28 September 2016 @ 10:19 pm
baložu būda ģertrūdes ielā  
Ciba, kas visu zina: kas tā par baložu būdu Ģertrūdes ielā pie Avotu ielas? Nesen pamanīju - nākot no ĢIT labajā pusē pagalmā pirms Avotu ielas. Nekad tādu nebiju pilsētā redzējusi, liekas intriģējoši, kāpēc, priekš kam, kam pieder, kopš kuriem laikiem? Katru reizi ieraugot māc ziņkārība.
 
 
28 September 2016 @ 06:59 pm
Kur nopirkt? Xmas edition.  
Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

/meklēju omai ziemassvētku dāvanu.
 
 
28 September 2016 @ 04:51 pm
lēmums  
vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?
 
 
28 September 2016 @ 03:20 pm
nevaid gaisma kabeļa galā  
kas tas ir par institucionālo gļēvumu, ka muzeju kolekcijas tiek reprezentētas ar maksimāli apolitiskiem, sociāli nekritiskiem darbiem? nac. mākslas muzejā pēckara periodu ir izkastrējuši un atstājuši ekspozīciju bez standarta padomju mākslas, savukārt topošā laikmetīgās mākslas muzeja ekspozīcija, no kuras daļa ir izlikta tagad dzelzceļa muzejā, ir viscaur jauka, kvalitatīva un patīkama, bet tas arī viss.

jaunā māksliniece sieviete nevar atrast savu vietu, tamdēļ pārlūko dažādu specifisku grupu standartus, tad pavada vairākas dienas instagramā un vizbeidzot kopā ar māsu uztaisa kinētisku objektu un piep*& mūli andrejsalā. paģiras sievieti panāk pie vecmāmiņas laukos, mazgājot istabu. viņa dodas ārā, prom no griezīgajām gramafona skaņām, un skatās zvaigznēs kopā ar jauno mākslinieku vīrieti.
viņā abi kopa audzē pupas, bet vispār viņš ir reāli depresīvs tips - nevar atrast savu vietu nevienā istabā, pat trolejbusa pieturā jūtas ieslodzīts un no tā visa bēg 365 dienas gadā, skriešus. pēc skriešanas moteļa istabā skumji dušojas un tad vāra dārzeni. ir sūdīgi, eksistence kā krusts pār viņu karājas. bezmiega mocīts, vīrietis meklē jēgu datorā līdz acu priekšā viss midžinās režģainā putrā. viņš atceras savas bērnības vietas un dodas naksnīgā pastaigā.

kas tā par gaudenu hu*^#, kur sekss, nāve un provokācijas?
 
 
28 September 2016 @ 11:40 am
Kārstuves  
Vai ir kaut kur iegādājamas? Vai varbūt ir zināms kāds meistars, kurš kaut kāda pārpratuma pēc izgatavo un piedāvā arī kārstuves, ne tikai koka karotes un virtuves dēlīšus? Vai arī kādam mājās bēniņos mētājas un šams būtu ar mieru pret zināmu atlīdzību no tām šķirties? Protams darba kārtībā - lietošanai vajag.


Vietējos veikalos esmu atradusi tikai pa 60eur jaunzēlandes ražojumu. Un pasūtot no interneta ar piegādi sanāk tas pats.
 
 
28 September 2016 @ 12:25 am
 
Es esmu leļļa pusē! #žesuilellis
 
 
27 September 2016 @ 06:41 pm
 
Tas varētu būt grupas nosaukums - "Veģetāriešu dusmas".
 
 
27 September 2016 @ 05:24 pm
priecājies draudze, līksmojat grūtnieces!  
kamēr Lv alus ražotāji visi kā viens uzskata, ka bezalkoholiskais alus ir kategorija viņu pašu atšķaidītu čuru tirgošani, brīvā tirgus augstākie spēki dažkārt atsūta humānu palīdzību: līdz ;sim tas bija brīnišķīgs vācu waisbīrs, ko par lētu naudu varēja iegādāties maksimā. diemžēl pēdējos mēnešus tas vairs nav manīts (vismaz m. pie mūkusalas apļa), bet negaidīts glābiņš radās prismā: manis jau agrāk izslavētais Puls tumšais alus no mīļās Igaunijas. 0% spirta, lieliska tumšu karameļu garša.
 
 
27 September 2016 @ 03:27 pm
parastā elektriskā vai indukcijas?  
Starp jums ir kāds, kurš lieto indukcijas plīti? Vai patīk?
Mums jāpērk jauna plīts ar cepeškrāsni patreizējās elektriskās vietā. Sākumā bija ideja pirkt tādu, kam divi riņķi uz gāzes, divi elektriskie, bet būs diezgan sarežģīti kaut kur ievietot gāzes balonu, kā arī gāzes kvalitāte nav sevišķi laba. Baidos no smakām, no melniem katlu dibeniem. Tāpēc laikam paliekam pie elektrības kā līdz šim. Bet ko pirkt - parasto vai indukcijas? Kādas ir atsauksmes?
 
 
27 September 2016 @ 11:05 am
 
Tags:
 
 
27 September 2016 @ 10:16 am
 
DELFI. Masveidā piedrazo Ķemeru tīreli
 
 
27 September 2016 @ 07:54 am
 
"Krauklis ir pazīstams kā spīdīgu priekšmetu zaglis. [..] Sasnieguši dzimumbriedumu, kraukļi zaudē interesi par šādiem priekšmetiem."
 
 
26 September 2016 @ 10:36 pm
pludmales telts un bērnu sedziņa  
Varbūt kādam vajadzīga pludmales telts - tāda kā nojumīte. Kā kupola telts, bet divu sānu nav, ir tikai divas sieniņas un grīdiņa. Man ļoti noderēja, kad gāju uz jūrmalu ar zīdaini, jo citādi to nebija kur likt - vajadzēja jumtiņu.
Tāpat piedāvāju siltu Ikea sedziņu 110x125 cm, ar visu pārvalciņu. Poliestera pildījums.
Atrodas Rīgas centrā.

upd. Atdots pirmajam, kas pieteicās.
 
 
26 September 2016 @ 10:22 pm
Sacra Rota  
varbūt kāds zina pateikt, kā latviski pieņemts atveidot Vatikāna tiesu instanci Tribunal Rotae Romanae?
paldies jau iepriekš.
 
 
26 September 2016 @ 05:19 pm
Tekstila nodošana  
Kur Rīgā nodot novalkātas drēbes, lai no tā ir vismaz kāds labums tālāk par rajona bomžiem? Vai H&M joprojām ir "nodod drēbes, dabū atlaidi" iespēja (der arī bez atlaides, ka tik nodot)? Varbūt man līki pirksti, bet Latvijai specifisku informāciju neatrodu. Apjoms liels, kādi 200l tilpumā, taču nepavisam negribētos šķirot un meklēt, vai ir kas otrreizēji velkams, labprātāk nodotu otrreizējai pārstrādei. Paldies.
 
 
26 September 2016 @ 04:19 pm
Urbāno nomadu identitātes meklējumi  
Buks Artis. Urbāno nomadu identitātes meklējumi. // Satori. 26.09.2016.

(..)Cilvēkam, kurš savu identitāti apzinās "līdz matu galiem", ir "tajā iekšā", nav vajadzības to meklēt, jo viņš šo identitāti nav nekur pazaudējis un, galvenais, nejūt nepieciešamību savu izpratni par to uzspiest apkārtējiem. Līdzīgi kā ar reliģiozitāti. Pazīstu pietiekami daudz patiesi ticīgu ļaužu, taču viņi savu reliģiozitāti patur pie sevis, un apkārtējie bieži vien par to nenojauš, jo tā ir viņu pašu darīšana, savukārt ar sludināšanu visbiežāk nodarbojas neofīti, kas nupat kā pievērsušies un nu jūt mesiānisku vēlmi to paust visai pasaulei. Zinu pietiekami daudz vienai vai citai tautai piederīgo, kas ir dzimuši un auguši savā kultūrā, citu nemaz tā īsti nepazīst un negrasās nevienam mākties virsū ar to, kādam jābūt īstenam latvietim, krievam, vācietim, lietuvietim vai kam citam. Savukārt, cik nu nācies novērot sadzīvē – iespējams, kļūdos, jo statistikas pētījumus neesmu veicis, – visaktīvākie nacionālās idejas sludinātāji nāk no etniski jauktām ģimenēm vai lokālmigrantiem, kas pazaudējuši pēctecības sakņu sajūtu un nu cenšas rast sev jaunu identitāti aktīvajā nacionālismā. Sanāk, ka ar identitātes meklēšanu un glābšanu nodarbojas tie, kas to vai nu kaut kur pazaudējuši, vai kam tā jākonstruē no jauna. Vecais, labais Hantingtons to skaidro ar pārāk strauju provinciālās sabiedrības modernizāciju un kardinālām dzīvesveida izmaiņām. (..)
 
 
26 September 2016 @ 02:37 pm
Speed of light.  
Bet tikmēr ziņās: "Long-range Russian bombers flew directly below an Icelandic passenger jet en route from Keflavík to Stockholm on Thursday, mbl.is reports. The bombers are believed to be of the type Tupolev Tu-22M. They are capable of carrying nuclear weapons and can travel beyond the speed of light. "
 
 
26 September 2016 @ 02:29 pm
Fajansss  
sakiet lūdzu, vai Rīgā ir meistari, kas varētu drusku restaurēt fajansa šķīvi? respektīvi ir dārgs šķīvis ar mazu bukti malā. vajadzētu to bukti aizlāpīt. paldies!
 
 
26 September 2016 @ 10:09 am
lv diaspora ārzemēs  
Kur un vai ir iespējams uzzināt kopējo latviešu skaitu, kas dzīvo ārzemēs, pa valstīm, kaut vai aptuveni?
Mēģināju atrast kkādu oficiālu statistiku internetos, bet atrodas tikai kkādi veci tvnet raksti un nekonkrēti apgalvojumi, ka tas skaits pieaug, vai novecojusi informācija. Bet nekur nav apkopots pa valstīm, UK tik un tik, ASV tik un tik, utt.
Statistikas pārvaldes lapā atradu tikai izceļojošo kopējo skaitu pa gadiem, bet man ļoti noderētu kopējais skaits, cik pavisam kurā valstī dzīvo...

P.S. atradu :)
 
 
26 September 2016 @ 11:51 am
dzīvnieku valsts jaunumi  
suns kļuvis par kaķīša mīļāko rotaļlietu.
 
 
26 September 2016 @ 10:29 am
 
Plakanciema lācis.
 
 
26 September 2016 @ 10:20 am
par tautības ierakstu pasē  
15. septembrī Saeimas deputātu vairākums nolēma nepieļaut Vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņas likumā iespēju mainīt tautību, pie kuras nepieder vecāki un vecvecāki. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/627050-genetiski_nemodificetie_latviesi

Tb ar steigu visos biogrāfiju izdevumos un vikipēdijā ir jāpārraksta Kārļa Ulmaņa, Jāņa Cimzes, Zigfrīda Meierovica, Vilhelma Muntera, Rūdolfa Blaumaņa, Gunta Ulmaņa, Teodora Tverijonas un simtiem citu tautas dižgaru datus, kuri bija etniskie vācbaltieši, lietuvieši, poļi u.c., kas letonizējušies un nepamatoti uzskatīja sevi par latviešiem.

Nu un vajadzētu uzrīkot pārbaudi – katram, kuram vecmāmiņa vai vecvectētiņš ir kāds baltkrievs, vācietis, krievs, ukrainis, leitis vai polis, jāsvītro no pases "latvietis", jo tie tagad vairs nav latvieši. Pirmā pazīme jau ir nelatviski uzvārdi, kas skaidri norāda uz nelatvisku izcelsmi, pēc tam arhīva izziņa par ciltskoka tīrību 7 paaudzēs.
 
 
26 September 2016 @ 09:06 am
 
pirms nedēļas sakritības pēc atmetu kafiju un maisiņtēju.
palika melnā/zaļā beramā un pliks ūdentiņis ko padzerties. retu brīdi iekvēlojas vēlme pēc tākā kafijas, tākā cigaretes (nepīpēju jau 2 gadus). bet kopumā spoža un mundra sajūta.
----
 
 
26 September 2016 @ 04:33 am
VISA  
Kuras bankas VISA karti izdevīgāk ņemt (un kuras - labāk ne)?
 
 
25 September 2016 @ 11:16 pm
 
The truth is this band does have a vocalist and his name Richard Dale, and he's just always so stoned in the studio sleeping n shit during a song, and i think i heard him yawn at 9:23

https://www.youtube.com/watch?v=k2KBIs__91s
 
 
25 September 2016 @ 03:39 pm
 
Pievilinātāji pievilina pokšus un poksētājus.
Tags:
 
 
25 September 2016 @ 01:47 pm
piedzīvojumu parks mežakaķis  
čau!
par 10 EUR (desmit euro nulle centu) atdošu dāvanu karti mežakaķa 3 stundu apmeklējumam vienai personai (17 eiro vērtībā)
derīga līdz 09.05.2017, izmantojama siltajā sezonā (01.05.-31.10.)

sīkāks info te: http://www.davanuserviss.lv/davana/skerslu-josla
un te: http://www.kakiskalns.lv/mezakakis-2/

pieteikšanās, rakstot uz zirka.klab gmailā. cena runājama.
savākšana centrā (bruņinieku un čaka krustojumā un tā tuvumā).
 
 
25 September 2016 @ 10:15 am
Par Pāvilostu  
Labrīt Cibiņ!
Gribētos, kādā no oktobra vīkendiem doties solo ceļojumā uz Pāvilostas pusi. Varbūt Tev zināms, kāds draudziņš, vai lēta iespēja palikt tur?

P.s Koučserfs klusē par Pāvilostu

Tencinu - jau iepriekš!
 
 
24 September 2016 @ 09:09 pm
 
[–]myshit_together_101 2565 points 2 hours ago

Not OP, and not a joke per se, but a Holocaust survivor I met told me a story about returning to Auschwitz, like, 60 years after he was a prisoner there. He asked the tour guide where the toilets were, so the tour guide directed him there - but then told him that you had to pay a small fee to use the toilets.

To that, he responded, "Odd. I could swear they were free last time I was here."[–]Wynyard 713 points 2 hours ago

Hot damn. I hope they let him piss for free after that.[–]Buki1 72 points an hour ago

Probably. I've been to Auschwitz and toilets were free.
[–]HBlight 746 points an hour ago

"Odd. I could swear they were free last time I was here."

"Yeah, but you were not, things change."

Seriously though, who the hell charges for use of the toilet? Unless Auschwitz suddenly is full of financially stingy people.
 
 
24 September 2016 @ 06:24 pm
atceries saigonu!  
kamēr pats atceros: vjetnamiešu virtuve iz baznīcas un ģertrūdes stūra ir tikpat satriecoši garšīga, kā berlīnē aiz hermaņplača.