fūrija
22 June 2012 @ 08:44 am
 
Pāķi, brauciet uz Kandavu. Šodien. Zvanīt uz manu numuru.
 
 
stāvoklis: bouncy
 
 
fūrija
12 June 2012 @ 04:54 pm
 
ir ļoti neizdevīgi būt skumjam un reizē saņemt algu. iztērēju pusi kurpēs un virtuves piederumos. žēl tikai, ka nav kur tajās kurpēs aiziet un sabarot pašapziņu.
 
 
stāvoklis: busy
dziedu līdzi: Aesthesys - Time Is An Illusion
 
 
fūrija
31 May 2012 @ 11:06 pm
 
tikko, mēģinot dabūt zirnekli glāzē, norāvu nabagam pāris kājas. pieķēru sevi aizgūtnēm atvainojoties. latviešiem ir piemīlīgas attiecības ar zirnekļiem.
 
 
stāvoklis: awake
dziedu līdzi: God Is An Astronaut - Zodiac
 
 
fūrija
30 May 2012 @ 12:41 am
 
vai man tikai tā liekas, vai Jason Momoa ir nejēgā seksīgs tajā Game of Thrones? :D
 
 
fūrija
27 May 2012 @ 12:46 am
 
man riebjas Beyonce dziesmas. darbā radio skan kādas desmit reizes dienā un tas vienkārši nelabvēlīgi iespaido manus vemšanas refleksus. I mean, apsveicu ar neiespējami seksīgo ķermeni n stuff (un balsi), bet viņai tās dziesmas pārsvarā sastāv no feministu kustības propagandas un konstantas gaudošanas. seriously.
 
 
stāvoklis: bitchy
dziedu līdzi: Russian Circles - Micah
 
 
fūrija
27 May 2012 @ 12:25 am
 
nebūtu domājusi, ka būs jāizvēlas starp opcijām - 'nav darba' un 'nav dzīves'. ir pagājis pusotrs mēnesis, un es vēl aizvien esmu apskatījusi pilsētu tikai 200 m rādiusā, plus blakus pilsētas poundlandu. nu, vai nav nožēlojami?
btw, pieņēmu grūtāko lēmumu savā dzīvē šodien.
 
 
stāvoklis: weird
dziedu līdzi: Andrew Bird - Tenousness
 
 
fūrija
03 May 2012 @ 12:51 am
 
sapratu, ka šeit nebiju pukstējusi tik sen, ka žoklis atkārās. kas notika, jūs jautāsiet? labi, principā diez vai kāds tā jautās, bet uz jautājumu atbildēšu neatkarīgi no tā. slinkums ir patiesi spēcīgs. taču domāju, ka pie vainas vairāk bija kauns. par to, ka pametu akadēmiju. par to, ka gandrīz pusgadu nosēdēju ekrāna priekšā, skatoties seriālus, lai nebūtu jādomā par faktu, ka visi virzās uz priekšu, beidz augstākās izglītības, kaut ko sasniedz. kamēr es vēl aizvien biju pilnīgā tumsā par to, ko vispār gribu darīt ar savu dzīvi. man likās, ka Dānija visu mainīs, ka man būs laiks visu saprast. tā izrādījās kļūda, jo tur domāju vismazāk savā dzīvē, kas patiesi bija atvieglojums. taču tagad, kad jau pagājis gads, kopš biju Dānijā, es saprotu visu. un es zinu. Dānija, iespējams, bija skaistākie un, tiešām, labākie 6 mēneši manā dzīvē. un es vēl aizvien mazliet dzīvoju pagātnē tieši šī laika dēļ. taču tas man lika saprast, ka es nekad vairs nebūšu tas cilvēks, kas biju agrāk. un, lai cik ļoti man būtu žēl, ka viss ir mainījies, ka es esmu mainījusies, tomēr jāpieņem fakts - ir laiks sākt darīt to, ko es vēlos, nevis to, ko citi no manis gaida. likās, ka, aizejot no akadēmijas, sarūgtināju savu ģimeni, draugus. bet patiesībā es tik ilgi esmu uztraukusies par to, ka kādu varētu apgrūtināt vai apbēdināt, par visu vienmēr atvainojoties un jūtoties vainīga, mēģinot visus darīt laimīgus, aizmirstot par to, ka man ir pašai savas vēlmes. un to ir TIK daudz, ka man paliek bail. tajā pašā laikā sajūta ir fantastiska, aptverot, cik daudz tomēr vēl gribu un varu izdarīt. visa tā ceļā gan vēl aizvien var stāties mans ļaunākais ienaidnieks - es. sevis sabotāžā vēl aizvien esmu nepārspēta. varbūt būs grūti pārvarēt to nolādēto kautrību un bailes no cilvēkiem. un arīdzan atkal uzliesmojošo mizantropiju, ko es nebiju gaidījusi uzpeldam. varbūt šis ir kārtējais maldinošais 'es visu varu' mirklis, kas pazudīs tik pat ātri, kā parādījies, bet kaut kādai ticībai nākotnei jābūt. turiet īkšķus, draugi.
P.S. līdz Jāņiem esmu Anglijā, Ardingly. no jūlija līdz augusta beigām Norvēģijā, Gaupnē. starp šiem posmiem esmu LV, tā kā plānojiet tikšanās.
 
 
stāvoklis: inspired
dziedu līdzi: Collapse Under The Empire - Shoulders
 
 
fūrija
25 November 2011 @ 12:48 am
 
rīt iešu galīgi nahuj atbrīvoties no tās SLED programmatūras, kas ir SŪDS, es jums saku. pārāk daudz darba ar viņu, turklāt repositoriji, atšķirībā no pārējām susēm, gandrīz nekam nav. beigās jālieto kaut kādi attālie radinieki, kas te visu sačakarē, kā dēļ ir vēl lielāks darbs. es pat VLC vairs nevaru ielādēt (stulbākais, ka pirms tam varēju, bet packman vairs ne no kurienes neņem pretī, dirsa). nopietni, es te jūku prātā. protams, es jau no tā visa neko daudz nesaprotu un vados pēc kaut kādiem tutoriāļiem, kas arī neko daudz nepalīdz, jo man, acīmredzot, nav to pamatzināšanu, kas vajadzīgas, lai saprastu, kas vispār notiek. tā kā beigās, visticamāk, es pati esmu vainīga pie tā, ka man čakarējas. vienīgais (!), kas ir āsom, - nav jāliek atsevišķi antivīruss.
visam klāt vēl arī skaņa raustās ik pa laikam. pats labākais - runājot skype, visu sarunas laiku var dzirdēt skaidru 'fap, fap, fap' fonā. bet man ir sajūta, ka tā varētu būt arī datora vaina (sure).

P.S. atvainojos par lamāšanos, maigās būtnes.
P.P.S. CAKE ir kaut kas tik labs, nevaru beigt klausīties.
 
 
stāvoklis: bitchy
dziedu līdzi: CAKE - Never There