19 September 2014 @ 04:31 pm
 
cik interesanti, ka gada laikā viss atkal ir tik ļoti mainījies.
 
 
19 September 2014 @ 03:37 pm
industriālās naktis  
13,4 km, vidēji 6,2 min/km
kaķsēkļdambī, ja neskrien pa smuko industriālo trasīti caur ištras vārtiem, var vieglā sēra smakā izmest līkumu starp ostas sētu un privāto apbūvi, kas galvenokārt sastāv no aplam šķībām dažāda vecuma mājām ar jaunāko arhitektūru gāzbetona bloku piebūvēs, kuras tā arī palikušas puspabeigtas no 90tiem, kamēr to bijušo saimnieki droši vien ar vardarbīgas nāves pazīmēm atdusas kaut kur ostas dzelmē vai, vēl drīzāk, krūmu un nezāļu džungļos ap dzeloņdrāšu apjozto, lēnam zemē grimstošo norūsējušu padomju garāžu kooperatīvu dziļāk iekšienē.

sezonas atklājums - mežonīga trase starp purvainiem krūmājiem, dzelzceļa pievedceļiem un betona sētām, pa kuru iespējams, pretēji jebkurām cerībām un kartēm, izskriet no bukultu uz skanstes ielu. tepat bija satiksmes un gaismas, bet tad tu jau skrien pa zemes ceļu nekurienē, zvaigznes virs galvas spožākas, dzestra, purvaina gaisa ieplakas mijas ar silta gaisa kabatām, kur smaržo pēc saules un svaigas maizes. otrā vieta rīgā, kur izdzīvošanas instinkts lika izslēgt mūziku.
 
 
19 September 2014 @ 03:37 pm
 
Ja kādam ir nevajadzīgs Android telefons, labprāt paņemtu par mazām naudiņām. Der sadauzīts ekrāns, pavecs modelis. Kāds vecāks Samsung vai kāds cits brends.
 
 
19 September 2014 @ 01:02 pm
 
Jau pāris dienas uz darbu braucu ar auto un konstatēju, ka SWH Rock rītos spēlē ļoti labus gabalus. Tādus klasiskus, bet ļoti enerģiskus. Pat pie stūres gribas kratīt pačku un aurot līdzi. Un jā, ir tik viegli pārslēgties no kājāmgājēja par šoferi, ka prieks tikai maršruti drusku jāpamaina.
 
 
19 September 2014 @ 12:40 pm
branči  
Kur šobrīd ir jaunās vietas brančiem nedēļas nogalei? Ar plašu piedāvājumu un saprātīgu cenu. (apnikuši ir EcoCatering, Vinometrs, Illy, La Canna, 32.augusts, Nometņu un cena ~ 20 eur (Bibliotēka, utt) arī nav īsti brančiem ok)
 
 
19 September 2014 @ 11:31 am
Meitenes!!!  
Mācos iepirkties ebay; kā ir ar izmēriem mēteļiem - LV 42 tulkojas uz xl vai xxl precēm no Ķīnas?

Liels paldies
 
 
19 September 2014 @ 10:41 am
Roterdamas Erasmu atceroties  
Visus darbus apdarījis, vakar sadomāju aizskriet līdz LNB uz istādes "BĒGT UN ATGRIEZTIES: PIRMĀ PASAULES KARA PIEREDZE" atklāšanu. Plkst. 16:15 mēģināju iespraukties 11. tramvajā. Acīmredzot arī citi ļaudis bija savus darbus apdarījuši ar uzvioju nostrādādami virsstundas, un nu ātrāk aizšmaukuši no darba, jo nevar tak būt, ka tik daudz bezdarbnieku dienas vidū, ka tramvajā tu knapi vari iespraukties pa durvīm un tur pat kā šprote bundžā iespiests paliec.

Bet ne par to stāsts. Pārlasot cibas latest posts list, piepeši atcerējos Plīnija un Marciana saraksti: Muļķi no gudra cilvēka var atšķirt pēc to attieksmes pret nesaprotamo, nezināmo. Gudrā cilvēkā nesaprotamais raisa interesi un vēlmi saprast, bet muļķī nesaprotamais raisa tikai nepatiku un noliegumu. Otras pārbaudes akmens ir kļūdas. Gudrs cilvēks atzīst savas kļūdas un cenšas tās neatkārtot, bet muļķis vaino citus.
Tags:
 
 
19 September 2014 @ 01:02 am
Boris(s). Sagadīšanās?  


 
 
18 September 2014 @ 10:28 pm
 
 
 
18 September 2034 @ 09:11 pm
 
Mēs visi esam apmetušies vienā sūdīgā hostelī, un kaut kā ir sanācis, ka tieši šeit dzīvo tieši krutākie cilvēki, un viskrutākais no jaunajiem ekohidroloģijas studentiem. Viņu sauc Nīls Jangs, un viņš ir izmainījis manu pasauli, jo līdz šim biju pārliecināta, ka cilvēks no Nīderlandes nevar būt kruts, bet Nīls Jangs tomēr var. Viņš, piemēram, mēģina mani pārliecināt par to, ka daži putni ir pelnījuši, ka viņus vēro. Ka piemēru viņš minēja vienu putniņu, kurš tad, kad vairs nevar ieēst peles, bet ir samedītas gana daudz, tās liekās peles sakarina ērkšķu krūmā.

Nu, un šodien bija tā - bija plānots kopīgi vakarā doties uz krodziņu. Citi dienu pavadīja pļažā, kamēr es paliku mājās rakstīt un pabaudīt vientulību. Vienā mirklī nolēmu paskatīties, vai džeki ir atgriezušies no pļažas un varam kopīgi apmeklēt krodziņu. Aizgāju līdz džeku istabai, jau redzēju, ka tur spīd gaisma, pieklauvēju pie durvīm, prasot: "Eu, Jūs tur esat pliki?" No istabas atskanēja: "Nē." Pēc balss nospriedu, ka tas ir Nīls Jangs, tāpēc, vēru durvis vaļā, vienlaicīgi izsakot vēlējumu izģērbties, ja vēl tas nav izdarīts. Atveru durvis, a tur priekšā kaut kāds nepazītams džeks, kas ievācies tajā istabā. Kādu laiku blenzām viens uz otru, tad es secināju, ka tas ir nepazīstams cilvēks un informēju: "Tu tiešām neesi pliks. Prieks iepazīties." Pagriezos un aizgāju
 
 
18 September 2014 @ 10:15 pm
 
no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"
 
 
18 September 2014 @ 06:28 pm
Juridiskā adrese  
Hei.
Jautājums sekojošs - vai ir iespējams norādīt kā manu juridisko adresi, kurā dzīvoju es ar draudzeni, un abi divi tajā esam deklarējušies? Kaut kur pa ausu galam dzirdēju, ka nedrīkst būt divi deklarējušies, or something - pastāstiet, lūdzu. Gūgle nepalīdz, info tālrunim jau ar par vēlu laiks.
Paldies!
 
 
18 September 2014 @ 01:51 pm
Kaltu asināšana  
Labdien!

Vai eksistē tāds kantoris, kurš asina kaltus?
Varbūt Tu, cibiņ, esi laipns un kaltu asināšana Tev tīrais nieks?
Arsenālā ir daži taisnie kalti + 2 gab. virpojamo [tā tos dēvē?] kaltu.
 
 
18 September 2014 @ 01:02 pm
par senlatviešu paražām  
Dzirdēts, ka Preambulas tēvi gluži bez darba nespēj sēdēt - pirmais darbiņš nu ir beigts, nu tiek nākamais jau steigts, tb esot ķērušies pie Satversmes Nemaināmā Kodola sarakstīšanas, lai glābtu latviešu tradicionālo kultūru no izmiršanas, jo par tās glābšanu Satversmē tā īsti nekas nav teikts. Kā reizi pamanīju vienu gruntīgu latviešu paražu, ko derētu glābt no aizmirstības:
"Latviešu vīrieši ļoti mīlējuši šņaucamo tabaku, drīzāk viņi iztikuši bez maizes, nekā bez šņaucamās tabakas. Kad satikušies divi latvieši, tad viņiem pēc ierašas vajadzējis pasniegt viens otram savu tabakas dozi. Šīs ierašas neizpildīšana uzskatīta par lielu nepieklājību."

Via: Priekš 250 gadiem Kurzemē. // Brīvās zemes Ilustrētais pielikums, Nr.38., 1937., 299. lpp.
 
 
18 September 2014 @ 10:06 am
Sales agent - Latvia, Lithuania  
Meklējam enerģiskus un motivētus izplatītājus (sales agent) apakšveļai, pidžamām un peldkostīmiem, kas būtu ar mieru strādāt par komisijas maksu - brīvā darba grafikā. Konkrētie cipari būs runājami klātienē, bet ja cilvēks ir puslīdz aktīvs un apņēmīgs, iespējas nospelnīt tiešām nebūs peļamas. Meklējam arī Latvijā, bet galvenokārt LIETUVĀ.
Vai kāds var ieteikt, kur internetā varētu ātri ātri palaist šo piedāvājumu lietuviešu tīklos?
Darbs nav jāsāk nekavējoties, bet vajadzētu tikties klātienē jau nākamnedēļ.

----
We are a Spanish company called Aznar Innova working in Fashion Industry. We design and manufacture Homewear, Underwear and Swimwear.

In order to expand our business we are looking for a SALES AGENT to work by commission in Lithuania in order to promote and distribute our collection and brands to wholesalers and retailers in Baltic Countries. Essential have customer base.

If you are a self-motivated and competitive person who is looking for new challenges and would like to represent and join our company Aznar Innova please send us your CV.

The candidates must know English and Lithuanian/Latvian (valuable Russian and Spanish).

You can send us your CV to gunta.letonia@aznarinnova.com and the interview process will be held 23th – 25th September 2014 in Lithuania and Latvia.
 
 
18 September 2014 @ 09:58 am
Autolīzings  
Š.g. janvārī nopirkām jaunu auto līzingā, līzings uz sievas vārda. Tagad vēlētos līzingu pārformēt, lai tas būtu uz manu firmu (kad pirkām mašīnu, firma vēl nebija iesniegusi pirmo gada pārskatu).

Cik tas ir reāli? Vai kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem?
 
 
18 September 2014 @ 07:58 am
 
Vai kaut kur Rīgā ir iestādes, kurās var pēc specpasūtījuma uzadīt džemperi? Ja jā, tad kur?
 
 
18 September 2014 @ 12:01 am
trajektorijas  
tikšu galā ar mākslas vēsturi (2-4 gadi), būs jāķeras pie arhitektūras. tur vēl ir nedaudz metafizikas.
 
 
stāvoklis: skinos mastiha
dziedu līdzi: cohen: almost like the blues
 
 
17 September 2014 @ 08:17 pm
Starpsezonas.  
Janet D brīnišķīgi rudens apavi! 40 (7) izm, āda, papēdis 6 cm. Vienreiz iziets ielās un saprasts, ka manai pleznai par šauru pirkstiņos, lai gan diezgan brīvi. 25 Eur. Centrs. Saziņai feita_kleita@inbox.lv

bildes )
 
 
17 September 2014 @ 07:23 pm
PowerPoint ķibele  
Sveiki Cibiņi,

kā var PowerPoint prezentāciju uztaisīt tā, ka atvērot PP, Tev uzreiz ir šis dizains saglabāts? Jautājums Wordam arī var kko tādu izdarīt?
Ticu, ka kāds šīm ir urbies cauri. Lūdzu, palīdziet!
 
 
17 September 2014 @ 04:34 pm
melleņu mafini  
Grasos šovakar cept melleņu mafinus, tādēļ rokos pa receptēm. Pārsteidz tas, ka dažās tiek lietots piens/paniņas/ūdens/cits šķidrums, bet daudzās ir tīri sviests, cukurs, olas, cepamais pulveris, mellenes. Kā ir labāk, kur ir galvenā atšķirība un vai bez papildus šķidruma nav cieti kluči? Varbūt iesakiet savu labāko recepti.
 
 
17 September 2014 @ 01:45 pm
Veggetti dārzeņu griezējs  
Vai Rīgā kaut kur (kur?) var nopirkt šādu rīku, kas ir paredzēts dārzeņu griešanai strēmelēs, tipa lai no cukīnī uztaisītu spageti? Neprotu pareizi iegūglēt, lai pati atrastu.
 
 
17 September 2014 @ 09:50 am
Stikla balons  
Ļoti vajag stikla balonu. Varbūt kādam bēniņos/šķūnītī noputējis mētājas. Var būt arī nenoputējis. Ideāli, ja trāpītos 20L. Ļoti vajag, lai varētu paņemt uz visiem laikiem.
 
 
17 September 2014 @ 08:33 am
sēžot uz skaista pakalna  
un sēžot uz palodzes un raugoties dārza šrotā. es redzu tik daudz skaistu sižetu, gatavos trillerus, ko gleznot. ne tikai veļmašīna, bet arī grāpis zālē, bluķis uz ratiņiem
Tags:
 
 
17 September 2014 @ 08:03 am
ja Krupskaja dzīvotu mūsdienās...  
Tags:
 
 
16 September 2014 @ 11:11 pm
 
Šodien feisītī izpildīju testu. Uzzināju, ka man teju vai esot depresija, jo vēlu eju gulēt, bet agri ceļos. Tātad, depresija ir tad, kad ilgi skaties seriālus un agri celies no modinātāja. Respektīvi - modinātājs ir depresija. Jāsit tos mēslus, kamēr maziņi.
 
 
16 September 2014 @ 10:21 pm
par lietām, kuras aizved pie citām lietām  
 
 
16 September 2034 @ 06:12 pm
 
Aizvakar atbraucu uz Faro par godu tam, ka te mums notiek skolas beigšanas pasākums, kas apvienots ar skolas sākšanas pasākumu tiem, kas tagad sāk. Vakar aizvilkāmies uz pludmali, un es dabūju iekšā no viļņa. Dziļumā lieli viļņi neko īsti nevar padarīt, jo nelūzt un liegi aijā. Bet, kad iet ārā no okeāna, tie paliek nikni. Nu, viens niknais vilnis mani ietrieca zemē. Nu, neko, šodien var sākt normāli kustēties, bet kaut kā neviens netic, ka var tā savainoties peldot. Vakarā aizgājām ciemos pie bijušā hidroģeoloģijas pasniedzēja, kurš par šādu ideju bija ārkārtīgi aizkustināts. Šodien iepazināmies ar jaunajiem studentiem. Normāli džeki, bet gan jau dzimuši deviņdesmitajos. Kad tie džeki bija apnikuši, nolēmu uzmeklēt savu mīļāko Faro pasniedzēju, kurš iemācīja to, ka galvenais ir būt laimīgam. Atradu. Izrādās, viņš ir palēnām atkratījies no šīs programmas, jo viņam zajebala tās vadītājs, un tagad viņš laimīgi vada savus zinātniskos projektus un nenodarbojas ar lietām, kas viņam nepatīk. Arī ticis pie lielāka kabineta. Viena no pēdējām lietām, ko darījām kopā - bijām uz kaut kādu dambi, kuru programmas vadītājs uzskata par baigi labo, jo pats piedalījies tajā projektā, bet šis pasniedzējs toreiz ekskursijas beigās piecēlās un sacīja: "Es zinu, ka mani par šito atlaidīs, bet Jums jāzina, kāpēc tas dambis ir sūds." Tad viņš sāka stāstīt, un viņu atlaida, haha. Tiesa, šobrīd, kā minēts, viņš vada savus zinātniskos projektiņus. Un tas mūsu programmas vadītājs, kurš panāca, ka viņu atlaiž, nemaz nezina, ka šim pasniedzējam ir projekti un liels kabinets. Ja, to tiešām var nepamanīt! Nu, neko, pusdienas pārtraukumā aizgājām pie viņa, parunājāmies, iedzērām aliņu un jau jautrākā prātā gājām atpakaļ uz prezentācijām.
 
 
16 September 2014 @ 05:18 pm
filozofiem etc  
varbūt kādam noder filozofijas un socioloģijas institūta gadagrāmatas/žurnāli? 1-5 nr, bez 4, ti '98-2002. gads? atdodu visus kopā par velti vai pudeli waisbīra.
 
 
16 September 2014 @ 04:30 pm
 
labu dien, cibnīši.
sakiet, lūgtumi, vai un kur rīgā būtu iespējams iegādāties sudrabu, tādu kā no zemes nācis.
mazu, mīlīgi sudraba pikuci neapstrādātu? to vispār var?

verī sudrabjū.
Tags: