29 January 2015 @ 09:21 pm
 
Labākā šodien nejauši noklausītā tālruņa saruna uz ielas: "You are fucking psycho! You are giving me stress! Enjoy your fucking saturday!"
 
 
29 January 2015 @ 07:55 pm
 
bļeģ nesanāk īrei:
sāku skatīties ar karti veikto maksājumu vēsturi:
 .........
RUBBISH
BULLSHIT
NONSENSE
 ....... 
c`mon, wtf. 
noperiet mani.
 
 
29 January 2015 @ 06:15 pm
pārlapojot pagājušā gada RL  
RL: Es biju Ņujorkā, kad stājās spēkā smēķēšanas aizliegums restorānos. Kādu kaitējumu tas nodarījis sociālajai dzīvei?
Frana Lebovica: Milzīgu! Blumbergs to aizliedza, bet es viņu kaut kur satiku un jautāju: "Vai jūs zināt, kā sauc to, ka cilvēki sēž bāros, smēķē, dzer un sarunājas?" Viņš saka: "Kā?" Es viņam saku: "To sauc par mākslas vēsturi. Lūk, tā. (..) Restorāns iz privātīpašums, tas nepieder valstij. Ja kāds nopērk restorānu un cilvēki tajā grib smēķēt, viņiem būtu jāļauj to darīt. Ja jums nepatīk sēdēt starp cilvēkiem, kas smēķē, tad nenāciet iekšā. Tā es domāju. (..) tas izraisa neiedomājamu pašapmierinājumu. Vienīgie cilvēki, kurus amerikāņiem tagad ir atļauts neieredzēt, ir smēķētāji. Cilvēkiem ir milzum daudz visādu aizspriedumu, taču tos nav atļauts izpaust. Bet smēķētājus ienīst drīkst. Es to skaidroju tā, ka pretsmēķēšanas noskaņojums ir aizstājis prethomoseksuālisma noskaņojumu. Tie ir samainījušies vietām. Manā jaunībā homoseksuālisms faktiski bija ārpus likuma. (..) Tagad to pašu var teikt par smēķēštājiem. Ielās uz viņiem kliedz, tāpat kā kādreiz kliedza uz homoseksuāļiem. (..)

Via: Ar Franu Lebovicu sarunājas Arnis Rītups. // Rīgas laiks., 2014., augusts, 47. lpp.
 
 
29 January 2015 @ 04:21 pm
Šoseja Tīnūži - Koknese  
Klau, cibiņ cilvēciņi, man jautājums - ir gadījies braukt pa to štrāsi tagad nesen? Kāds tas ceļš ir tagad, šajā burvelīgajā -1/+1 t'C laikā?

Es tāds šoferīts ar nelielu stāž, pusotrs gadiņš, vislaik braucu pa Rīgu pārsvarā, pa tālajiem ceļiem pa LV ļoti reti.
Ziemā UN tumsā vispār vēl nav tik tālu pašrocīgi braukts nekur.

Man ir doma braukt uz Aizkraukli kaut kad rītvakar.


Kāda tur i tā štrāse? Normāls, braucams ceļš? Vasarā noteikti burvīgs, bet kā tur tagad?


Pieredzējušiem šoferiem jautājums šķitīs tups, varu iedomāties :) Tomēr lūdzu netiesājiet 8))

Paldies un foršu vakaru :]
 
 
29 January 2015 @ 11:45 am
 
pirmo reizi redzu sniegu sheit
liidz vakaram gan jau nokusiis
 
 
29 January 2015 @ 12:40 pm
Sētnieki  
Vai kāds zina, cikos no rītiem Rīgā strādā sētnieki?
 
 
29 January 2015 @ 12:25 pm
nestandarta austiņas  
Man ir problēma. Visas mazās standarta austiņas, kādas dod līdzi atskaņotājiem, telefoniem utt., manām aus ejām ir par lielu, tāpēc īsti neturas un skaņas kvalitāte līdz ar to nav pilnīga. Vai kaut kur ir nopērkamas austiņas, kuru ausīs liekamā daļa ir MAZĀKA par standartu? Zinu, ka individuāli tādas var izgatavot par 65 eiro, bet varbūt kāds pasaulē jau ir padomājis par pričendāļu tirgošanu mazām cilvēku ausīm?

UZ ausīm liekams piederums nav īstais risinājums, ja runa ir par katru dienu līdznēsājamu lietu.
 
 
29 January 2015 @ 12:21 pm
par to Grieķiju  
Tā īsti nesaprotu to cepienu par vēlēšanu rezultātiem un jauno valdību Grieķijā: visai mēreni bāli rozā krāsas sociāldemokrāti - neraugoities uz far-left frazeoloģiju, viņu programma ir mērenāka par britu The Labour Party vai vācu Sozialdemokratische Partei Deutschlands (SPD) programmām, kuras šie divi rietumpasaules sociāldemokārātijas pilāri realizēja vēl XX. gadsimta 70. gados (stratēģisko uzņēmumu nacionālizācija, indikatīvās plānošanas ieviešana ekonomikā utt.). Tb nekā īpaša.
Tags:
 
 
29 January 2015 @ 11:53 am
...zemē kā vienmēr, valdīja liela rosība  
Dievzemītes grafiskajā dizainā jaunumi.
Tas nav ielūgums uz Nacionālā teātra Jāņu zaļumballi, bet gan LR jaunās pases dizains, kas kā pārsimt gadus vecs banalitātes muzeja eksponāts patīkami kontrastē uz 21. gadsimta Gejropas pasu fona.Jauki vismaz, ka ik lapā rēgojas Ziemeļkrievijas tradicionālais ornaments celaines tipa jostā, kāds mūsdienu Latvijas teritorijā kā liela eksotika bija sastopams tikai Jumpravas, Kastrānes, Krapes, Lauberes, Lēdmanes, Lielvārdes, Madlienas, Meņģeles un Rembates pagastos, t.i. teritorijā gar Daugavas ūdenceļu, plostnieku un strūdzinieku no Austrumiem apmetņu tuvumā. Tb "tautu draudzības" simbols. 3. lpp vajadzēja rezervēt fragmentam no "Lāčplēša", 4. lpp. ielikt lidojošas hokeja nūjas un šprotes, bet vienojošais motīvs varētu būt baltais kaķītis, kas pa līkumoto jostas rakstu ceļu no vienas lappuses caur nākošo dodas pie ķēniņa lūgt dzēst hipotekāro kredītu.

Tik vienu nesaprotu - kāpēc īsteni urrāpatriotiskais un banālais 19. gs latviskās dzīvesziņas buklets nosaukts par "pasi"?
Tags:
 
 
29 January 2015 @ 11:44 am
jeff a-plane  
Every day I try so hard to know your [my] mind
And find out what's inside you [me]
Time goes on and I don't know just who you [I] are [am]
Or how I'm going to find you [myself]

Take me to a simpler place,
where i can easily see my face.
 
 
29 January 2015 @ 09:31 am
 
Man pastāstīja situāciju.

Puisis un meitene naktī no krogus gāja mājās. Viņi devās cauri parkam, un pretī nāca jauniešu bariņš. Brīdī, kad viņi gāja viens otram garām, viens no jauniešiem ar plecu pagrūda meiteni (kas tikpat labi var būt bijis tīšām, kā netīšām). Puisis domāja, ka tas bija speciāli, un pie jauniešiem gāja skaidroties — un pārliecinoši dabūja pa muti. Nākamajā dienā meitene viņu pameta. Viņas skaidrojums — tas par stulbumu, lienot kauties, jo kautiņa iznākums tikpat labi varēja būt smags viņiem abiem.

Kā Tu būtu rīkojies šādā situācijā? T.i., meitenes par meiteņu perspektīvu un puikas par puiku, lūdzu.

Ja esi meitene, kādu puiša rīcību Tu sagaidītu pēc tam, kad tevi pretimnācējs ir aizskāris?
 
 
29 January 2015 @ 08:41 am
 
KRISTĪGAIS RADIO. Kad tu stāvi lielveikalā pie kases un tev piecu eiro vietā izdod piecsimt, tas nav Dievs, kas nolēmis tevi svētīt. Tas ir Sātans, kas tevi kārdina!
 
 
29 January 2015 @ 01:29 am
Pāļa konkurss  
Labdien! Supernova ir uzsprāgusi, un šajā svētku dienā publicējam mūsu lasītāju aizlietākās rožas. Piedāvājam Jums aplūkot savu kultūras galvaspilsētas izstādīti. Varat balsot par lielāko pāli, bet, ja godīgi, tas neko nemainīs, jo šīs nedēļas laikā žūrija slēgtā balsojumā izlems, kam piešķirt Zelta Texxxtu Zaru un piedzeršanos ar redakciju.

Miss un Misters Pālis 2015 )
 
 
28 January 2015 @ 09:39 pm
auto magnetola  
kādam cibiņam gadījuma pēc nav lieks mašīnas maģis ar aux ieeju (viss pārējais pofig)? par lētām naudiņām.
paldies jau iepriekš!
 
 
28 January 2015 @ 04:29 pm
Vajag grāmatai.  
Drēbes, kuras ir par īsu manai aseksualitātei un vecumam, virs ceļa, šausmas, vai vnk mazas. Atvainojos par burzījumu, man nav gludināmā dēļa, tāpēc izlēmu, ka labāk negludinātas, nekā gludinātas gultā un apmatojušās ar mīļo kaķu matiem, kuri neizbēgami ir visur. Pēc saburzījuma pakāpes var spriest par auduma īpašībām, cik tajā ir dabisko šķiedru :)

Tikties var čomskī vai Ādmiņu ielā, pieteikties komentāros vai feita_kleita@inbox.lv

Andele
 
 
28 January 2015 @ 11:51 am
Twister  
Sveiki!

Varbūt kādam no jums skapī glabājas senā "grīdas spēle" Twister, kas vien krāj putekļus un vairs nav vajadzīga? Labprāt aizņemšos, iemainīšu pret kaut ko gardu vai par lētām naudiņām nopirkšu.

P.S. Vajadzīga jau parīt!
 
 
28 January 2015 @ 05:06 am
 
rijība )
 
 
28 January 2015 @ 01:16 am
* * *  
cik brīnišķīgi!
 
 
28 January 2015 @ 01:15 am
* * *  
vaau, man viss patīk!!
 
 
27 January 2015 @ 11:26 pm
rotaļlietas  
Kur lai Rīgas centrā nopērk rotaļu automātu, vēlams jaudīga izmēra un kurš izdod arī skaņas?
 
 
27 January 2015 @ 10:43 pm
 
DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.
 
 
27 January 2015 @ 10:42 pm
 
DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!
 
 
27 January 2015 @ 05:26 pm
 
meklēju kādu, kas varētu pastāstīt, kāpēc no mana printera apakšas līst ārā tinte :(
 
 
27 January 2015 @ 04:06 pm
kristaali  
vai kaads no cibinjiem ir maajaas audzeejis kristaalus?
Gribaas pakonsulteeties ar kaadu, kas to jau ir dariijis. Interneti, protams, pilni ar visaadu infu, un gribas saprast, kaa labaak. 
 
27 January 2015 @ 12:31 pm
kā kriminalizēja marihuanu  
1926. gadā Harijs Anslingers (Harry Jacob Anslinger, 1892-1975), kuram bija kvēla cīnītāja ar sabiedrības netikumiem reputācija, tika pieņemts darbā ASV Finanšu ministrijas alkoholisma apkarošanas nodaļā (vēlāk pārgāja uz Federālo narkotiku apkarošanas biroju). Jau pašā sākumā viņš patīkami izbrīnīja kolēģus un priekšniecību ar iniciatīvu kriminalizēt arī alkohola lietošanu, t.i. noteikt kriminālatbildību ne tikai par alkohola pārdošanu, bet arī par pirkšanu (pusgads ieslodzījumā un 100 USD naudas sods pirmajā reizē, 3-5 gadi ieslodzījumā un līdz 50 000 USD naudas sods recidīva gadījumos). Diemžēl visādi sorosīti alkoholiķi gan apturēja likumprojekta pieņemšanu, un cīnītājam par sabiedrisko tikumību nācās uz laiku samierināties ar Sodomu un Gomoru.
Pakāpies pa karjeras kāpnēm, viņš 1943. gadā viņš un birojs uzsāka džeza apkarošanas kampaņu. Un kā nu necīnīsies ar šo izvirtību, kurā nav ne melodijas, ne ritma, bet paši izpildītāji ir “smirdoši netīreļi”, kas, “sapīpējušies marihuanu, paši uzskata, ka ir mūziķi, kaut nekā no mūzikas nejēdz”. Pats Anslingers postulēja, ka džezs kā žanrs ir uzskatāms pierādījums tam, ka marihuanas ietekmē ļaudis strauji degradējas un sajūk prātā: marihuana palēnina laika plūduma uztveri, tāpēc džeza muzikantiem deformējas izpildījums un tie spēj izkropļot jebkuru melodiju līdz nepazīšanai. “ASV ir 100 000 marihuanas pīpmaņu, lielāko tiesu nēģeri, meksikāņi, filipīnieši un izklaides industrijas pārstāvji. To sātaniskā mūzika – džezs un svings, – ir marihuanas radīta. Tieši tā mudina baltās sievietes kopoties ar nēģeriem, māksliniekiem un jebko. (..) Marihuana sabiedrību novedīs līdz pacifismam un komunistiskai smadzeņu skalošanai. (..) Marihuana ir iemesls tik daudziem vardarbības aktiem, kā nekas cits cilvēces vēsturē. (..) Marihuana ļauj nēģeriem uzskatīt, ka viņi nav sliktāki par baltajiem” utt.Talkā nāca domubiedri no “zinātnes” aprindām, kas ķērās pie darba, lai pierādītu marihuanas kaitīgo ietekmi - vispirms izdomājam, ko ierobežot/aizliegt, un tad jau pierādījumus atradīsim. Beigu beigās, kaut arī džezu aizliegt neizdevās, marihuanu sākumā izdevās ierobežot un ar laiku kriminalizēt. Un ja par džezu tā viennozīmīgi reti kurš izteiksies, tad par marihuanas pīpēšanu visiem nu skaidrs, ka tas ir aizliedzams sātana izgudrojums, kas gandē veselību, izraisa psihiskās slimības un degradē gan smēķētājus, gan apkārtējos pasīvos marihuanas lietotājus.
Vērojot ļaužu aktivitātes visādu ierobežošanu un aizliegšanu ziņā, ir sajūta, ka Anslingera gars vēl dzīvs arī mūsdienās, kaut pats cienījamais krustnesis aizgāja uz tikumīgajiem ļaudīm paredzēto Paradīzi tālajā 1975. gadā.

Ilustrācijai: http://www.politico.com/magazine/story/2015/01/drug-war-the-hunting-of-billie-holiday-114298.html#ixzz3Prr63a00

Pasmelts no [info]mi3ch
 
 
27 January 2015 @ 12:20 pm
Veļas mašīnas tīrīšana  
Halō!
Apmēram nedēļu veļas mazgājamā mašīna ļoti slikti tiek galā ar saviem tiešajiem pienākumiem, veļa lāgā neizmazgājas, daudz kas jāpārmazgā ar rokām, drēbes pat uzreiz pēc mazgāšanas kā sasmakušas, kad izžuvušas - arī nepatīkami ož. Man aizdomas, ka kaut kas ir pamatīgi aizdirsies un jāveic kāda speciāla supertīrīšana.
Vienīgais, ko pati dadomājos - atskrūvēt apakšā esošo caurumu un paskatīties, kas tur ir. Nekas. Iztecēja nedaudz smirdīga ūdens.

Kas vēl varētu būt pašrocīgi izdarāms? Kaut kāds tukšais cikls uz 95 grādiem un sodām etiķiem? Vai uzreiz jāsauc meistars un jāmeklē nopietnas vainas?
 
 
27 January 2015 @ 11:59 am
tējas sēne  
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!
 
 
27 January 2015 @ 11:49 am
 
CODEX SERAPHINIANUS


an illustrated encyclopedia of an imaginary world
 
 
27 January 2015 @ 11:50 am
tējas sēne  
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!
 
 
27 January 2015 @ 11:02 am
 
Čau, dārgie cīņu biedri!

Vai kādam ir sanākusi darīšana ar šito?
http://m.db.lv/tehnologijas/programmatura/izplatas-bistams-datorviruss-ctb-locker-mudina-nemaksat-krapniekiem-426269
Un kā būtu pareizāk rīkoties?

Mums viens upuris.

UPD.
Hā! Uzvecu ļaunos!
Biju uzlikusi datoram system restore.
Restaurēju.
Sākumā gan zaudētie failu nerādijās, bet ar Shadow explorer atdabūju!
Jessss!