Afa Žurnāliņš

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

August 13th, 2014


11:34 am - Atskaite vēsturei par seriāliem 2014. gadā
Tv resiāli, kas tiek skatīti šajā gadā, pēc laika tomēr interesanti palasīt, kas cik tālu ir attīstījies.

"The Bridge" Skatos Dānijas/Zviedrijas ražojumu, kaut ir jau pakaļdarinājumi gan (Amerika/Meksika), gan (Francija/Lielbritānija) paskatijos pirmās sērijas sižets identisks. Šī versija tomēr labākā varbūt arī tāpēc ka pirmā. 2. sezonas beigušās. Gaidam 2015. gadā 3. sezonu.
"Vikings" Noskatīta 1. sezona un otrā iesākta, kaut otrā sezona jau beigusies, viens no diviem seriāliem, kas ir iekrājies. 2015. gadā būs 3. sezona.
"The Big Bang Theory" Pēdējā 7. sezona, kas tika rādīta jautrākā no visām, kas ir retums seriālos, ka var tā noturēt skatītāju uzmanību. Ir parakstīts līgums jau uz 3 sezonām uz priekšu, tātad būs ko skatīties un iesmiet :)
"Grey's Anatomy" Nu jau 10 sezonas aizvadītas, pirmās bija interesantākas, bet joprojam turpinu sekot līdzi šim seriālam. Ar 10. sezonu gājis raibi, jo ir otrais no seriāliem, kas iekrājies, jo jau Septembrī būs nākamā 11. sezona.
"True Blood" Skatos pēdējo 7. sezonu ar ko arī beigsies šis seriāls. Vienīgais no vampīrveidīgo seriāliem ko skatos(skatijos) , visi citi nav spējuši piesaistīt manu uzmanību.
"Agents of S.H.I.E.L.D." Jaunatklājums ar 1. sezonu šogad, bet te uzreiz jāpiemin, lai saprastu atsevišķas sižeta līnijas ir jāredz vairāks filmsa pirms tam, gan Kapteinis Amerika, gan Atriebēji un turklāt kamēr seriāls iet tikmēr iznākot otrai filmai par Kapteini Ameriku arī tā ir saistīta ar šī seriāla nobeiguma vadlīnīju. Otrā sezona būs, gaidu.
"Sherlock" Viens no gaidīdākiem seriāliem, kaut parāda tikai 3 sērijas sezonā, kur sērija nav vienkārīs 20 vai 40 minutes gara. Bet spīdzināt māk, jo 4. sezona būs tikai 2016. gadā.
"Arrow" 2. sezonas aizvadītas, un viņi māk sasaistīt kopā dažādus seriālus. Pirmās Arow iezīme sjau parādijās Smallvillas seriālā, tgad šajā parādās iezīmes seriālam Flash, Kaut seriāli ir pilnīgi paši par sevi, tomēr atrod sižetus kas apvieno. 3. sezona tuvojās.
"Elementary" Kamēr tiek gaidīts Lielbritānijas Sherlock, tikmēr Amerikāņu interesantais pavērsiens ar Dr.Vatsonu kā sievieti lomā kopumā notur manu uzmanību pie šī seriāla, kā arī pilnīgi savādāki pavērsieni saistībā ar Moriarty. Vienīgie no detektīvseriāliem, ko var skatīties ar aizrautību.
"The Tomorrow People" Jauninājums no seriāliem, bet izskatās ka ir beidzies, jo neredzu jaunās sezonas turpinājumu. Nav jau pirmais seriāls, kurš beidzas ar 1. sezonu. Ideja līdzīga filmai Jumper, tik te vēl papildināta ar citām spējām.
"Almost Human" Aī šis jauninājums neiztur kritiku un pēc 1. sezonas tiek slēgts. Te jau līdzības ar vairākām filmām, kur robotveidīgiem cilvēkiem jāsadzīvo ar cilvēkiem. Dažādas tehnoloģijas iespējas. Šādas filmas vai seriāli rāda iespējamo nākotnes scenāriju un vēlāk jau ir iespējams redzēt cik precīzi prot parognozēt to.
"Continuum" Kārtējais Kanādas ražojuma Sci-Fi seriāls, kas pavelk mani. Ir gan tehnoloģijas, gan ceļošana laikā. Bet reizēm jau var apjukt, kādas sekas rada kurš notikums un pēc 3. sezonām jau ir vairāk iespējamie nākotnes sižeti. Gaidu info par 4. sezonu.
"Defiance" Ne tik liels jaunums, jo jau 2. sezona, bet ņemot vērā ka seriāls turpinā, ir vērts pieminēt. No tehnoloģijām tā pamazāk, kaut zemi iekarojuši vairāku civilizāciju pārstāvji, kas atraduši iespēju sadzīvot kopā pēc iznīcinoša kara, kurā neviens neuzvarēja.
"Under the Dome" Šo es atsāku skatīties, kad jau 2. sezona bija iznākusi, meklēju ko jaunu un nedaudz mistikas klātbūtnes un cilvēku darbība piespiedu situācijas. Jautājums tik ir viens, vai seriāla beigās tiks atbildēts un neskaitāmiem jautājumiem, aks radās pirmās sezonas pirmajā sērijā?
"The 100" Jauninājums, pagaidīju kamēr seriāla 1. sezona beidzās un noskatījos visas sērijas. Kārtējais seriāls par variāciju, kas var notikt ar zemi Tuvākā nākotnē. Sezonas beigas atstāj ļoti lielu jautājumu un labi, ka šo seriālu neslēdza, jo rudenī jau gaidāma 2. sezona.
"The Last Ship" Gada spilgtākais jauninājums, ko reklamē kā seriālu #1 2014. gadā. Vēl joprojam iet 1. sezona uz doto brīdi atlikušas 2 sērijas. Sāk jau iepatikties, ka seriālam vienā sezonā ir 10 sērijas un nav izstiepts uz 24 sērijām. Notur uzmanību ar savu piesātinātību. Vēl interesanti pavērot galvenās lomas aktieri, jo ir spēlējis arī jau augstāk pieminētā seriālā Grejas Anatomija, kur gan viņš gāja bojā. Var pilnībā atdoties šim seriālam :)
"Extant" Nobeigumā, pēdējais no 5 man šķiet jauninājumiem 2014. gadā ko skatos. Varbūt ne tik ļoti aizrauj, Bet Halle Berry darbība seriālā ir vērts redzēt. Kā jau lielākā daļai seriālu ko skatos ir ar Sci-Fi un mistikas piejaukumu. Cerams, ka nebūs tikai ķeksīša pēc.

Bet tāk kā 2014 gads vēl nav beidzies un rudens sezonas sākums vienmēr atnes kādu jaunu seriālu, tad droši vien nākamgad varēšu sarakstu papildināt, bet tas jau būs cits saraksts un citas sezonas :)
Current Music: Tove Lo - Stay High ft Hippie Sabotage [Habits_Remix]
Tags:

(5 comments | Leave a comment)

May 28th, 2014


02:47 pm - Kā var tik ilgi klusēt?
Vairāk kā gadu nekas nav te ierakstīts un nav jau tā kā kāds cits sociālais tīkls būtu izkonkurējis. Vienkārši nav rakstīts, bet noteikti būtu par ko, jo patīkami tagad ir palasīt vecos ierakstus, un te jau esmu 11 gadus. Sākumā jau bija šauba vai te rakstītais būs pieejams arī pēc 10 gadiem, bet ir un šaubas par nākotni lēnām gaist.
Iedvesmas meklējumos...
Current Music: Clean Bandit feat. Jess Glynne- Rather Be
Tags:

(Leave a comment)

April 30th, 2013


08:51 am - Piekrāptais kinoskatītājs jeb forumcinema eksperiments?
Notikums notikās 29. aprīļa 18:30 Kinoteātrī Forumcinemas. Vienīgais tās dienas seansa filmai Karaliskā dēkā. Kas tad notikās? Jau pirms pašas filmas skatītājam tika kropļots attēls uz ekrāna. Vispirms parādot 3D kino rullīti, kur skatoties bez attiecīgām brillēm viss ir miglains. Nākamie kino rullīti nebūt nebija labāki, visiem izstieptas sejas. Sajūta ka olgalvas filmējušās. Pieņemu ka kļūda vienā, divos kino rullīti, bet ne jau visos. Ar to kinoskatītāja bēdas nebeidzās. Visa filma Karaliskās dēkas tika rādīta šajā pārveidotajā formātā, kad galvas un viss ķermenis ir izstiepts augša un apakša ir nogrieztas. Aktieri runā, bet redzama tikai puse no galvas. Negribējās jau ticēt, ka operators speciāli filmējis pus cilvēkus. Un tā 2h un 18 min. Plakanie pusabgrieztie cilvēki. Un nekādas reakcijas no administrācijas. Vēlētos dzirdēt paskaidrojumus par šo gadījumu, kāpēc lieliska filma tika parādīta izkropļotā formātā.

(1 comment | Leave a comment)

April 15th, 2013


11:05 am - Dzejoļi, kas tapa dara kolēģiem jubilejās.
Karstās dienas viducī
Vēja brāzma parādās.
Lietus lāses pilieni,
Svaigas vēsmas atnesa.

Laiks - visiem vienā mērvienībā,
Bet izjūtas katram savas.
Lai cik gari būtu mūsu mirkļi,
Pat nerakstīta vēsture atkārtojas.

Es atstāju parakstu uz lapas,
Ne baltās, bet tās, kas no kļavas.
Citas lapas tai pāri krita,
Apslēpa visu, kas zaļš reiz bija.
Bet būs vēl nākamā tortes virsma -
Balta kā sega no pieneņu pūkam.
Current Music: Imagine Dragons - Radioactive

(Leave a comment)

September 1st, 2011


04:16 pm - HD no Youtube
Majas lapa pamācibai http://ej.uz/ipg2
Current Music: Lissie - Everywhere I Go
Tags:

(Leave a comment)

May 26th, 2011


08:52 am
Vienmēr ar nelielu uztraukumu darba dienās pamostos, kad neesmu dzirdējis modinātāju, jo pastāv divas iespējas pa agru vai pa vēlu. Šorīt bija patīkamākais, jo pamodos 40 min pa ātru. Un tik gaišs jau ārā un to jau pamanīju nedēļas nogalē kad pēc 5 laukos būdams pamodos un izgāju ārā pastaigāties.
šis rīts bija dīvains ar to ka galvā skanēja viena dziesma un nevarēju nekādi saprast, kas tā pa dziesmu ir un ar ko man tā asociētos, bet zināju vienu, ka tā dziesma man ir Youtube dziesmu sarakstā.
Te nu būs tā dziesma Marina and The Diamonds - I am not a Robat

Jāizbauda skaistie agrie rīti :)
Current Music: Marina and The Diamonds - I am not a Robat
Tags:

(Leave a comment)

May 19th, 2011


09:08 am - Dīvainā vakardiena.
Vakar bija tā diena, kad bija jāsakrīt 6 gadījumiem vienlaicīgi. Šķiet vienkārša standarta darba diena, bez nekādām izmaiņām maršrutā uz vai no ceļa, bet tomēr sastaptie un redzētie cilvēki man bija pārsteigums.
1) Pēc 5 gadu dzīvošanas savā mikrorajonā, trolejbusā sastapu radinieci no vecātēva puses.
2) Redzēju Courtisane, kas iespējams nav redzēta jau vairāk kā 10 gadus un ar sakritība, ka es atrados tai vietā un tai konkrētā laikā :)
3) Vairāk jau sarunāta nekā nejauša tikšanās, bet tomēr kopš Oktobra nebijām tikušies.
4) Pusdienslaikā atkal atrasties īstajā vietā un laikā, lai ieraudzītu jubilāri, kas pie tam ir topošā māmiņa :)
5) Angļu valodas pasniedzēja, pie kuras 2 gadus atpakaļ gāju kursos un kura ir atbraukusi uz Latviju uz 1 nedēļu. Un atkal, konkrēts laiks un konkrēta iela par kuru vajadzēja man iet lai satiktu. ļoti negaidīts pārsteigums.
6) Un visa šīs dienas garumā radītās laika sakritības un nobīdes noved pie pēdējās satikšanās ar personu, ko redzu tikai 3 reizi dzīvē.

Kāpēc nevarēja būt kāda no tikšanām jebkurā citā nedēļas dienā, jo nav jau tā ka katru dienu satieku kādu sen neredzētu, lai te pēkšņi satiktu visus vienā dienā. Un te man atmiņā atausa anekdote.

Sieva mājās ar mīļāko un pēkšņi pārrodas vīrs, sieva lūdz Dievam, lai palīdz izdarīt tā, ka mīļākais pazūd, bet tā vietā pēc 7 gadiem viņa piekrīt atteikties no savas dzīvības. Viss notiek. Paiet 7 gadi un sieva dodas kruīzā ar kuģi un pēkšņi kuģis sāk grimt.
Sieva saka: "Vai tiešām visiem jāmirst kopā ar mani uz šī kuģa?"
Dievs atbild: "Tu domā man bija viegli Jūs visus savākt uz viena kuģa...?"

Pārsteigumiem bagātu dienu.
Current Music: Ell & Nikki - Running Scared
Tags:

(5 comments | Leave a comment)

May 2nd, 2011


09:59 am - Rīts
Šorīt noticēju savam dubultsapnim, pēc pirmās pamošanās. Vēl nosecināju, cik tad var rādīties tie sapņi, kādreiz jau tam bija jānotiek īstenībā. UN nekā pamodos vēlreiz - cerams, ka pa īstam :D
Current Music: Cee Lo Green - Bright Lights Bigger City
Tags:

(Leave a comment)

April 26th, 2011


09:25 am - Olimpiādes..
Kārtējais sapnis ar piedzīvojumiem, šoreiz piedalos divās olimpiādēs. Pirmā ir ar matemātisko ievirzi, kaut vairāk izskatījās pēc kāda piedzīvojuma pa Rīgu, kur jāatmin dažādas mīklas. It kā veiksmīgi viss tika piedzīvots, bet gala rezultātā švaki.
Bet otrajā vispār nezinu ko es tur darīju jo bija fizikas olimpiāde ar augstskolas līmeņa diferenciālvienādojumu uzdevumiem. Sadeva n-tās grāmatas un aiziet. Bet tā arī līdz uzdevumu pildīšanai netikām, jo visi tik runājās un runājās, kamēr es pamodos.
Bet vēl sapnī vajadzēja atrisināt uzdevumu, kā racionālāk var piebildīt furgonu ar siena ķīpām, tā lai viss būtu aizpildīts līdz augšai? ...

Pārmaiņas pēc kaut ko no realitātes ar jāuzraksta.... ;)
Current Music: MTV
Tags:

(Leave a comment)

April 4th, 2011


10:05 am - Lidot...
Kārtējais sapņu lidojums šonakt, gan tiešā gan pārnestā nozīmē. Šķiet es vēl tik daudz sapnī nebiju lidojis pa gaisu, kā šonakt. Un turot rokā tikai mazu pulti, es varēju lidot, ar ko tika palielināts lidojuma ātrums.
Bet nu jau kādas 2 nedēļas, sapņi ir piedzīvojumiem bagāti, kur katrs sižets varētu kalpot kā filmas scenārijs. Vienā brīdī ir piedzīvojumi ar laika manipulāciju, kur cilvēks no nolaižoties uz nogrimuša kuģa atrod pats savu līķi. Vai jau zināms sižets, kad cilvēks atgriežas atpakaļ 24h, lai būtu iespēja novērts nepatīkamos notikumus. Savukārt citā sižetā, ir lieli konteineri, kas pilni ar izkaltušo gorillu ķermeņiem un ja kāds attaisa konteineri gorillas atdzīvojas. Savukārt šonakt, par kādu supersievieti, kas sarkanā apģērbā lidinās apkārt un cīnās ar noziedzniekiem. Pat nosaukumu varēja izlasīt, bet to jau vairs neatceros.
Kāpēc sarkana sieviete? Vai tāpēc ka pēdējais ko pirms gulētiešanas es noskatījos filmas rullīti par Zaļo Laternu?
Lai nu kā piedzīvojumi netrūkst manos sapņos.
Current Music: Grejas Anatomija
Tags:

(Leave a comment)

March 16th, 2011


04:18 pm - 2011. gada 11. nedēļas dziesmu izlase
Livido - Palodžu bundzinieks
Jessie J ft. B.o.B. - Price Tag
Lena Meyer-Landrut - Taken By A Stranger
Sophie Ellis-Bextor - I Won't Change You
Lena Meyer-Landrut - Push forward
Paramore - The Only Exception
Babybird - You're Gorgeous
Current Music: Adele - Rolling in the Deep
Tags:

(Leave a comment)

10:49 am - Freimaņa piemiņas koncerts
Kā teica Valters "Šis nav Freimaņa piemiņas koncerts, šis ir Freimaņa triumfa koncerts".Bet tagad pēc kārtas.Sākās ar to, ka ieeja koncertā mani nošokēja, ja es izdrukāju biļeti, sakopēju cik vajag un tad tauta tik var iet iekšā, jo nenotika nekādu biļešu skanēšana. Tas protams attiecās tikai uz stāvvietām, jo sēdvietas tomēr ir numurētas. Tā nu es esmu iekšā un pēc iespējas Tuvāk skatuvei. Sākums ap 19:20 kad rāda dokumentālu filmu par Mārtiņu Freimani. Ap 20:00 sākas koncerts ar grupas Tumsas ierakstu no Ķīpsalsas koncerta kur izpilda dziesmu "Dzīve kā košums". Pirmais pārsteigums ir grupas Livido izpildītā dziesma "Palodžu bundzinieks" Uzskatu ka šis varētu būt reālākais kandidāts uz Tumsas grupas solista vietu. Tālāk jau nāca dažādi mākslinieki, kas izpildīja vai nu grupas Tumsa dziesmas vai savas dziesmas, kurām tekstu autors bija Mārtiņš Freimanis. starp dziesmām ik pa laikam Mārtiņa dzeju lasīja Arturs Skrastiņš un Zane Daudziņa.

Tātad:
Kaža - "Tik un tā jau nesapratīs" .
Detlefs - "Lucky".
P.e.R. - "Bums".
Crazy Dolls - "Sorry, Muterīt".
aktrise Marija Bērziņa - dziesma no Ugunsgreāka "Mans neatklātais super NLO".
Valters Frīdenbergs - "Lai būtu tā".
Lauris un Rūta Reiniki - "Debesis tomēr ir", pirmatskaņojums.
Lauris Reiniks - "Sirds sadeg neparasti", jau pirmajā minutē tauta sāka plaudēt līdzi, kas Lauri tā aizkustināja, ka aizmirsa vārdus dziesmai un pēc dziesmas stāvēja un neko nevarēja pateikt, kā tikai Paldies, zālē bija jūtams emocionāls saviļņojums un tad nāca uz skatuves Olga.
Olga Rajecka & Lauris Reiniks - "Ar baltu krītu uzrakstīts", dziesmas sākumā man acīs bija asaras.
Astro'n'out - "Lietus dārzs".
Aisha & Reiniks - "Pasakā".
Credo - "Divreiz", šis nebija dzirdēts.
Mārtiņa Freimaņa veltījumu pāragri aizsaulē aizgājušajam Kristapam Streičam ko izpildīja grupa "Putnu balle"
Putnu balle - "Spārni un Vējš".
Kaža - "Nekā", pirmatskaņojums
Ance Krauze un Raimonds Pauls - "Tāls Parīzes radio".
Chili - "Kā aizdejot līdz rītam" ieraksts no koncerta.
FLY - "Hello from Mars" .
Valters un Kaža - "The War is not over".
Blitze - "Bibliotekārs"
Monta Beļinska - "Paspēlēsim paslēpes".
Nikolajs Puzikovs kopā ar bērnunama "Lejasstrazdi" audzēkņiem - "Tu esi viens no mums".
Olga Rajecka - "Kad Ēģiptē snieg", dziedāja 2 reizes jo skatītāji bija neapturami no aplaudēšanas.
Labvēlīgais Tips - "Es esmu mazliet dons Kihots" un "Zvaigžņu kabarē", Fredis stāstīja, kā ar Freimani iepazinās braucot uz Robbie Williamsa koncertu Stokholmā.
Koris "Mūza" - Freimaņa dziesmu popurijs
Nobeigumā visu izpildītāju kopdziesma "Draugs"
Un atradu arī sevi kādā bildē Skatīt

Fragmentu apkopojumi no Koncerta 3 daļās
1. daļa
2. daļa
3. daļa

Te ir visu dziesmu apkopojums vienā Youtube playlistē Freimaņa dziesmas
Current Music: Tumsa - Pēc mums (vēl ilgi zeme skums)
Tags:

(3 comments | Leave a comment)

March 14th, 2011


11:25 am - 3 stundas
Divas filmas Faster un The Mechanic. Abas filmas uztveru kā ļoti līdzīgas, dēļ tā ka viens spēcīgs galvenais varonis.
Runājot par Faster Sižets, jocīgs, bet ne aizraujošs, šķiet daži tēli pat neiederas, jo varēja pilnīgi iztikt bez Killer personāža.
Savukārt The Mechanic bija interesantāka un arī paredzamāka. Vēl joprojām meklēju filmu, kas mani pārsteigtu vai aizrautu un ko es varētu ielikt sarakstā pie gada filmām.
Seriāli joprojām pārspēj filmas, jo tur 20 vai 40 minūtēs tik ieliktas vairāk spriedzes, pavērsieni, nekā filmās.
Pagaidām gada sarakstu ir atklājusi filma The Tourist
Current Music: Livido - Palodžu bundzinieks
Tags:

(Leave a comment)

March 1st, 2011


10:51 am - Īsziņa
The hope is we have so much to feel good about (The One Rebublice - Good life )
And You see me waiting for You on the corner of the street (The Scripts - The Man who can't be moved )
Nobody's ever made me feel the way that You do (Enrique Iglesias - Tonight)
Current Music: The Scripts - The Man who can't be moved
Tags:

(Leave a comment)

January 13th, 2011


04:34 pm - slimiba
Nu tad laikam man pieķērās klāt. Visus pēdējos gadus klusēja un klāt ir. Pirmā slimības lapa pēdējo 5 gadu laikā. Sāku ar kaut kādu ~Adonīda vīrusi (ja tāds ir), tagad pārgāja uz bronhītu.
Sēdēt mājās ir garlaicīgi un nav īsti ar ko nodarbināt smadzenes, kuras tā jau pa nakti ir nomurgojušas daudz.
Current Music: Keane - This Is The Last Time
Tags:

(2 comments | Leave a comment)

December 15th, 2010


01:58 pm - Mana versija par Last Christmas.
Šogad Ziemassvētku ieskaņu sākšu ar Last Christmas versiju, ko izpilda Japāņu meiteņu grupa Foxxi Misq
Šī grupa ir otrā mūzikas pārstes, kas dzied japāņu valodā un ko es esmu atzinis par labu esam :)
Par pirmo Utadu Hikaru es rakstīju kādu krietnu laiku atpakaļ. Te ir pēdējā no dziesmām ko klausījos 宇多田ヒカル - Prisoner Of Love

Patīkamu klausīšanos
Foxxi Misq - Last Christmas
Current Music: Foxxi Misq - Last Christmas
Tags:

(Leave a comment)

December 13th, 2010


09:27 am - Mobīlais
Beidzot ir pienācis laiks arī man nomainīt savi mobīlo tālruni.
Tātad no Sonyericsson modeļa 750i (2005) pāreju uz Sonyericsson Xperia X8 (2010). Pa vidu šiem diviem modeļiem ir iznākuši ~120 dažādi modeļi. Uzskatu, ka godam nokalpojis 750i un nebūt nav nobeidzies, vēl joprojam var pilnvērtīgi darboties. Un šorīt no rīta par sevi atgādināja, jo kaut arī ir izslēgts, modinātājs tā pat nostrādāja un no rīta bija dubultmodinātājs :).

Izmaiņas ir lielas un joprojam turpinu iepazīties ar plašajām iespējām un jāsāk jau pierast pie savādāku funkciju izpildes. Interesantākais ir tas, ka apjuku uz 5 sek un nemācēju atbildēt uz ienākošo zvanu. :)
Pagaidām kā trūkumu jaunajam telefonam ir tas, ka nav iebūvētā zipspuldze jeb gaismiņa.
Current Music: Rebecca Ferguson - Distant Dreamer (Youtube)
Tags:

(Leave a comment)

December 2nd, 2010


03:08 pm - Vision 3
Deju padarīšana klubā notikās divos stāvos, bet pats klubiņš atradās virs jūras krasta, kur zem pirmā stāva grīdas mutuļoja viļņi, kas skalojās uz akmeņaino krastu. Pirmajā stāvā raibajai publikai tika piedāvāta deju mūzika, savukārt otrajā stāvā raibie pārstāvji varēja baudīt kluba mūzikas skaļos ritmus. Arī Afs lielāko daļu pavadīja otrajā stāvā. Jo vairāk laiks gāja, jo ciešāk visi sāka dejot, dēļ nepārtraukti pieplūstošās tautu masām. Tiklīdz Afs apstājās uz dažām sekundēm, tā uzreiz varēja sajust grīdas šūpošanos, ko raibā tauta bija iekustinājusi. Deju laukums atradās telpas pašā vidu, jo apkārt ērti bija ierīkoti galdiņi un dažādi dīvāni, kur tauta varēja atlaisties un baudīt nopirktos dzērienus, kā arī aprunāties ar tikko iepazītajiem cilvēkiem. Vakara gaita ne par ko neliecināja un neviens pat nevarēja nojaust, kas tuvākajā brīdī notikās. Afs turpināja saspiestajā raibo tautību barā izbaudīt deju ritmus izkustinot visus iespējamos muskuļus. Un te notika neparedzētais, deju placis vienā acu mirklī iebruka un visa raibā tauta ieskaitot Afu strauji, gravitātes pārņemti, krita lejā. Afs paspēja apķert meiteni ar kuru tajā brīdī dejoja un stāvu zemāk abi nogāzās uz Afa muguras. Ātrums ar kādu viss notika šķita ātrāks par gaismu, jo nākošais ko varēja apzināties jau bija sāpes un visapkārt kliedzošās balsis. Koka grīdas dēļi sašķēlās neprognozējamos virzienos un viens no dēļiem krītot bija caurdūris Afa mugura kreiso sānu. Bet toties pasargājis meiteni, kas uzkrita Afam virsū. Tad sekoja fizikas likumiem pretējie notikumu, kad atlikušās 2 minūtes Afa dzīvē vilkās kā 3 gadi. Mitrā sajūta zem Afa bija asiņainā peļķe, jo Afs turpināja zaudēt asinis pa caurdurto kreiso sānu. Domās Afam nemaz nepārskrēja visa dzīve, bet gan atsevišķi mirkļi, kas vēl tik būs, kaut arī nu jau vairs nebija kam būt. Afs ieskatījās acīs izglābtajai meitenei un klusējot atvadījās...
Current Music: Katy Perry - Firework
Tags:

(Leave a comment)

03:03 pm - Vision 2
Apsargi - ģērbtuve - kāpnes uz augšu - pa labi ejošais gaitenis.
Skaistais meiteņu bariņš - latviskās frāzes - uzmācīgie lielbritāņi - deju turpinājums.
Cauri divām telpām - zem klajām debesīm - tuvumā esošās jūras nojausma - tumšajās debesīs ar teju saskatāmām zvaigznēm.
Dziesmu un deju ritmi - Latvijas klubos nesastopamās melodijas - kustības - pat neatrodoties uz deju laukuma.
Atveldzēšanās - izlīdzinātais maksājums - liek aizdomāties - ko labāk pirkt.
Mini - #Kleitiņa #meitiņa #couper un #seks dejas laikā.
Current Music: Diana Vickers - Once
Tags:

(Leave a comment)

02:57 pm - Vision 1
Kādā pilsētiņā ar 22,5tk iedzīvotājiem Afs apmeklēja klubiņu, kas bija viens no retajiem ārzemju klubiņiem Afa dzīvē. Šis nu skaitījās labākais esošajā pilsētā. Raibu raibā publika, sāka sarosīties, tikai pēc 23:00. Sākotnēji nāca viena veida raibā publika un tikai vēlāk sarosījās pārējie raibās publikas pārstāvji. Ne tikai dejojot Afam bija interesanti, bet arī vērojot apkārt esošo tautu. Tas tikai tāpēc, ka tādu raibuma publiku nevarēja sastapt Latvijas klubos un to ka nospiedošo vairākumā bija meitenes minī kleitiņās un svārkos. Raibā tauta bija sabraukusi no visām malām ( nevis sabraukuši uz klubiņu, bet uz šo pilsētu strādāt) un atlika tik iedomāties kādu valsti un tad tik uzmeklēt šīs valsts pārstāvi. Nevajag lielas izglītības zināšanas, lai atšķirtu iebraucējus no patstāvīgajiem Lielbritānijas iedzīvotājiem. Un ne velti šo pilsētiņu apkārtnē dēvēja par mazo Poliju, par ko arī Afs pārliecinājās ar vakara gaitā sastaptajām divām polietēm. Bet šoreiz Afa piedzīvojums bija ar kādu no tuvās Āzijas valsts pārstāvēm. Viņas bija trīs vidēji maza auguma lēdijas, kurām ādas krāsu Afs nepieskaitītu ne pie gaišās ne pie tumšās. Tā nu vakara gaitā visas trīs daiļā dzimuma pārstāves tika novērotas, no kurām visvairāk Afs ievēroja meiteni punktainajā kleitiņā. Tumšie mati bija taisni un gludi pieguļoši, precīzais taisnais griezums virs abām acī daļēji paslēpa meitenes seju. Afs tai brīdī domāja par vienu, kā šī meitene izskatītos fotosesijā. Jo tas būtu tik pat unikāli kā bildēt jebkuru no šauro actiņu nācijas pārstāvēm. Starp citu dažas ar šaurākām actiņām, tai vakarā atradās aiz bāra letes. Tauta, kā ierasti brīva un uzdzīvojoša, tāpēc ar iepazīšanos tur nav nekādu problēmu. Atliek vien piekustināt savu ķermeni klāt un ar burtu salikumu "Hai" uzsākt sarunu. Ja jau pirmajā pusminūtē klāt piekustinātais ķermenis neliek manīt par uzmācīgu uzvedību, tad saruna turpinās ne tikai skaļajā deju zālē. Vārda noskaidrošanas vietā vispirms tiek noskaidrots meitenes sākotnējā valsts izcelsme un kādi ceļi atveduši uz šo pilsētu. Attieksmē ar kādu norit fotografēšanās uzreiz bija redzama vai jūtama. Gan mentalitālā izpratnē, gan pašā procesā, jo sarunāties angliski fotografēšanās laikā Afam tomēr bija liels izaicinājums.
Current Music: Diana Vickers - My Wicked Heart
Tags:

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba