nedomas
nedomas
- nan
- 12/22/06 05:22 pm
- Visiem baltus, priecīgus un mīlestības pilnus ziemsvētkus.
-
1 commentLeave a comment
- Matemātika var būt smieklīga.
- 12/8/06 03:58 pm
- Komentāri ir dievīgi:
http://digg.com/programming/Schoolchildren_Divide_by_Zero_using_nullity
http://science.slashdot.org/science/06/12/07/0416223.shtml
"Good morning ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We're nullity minutes into this flight, and we're cruising at nullity knots, at an altitude of nullity feet below sea level. We've got a nice tailwind blowing along an axis perpendicular to spacetime, so we hope to arrive at our destination (7i-4) minutes early"
-
8 commentsLeave a comment
- Cenzūra
- 11/28/06 03:37 pm
- Pirms kādas stundas iekš tvnet parādījās vēl nesagatavota (tjipo soon coming) raksta virsraksts, ka drošības zonā Vecrīgā varot nokļūt, apejot drošības pārbaudes. Tagad raksts ir ņēmis un izčabējis, arī pēc vecā oid neko prātīgu atrast nevar. Interesanti, vai mūsu drošībnieki redakcijai piezvanīja un aprunājās par un ap publicējamo materiālu?
-
1 commentLeave a comment
- 11/9/06 04:15 pm
- Es neteikšu, ka esmu dusmīgs; nē nu ko jūs, nemaz.
Bet, ja tehniskā atbalsta dienests var klaji melot, norādot risinājuma virzienu tur, kur ir tikai viens liels melns pakaļas caurums, no kura kārpoties ārā ir sadirsts un patērēts gan mans, gan mana klienta laiks un naktsmiers, bļe, tad patiešām gribas ar sūdainu mietu..., ar sūdainu mietu ...
-
2 commentsLeave a comment
- 11/6/06 12:27 pm
- priekš statistikas un atsekojamības: šogad sezona tika atklāta 5.novembrī.
-
5 commentsLeave a comment
- 11/3/06 09:38 am
- Ieskricelēšu turpmākām atmiņām:
rīga uzkritis pirmais nopietnais, uz aci - braucamais sniegs.
-
2 commentsLeave a comment
- 10/30/06 01:55 pm
- He, nu esmu par vienu automagentolu un sānu stiklu nabagāks.
-
20 commentsLeave a comment
- nedaudz krūmu zinātnes. Jeb Tesla strikes back.
- 10/26/06 11:27 am
- Lai kā arī manī ieaudzinātais enerģijas nezūdamības likums pretotos, pieņemt šos apgalvojumus par patiesiem, reizēm tomēr aizdomājos, ka varbūt tas viss nav viens liels hoax, un naftas magnātu sazvērestības teorijās ir kripata taisnības:
Pāris menešus atpakaļ kāds paziņa ieminējās, ka no internetā atrodamām shēmām un brīvi iegādājama elektronikas aprīkojuma viņš esot uzmeistarojis ierīci, kas vienreiz iedarbināta (tb - padota strāva no rozetes), tagad viņam jau mēnesi darbinot datoru. Solīja, pārstrādāt, pieslēgt autiņam un tad atrādīt jau "braucošu" prototipu.
-
16 commentsLeave a comment
- 10/25/06 07:12 pm
- Asterisk lietotājiem laiks sadakterēties: chan_skinny (CISCO SCCP telefonu VOIP kanāls) remote code execution robs atklāts;
Tā kā lielākā daļa no mums šo kanālu neizmanto, tad varam uz augstāku versiju nemigrēt, bet modules.conf papildināt ar "noload => chan_skinny.so"
-
4 commentsLeave a comment
- klientcentriska attieksme, bļ!
- 10/25/06 02:23 pm
- Reizēs, kad nākas saskarties ar atvērtu un bezmaksas programmatūru, kurai katastrofāli trūkst dokumentācijas un varētu vēlēties krietni stabilāku darbību, es parasti to uztveru kā papildus izmaksas, kuras ir radušās dēļ bezmaksas rīka izmantošanas. Un tas ir ok, - es pats negribēju maksāt par atbalstu šim risinājumam vai pirkt komerciālu rīku. Kamēr mums darbaspēks būs salīdzinoši lēts - atsevišķās situācijās būs finansiāls pamats izvēlēties amfphp komunikāciju servera vietā un bezmaksas asterisk instalāciju nevis digium atbalstīto, ticot, ka (darbaspēka izmaksas – iegūtā know-how aptuvenā vērtība ) būs mazāka kā tehniskā atbalsta vai risinājuma cena.
Bet tajās reizēs, kad ir nopirkts komerciāls risinājums, un neko nesarežģījot gribu izmantot pamatfunkcionalitāti, mani patiešām "dzen priedē", ka stundām ir jārokas pa cvs atrodamām neskaitāmām Makefile versijām, meklējot iespējamo problēmu cēloni. Tās patiešām nav nopietni, ka README un INSTALL dokumentos ir pieminēts tikai "make & make install" un nekur (pat ne izejas koda komentāros) nav neviena komentāra par to, ka kernel timing jābūt tieši 250 Hz. Un ne jau tas vien: labi, ka ne pirmo reizi mūžā kompilēju kerneli un nojaušu kā ir jāmaina priekš specifiskas versijas izstrādāts patch, lai tas darbotos arī ar svaigākām versijām. Bet jautājums, ko ar šo produktu darītu cilvēks, kurš par viņu jau ir samaksājis un vēlas tikai, lai strādātu, tas, kas rakstīts produkta aprakstā. Cilvēks, kuram ir zero priekšstats par moduļu sistēmu, cross dependencies un visu pārējo virtuvi? RTFM te nepalīdzēs, un pat ne “read the fucking source code, moron”.
-
6 commentsLeave a comment
- T-Mobile Tests Dual Wi-Fi and Cell Service
- 10/24/06 02:56 pm
- Yesterday T-Mobile became the first major mobile phone carrier in the United States to begin selling service that allows a single handset to communicate over both cellular networks and Wi-Fi hot spots.
The first phones, which are available to consumers in Seattle on a trial basis, link to T-Mobile’s cellular network outdoors and to Wi-Fi routers at homes, in offices and in other locations like airports and hotels. This lets customers avoid using some of their cellular minutes and increases coverage in places where signals are typically weak, like basements and rooms without windows.
via nytimes
-
2 commentsLeave a comment
- Parītis voip linku:
- 10/24/06 01:15 pm
- yate Vēlviens tīri simpātisks iPBX risinājums; viegli palašināms un ar plašu standarta voip protoklu bāzi
- ldap2pbx - Daudzsološs projekts, kura ietvaros tā izstrādātāji mēģina Asterisku saintegrēt ar aktīvo direktoriju. red, autors sc. ir no Buskerūdas
- ITAD Subscriber Numbers - ISN tutoriālis.
-
2 commentsLeave a comment
- pārdomas
- 10/24/06 09:51 am
- Viens no lielākajiem izaicinājumiem, strādājot ar 'gudrajiem' zvanu pārvaldes risinājumiem, ir domāt ārpus tiem principiem, kurus mēs uzskatām par nedalīti saistītiem ar balss sakariem. Citās ar tehnoloģijām saistītās jomās to pielietojumu veids ir būtiski mainījies. Bet ne ar balss risinājumiem; Tā vien liekas, ka mēs joprojām par sakaru risinājumu domājam kā par nedaudz uzlabotu switchboard, kur operatores/vadu spraudītājas pienākumus ir pārņēmusi tehnoloģija. Pāris pielikumi tavai un manai ērtībai - un tas arī viss. Viens no, manuprāt, retajiem, ārpuskastes domāšanas produktiem ir tapi. Lai gan tas arī izskatās kā tikai neliels palīgs vieglākai kontaktu organizēšanai un papildus kanāls brīdināšanai par ienākošu zvanu, veids, kā tas tiek sasaistīts ar jau esošām sadarbības sistēmām un ietekmē sakaru izmantošanu, nodrošināja tādus pielietojumus, kuri bija būtiski atšķirīgi un deva iespēju nākošajam solim uz dažādu sakaru mehānismu apvienošanu.
Mēģinu sevi pieradināt pie domas, ka ir nepieciešams atkāpties un skatīties uz visu sadarbības procesu kopumā, zīmēt shēmas un meklēt līdzīgus uzvedības modeļus starp dažādiem komunikācijas mēdijiem.
No daudz praktiskākas puses piedāvāju jums saiti uz daudzu valstu PSTN toņu bibliotēku: viens 'musthave' no rīkiem, ja nepieciešams integrēt sakaru risinājumu starp dažādām valstīm.
-
0 commentsLeave a comment
- Impērija dod atbildes triecienu.
- 10/20/06 05:05 pm
WiFi atbalstošu mobilo tālruņu parādīšanās tirgū un tam sekojošās mobilās voip aplikācijas ir izraisījušas zināmu vētru komunikāciju džakūzī. Liekas, ka pēdējās nedēļas laikā saasinātā uzmanība, ko lielie telekomi pievērš pikošūnām un mikrošūnām, ir saistīta ar bailēm, ka wfi voip atņems daļu no sakaru ieņēmumu pīrāga, un, kas vēl ļaunāk, pieradinās lietotājus pie domas, ka viņi nav piesieti vienam tīklam un operatoram.
Īsumā: piko un mikrošūna ir personīgā gsm bāzes stacija. Lai samazinātu izmaksas zvanot no mobilā tālruņa, kamēr atrodamies vidē ko paši pārvaldām (birojs, mājas), mobilais kā sakaru "torni" izvēlas mūsu telpās novietotu iekārtu, un izmantojot internet pieslēgumu, nosūta datus mobilo sakaru operatoram. Operatori, savukārt, sola, ka šādiem zvaniem būšot zemāka cena, jo netikšot izmantota un noslogota viņu gsm apraides infrastruktūra.
Tehnoloģiski tas izskatās, kā dīvains rasols, kurā neloģiski sajauktas tehnoloģijas. No GSM radušos balsi transportēt, izmantojot voip (pieļauju, ka ar kādu tīri jaudīgu audio kompresijas algoritmu), ir apmēram tas pats, kas pieslēgt savu jauno HD televizoru, parastai antenai, kādus 50km no tuvākā mazjaudas tv raidītāja. Rezultātā lietotājs iegūst visas problēmas, kuras parasti saistītas ar voip sakariem, un nedaudz samazinātu gsm sarunu izcenojumu. No otras puses - ja patiešām operatoriem izdosies izveidot "vienšūņu" tarifu plānu, kurš tikai nedaudz atšķiras no zināmākā un pieejamākā voip piedāvājuma (Skype un citi), lietotājam zudīs motivācija pārslēgties uz voip sakariem, (piekritīsiet taču, ka neviens no mums ar mobilo nestaigās krustu šķērsu pa brīvības ielu meklējot wifi hotspotu) jo primārājā šo sakaru izmantošanas punktā savu kāju būs iespraudis draudzīgais operators. Šos spēles noteikumus būtiksi var izmainīt tikai pilsētas-plašs bezvadu interneta pieslēgums. Lūk - arī "lielajam oranžajam" radīsies iespēja pagrūstīties pārnēsājamo sakaru tirgū un arī vita jau sper pirmos solīšus šajā virzienā.
-
0 commentsLeave a comment