Viena puse

Jun. 8th, 2005 | 04:21 pm

Damn, mana viena puse bija aizgājusi no mājām. Nebija objektīva abu pušu viedokļa. Tagad viņa ir atgriezusies... Maybe noturēs ilgāk par 3 dienām... :D

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


(no subject)

Sep. 4th, 2004 | 05:54 pm

speele ir sheit

Link | Leave a comment | Add to Memories


Dreaming

Sep. 2nd, 2004 | 10:17 am
mood: working

Ehhh, kaadu sapni redzeeju... psc. Deelj taadiem sapnjiem ir veerts iet guleet (:
Karo4 saakas viss ar to, ka ar labu draugu ejam kost. Kkur Salduu, pie Struukjiisha, kur 4-s kvadraatmetros kkaadaa buudinjaa mitinaas viens dzheks. Buudinjaa praktikski visas jaunaakaas tehnologjijas sakrautas kaudzee. Nolikta mazinja gultinja ij viss. Knapi vieta, kur nostaaties starp to visu. Nu i karo4 dzeram.
Peekshnji pilniigaa bezsakaraa jau ir naakamais riits. Jaadodas uz jauno darbu. Buushu beernudaarza direktors (gYh). Pirmais, ko daru piebraucos pie b/d ar vaagji(nez, no kurienes man taads) mekleeju vecaa direktora vietu, lai noparkotos tieshi tur pat. Viss, ko atceros - pilniigi vecs, bedrains asfalts visapkaart b/d. Nu ij saakas jaunaa darbadiena. Jaaizshkjiro ienaakoshie suutiijumi. Visaadas tur veestules, bandroles u.t.m.l. Pirmajaa, ljoti biezajaa veestulee ir iekshaa veel triis veestules. Visaas kkaadas beernu bildiites un baigi teksti no ticiigajaam maaminjaam. Vobshem nekaa interesanta. A, bet otrajaa - man (prikinjte pirmajaa darba dienaa), tieshi man adreseets suutiijms. Ar vaardu un uzvaardu virsuu. Iekshaa tjipa graamatinja. Kaa fotoalbuums, bet landskeipaa un iekshaa manas bildes un melna fona. Nuu, bildes ne tikai manas - kopaa ar kaadu meiteni, kas tjipa kaadu laiku iisu briidi bijusi mana meitene, bet peec tam pazudusi. Visiem biuzhiem klaat kkaadi mistiski, bet miilji komentaari. Tjip liek aizdomaaties. Neatceros gan nevienu taa iisti, par cik arii bildes in da real taadas neeksistee - nespeeju komenteet.
Nuu ii paiet kaads laicinjshm, izeju laukaa unko domaajis - satieku sho pashu meiteenu. Satikshanaas saviljnjojums u.t.t, visaadi saldie teksti, buchas. Dodamies nelielaa pastaigaa. Nez no kurienes paraadaas jamaas teevs. Tjip baigi liidziigs Kirovam Lipmanam. Tikai skaitaas jamaa partneris, draugs. tas taa - sapnii viss... Izraadaas, ka meiteens ahuuna biezaa semeikaa dziivojas. Kk bazareejam ar senciiti un meitu.
Saruna ievirzaas sliedees, ka jaalido uz kkaadu mistisku X-treme parku, par kuru visi ir mezhoniigaa sajuusmaa. Paceljshanaas, kaa izraadaas plaanojas no esplanaades ((:. Kaadaa veidaa - nav nejausmas. Vietas tjip pietiekot, lai ar privaato lidmashiiniiti paceltos un nolaistos.
Lidot taa arii nekur nelidojaam, bet atpakaljceljaa uz atkal kkaadu karteejo mistisko buudinju, kur akal bija paredzeets dzert, gaaju cieshi apkjeris meiteni. ((: baigaas izjuutas... AAssh, kaa iisteniibaa.
Beigas bij taadad, ka naakamaa riitaa nokaveeju uz darbu b/d un man bija pofig viss... Pilniigi pie pakaljas. Tjipa guljshnjaaju un nevareeju piecelties.
Pamodos pilniigi pacilaataa garastaavoklii ((: pilniigi apmierinaats... Un ar jaunu dvesmu gatavs mesties iekshaa darbaa...

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


mnja

Jul. 30th, 2004 | 07:23 pm
music: 12 - The Great London Traffic Warden Massacre

Un tagad es esmu viens... Pavisam viens...

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


(no subject)

Jul. 5th, 2004 | 07:17 pm

Shitas man patikaas ((: Vecs, bet labs...

Link | Leave a comment | Add to Memories


kaa tik tos beernus nemaana...

Jun. 30th, 2004 | 09:42 pm

shitas ir varen labs ((: http://www.landoverbaptist.org/news0104/ps2.html

Link | Leave a comment | Add to Memories


Nu bljin, kā besī...

Jun. 15th, 2004 | 05:01 pm
mood: ahujet ku dusmiigs

Braukājot ar riteni - besī citi satiksmes dalībnieki. Šodien pārmaiņas pēc nedusmojos uz tantiņām, kas negaidot uz ietves maina kustības virzienu vai pilnīgi nevietā apstājas - tādējādi pakļaujot sevi riskam, kas es tām uzbraukšu [man nākas apstāties, zaudēt ātrumu .u.t.t].
Šodien piebesīja autovadītāji. Vajadzēja tikt uz akmens tilta no pretējās krastmalas puses. Mašīnu plūsma diezgan pamatīga. Pamanījis vienu spraugu aiz smagā otrajā joslā [pavisam 3 joslas] no malas šaku braukt, lai iekārtotos tam aizmugurē un izlīstu uz tilta. A jams, idiots tāds, ierauga mani un domā ka metos zem ritenjiem - sabremzējās nemērā. A es pazaudēju savu vietu un dabūju mukt no mašīnas pirmajā joslā aizgriežot priekšā tam pašam smagajam. Karo4 idiots. nevarēja braukt kā ir - viss būtu bijis O.K.
Otrais moments. Nu jau esmu otrā pusē tiltam. pirmais luksofors. Mainās sarkanais uz zaļo virzienās taisni. A man vajag pa kreisi. Vobšem iebraucu starp pirmo un otro joslu [no kreisās] blakus mersim. A jams tik lēnu brauc ka es netiku nogriezties. Visu krustojumu biju blakus. Nahuj vinjam mersis, ja nejēdz braukt?? Biju spiests mesties stapr tramvajiem, lai tiktu tramvaja pieturā un neaizbrauktu galīgā pakaļā... rrr :E

Jā un vēl - tiem idiotiem, kas ibrauc uz ietves no māju teritorijām u.t.m.l neskatoties - blja ka gribās ar abām kājām pa priekšu ievilkt sānos. Tā, lai atceras, kas velosipēdists ar ir cilvēks, TEV VIŅŠ IR JĀCIENA UN JĀGODĀ.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


wirehang

Jun. 10th, 2004 | 07:35 pm

tiku treshajaa liimenii un ar 19267 punkiem nogaazos zemee...

Link | Leave a comment | Add to Memories


oi, ku nu daudz neesmu rakstiijis (:

Jun. 9th, 2004 | 09:53 pm
mood: artistic
music: Re.Public - Strelniece

Tātad, kas ar mani ir noticies pa sho laiku.
Esmu daudz straadaajis [darbā protams]. Esmu braukaajies ar laivu - rezultaataa shkjiiries no kedaam, velo cimdinjiem un telefona[auuu]. Un tad vee - es tiku pie maasas... mhm - man mamma panjeema aizbildnieciibaa vienu te taadu... ((:
aa - tad vee - iespeejams, ka dabuushua tvaljinaajumu. Ieprieksh bija maz ceriibu, jo nav neviena, kas mani aizvietotu. Tagad es mainu amatu, apmaacu jauno manai vietai, aizeju atvaljinaajumaa un atpakalj jau naaku kaa produktu menedzheris [iepirkumu organizeeshana un veel visaadas tur hernjas ar akcijaam].
Iespeejams, ka dabuushu jaunas kedas no teeva, kas dziivo vaacijaa. Gribu taadas pashas, kaa taas, kas nosliika, bet taas kaa reize pirku Vaacijaa ((: Esmu jau atradis, kur pie jamaan netaa taas var dabuut.

Visiem rekomendeeju speeliiti (: ja iemanaas var augstu tikt, xex.
Lecam augstaak
, baigi jau man iepatikaas (: tiku gan tikai otrajaa liimenii liidz 12025 punktiem....

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


Help needed

Apr. 7th, 2004 | 04:06 pm

Lieta tāda - dzīvoju lielā dzīvoklī - vietas daudz - izīrēju vienu istabu 4uvākam, kas vienu brīdi strādāja kopā ar mani. No sākuma viss bija O.K., bet nu pēdējos mēnešos jamam bij pasūdīgi ar naudu un jams tā arī palika nesamaksājis. 120Ls!!! Pirms kādas nedēļas zvana mamma un saka:"Tu zini, ka Kaspars vācas laukā??". Loģiski ka neko nezināju. Vobšem nozuda džeks ar visām savām mantiņām. Ilgi necēla telefonu, bet kad beidzot sazvanīju - jams paziņo - esmu armijā - neko nezinu, pēc gada būšu tikai ārā... Neko - normāla attieksme *&%(& [bļe] Nu - sadabūju viņa mātes telefonu - zvanu - šī protams neko nezinot, dēls pieaudzis, nav viņas problēmas u.t.t., lai kārtoju ar pašu. Nu neko - pazvanījos pa iesaukšanas dienestiem un uzzināju, ka pirms nedēļas jams iesaukts Liepājas jūras spēkos...
Doma ir tāda, varbūt tur kādam ir kāds paziņa vai kā tamlīdzīgi, kas varētu tam KASPARAM PETROĻĒVIČAM iedot bietē konkrēti. Vobšem to parādu vajag atgūt, jo esmu jamo tālāk parādā dzīvokļa īpašniekam. Es mu ar mieru daļu no atgūtās naudas samaksāt tam, kas to dabūs. Man galvenais sotaku dabūt. Un no jamā jāprasa vairāk kā 120 - tjipa procenti....
Jebalā tam kverplim...
/me nikns

UPDATED
Zvanīja jamā brālis un draudēja man žokli izlauzt, ja vēlreiz piezvanīšu jamā muterei...

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


ri4uks

Apr. 5th, 2004 | 09:58 pm

2h izbraukaajos ar savu jauno ri4uku ((:
Labais - man patiik (: Izskataas dauuudz labaak, kaa bildees Neostore.lv (:
Cerams ka ar veljas mashiinu ar buus tik pat lab (:

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


LG

Apr. 5th, 2004 | 05:53 pm

Mēģināju šon iekš Neostore iepirkt veljasmašīnu un velo... Uzreiz tāda piķa man nav, tamdēļ ņemu uz līzinga. Vobšem turienes čomi saka, ka veļasmašīna jāņem HanzaLīzingā, bet velosipēds Lateko - tā esot izdevīgāk. Nu neko - lai jau - man takš vienalga. Paiet kāds brītiņš - zvana. HanzaLīzings atsakot man kredītu, jo esmu Creditreform datubāzē. Zinu, ka man bija reiz neliela saķeršanās ar jamiem pirms pāris gadiem, bet nu viss tika samaksāts. Zvanu un skaidrojos, kas pa kedām, ka es tur vēl mētājos. Nu redz - man esot bijis aizkavēts maksājums, bet nu viss ir O.K. - piezīmēs redzams, ka esmu visu nokārtojis. Zvanu atkal uz HanzaLīzingu - lai pastās tās debīlās piezīmes - a šie - redz nevarot redzēt - redz tikai, ka es tur figurēju i sjo... NU bet vobšem ir iespēja dabūt no CreditReform izziņu, ka pret manīm pretenziju NAV un tad aizdevumu iedošot. Nu neko - zvanu atkal CreditReform - izziņu dabūt var, bet tikai uz 16-o aprīli. :( Baigi negribas gaidīt.
Sarunāju ar džekiem, ka viss kredīts man iet no Lateko.
Kārtojot Lateko kredītu šie tur paspēja man pus firmu apzvanīt, lai noskaidrotu, ka es te patiešām strādāju ((:
Kredīts nokārtots - piegāde sarunāta - viss tjipa bumbās...
Pienāk vakarpuse - nejauši pavazājos pa citiem saitiem un intereses pēc apskatu JauIegādāto veļeni citur. Sirdklapes 4un ne ieķēru, kad ieraudzīju, ka solītās A elektropatēriņa klases vietā ir B, bet mazgāšanas A vietā ir D!!! psc...
Nu neko - jāzvana un jāskaidrojas. Biku parunājos - sola atzvanīt, kad noskaidros situāciju. Atzvans ienāca gandrīz momentā - man taisnība... Jamiem bukletā rakstīts A, LG mājaslapā D, bet uz kastes C mazgāšanas klases ((:
Beigu beigās tiku pie citas veļenes, kuru gan, laikam man piegādās tikai rīt... un 12Ls dārgāk... :)
A ritenis - Kaut kāda Rokmašīna pa 150Ls... gan jau būs o.K.

Biku pa visu darbiem darbā mani patiranizēja, bet visvairāk mani priecēja visumā pozitīvā attieksme gan no Neostore, gan HanzaLīzings, gan CreditReform puses. [diemžēl ar Lateko nedabūju parunāties :) ]Vismaz neviens neteica, ka esmu stulbs ((:

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


............................................

Apr. 2nd, 2004 | 02:40 pm


Kopš iepirku TVkarti - esmu palicis pasīvs neta darbībās... Kaut kā zb biku viss jau... cik var sēdēt čatā, browsēt debīlus webus un lūrēt citu sūtītos debīlos jokus mailā...

A vispār - nenormaali dauc darba...

Link | Leave a comment | Add to Memories


TELE2 rOx (:

Apr. 2nd, 2004 | 02:34 pm

infa šite (:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ehh

Mar. 23rd, 2004 | 07:47 pm
mood: cranky

ESMU PAZUDIS...

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


(no subject)

Mar. 3rd, 2004 | 12:47 am
music: Mumij Trollj - Medvedica


ieksh boot.lv forumā viens kekss cenšas iegūt infu par FDD overklokoshanu... ((: Konkrēti pārrēcos ((:

Esmu tā pārguris, ka neavaru aizmigt. Mēģināju jau 3 reizes...

Link | Leave a comment | Add to Memories


ERO

Feb. 28th, 2004 | 10:28 pm
music: Fat Boy Slim - Fat Boy Slim - Sunset (Bird of Prey)


Fly in HIGH

Nja - kāda izlasot iepriekšējo raxtu ir bik sagruzījusies... Es tik nesaprot - par ko... Neko sliktu jau nedarīju... Kas tur slikts, ka bik pasēžu pie viena galda ar dejotājām un nedaudz pabazarējam??? Bik parunājām - iz aizgājām katrs uz savu pusi... psc...

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ErOtS

Feb. 28th, 2004 | 11:57 am
music: 10 000 Hz Legend - How Does It Make You Feel?


Oooh - biju vakar Erotā... Nezinu, kas īsti tur rOxēja. Pasākums vai tie cilvēki, kas tur bija, bet man patika (: Katrā ziņā bija jautri. Un nejau tikai uz tām plikajām bābām sazaveroties... Un kādas tur meitenes apkārt vazājās... ooouch
Sapazinos ar pāris dejotājām (: Bik vēlāk gna izrādījās, ka mans šefs, ar, vienu no jamām pazīst :)
Vobšem sadzērāmies tā - nepajokam.
Pavidam vēl paspēju uztaisīt tetovējumu. Visu saka, ka briesmīgs, bet man patīk - gadus 5-us tādu jau gribēju. [Aliens, ar lielām acīm un tievām, kroplīgām roķelēm (: ]

Varēja būt bik vairāk $, a tā - viss rOx (:

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


puh puh puh

Feb. 25th, 2004 | 09:44 pm
music: Mumij Trollj - Medvedica


Ūūūūū - savilkos vēu dafigam melodijas ((:
http://wap.mypuk.ru/links/samsung.wml
Kkur vēl 2MB jāsavelkas (: nevar taksh naudu laist veejaa. Ne jau par velti pieslēdzu pastāvīgo GPRS.

Samsung X100 datu kabelis solaas ienaakties tikai peec 15 marta...

Link | Leave a comment | Add to Memories


Beidzot kko iebaxtiiju

Feb. 24th, 2004 | 07:31 pm
music: Hex - Harmonic


Heh... Shon netīšām kādā krievu foruma uzgāju adreses ar wap lapām, kur visu ko var lejupnolādēt priekš Samsung mobailiem.
Baigi super - atradu gan labum labās melodijas, gan arī SPĒLES. Būšu labZ un padalīšos ((:
http://wap.mobile.ru
http://bangbang.mywap.02.co.uk
http://tad.times.lv [redz - krievijā vazājas arī pa LV lapām]
http://wap.temryuk.ru
http://wap.rostnet.ru
http://wap.polyfon.ru
http://wap.ranova.ru
http://waptad.narod.ru
Kur tieši bija spēles - neatceros, bet kkur uz beigu pusi.
Ja kādam ir zināmas labas lapas ar Samsung fīčām - plz pie komentiem iemest!! ((:

2-as spēles gan negāja, bet un kopējā fona - nav liels zaudējums.
Arī pāris vietās melodijas *.mmf neroxēja - tjipa telefons spļāva ārā...

Link | Leave a comment | Add to Memories