04 December 2017 @ 03:55 pm
Centrālapkure un radiatoru nomaiņa  
Atvainojos par, iespējams, muļķīgo jautājumu, bet kā ir - vai dzīvoklī var taisīt remontu, kas ietver centrālapkures radiatoru noņemšanu/nomaiņu, ja apkures sezona rit pilnā sparā? Vai tas nozīmē apkures noslēgšanu visai mājai, ko apkures sezonas laikā kaimiņi vai likumi nepieļaus?
 
 
04 December 2017 @ 03:43 pm
 
"Skatos, jums divi kaķi — viens gudrs, otrs ne pārāk," sacīja lielveikala kasieris, novērtējis nākamā pircēja uz lentas sakrautās barības iepakojumus.

"E?" — teica pircējs.

"Viens ēd "Felix", otrs kaut ko citu," — pārdevējs paskaidroja, norādot uz barības markām. Jo vispār jau ir paredzēts, ka cilvēki uz veikalu iet sagatavojušies un produktus izvēlas atbilstoši reklāmas saukļiem, un spēj uzturēt reklāmu vēstījumos balstītas sarunas ar tirdzniecības personālu. Piemēram, pie "Felix" tiek "gudri kaķi".

"Man ir četri kaķi, un visi gudri," — pārdevējs lepni piebilda. Bet pircējs laikam tā arī palika nesapratis, par ko ir runa.

Kaķa viedoklis par šo incidentu nav zināms.
 
 
04 December 2017 @ 01:49 pm
ziemassvētku džemperi  
Kurās humpalās visplašākā izvēle ar neglītiem Ziemassvētku džemperiem.
Draugs jautā.
 
 
04 December 2017 @ 09:19 am
 
Runājot ar vairākām skolotājām un izglītības jomas darbiniecēm ir radies priekšstats, ka tā visa ilgi gaidītā pāreja uz izglītību valsts valodā lielākoties uztrauc tikai pedagogus, kas paši kārtīgi nemāk latviski un 90. gados ir puslegāli ieguvuši valsts valodas prasmju apliecības. Liela daļa vecāku savus bērnus jau tagad sūta latviešu bērnudārzos un vēlāk arī skolās.
Cits jautājums protams ir, ka latviešu valodas skolotāju būs vajadzīgs krietni vairāk nekā pašlaik, bet jau šobrīd to trūkst un skolām jāsacenšās vairāksolīšanā par katru labu speciālistu.
 
 
04 December 2017 @ 01:44 am
Plaša istaba Avotos  
Jau no šodienas LejasAvotu (aptuveni Avotu x Matīsa) komūna gaida jaunu iemītnieku plašā daļēji mēbelētā istabā. Eiroremonta nav, bet dzīves apstākļi visai patīkami un arī lēti. Neiebilstam arī pret kaķiem un citiem lopiem (bet jābūt gatavam/ai vismaz kaķa kasti turēt pie sevis, nevis koplietošanas telpās). Jāsadzīvo ar pieciem visnotaļ jaukiem ļaudīm, kas reizi pāris mēnešos mēdz uzrīkot kādu ballīti, bet visādi citādi ir relatīvi klusi un mierīgi. Prasības no topošā īrnieka – spēja laicīgi apmaksāt rēķinus un bez tendences graut sienas vai ar dusmu menedžmenta problēmām. Pārējo sarunāsim.

Pietiekties šeit vai kwaf.ciba gmailā.
 
 
03 December 2017 @ 10:49 pm
 
DELFI. Cīnīsies pret ātruma pārsniedzējiem, kuri piebremzē.
 
 
03 December 2017 @ 08:28 pm
 
Pagājušajā nedēļā katru vakaru dūru divas šprices kaķim, šaurās aprindās pazīstamu arī kā Pūkainā Piramīda un Čirkainais Puncis, cerēdams, ka šams mani sagaidīs ar
Dod špricīt,
Dod špricīt,
Dod divas špricīt man,
Divas špricīt gan,
Divas špricīt man.
Šodien un rīt,
Nu jau tūlīt...


Bet šams manas pūles diez ko nenovērtēja, un nācās vien pie sevis skaitīt
Tu melnbaltā katce,
Ko lūr' ar kaulain' ace,
Es dos tev div' špricn,
Lai tu var atkal tricn
Tags:
 
 
03 December 2017 @ 10:57 am
No sapņiem  
Lielu daļu nakts noņēmos ar pildīta zaķa gatavošanu. Recepti kāds bija uzzīmējis uz sienas, tur, kur agrāk bija E. zīmētā Lielā sprādziena un Visuma izplešanās shēma.
 
 
02 December 2017 @ 08:28 pm
 
Turpinām mācīties. Jau vairs tik dažas reizes palikušas. Bet ir tik labi!